Hotel De France Brussel
1050 Brussel
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Hotel De France Brussel is een budgetvriendelijk hotel dat gunstig is gelegen aan de Boulevard Jamar, vlakbij het treinstation Brussel-Zuid (Gare du Midi). Deze strategische locatie zorgt voor een uitstekende bereikbaarheid voor zowel nationale als internationale reizigers. De nabijheid van het openbaar vervoer maakt het eenvoudig om belangrijke punten in de stad te bereiken, zoals de beroemde Grote Markt, het Atomium en het Koninklijk Paleis. De directe omgeving van het hotel biedt tal van eetgelegenheden en cafés, waar gasten lokale Belgische gerechten en internationale maaltijden kunnen ontdekken.
Het hotel biedt basisvoorzieningen die gericht zijn op functionaliteit en comfort, met gratis Wi-Fi in de openbare ruimtes, een 24-uursreceptie en bagageopslag voor gemak tijdens het verblijf. De kamers zijn eenvoudig en praktisch ingericht om een rustige en comfortabele sfeer te creëren. Elke kamer is voorzien van een eigen badkamer, televisie en bureau, wat het verblijf vergemakkelijkt voor zowel vakantiegangers als zakelijke reizigers. Hoewel het hotel geen eigen restaurant heeft, zijn er volop mogelijkheden in de omgeving voor ontbijt en andere maaltijden.
De nabijheid van culturele attracties zoals het Marollenkwartier, dat bekend staat om zijn antiekwinkels, en het bruisende stadscentrum vol winkels, maakt Hotel De France een aantrekkelijke keuze. Ondanks dat het hotel geen eigen parkeergelegenheid heeft, zijn er voldoende openbare parkeermogelijkheden in de buurt waar gasten hun voertuig kunnen parkeren. Voor bezoekers die met de auto reizen, is het aanbevolen om van tevoren informatie in te winnen over geschikte parkeeropties in deze drukke, centrale omgeving. Dankzij de focus op kwaliteit en eenvoud biedt Hotel De France een praktische uitvalsbasis voor het verkennen van de veelzijdige stad Brussel.
Faciliteiten in Hotel De France Brussel
Eten en drinken
- Frisdrank automaat
- Ontbijt
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Douche
- Haardroger
- WC
Slaapkamer
- Bureau
- Eigen badkamer
- Flatscreen televisie
- Telefoon
- Ventilator
- Wekdienst/ wekker
Woon gedeelte
- Kabeltelevisie
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
- Internet
- Internet
Parkeren
- Openbaar Parkeren
- Parkeerplaats
Diensten receptie
- 24-uurs receptie
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Extra bed voor Kinderen
- Kinderen/extra bedden
Algemeen
- Lift
- Verwarming
Toegangkelijkheid
- Familiekamers
In de omgeving
- Gare du Midi - Zuidstation 508m
- Q-Park 596m
- Porte de Hal - Hallepoort 885m
- Toison d'Or - Gulden Vlies 1.3 km
- Grand Place - Grote Markt 1.4 km
- 2 Portes 1.4 km
- Brucity 1.4 km
- Stéphanie-Louise 1.5 km
- La Ruche 59m
- Au Laboureur 59m
- Uncle Kasap 94m
- Rio do Texas 100m
- Corner Kitchen Bistro & thaï 121m
- Saint Nicolas 185m
- Athenes 210m
- L'océan 210m
- Musée Bruxellois de la Gueuze - Brussels Museum van de Geuze 436m
- BrailleMuseum 495m
- Musée du CPAS de Bruxelles - Museum van het OCMW van Brussel 624m
- Musée des Égouts - Riolenmuseum 627m
- Art & marges musée - Art & marges museum 630m
- Musée de la Porte de Hal - Hallepoort Museum 732m
- Fondation Jacques Brel - Jacques Brel Stichting 980m
- Musée de l'érotisme et de la mythologie - Museum van erotiek en mythologië 1.1 km
- Tintin et Milou - Kuifje en Bobbie 323m
- Glacière 1.2 km
- I♥SJTN 2.3 km
- Partie du mur de Berlin - Deel van de Berlijnse Muur 2.5 km
- Perfect Smile 2.9 km
- 1040 2.9 km
- Kennedy Piece 2.9 km
- Tour & Taxis 3 km
- Lemonnier 133m
- Gare du Midi - Zuidstation 343m
- Bruxelles-Midi - Brussel-Zuid 491m
- Porte de Hal - Hallepoort 589m
- Anneessens 670m
- Porte de Hal - Hallepoort 718m
- Clemenceau 728m
- Hôtel des Monnaies - Munthof 858m
6.1
Beoordeeld door: 142 gasten.
7
TannyGezin met kinderen
28 juni 2025
- Uitstekende locatie
7
AlejandraGroepsreizigers
26 juni 2025
- Het personeel was erg vriendelijk, de kamer was zeer groot en schoon.
- De locatie is niet ideaal wanneer je alleen met meisjes reist.
10
NataliaGezin met kinderen
26 juni 2025
- Alles was mooi! Bedankt!
3
FinleyGroepsreizigers
24 juni 2025
- Het personeel was vriendelijk, behalve bij onze aankomst (nacht-receptioniste) die gewoon erg verveeld/uitgeput leek. Ze was niet direct onbeleefd, maar het voelde niet welkom. Het hotel was vrij dicht bij het centrum en had gemakkelijke vervoersverbindingen. De kamer had een goede grootte.
- de geur, het gebrek aan lucht, de kamer had een behoorlijke grootte, maar de ramen openden niet naar iets buiten; ze openden naar een afgesloten soort ruimte zonder lucht. Het voelde erg claustrofobisch en we hadden het gevoel dat we niet konden ademen.
7
TashGroepsreizigers
21 juni 2025
- De locatie en de kamer
- Gelieve de gangen te renoveren. De kamers zijn verder prima, maar kunnen ook een opfrisbeurt gebruiken wat betreft de wanden.
8
StephanieJong stel
21 juni 2025
- De locatie was goed. Vriendelijk personeel.
- Er was wegwerkzaamheden toen we arriveerden, dus het was een beetje stoffig bij aankomst.
6
SuadaGroepsreizigers
20 juni 2025
- de ligging nabij het station en de prijs
- de buurt was gevaarlijk om alleen te wandelen
7
MilwardZakenreiziger
15 juni 2025
- dichtbij het treinstation
- de geur van sigarettenrook in de gangen de luidruchtige buurt 's nachts
7
SvetlanaJong stel
13 juni 2025
- Goede locatie, slechts 5 minuten van het station Midi. Het bed was zeer comfortabel en de kamer was vrij warm.
- De badkamer was vrij oud en het uitzicht vanuit het raam ging uit op een muur.
8
VaiaZakenreiziger
10 juni 2025
- Het gebied rond het hotel vereist voorzichtigheid. De wegwerkzaamheden buiten het hotel en in de omgeving maken het verplaatsen moeilijk. Dit heeft uiteraard niets te maken met het hotel zelf.
4
DarioAlleenreiziger
9 juni 2025
- De bedden waren comfortabel, de kamer was mooi en de badkamer was schoon en uitstekend.
- Het wifi werkte niet goed en viel steeds weg. Het personeel leek ergens door geïrriteerd te zijn en was op zijn minst op de eerste dag wat chagrijnig. De locatie was dicht bij de metro en het treinstation, maar moeilijk te vinden; dit kan echter te maken hebben gehad met de wegenwerken voor het hotel.
6
EulerJong stel
8 juni 2025
- Het is een goede plek om tot rust te komen, het ontbijt was prima en het is schoon.
- Er is geen werkende lift, mijn gang voor de deur had een sterke geur van sigaretten en het bad was kapot en roestig.
4
AmaalGezin met kinderen
7 juni 2025
- Er wordt gebouwd voor het hotel, waardoor we niet goed konden slapen - de kamer is te klein.
- Mogelijke locatie
3
PerlaVriendengroep
7 juni 2025
- Bouwgeluid binnen het hotel vroeg in de ochtend.
8
ChristopherGezin met kinderen
5 juni 2025
- vriendelijk personeel, geweldige centrale locatie.
5
MatkAlleenreiziger
2 juni 2025
- Goede / uitstekende locatie Vriendelijk personeel
- niet schoon zoals verwacht - handdoeken vies bed niet comfortabel - kussens lijken vuil te zijn
8
ChenZakenreiziger
31 mei 2025
- Zeer mooie locatie op loopafstand van overal in het centrum van Parijs.
- De doucheruimte is een beetje klein.
7
StephenAlleenreiziger
31 mei 2025
- Zeer behulpzaam personeel. Het hotel was vrij eenvoudig, met weinig voorzieningen, maar ze voldeden aan mijn behoeften.
8
GbAlleenreiziger
29 mei 2025
- De kamer was groot, erg comfortabel en recent gerenoveerd. De locatie, hoewel niet erg aantrekkelijk, is zeer handig nabij het Zuidstation en het stadscentrum. Het personeel was vriendelijk. Er staat een koffiezetapparaat in de lobby.
- De geluidsisolatie kan beter.
6
VivienAlleenreiziger
26 mei 2025
- De locatie is goed, aangezien het dicht bij het treinstation Brussel-Zuid ligt. De aan mij toegewezen kamer was relatief schoon en het bed was comfortabel. De badkamer was ook schoon en de waterdruk was goed, wat een pluspunt is. Ik overweeg Hotel de France wellicht opnieuw te kiezen, meer vanwege de locatie, niet veel anders.
- De Wifi werkte helemaal niet, zelfs niet nadat ik naar beneden was gegaan om bij de aanwezige receptiemedewerker navraag te doen. Het 'ochtend' personeel was vriendelijk en behulpzaam. Het 'avond' personeel daarentegen was niet zo vriendelijk en leek geïrriteerd toen ik hem vragen stelde over de Wifi. Daarom heb ik gedurende mijn verblijf in het hotel geen Wifi-verbinding kunnen genieten; dat is teleurstellend. Bovendien werkt de telefoon in de kamer niet; je kunt de receptie helemaal niet bereiken; het is altijd een bezette toon! En je moet altijd de lift nemen telkens als je iets wilt navragen. Zeer ongelegen! Ik voelde me niet veilig tijdens het wandelen in de omgeving van het hotel; het lijkt een 'ruwe' buurt. Ik raad aan om 's avonds niet alleen op straat te lopen.
2
PremiumZakenreiziger
23 mei 2025
- Het was goedkoop.
- geen internet Slechte locatie en geen hulp beschikbaar.
2
IlaydaGezin met kinderen
22 mei 2025
- Het personeel was behulpzaam en vriendelijk, dat is het enige goede aan het hotel.
- De beddengoed en handdoeken waren vuil. De buurt was twijfelachtig en het voelde onveilig aan. Bovendien was het niet alleen het hotel zelf, maar er was ook bouwwerkzaamheden voor het hotel die het behoorlijk luid maakten om daar te verblijven. Zowel het hotel als de stad voelden onveilig aan, waardoor we een andere accommodatie moesten zoeken voor de tweede nacht.
8
BeataJong stel
22 mei 2025
- Zeer goede locatie, dicht bij het centrum en het station Midi. Comfortabel bed en kamer, schoon en nieuw badkamer. Extra ventilator in de kamer tijdens warme dagen! Goede prijs-kwaliteitverhouding! We komen zeker terug!
- Niets
5
SohailGezin met kinderen
21 mei 2025
- De ligging van het hotel was uitstekend. Op 5 minuten loopafstand van Station Gare du Midi en met uitstekende verbindingen naar Luchthaven Charleroi en het metrosysteem. Het hotel is gelegen op een zeer handige locatie voor voedsel, met veel cafés, afhaalrestaurants enzovoorts in de buurt. Het hotel is ook op loopafstand van de Grote Markt, Manneken Pis en andere nabijgelegen attracties.
- 1) Basisvoorzieningen in het hotel, geen waterkoker of voorzieningen voor het maken van thee op de kamer. Geen mini-koelkast. De badkamer was erg krap, met enkele centimeters aan weerszijden van het toilet. De douche had een gordijn, waardoor water buiten het douchegebied viel. Het hotel is basic, zonder extra's. 2) Huidige bouwwerkzaamheden voor het tram-/metrolinksysteem direct buiten het hotel zijn een doorn in het oog en zeer luidruchtig. Het geeft de omgeving een verwaarloosde indruk.
6
GerhardAlleenreiziger
12 mei 2025
- Helaas kreeg ik een kamer zonder ramen en het was die dag erg warm. Daardoor was de nacht niet erg comfortabel. Maar gezien de prijs was het in orde en ik zou voor die prijs opnieuw verblijven.
5
LinetteAlleenreiziger
4 mei 2025
- De kamer en badkamer leken op het eerste gezicht over het algemeen schoon en de lakens en handdoeken rookten fris. Het hotel lag dicht bij het treinstation. Er was een werkende lift en de receptie heeft 's ochtends een taxi voor mij gebeld.
- Ik vond een paar lange, zwarte haren op de vloer van de douche en de lichtschakelaars naast het bed werkten niet, alleen bij de deur aan de andere kant van de kamer, waardoor ik struikelde toen ik terug naar het bed liep. Het ochtendontbijt begon om 07:30 uur en ik moest om 06:15 uur vertrekken. Ik gleed uit op de vloer van de badkamer toen ik uit de douche stapte, omdat de hoogglanzende vloer nat werd, ondanks dat ik de badmat aan de rand van de douche had gelegd, vanwege de indeling van de douche.
4
SelvaneZakenreiziger
4 mei 2025
- Dit is een hotel dat zich dicht bij een treinstation bevindt, waardoor de locatie handig is.
- Het personeel is in orde, maar de locatie (dit deel van Brussel is angstaanjagend), de service (niet-bestaand) en het comfort (de kamers zijn angstaanjagend). Je krijgt waar je voor betaalt.
7
MagnusAlleenreiziger
3 mei 2025
- Geweldig personeel en goede prijs.
- De locatie was niet ideaal en het ontbreken van een buitenraam en frisse lucht was een nadeel.
7
MarlucyGezin met kinderen
1 mei 2025
- Het bed was erg comfortabel, de douche was prettig, het personeel was erg behulpzaam en vriendelijk, en het feit dat het hotel zich zeer dicht bij het station bevindt.
- Het feit dat er een gordijn als afscheiding in de badkamer was in plaats van een degelijke schermkast, de schuifdeur op de een of andere manier kapot was, de kamer zeer warm was zelfs met het raam open en hoewel we een ventilator kregen, waren er geen beschikbare stopcontacten, aangezien het stopcontact in het midden van de kamer niet werkte, en bovendien werkten de nachtlampen niet. We hebben ook geconstateerd dat de waarde van het ontbijt het niet waard was, aangezien er niet veel keuze was uit gerechten. De decoratie behoeft dringend een update.
5
ToonJong stel
1 mei 2025
- Het had een bed en een douche.
- Geen goede grootte badkamer, geen airconditioning, slecht personeel, kleine lift, slechte locatie.
Vraag en antwoord.
Hotel De France Brussel ligt 1,1 km van het centrum van Brussel.
Hotel De France Brussel heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Hotel De France Brussel heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.
Hotel De France Brussel heeft ontbijt beschikbaar voor de gasten. Ontbijt is niet altijd inclusief in de kamerprijs.
Hotel De France Brussel heeft familiekamers beschikbaar. Kijk op de website van de accommodatie om deze te reserveren.