The Hoxton, Brussels
1210 Brussel
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
The Hoxton, Brussels biedt 198 kamers, variërend van de knusse Cosy tot de ruimere Biggy, met interieurs geïnspireerd op de jaren '70, inclusief strak houten meubilair en felgekleurde fluwelen sofa's. De lobby, bar en restaurant zijn royaal en dubbelhoog, en er is een dakterras met uitzicht op de bruisende Europese hoofdstad. Het Peruviaans geïnspireerde restaurant Cantina Valentina serveert moderne interpretaties van Peruaanse gerechten, terwijl het dakterras Tope heerlijke Mexicaanse gerechten en cocktails biedt. Voor zakelijke doeleinden is er een stijlvolle en veelzijdige ruimte genaamd de Brussels Apartment, ideaal voor zowel vergaderingen als evenementen. Het hotel ligt gunstig nabij de Botanische Tuin en op loopafstand van het historische stadscentrum, met nabijgelegen culturele hoogtepunten zoals het Koninklijk Museum en moderne kunst in MIMA. Tevens is er een productieve werkruimte, Working From_, om rustig en effectief te werken zonder afleidingen.
Faciliteiten in The Hoxton, Brussels
Eten en drinken
- Bar
- Restaurant
- Roomservice
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Douche
- Haardroger
- WC
Slaapkamer
- Bureau
- Eigen badkamer
- Extra groot bed
- Flatscreen televisie
- Kluis
- Telefoon
- Zithoek
Woon gedeelte
- Airconditioning
Internet
- Gratis Wifi
- Internet
Parkeren
- Parkeerplaats
Diensten receptie
- 24-uurs receptie
Schoonmaak service
- Wasservice
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Fietsen
- Fietsverhuur
Algemeen
- Lift
- Verwarming
Gehandicapen toegang
- Rolstoeltoegankelijke kamers
Buiten
- Terras
In de omgeving
- UCLouvain Saint-Louis 243m
- Rogier 247m
- Passage 44 261m
- Botanique–Saint-Jean - Kruidtuin–Sint-Jan 281m
- Manhattan 434m
- Pacheco 519m
- Spectrum 743m
- Chambon 748m
- Tope 8m
- Le Docteur 99m
- Café Bota 146m
- Il Convivio 240m
- Serra 246m
- Le Chambord 292m
- Snack Le Botanique 293m
- Mexaha 294m
- Musée de la Banque nationale de Belgique - Museum van de Nationale Bank van België 784m
- Musée Belge de la Franc-Maçonnerie - Belgisch Museum van de Vrijmetselarij 874m
- Museum of Illusions 875m
- Musée Banksy - Banksy Museum 967m
- Archief en Museum voor het Vlaams Leven te Brussel 1 km
- Musée Charlier - Charliermuseum 1 km
- Atelier KANAL 1.2 km
- La Maison de la Marionnette - Het Marionettenhuis 1.2 km
- I♥SJTN 837m
- Tour & Taxis 1.4 km
- Perfect Smile 1.5 km
- Kennedy Piece 1.9 km
- Partie du mur de Berlin - Deel van de Berlijnse Muur 2 km
- Glacière 2.1 km
- 1040 2.4 km
- Tintin et Milou - Kuifje en Bobbie 2.7 km
- Botanique - Kruidtuin 260m
- Rogier 365m
- Bruxelles-Nord - Brussel-Noord 508m
- Gare du Nord - Noordstation 565m
- Madou 759m
- Yser - IJzer 858m
- De Brouckère 858m
- De Brouckère 1000m
9.1
Beoordeeld door: 430 gasten.
10
ElizabethJong stel
18 augustus 2025
- Het gebouw zelf en de inrichting waren prachtig. De voorzieningen waren goed. Zeer schoon. Het personeel was absoluut geweldig. Echt lieve mensen die daar werken. De café en de bar zijn goed. De gebakjes in de café zijn wonderbaarlijk, en de koffie is fantastisch, evenals het personeel dat daar werkzaam was.
- De locatie bevindt zich zowel in een aangename als in een twijfelachtige buurt. Aangenaam: naast de botanische tuinen en op korte loopafstand van het centrum. Twijfelachtig: de omliggende omgeving is wat onveilig, niet de beste wijk.
10
HelenJong stel
17 augustus 2025
- Wij hebben in veel hotels in Europa verblijven gehad en dit was tot nu toe de beste ervaring. Het personeel is voorbeeldig - vrolijk, behulpzaam en aangenaam. De kamer was fantastisch - een comfortabel bed, een prachtig uitzicht en super schoon. Wij hopen binnen niet al te lange tijd terug te keren.
- Absoluut niets!
10
OrliJong stel
13 augustus 2025
- De hotelesthetiek was prachtig en het personeel was behulpzaam! De restaurants waren allemaal geweldig en heerlijk! Al met al is het een hotel dat ik van harte aanbeveel en waar ik zeker zou terugkeren!
- Het hotel biedt, in tegenstelling tot andere hotels, niets aan om een gelegenheid te vieren.
10
FaniZakenreiziger
12 augustus 2025
- Dit is een fantastisch hotel.
- Het enige wat ik zou toevoegen is een toiletborstel :)
10
StephaneAlleenreiziger
7 augustus 2025
- prachtig ingericht hotel met moderne kamers en mooi uitzicht op de stad
- Niets negatiefs te rapporteren.
9
S1nueGezin met kinderen
6 augustus 2025
- We zijn erg te spreken over de inrichting en sfeer van het hotel, het eten was goed!
10
SabrinaJong stel
3 augustus 2025
- We hielden van alles tijdens ons verblijf daar: het interieurontwerp, het uitzicht, het comfortabele bed, de moderne sfeer, het heerlijke eten, de rooftop bar... Verwen uzelf en verblijf in dit geweldige hotel! U zult er geen spijt van krijgen!
- Niets :)
8
KarolinaGezin met kinderen
3 augustus 2025
- Restaurants
- Klein bed
10
JekatyerinaGezin met kinderen
3 augustus 2025
- Prachtig ingericht kamers en het hotel als geheel, vriendelijk personeel, zeer schoon, geweldige uitzichten en een fijne sfeer. We arriveerden tijdens een Halloween-feest in de bar. Onze 1,5-jarige zoon was zo enthousiast dat hij begon te dansen. Er was iets bijzonders aan de sfeer! Het personeel was gastvrij en vriendelijk. We kregen een gratis upgrade en een late check-out, wat een ontzettend aardige geste was, omdat onze zoon comfortabel in de kamer kon slapen. We verbleven 24 uur in Brussel en hebben het merendeel van de tijd in het hotel doorgebracht, maar we hebben van elk moment genoten! Dank u.
- Er konden enkele kleine verbeteringen worden aangebracht, maar deze hebben onze ervaring niet beïnvloed. Ik miste een bodylotion in de badkamer en we vonden het eten in het restaurant vrij intens wat betreft de hoeveelheid specerijen, peper en olie die aan sommige gerechten was toegevoegd. We begrijpen echter dat dit een kwestie van smaak is. We hebben desondanks een heerlijke tijd in het hotel en het restaurant gehad.
8
FarrowJong stel
3 augustus 2025
- Het hotel was prachtig, met mooie bars en het Mexicaanse restaurant op het dakterras was een bonus. Ik kon niets fout vinden aan het personeel.
- Het gebied waar het hotel zich bevindt, is twijfelachtig; ik had niet verwacht dat het in het rosse buurt zou liggen. Als ik alleen had verbleven, zou ik me niet prettig hebben gevoeld om 's avonds laat rond te lopen, waarbij alleen een park of het lopen onder een brug de opties zijn om bij het hotel te komen. Ik zou het fijn vinden als het hotel wat fitness- of welzijnsfaciliteiten zou toevoegen.
9
JonJong stel
2 augustus 2025
- Een echt geweldig hotel, super ligging, schoon en zeer modern. Het personeel was attent en de kamer was fantastisch. We verbleven op de 20e verdieping, wat een geweldig uitzicht. We hielden van de trendy roze badkameraccessoires.
- Helaas hadden ze niet de beste keuze voor het ontbijt. Er waren zeer weinig opties voor mijn vrouw die coeliakie heeft, en er was geen yoghurt, waardoor we besloten om het ontbijt over te slaan. Was het niet daarvoor, dan zouden we een beoordeling van tien uit tien hebben gegeven. Een andere kleine klacht was dat het warme water in de douche steeds stopte en weer begon, wat niet geschikt is voor zo'n indrukwekkende locatie.
10
MadisonZakenreiziger
2 augustus 2025
- Het was prachtig ingericht, heeft alles wat ik nodig had en vriendelijk personeel.
- Het enige wat ik zou willen zeggen is dat er niemand aan de balie was toen ik zeer vroeg in de ochtend moest vertrekken en er geen duidelijke manier was om om 5 uur 's ochtends zelf de voordeur te openen.
8
LauraGezin met kinderen
2 augustus 2025
- Prachtig hotel, mooi vormgegeven, trendy op een goede manier. Zeer comfortabele kamers en de gemeenschappelijke ruimtes waren levendig. Het eten en de cocktails in de restaurants waren heerlijk. Het personeel was vriendelijk en gastvrij.
- De receptie was altijd druk bezet en we gaven vaak het wachten op. Mijn gezin was daar comfortabel, maar ondanks dat sommige delen 'kindvriendelijk' waren, zoals de extra's in de kamer, was het verrassend dat er geen kindermenu was in de restaurants. De locatie was centraal en goed bereikbaar, maar de omgeving was niet bijzonder aangenaam.
9
MaryVriendengroep
1 augustus 2025
- Zeer mooi ontwerp.
- De bar was bij aankomst al gesloten.
9
WilliamZakenreiziger
30 juli 2025
- Stijl en decor
- De deur sloot niet goed, tenzij deze daadwerkelijk werd dichtgetrokken. Ik werd 's ochtends wakker en besefte dat ik de hele nacht met de deur ontgrendeld had geslapen. Enkele van de lichtschakelaars werkten niet goed.
9
KaterynaGezin met kinderen
30 juli 2025
- Personeel, comfort, service, eten, aandacht voor detail
- Waarschijnlijk zou ik graag pantoffels willen hebben, maar het is geen groot probleem.
7
JonathanVriendengroep
25 juli 2025
- Het personeel was uitzonderlijk, de kamer is schoon en prachtig!
- Het hotelvoer heeft behoefte aan verbetering.
10
T.Alleenreiziger
21 juli 2025
- Ik heb de afgelopen weken twee keer in The Hoxton Brussels verbleven en heb beide keren een geweldige ervaring gehad. De kamers zijn goed ingericht, hebben een prachtig uitzicht over Brussel, zijn voorzien van alle benodigde apparatuur en de bedden zijn zeer comfortabel. Het hotel is gunstig gelegen nabij het Noordstation, dicht bij openbaar vervoer en op loopafstand van het stadscentrum. Het ligt ook direct boven de Botanique, wat uitstekend is aangezien ik daar was voor concerten. Ik heb de restaurants niet geprobeerd en heb alleen 's ochtends koffie aan de bar genomen, wat voor mij voldoende is.
10
DilaraVriendengroep
21 juli 2025
- De kamer was zeer comfortabel en schoon. De gehele locatie is erg stijlvol en het ontbijt was absoluut heerlijk. Het is een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding!
- Geen klachten :)
10
GuidoVriendengroep
20 juli 2025
- Een droom die uitkomt. Een geweldige plek om te verblijven. Het personeel is fantastisch.
- Niets
10
CapewellGezin met kinderen
20 juli 2025
- Hield van de inrichting - vooral de roze badkamerinrichting! Geweldige uitzichten over de stad - we konden het reuzenrad vanaf ons raam (20e verdieping) zien. Uitstekende locatie. Op loopafstand van de kerstmarkt en belangrijke vervoersverbindingen. Uitstekende bar en restaurant op de bovenste verdieping, die we op onze eerste nacht hebben gebruikt.
- Er hadden meer toiletartikelen beschikbaar kunnen zijn. We waren niet zeker of het water kosteloos was - dit zou zeker vanzelfsprekend moeten zijn in een hotel van deze standaard en duidelijk aangegeven moeten worden. Je moest om schone handdoeken en schoonmaak van de kamer vragen. Ik begrijp de noodzaak om milieuvriendelijker te zijn en ben het daar helemaal mee eens, maar ik vind dat een kleine opfrissing en het opmaken van het bed niet aangevraagd zou moeten hoeven worden, vooral niet tijdens een vakantie. De afvoer in de wastafel was traag en liet een residu achter.
10
OliviaGroepsreizigers
19 juli 2025
- De inrichting van de kamer was absoluut FANTASTISCH. Mijn vriend en ik waren dol op de esthetiek van het hotel. Ik had eerder in het London Hoxton verbleven en was lang niet zo onder de indruk van de kamer of faciliteiten als van de locatie in Brussel. Het ontbijt was ook extreem lekker. Al met al zou ik het voor 100% aanbevelen. Het uitzicht vanuit ons raam was ook erg prachtig. De rooftopbar en het uitzicht waren eveneens verbluffend!
- Ik hoopte dat het iets dichter bij het centrum was, maar het was nog steeds slechts een wandeling van ongeveer 15-20 minuten naar het Marktplein van Brussel. Het was verder een geweldige locatie! Mooie en rustige kamers, gezellige bedden.
10
FeyikemiVriendengroep
19 juli 2025
- Het heeft prachtige interieurdecoraties, een café en bar in de lobby. Het personeel was zeer vriendelijk en behulpzaam, aangezien we erg vroeg arriveerden voor het inchecken. De kamer was zeer schoon en had een prachtig uitzicht op de stad. Het kostte ons slechts 15 minuten om naar het stadscentrum te lopen, waar de Grote Markt en andere bezienswaardigheden zich bevonden.
10
CijiGroepsreizigers
14 juli 2025
- De eigenschap is modern en schoon. Het restaurant heeft een geweldig menu en het ontbijt is goed.
10
TrentZakenreiziger
13 juli 2025
- Vanaf het moment dat we binnenkwamen, was de sfeer en stijl geweldig en wisten we dat we een prettig verblijf tegemoet gingen. De inrichting was zeer stijlvol. De kamer was ruim en elegant. Het restaurant (Peruaanse Cantina Valentina) serveerde ons een uitstekende lunch, terwijl Tope op het dak fantastische taco's bood. Het lobbygebied - zowel de eerste verdieping met een koffiehoek als de nulde verdieping met een bar - was gewoon een zeer aangename plek om te zijn. Geweldige muziek op de achtergrond. Een gemakkelijke wandeling naar de Grote Markt. En vanuit mijn kamer op de dertiende verdieping had ik een prachtig uitzicht erover en ernaar toe. De responsiviteit en houding van het personeel was geweldig.
- Niets, eigenlijk. Het zou goed zijn geweest als ik nog een paar dagen had kunnen blijven...
9
AndriyJong stel
11 juli 2025
- Modern, gezellig, schoon, centraal hotel!
- De prijs is iets aan de hoge kant.
9
KieraJong stel
9 juli 2025
- - Prachtig en schoon hotel - Ze hebben ons bij aankomst opgewaardeerd van een comfortabele naar een grote kamer, wat we geweldig vonden - Dakterrasrestaurant met heerlijke Mexicaanse gerechten - 15 minuten lopen van de Grote Markt (was geweldig voor de kerstmarkten) - Heerlijke koffie- en banketbakkerij in de ontvangstruimte
- - We moesten twee keer met de receptie communiceren omdat er geen warm water uit de douche kwam. Alles verder was uitzonderlijk en ze stuurden meteen iemand om het beide keren te verhelpen.
10
BiseraZakenreiziger
9 juli 2025
- Stijlvolle inrichting, zeer vriendelijke staf. De restaurants waren uitstekend.
- Noord-Brussel is een griezelige buurt, maar mijn werk was in de buurt, dus besloot ik daar te verblijven.
10
MichaelAlleenreiziger
9 juli 2025
- Een goede afstand van alles, zeer schoon met stijlvol interieur.
- Korte ongemakkelijkheid met de turndownservice die het 'Niet Storen'-bord negeerde terwijl ik aan het uitrusten was van de jetlag, en het ontbreken van een gemeenschappelijke taal om dit uit te leggen.
10
PetraJong stel
8 juli 2025
- Alles! Het interieur is geweldig, zoals het dakterras en de lobby/restaurantomgeving. De kamers waren schoon, zeer goed gelegen en hadden een prachtig uitzicht.
- Er was een probleem met warm water op onze eerste dag, maar dit is een dag later opgelost en gecompenseerd.
Vraag en antwoord.
The Hoxton, Brussels ligt 684 meter van het centrum van Brussel.
The Hoxton, Brussels heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
The Hoxton, Brussels heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.
The Hoxton, Brussels staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.
The Hoxton, Brussels heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.