7.3
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Hotel Le Dome

Adres:
Boulevard du Jardin Botanique 12-13
Brussels

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Hotel Le Dome Brussel is een klassiek hotel met vier sterren, gelegen in het centrum van Brussel. De accommodatie bevindt zich op een strategische locatie, op loopafstand van het Noordstation en dichtbij belangrijke bezienswaardigheden zoals de Grote Markt, het Belgisch Stripcentrum en Place Sainte-Catherine. Dankzij de centrale ligging zijn zowel het zakendistrict als culturele hotspots eenvoudig bereikbaar met het openbaar vervoer. Het hotel ligt aan een levendige boulevard, waardoor gasten direct toegang hebben tot winkels, restaurants en het bruisende stadsleven van Brussel. De sfeer in Hotel Le Dome is traditioneel en elegant, met een interieur dat de grandeur van het begin van de twintigste eeuw weerspiegelt. De ambiance is rustig en comfortabel, wat het hotel geschikt maakt voor zowel toeristen als zakenreizigers die waarde hechten aan een centrale locatie in de Belgische hoofdstad.

De kamers van Hotel Le Dome zijn comfortabel ingericht en beschikken over voorzieningen zoals een minibar, een bureau en gratis wifi. De kamers zijn ontworpen om gasten een aangenaam verblijf te bieden, met voldoende ruimte en functionele inrichting. De badkamers zijn voorzien van de gebruikelijke faciliteiten en worden dagelijks schoongemaakt. Voor extra gemak biedt het hotel een 24-uursreceptie, roomservice en bagageopslag. In de gemeenschappelijke ruimtes kunnen gasten gebruikmaken van gratis wifi, wat ideaal is voor zowel werk als ontspanning. Voor gasten die met de auto komen, is er betaald openbaar parkeren in de nabije omgeving beschikbaar. Het hotel beschikt daarnaast over een ontbijtruimte waar dagelijks een continentaal ontbijt wordt geserveerd, zodat gasten de dag goed kunnen beginnen.

De service in Hotel Le Dome is gastvrij en professioneel, met een team dat dag en nacht klaarstaat om gasten te helpen. Het ontbijt wordt in buffetvorm aangeboden en bestaat uit een mix van continentale en lokale producten. Voor lunch en diner kunnen gasten terecht in het eigen restaurant Kom-Kom, waar Belgische en internationale gerechten worden geserveerd in een informele sfeer. In de directe omgeving zijn ook diverse eetgelegenheden te vinden, zoals Chez Léon en Noordzee Mer du Nord, die bekend staan om hun Belgische keuken en visgerechten. Uniek aan Hotel Le Dome is de rijke historie van het gebouw, dat een beschermd monument is en een authentiek karakter uitstraalt. Het hotel trekt een gevarieerd publiek, van romantische stelletjes tot gezinnen en zakenreizigers die op zoek zijn naar een centrale uitvalsbasis in Brussel.



Faciliteiten in Hotel Le Dome

Eten en drinken
  • Bar
  • Restaurant
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Ligbad
  • WC
Slaapkamer
  • Balkon of Terras
  • Broekenpers
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Minibar (exclusief)
  • Telefoon
  • TV
Woon gedeelte
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Algemeen
  • Lift

In de omgeving

Parkeergarage
  • Manhattan 126m
  • Rogier 197m
  • Botanique–Saint-Jean - Kruidtuin–Sint-Jan 203m
  • UCLouvain Saint-Louis 302m
  • Passage 44 383m
  • Alhambra 440m
  • Chambon 547m
  • Pacheco 587m
Restaurant
  • Kom-Kom 7m
  • Maison du Dragon 25m
  • Le Pecheur Nord 28m
  • Royal Fast Food 52m
  • Le Sankaran 85m
  • Le Bota 87m
  • La Belle Epoque 154m
  • Serra 171m
Museum
  • Musée Belge de la Franc-Maçonnerie - Belgisch Museum van de Vrijmetselarij 483m
  • Museum of Illusions 573m
  • Musée Banksy - Banksy Museum 590m
  • Archief en Museum voor het Vlaams Leven te Brussel 591m
  • Musée de la Banque nationale de Belgique - Museum van de Nationale Bank van België 610m
  • Atelier KANAL 779m
  • Bruxella 1238 923m
  • La Maison de la Marionnette - Het Marionettenhuis 934m
Toeristische attractie
  • I♥SJTN 1.1 km
  • Tour & Taxis 1.2 km
  • Perfect Smile 1.3 km
  • Glacière 2 km
  • Kennedy Piece 2.2 km
  • Partie du mur de Berlin - Deel van de Berlijnse Muur 2.2 km
  • Tintin et Milou - Kuifje en Bobbie 2.4 km
  • 1040 2.6 km
Treinstation
  • Rogier 55m
  • Yser - IJzer 484m
  • De Brouckère 523m
  • Gare du Nord - Noordstation 596m
  • Botanique - Kruidtuin 600m
  • Bruxelles-Nord - Brussel-Noord 610m
  • De Brouckère 694m
  • Sainte-Catherine - Sint-Katelijne 759m

7.3

Beoordeeld door: 3399 gasten.

3

Robert

Jong stel
14 oktober 2025

“Eigen schuld voor het boeken van een goedkope optie - een vergissing!”
  • Vriendelijk personeel. Ondanks andere rapporten was het ontbijt in orde.
  • Gebroken tegels in de badkamer, luidruchtige airconditioning en een verschrikkelijke locatie. Het Gar Du Nord-gebied is achteruitgegaan en het hotel is omringd door wegwerkzaamheden die geen einde lijken te hebben!

5

Charlie

Jong stel
12 oktober 2025

“Kan door de beugel.”
  • Verblijven in een prachtig oud gebouw.
  • Te verouderd en heeft verbeteringen nodig. Weinig elektrische outlets.

8

Peter

Jong stel
12 oktober 2025

“Zeer goed”
  • Stekkerdozen in onhandige positie om te gebruiken.

8

Evangelos

Zakenreiziger
12 oktober 2025

“Zeer goed”
  • Geweldige toewijding van het personeel
  • Oude meubels en apparaten, slechte geluidsisolatie.

2

Lucy

Gezin met kinderen
11 oktober 2025

“Ik zou het niet aanbevelen.”
  • Het personeel was niet vriendelijk. De voorzieningen zijn zeer verouderd. Er was overal kapotte spullen.

8

David

Jong stel
10 oktober 2025

“Geweldige locatie, geweldige ontbijten.”
  • Het bevindt zich midden in het stadscentrum. Het hotel heeft een retro uitstraling. De kamers zijn eenvoudig, maar schoon en warm. U hoort af en toe de menigte buiten, maar niet genoeg om u wakker te houden. Het ontbijtbuffet is een groot pluspunt en het personeel is zeer vriendelijk.

10

Vignera

Alleenreiziger
9 oktober 2025

“Alles goed. Goed gelegen en vriendelijk personeel.”
  • Het is in orde, het hotel lijkt een beetje oud, maar alles werkt goed. Het personeel is vriendelijk en behulpzaam.
  • Zoals ik al zei, het hotel lijkt een beetje oud maar dit heeft geen invloed op uw verblijf. Ik denk dat de prijs niet in verhouding staat tot de hele ervaring.

8

Deeepak

Jong stel
9 oktober 2025

“Zeer goed”
  • Alles was perfect en we hebben genoten van ons verblijf, BEHALVE de tweepersoonsbedden. We hadden specifiek om een tweepersoonsbed gevraagd, maar in plaats daarvan stonden er twee éénpersoonsbedden in de kamer. Het was erg oncomfortabel omdat ze verschillende maten hadden. Ik vind dat zij een tweepersoonsbed zouden moeten bieden in plaats van twee éénpersoonsbedden voor koppels.
  • Bedden

8

Barry

Jong stel
7 oktober 2025

“Zeer goed”
  • Kamers
  • Geluid van de hoofdweg.

9

Yula

Alleenreiziger
4 oktober 2025

“Zeer goed”
  • De kamer was zeer netjes en comfortabel voor een goede rust. Het is veilig om 's avonds (in de zomer) rond te lopen.
  • De waterfles was een beetje problematisch omdat deze niet gescheiden is van de inhoudslijnen. Ik heb mijn hand verbrand door dit...

9

Deborah

Alleenreiziger
3 oktober 2025

“Uitstekend”
  • Prachtig oud hotel op een uitstekende locatie, lift, waterkoker, koelkast, bad, uitstekend ontbijt inbegrepen in de mooie art deco eetzaal. Minder dan 10 minuten wandelen van het station Brussel Noord. Hoofdplein in de buurt.
  • Niets, helemaal geen klachten.

6

Ashley

Jong stel
1 oktober 2025

“Schoon maar oud.”
  • Het uitzicht was geweldig. Onze zevende verdieping keek uit op de oude stad.
  • De voorzieningen zelf waren verouderd en ongemakkelijk. En de parkeergelegenheid was slecht. Je betaalt voor de locatie, niet voor de kwaliteit van de kamers.

8

Sonia

Alleenreiziger
29 september 2025

“Ik had een comfortabel verblijf, het hotel bevindt zich op een geweldige locatie en als solo reiziger voelde ik me zeer veilig!”
  • uitstekende locatie. Zeer vriendelijk en behulpzaam personeel. Het ontbijt had een goede selectie.
  • De eetkamer was een beetje donker en kan wel wat meer verlichting gebruiken.

10

Vadim

Groepsreizigers
29 september 2025

“Uitzonderlijk”
  • Vriendelijk personeel. Ruime kamer. Goed ontbijt.

6

Steven

Alleenreiziger
27 september 2025

“Het was precies zoals verwacht, goed gelegen en redelijk geprijsd.”
  • Locatie, op loopafstand van het centrale gebied. Metrostation tegenover, Botanische Tuinen in de buurt. Het ontbijt was aangenaam verrassend, goede selectie.
  • De kamer was erg benauwd, er was een mobiele airconditioning/ontvochtiger beschikbaar. Dit was niet voldoende. De inrichting is erg verouderd en er ontbreken plafondtegels op verschillende plekken.

8

Wiktoria

Jong stel
26 september 2025

“prima ontbijt, locatie en personeel”
  • ontbijt
  • motten in de badkamer

6

Rafael

Alleenreiziger
20 september 2025

“Alleen aanvaardbaar”
  • Ontbijt
  • Oudmoderne kamer. Problemen met de wifi-verbinding.

6

Jin

Zakenreiziger
19 september 2025

“Aangenaam”
  • De locatie is perfect, aangezien deze zeer dicht bij de tramhalte ligt. Het gebouw is van buitenaf erg mooi in een antieke stijl. De mensen bij de receptie zijn zeer vriendelijk, behulpzaam en efficiënt.
  • De voorzieningen zijn behoorlijk verouderd, het beddengoed heeft een oude stijl en is niet erg comfortabel. Het hotel heeft absoluut vernieuwing van de faciliteiten nodig, aangezien het zich op een prachtige locatie bevindt...

10

Adrian

Jong stel
16 september 2025

“Perfect, de locatie is 10/10 en de kamer was schoon en comfortabel.”
  • de locatie was perfect! dicht bij het treinstation en het metrostation is letterlijk 5 m verwijderd. We waardeerden de netheid van de kamer en het ontbijt.
  • niets toe te voegen

9

Elli

Zakenreiziger
15 september 2025

“Zeer aangenaam verblijf, ik zal zeker terugkeren.”
  • Ruime kamer, inclusief een kleine koelkast om koud water of yoghurt in de kamer te bewaren. De locatie nabij Place Rogier is perfect voor mijn werk.
  • Het ontbijt zou een grotere keuze kunnen hebben (bijvoorbeeld zou ik het op prijs stellen om spiegeleieren en witte kaas te hebben!).

5

Wai

Jong stel
13 september 2025

“Oud-fashioned”
  • Goede locatie
  • Handdoeken zijn onrein, het stopcontact voor de haardroger is beschadigd en werkt niet. De airconditioning werkt niet, er blaast alleen lucht.

8

Isabella

Alleenreiziger
11 september 2025

“Zeer goed”
  • Spullen, ontbijt, kamer.
  • Ik moest van kamer veranderen omdat de internetverbinding in de kamers aan de binnenzijde slecht was. In mijn nieuwe kamer functioneerde de toilettank niet goed.

8

Pamela

Jong stel
10 september 2025

“Heerlijk hotel en vriendelijke staf.”
  • Het hotel was charmant met een "vintage" uitstraling. Het personeel was uitzonderlijk vriendelijk en behulpzaam. We waardeerden vooral het feit dat ons bed een "top sheet" had naast de dekbed....dat maakt slapen zoveel comfortabeler dan ofwel heel warm met het dekbed ofwel ijskoud zonder. Het ontbijtbuffet was goed en inbegrepen bij de kamer, wat een toegevoegde waarde en gemak biedt.
  • Het was niet echt de schuld van het hotel, maar er was veel straatgeluid. Een deel hiervan kwam van wegwerkzaamheden, die niet eeuwig zullen duren, maar het merendeel bestond uit sirenes (die voortdurend leken te klinken) van en naar het ziekenhuis een block verderop. De lift had wat problemen. De knop voor de begane grond functioneerde maar één keer terwijl we daar waren, dus moesten we naar de eerste verdieping gaan en de trap aflopen.

7

Lloyd

Jong stel
10 september 2025

“Goed voor de prijs + locatie.”
  • Het personeel was vriendelijk en liet ons vroeg inchecken. Een goede uitvalsbasis om Brussel te verkennen.
  • Enige verouderd en het ontbijt was niet geweldig, maar voor de prijs geen klachten.

5

Hasan

Jong stel
8 september 2025

“Het was in orde. We hadden pech met het weer. Het was erg koud.”
  • Het ontbijt was goed. De kwaliteit van het hotel voor deze prijs was in orde. De locatie was perfect.
  • De receptiemedewerkers zouden meer kennis moeten hebben over de belangrijkste bezienswaardigheden in de stad. We hebben verschillende keren gevraagd wanneer en waar de sightseeing bus vertrekt, maar niemand kon ons een antwoord geven.

8

Larry

Alleenreiziger
8 september 2025

“zeer goed”
  • goed ontbijt, ruime kamer, goede locatie dichtbij het historische centrum, St. Catherine buurt, op enkele minuten wandelen van station Noord en schuin tegenover de tram/metrohalte Rogier.
  • alles was goed

7

Rytis

Zakenreiziger
5 september 2025

“Goed”
  • De locatie is zeer goed, naast het metrostation Roger (met verbindingen naar alle lijnen). Het treinstation bevindt zich op 10 minuten afstand. Het ontbijt is goed (inclusief warme eieren en spek), alleen de variëteit kan beter. Het personeel is vriendelijk en beleefd, de kamers zijn schoon. Het hotel is oud, maar goed onderhouden.
  • De ramen zijn oud en er is veel geluid van buiten (het hotel bevindt zich aan een zeer drukke straat). Als u slecht slaapt, kan dit een probleem zijn. Dit is subjectief, maar naar mijn mening zijn de bedden te zacht en zijn de kussens te hard.

9

Svitlana

Alleenreiziger
4 september 2025

“Mooi hotel voor elke gelegenheid.”
  • Uitzonderlijke locatie, ruime kamer, ontbijt.
  • Oude meubels

7

Patrick

Alleenreiziger
1 september 2025

“Hotel geschikt voor een kort verblijf, personeel zeer goed.”
  • Ontbijt goed, locatie in orde.
  • Geen restaurant of bar in het hotel.

5

Ana

Alleenreiziger
31 augustus 2025

“Aanvaardbaar”
  • De locatie
  • Kamertype en oude decoratie

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Hotel Le Dome zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Hotel Le Dome via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Hotel Le Dome. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Hotel Le Dome.
Bij Hotels.nl kun je Hotel Le Dome reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Hotel Le Dome, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Hotel Le Dome ligt 962 meter van het centrum van Brussel.

Hotel Le Dome heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Hotel Le Dome heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability