Hotel De France Brussel
1050 Brussel
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Hotel de France is een vriendelijk en gastvrij 2-sterren hotel op loopafstand van het centrum van Brussel. De stad biedt vele mogelijkheden om uw verblijf tot een succes te maken. In het centrum vindt u de Grote Markt, een van de mooiste stadspleinen van de wereld. Hier kunt u op een van de terrasjes genieten van een pintje. Of bezoek het indrukwekkende Atomium, dat gebouwd werd voor de Wereldtentoonstelling in 1958. Hier heeft u een prachtig uitzicht over de stad.
Het hotel beschikt niet over een restaurant, maar het is mogelijk om er een continentaal ontbijt te nemen. In de nabije omgeving kunt u terecht voor een ontbijt, lunch of diner.
Brussel is een historische stad die in elk jaargetijde leuk is om te bezoeken. Voor kunstliefhebbers zijn er ruim 70 musea, zoals het Museum van de Stad Brussel in het Broodhuis. Brussel is ook een heerlijke stad voor winkelliefhebbers. Hotel de France ligt vlak bij treinstation Gare du Midi, dat een goede verbinding heeft met de luchthaven.
Faciliteiten in Hotel De France Brussel
Eten en drinken
- Frisdrank automaat
- Ontbijt
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Douche
- Haardroger
- WC
Slaapkamer
- Bureau
- Eigen badkamer
- Flatscreen televisie
- Telefoon
- Ventilator
- Wekdienst/ wekker
Woon gedeelte
- Kabeltelevisie
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
- Internet
- Internet
Parkeren
- Openbaar Parkeren
- Parkeerplaats
Diensten receptie
- 24-uurs receptie
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Extra bed voor Kinderen
- Kinderen/extra bedden
Algemeen
- Lift
- Verwarming
Toegangkelijkheid
- Familiekamers
In de omgeving
- Gare du Midi - Zuidstation 508m
- Q-Park 596m
- Porte de Hal - Hallepoort 885m
- Toison d'Or - Gulden Vlies 1.3 km
- Grand Place - Grote Markt 1.4 km
- 2 Portes 1.4 km
- Brucity 1.4 km
- Stéphanie-Louise 1.5 km
- La Ruche 59m
- Au Laboureur 59m
- Uncle Kasap 94m
- Rio do Texas 100m
- Corner Kitchen Bistro & thaï 121m
- Saint Nicolas 185m
- Athenes 210m
- L'océan 210m
- Musée Bruxellois de la Gueuze - Brussels Museum van de Geuze 436m
- BrailleMuseum 495m
- Musée du CPAS de Bruxelles - Museum van het OCMW van Brussel 624m
- Musée des Égouts - Riolenmuseum 627m
- Art & marges musée - Art & marges museum 630m
- Musée de la Porte de Hal - Hallepoort Museum 732m
- Fondation Jacques Brel - Jacques Brel Stichting 980m
- Musée de l'érotisme et de la mythologie - Museum van erotiek en mythologië 1.1 km
- Tintin et Milou - Kuifje en Bobbie 323m
- Glacière 1.2 km
- I♥SJTN 2.3 km
- Partie du mur de Berlin - Deel van de Berlijnse Muur 2.5 km
- Perfect Smile 2.9 km
- 1040 2.9 km
- Kennedy Piece 2.9 km
- Tour & Taxis 3 km
- Lemonnier 133m
- Gare du Midi - Zuidstation 343m
- Bruxelles-Midi - Brussel-Zuid 491m
- Porte de Hal - Hallepoort 589m
- Anneessens 670m
- Porte de Hal - Hallepoort 718m
- Clemenceau 728m
- Hôtel des Monnaies - Munthof 858m
6.1
Beoordeeld door: 207 gasten.
6.6
linda- Ligging op wandelafstand van centrum. Zondagochtend de markt (leuk) voor de deur. Parkeren voor de deur voor weinig geld. Behulpzame receptionist. Goede verhouding prijs/kwaliteit. Aardig ontbijt, voldoende van alles voor slechts 5 euro.
- Sanitair is gedateerd.
4
Anoniem- Zeer dicht bij station Brussel Zuid.
- Ik heb 195 euro betaald voor 1 persoon 1 nacht (excl. ontbijt). De prijs was vermoedelijk fors verhoogd i.v.m. problemen in de luchtvaart door de vulkaanuitbarsting in IJsland. Doucheranden waren beschimmeld. Grote schimmelvlekken ook op het plafond en bij de lamp in de badkamer. Of de vloerbedekking in de kamer schoon was .... ? Twee eenpersoonsbedden pasten net in de kamer, waarbij er amper ruimte was om naar het tweede bed te lopen (alleen zijdelings lopend mogelijk). Geen kast in de kamer om bagage in op te ruimen.
6.2
Stefan Stuger- - Aardige, redelijke engels sprekende receptie. - Hotel is op loopafstand naar het centrum - Openbaar vervoer is binnen 10tallen meters al bereikbaar en ov is goedkoop vergeleken met Nederland. - Schone kamers - elke opgeruimd (schone lakens etc.) - Zondagmarkt is aan de overkant van het hotel.
- - Locatie hotel is minder - onveilig gevoel. - Locatie hotel midden in een achterstandsbuurt. (zo lijkt het) - Ontbijt is mager
Vraag en antwoord.
Hotel De France Brussel ligt 1,1 km van het centrum van Brussel.
Hotel De France Brussel heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Hotel De France Brussel heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.
Hotel De France Brussel heeft ontbijt beschikbaar voor de gasten. Ontbijt is niet altijd inclusief in de kamerprijs.
Hotel De France Brussel heeft familiekamers beschikbaar. Kijk op de website van de accommodatie om deze te reserveren.