8.5
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Boutique Hotel Ter Zand

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Met natuurgebied de Zeepe Duinen en het brede zandstrand van Westerschouwen op loopafstand, biedt Hotel Ter Zand – Handwritten Collection een ideale uitvalsbasis voor een heerlijk verblijf aan de Zeeuwse kust. Verblijf in een luxe kamer of een Garden Suite met een zithoek en privé lounge-terras, en geniet van de rust en natuur om je heen. Of je nu kiest voor fietsen, strandwandelingen, zeehonden spotten, of zeilen op de Grevelingen, hier vind je het allemaal. Het charmante dorpje Burgh-Haamstede ligt op slechts 5 minuten fietsen, perfect voor een leuk uitstapje. Omringd door het prachtige Zeeuwse duinlandschap kom je niets tekort tijdens je verblijf in Hotel Ter Zand – Handwritten Collection!

Hotel Ter Zand – Handwritten Collection biedt 85 luxe en stijlvolle hotelkamers, allemaal voorzien van een comfortabel kingsize bed, airconditioning, een zitje, televisie, kluisje en koffie- en theefaciliteiten. Elke kamer beschikt over een eigen badkamer met een douche, toilet, föhn en gratis toiletartikelen. Kies je voor een luxe kamer, dan geniet je ook van een privéterras of balkon voor extra ontspanning tijdens je verblijf.

Het restaurant van Hotel ter Zand -Handwritten Collection , Le Poirier, biedt verrassende gerechten bereid met de mooiste streekproducten. Als gast kun je kiezen uit een 3- of 5-gangen diner met een passend wijnarrangement of genieten van een heerlijk hoofdgerecht en een dessert van wereldklasse. De naam Le Poirier is een eerbetoon aan de Zeeuwse perenbomen.

Voor ultieme ontspanning kun je gebruikmaken van de luxe wellnessfaciliteiten met zwembad en sauna die tot jouw beschikking staan in Grand Hotel ter Duin, gelegen op slechts 200 meter afstand van Hotel Ter Zand. Hier kun je volledig tot rust komen en genieten van een verkwikkende wellnesservaring tijdens je verblijf.




Faciliteiten in Boutique Hotel Ter Zand

Eten en drinken
  • Bar
  • Lunchpakket
  • Restaurant
  • Roomservice
Service
  • Bagage-opslag
  • Stomerij
  • Strijkservice
Badkamer
  • Douche
  • Haardroger
Slaapkamer
  • Balkon of Terras
  • Bureau
  • Eigen badkamer
  • Flatscreen televisie
  • Geluiddichte kamer
  • Kluis
  • Minibar (exclusief)
  • Terras
  • Zithoek
Woon gedeelte
  • Airconditioning
  • Koffiezetapparaat
Internet
  • Gratis Wifi
  • Internet
Diensten receptie
  • 24-uurs receptie
Zakelijke faciliteiten
  • Business center
  • Vergaderzaal
Wellness
  • Gezichtsbehandelingsruimte
  • Lichaamsbehandelingen
  • Massagekamer
  • Schoonheidsbehandelingen
  • Strandstoelen
Fietsen
  • Fietsenstalling
  • Fietsverhuur
Algemeen
  • Lift
  • Verwarming
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers
Buiten
  • Terras
  • Tuin

In de omgeving

Parkeergarage
  • Park Zeeduin 205m
  • 's-Gravenhof 549m
Restaurant
  • De Schouwse Hoeve 616m
  • De Schouwse Hoeve 616m
  • Pizzeria di Firenze 1.3 km
  • Het Vissershuis 1.3 km
  • Bistro West 1.3 km
  • Mooij's Crêperie 1.3 km
  • Zeelust 1.7 km
  • Paviljoen Duinzigt 1.7 km
Museum
  • De Graanhalm 1.7 km
Toeristische attractie
  • De Onrust 2.5 km

8.5

Beoordeeld door: 622 gasten.

8

Gretha

Gezin met kinderen
27 juni 2025

“Zeer goed”
  • Heerlijk gebied.
  • Het zou geweldig zijn als het hotel een eigen buitenzwembad had.

9

Olga

Gezin met kinderen
23 juni 2025

“Uitstekend”
  • Mooi hotel met zeer ruime kamers en een zeer fraaie inrichting. Alles was zeer schoon. Het ontbijt was uitstekend.

8

Julian

Jong stel
15 juni 2025

“Al met al was het een zeer aangenaam verblijf en we hebben genoten van het verkennen van Zeeland!”
  • Het personeel was erg vriendelijk en behulpzaam. We vonden het ontbijt erg fijn, er was een goede selectie en het was over het algemeen vers en smakelijk. Het huren van fietsen direct in het hotel was een leuke aanvulling en de prijzen waren redelijk.
  • Hoewel we ons misschien bezighouden met details, hebben we de opstelling van de bedden niet prettig ervaren. Er waren twee aparte bedden die simpelweg naast elkaar waren geplaatst. Dit leidde tot een constante ruimte tussen ons wanneer we probeerden dicht bij elkaar te liggen. Als de bedden op de een of andere manier aan elkaar verbonden waren, zou dat voor ons beter geweest zijn. Verder is er eigenlijk niets negatiefs te melden. We hebben gekregen wat we verwachtten, wat positief is!

5

Rogier

Gezin met kinderen
14 juni 2025

“Redelijk.”
  • Fijne ruime kamer en badkamer.
  • vreselijk geluid van het centrale ventilatiesysteem. geluid van passerende auto's (ramen waren gesloten!)

8

Mozhdeh

Jong stel
5 juni 2025

“Heel goed”
  • Een mooie en charmante locatie. De kamer was ruim, schoon en zeer comfortabel.
  • Het ontbijtbuffet was te beperkt en het bedienend personeel was niet erg vriendelijk.

7

David

Alleenreiziger
31 mei 2025

“grote kamer, comfortabel, alle benodigde voorzieningen in de kamer, goede douche.”
  • Het ontbijt was goed.
  • Het ontbijt was te duur, de prijs is hetzelfde als een avondmaaltijd met drankjes! Het zou maximaal 10 euro moeten zijn, naar mijn mening.

8

Bart

Jong stel
30 mei 2025

“Zeer goed”
  • Hotelkamers waren eigenlijk een soort studio's / tiny houses, maar zeer ruim. Het was erg rustig. Prettige locatie om te fietsen. Zeer rustig strand op 2 km van het hotel. Mogelijkheid om de elektrische auto op de parkeerplaats op te laden.
  • 9€ per dag voor parkeren is veel.

9

Arnaud

Jong stel
16 mei 2025

“Natuur en modern.”
  • De gehele ervaring was geweldig. Ik waardeer de mogelijkheid om mijn auto op te laden, hartelijk dank.
  • Misschien kunnen de handdoeken beter zijn. Voor de Fransen zijn er twee bedden en de kussens zijn echt groot!

6

Oliver

Jong stel
15 mei 2025

“Het zou geweldig kunnen zijn, maar het ontbreken van de details.”
  • Zeer goed gelegen. Mooie wandelpaden in de buurt.
  • Vies. Schimmel. Douchegel en shampoo zijn slecht.

2

Valerie

Jong stel
14 mei 2025

“Zeer slecht”
  • Zeer duur in verhouding tot de kwaliteit en de locatie. Teleurstellend.

8

Wendela

Gezin met kinderen
7 mei 2025

“Zeer goed”
  • Heerlijk ontbijt, comfortabel bed, goede douche.
  • Veel te ver van een bushalte. Een ophaaldienst zou prettig zijn.

7

Joop

Alleenreiziger
22 april 2025

“Goed”
  • De koffiemokken hadden koffievlekken.

8

Cascer1

Jong stel
9 april 2025

“Mooi hotel met enkele kleine verbeteringen.”
  • Bij aankomst waren er voldoende parkeerplaatsen. Nadat we binnenkwamen, werden we vriendelijk verwelkomd en gingen we snel naar onze kamer. Het ontbijt biedt veel keuzemogelijkheden.
  • Hoewel de kamer over het algemeen schoon was, waren er een aantal spinnen in de badkamer, wat jammer was. De kosten voor parkeren bleken ook €9 per nacht te zijn, wat beter gecommuniceerd had kunnen worden.

8

Dario

Jong stel
18 maart 2025

“Zeer goed”
  • rustig, goed restaurant.

10

Abigail

Jong stel
16 februari 2025

“Uitzonderlijk”
  • Prachtig hotel, geweldig ontwerp. Comfortabele kamer en grote badkamer, alles super schoon! Gratis parkeergelegenheid bij het hotel. Fantastisch ontbijt! We hebben alleen een dessert gegeten in het restaurant (Le Poirier) op de avond van onze aankomst en het was absoluut heerlijk!
  • Helemaal niets! Het was allemaal geweldig.

9

Bart

Gezin met kinderen
13 februari 2025

“Aangenaam verblijf in grote, moderne en comfortabele suites in een prachtige tuin.”
  • Grote, moderne en comfortabele suites in een prachtige tuin. Kwaliteitsbed. De fitness (in het naastgelegen hotel) is goed uitgerust.
  • Extra kosten voor parkeren zijn naar mijn mening onnodig, bijna alle gasten lijken met de auto aan te komen.

6

Peter

Jong stel
7 februari 2025

“Somber”
  • Niet veel.
  • Alles is bruin. De gemeenschappelijke ruimtes zien er rommelig uit.

10

Anonymous

Alleenreiziger
27 januari 2025

“Uitzonderlijk”
  • Schoon en comfortabel met een uitstekend restaurant.

3

Raymund

Jong stel
15 januari 2025

“Slecht”
  • de kamers
  • De service is vrij inflexibel. Het is een typische opbrengstbeheerder.

9

Howard

Groepsreizigers
22 december 2024

“heerlijk personeel”
  • vriendelijk en behulpzaam personeel
  • Vroegtijdige sluiting van de keuken.

5

Sandra

Jong stel
16 december 2024

“Redelijk”
  • Vond de grote kamer en het toilet prettig.
  • De problemen die we hadden in onze kamer, en dat het zwembad zich in een ander hotel bevindt.

7

Pascal

Groepsreizigers
12 december 2024

“Goed”
  • ruime kamer, zeer schoon, koffiezetapparaat beschikbaar, matras van zeer goede kwaliteit, stille kamers met een goede geluidsisolatie.
  • Het ontbijt was goed, maar zeer duur en de tijdslots van 45 minuten zijn kort en enigszins "stressvol". Ik kon de airco niet uitschakelen. Na ongeveer 15 minuten begon deze opnieuw te draaien ... geen groot probleem, maar ik had hulp moeten vragen, wat ik niet heb gedaan.

6

Moritz

Jong stel
10 december 2024

“Aangenaam”
  • aanvankelijke kosten voor parkeren kamer niet goed schoongemaakt

8

Rooney

Jong stel
3 december 2024

“Het was een prettig verblijf.”
  • Gratis parkeren, hoewel de boeking 9€ per nacht aangeeft. Zeer aangename omgeving, en een geweldig ontbijt, vriendelijk personeel.
  • Er is niet genoeg licht om te scheren, er is slechts 1 stoel voor 2 gasten, de badkamer is nog niet 100% afgewerkt (hotel is onlangs geopend, 5 maanden oud), het raam is te hoog voor mensen van ongeveer 165 cm om open of dicht te doen.

8

Katrin

Jong stel
27 november 2024

“Zeer goed”
  • We hadden een Tuinsuite en waren er behoorlijk tevreden mee. Het was schoon, ruim en er was airconditioning. De kamer beschikt over een groot terras en het uitzicht is geweldig. We zagen 's ochtends herten in het veld. De accommodatie is vrij rustig!
  • De parkeerkosten op het terrein bedragen 9 euro per nacht. Het ontbijt was goed, echter waren er geen niet-zuivel opties beschikbaar.

3

Lotfi

Jong stel
8 november 2024

“Niet zo goed.”
  • de locatie ruimte
  • Televisie werkt niet. Sterke geuren vanuit de riolen.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Boutique Hotel Ter Zand zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Boutique Hotel Ter Zand via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Boutique Hotel Ter Zand. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Boutique Hotel Ter Zand.
Bij Hotels.nl kun je Boutique Hotel Ter Zand reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Boutique Hotel Ter Zand, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Boutique Hotel Ter Zand ligt 2,3 km van het centrum van Burgh Haamstede.

Boutique Hotel Ter Zand heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Boutique Hotel Ter Zand heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.