8.2
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Heidekönig Hotel Celle

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Het Heidekönig Hotel Celle is een driesterrenhotel gelegen in de historische stad Celle, in de deelstaat Nedersaksen. Het hotel bevindt zich op korte afstand van het sfeervolle centrum, waar vakwerkhuizen en geplaveide straatjes het stadsbeeld bepalen. Celle staat bekend om zijn goed bewaard gebleven oude binnenstad en het imposante slot, dat tot de belangrijkste renaissancekastelen van Noord-Duitsland behoort. Ook de nabijgelegen Lüneburger Heide, een uitgestrekt natuurgebied, trekt jaarlijks veel bezoekers. Dankzij de gunstige ligging is het hotel eenvoudig bereikbaar via de snelweg en het openbaar vervoer; het treinstation van Celle ligt op enkele minuten rijden. De ambiance van het hotel is gemoedelijk en functioneel, met een inrichting die aansluit bij de regionale traditie zonder overdreven luxe. Hierdoor spreekt het hotel zowel toeristen als zakelijke reizigers aan die op zoek zijn naar een praktische uitvalsbasis in een karakteristieke omgeving.

De kamers van het Heidekönig Hotel Celle zijn ingericht met aandacht voor comfort en functionaliteit. De inrichting is overwegend klassiek, met warme tinten en eenvoudige meubels die bijdragen aan een rustige sfeer. Elke kamer beschikt doorgaans over een eigen badkamer, televisie en gratis wifi. Het hotel biedt verschillende kamertypes, waardoor zowel individuele reizigers als gezinnen passende accommodatie kunnen vinden. Voor het gemak van de gasten is er een ontbijtzaal waar dagelijks een ontbijtbuffet wordt geserveerd. Daarnaast zijn er faciliteiten zoals een kleine sauna en parkeergelegenheid op eigen terrein, wat vooral voor automobilisten prettig is. Voor zakelijke gasten zijn er vergaderruimtes beschikbaar, waardoor het hotel ook geschikt is voor bijeenkomsten en korte zakenreizen. De algemene ruimtes zijn verzorgd en bieden voldoende gelegenheid om te ontspannen na een dag in de stad of de natuur.

Gasten ervaren de service in het Heidekönig Hotel Celle doorgaans als persoonlijk en behulpzaam, met medewerkers die goed benaderbaar zijn voor vragen of advies over de omgeving. De receptie is meestal gedurende ruime tijden bemand, zodat in- en uitchecken flexibel kan verlopen. Het ontbijt bestaat uit een gevarieerd buffet met zowel regionale als internationale opties. Voor een diner kunnen gasten terecht in het eigen restaurant van het hotel, waar een traditionele Duitse keuken wordt geserveerd in een informele sfeer. In de directe omgeving zijn diverse eetgelegenheden te vinden, variërend van gezellige bistro's tot internationale restaurants. Het hotel onderscheidt zich vooral door de combinatie van een rustige ligging nabij het centrum, de praktische voorzieningen en de informele sfeer, waardoor het geschikt is voor zowel vakantiegangers als zakenreizigers.



Faciliteiten in Heidekönig Hotel Celle

Eten en drinken
  • Bar
  • Dieetwensen op aanvraag
  • Lunchpakket
  • Restaurant
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Toiletartikelen
  • WC
Slaapkamer
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • Geluiddichte kamer
  • Radio
  • Telefoon
  • TV
Woon gedeelte
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Diensten receptie
  • Express check-in/check-out
Schoonmaak service
  • Wasservice
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers
Gehandicapen toegang
  • Mindervaliden kamers
Buiten
  • Terras
Diensten algemeen
  • Luchthaven shuttle

In de omgeving

8.2

Beoordeeld door: 2362 gasten.

7

Kurt

Jong stel
8 september 2025

“Goed”
  • Het hotel en de bar / het restaurant waren gesloten en al het personeel was naar huis gegaan toen we terugkwamen om vlak voor 22:00 uur op een zaterdag van een drankje te genieten.

10

Paweł

Zakenreiziger
2 september 2025

“alles in orde, als ik daar weer ben, zal ik dit hotel gebruiken.”
  • Kwaliteit van de kamer - het hotel is niet nieuw, maar de kamers zijn gerenoveerd en zeer goed uitgerust - televisie met Netflix, nieuwe badkamer, alles bijna als nieuw.

5

Reay

Zakenreiziger
16 augustus 2025

“Acceptabel”
  • Inchecken en parkeren was goed.
  • Het bed was ongemakkelijk omdat de matras een holling had. De kamer was zeer luidruchtig laat in de nacht door gasten in het restaurant. De roomservice lijkt te denken dat het een goed idee is om kamers om 8 uur 's ochtends te controleren.

9

Peter

Zakenreiziger
7 augustus 2025

“Uitstekend”
  • Comfortabel bed, uitstekende service van het personeel, goed ontbijt en een restaurant ter plaatse.

10

Tugay

Zakenreiziger
27 juli 2025

“Uitzonderlijk”
  • nieuw en schoon, parkeerplaats

10

Tomaz

Zakenreiziger
24 juli 2025

“Zou graag weer daar willen verblijven als de gelegenheid zich voordoet.”
  • Het ontwerp van de kamer is uitzonderlijk, het incheck- en uitcheckproces was zeer eenvoudig en snel. De dame aan de receptie in de ochtend was erg vriendelijk en het ontbijt was smaakvol en met voldoende keuze.

9

Craig

Zakenreiziger
17 juli 2025

“De prijs was het waard en al met al waren we zeer tevreden.”
  • Schoon en opgeruimd, uitstekend eten in het restaurant en een goed ontbijt. Ik zou dit aanbevelen voor alle beursbezoekers! De manager en het personeel zijn uiterst behulpzaam.
  • Misschien zou een waterkoker op de kamer prettig zijn?

7

Jason

Gezin met kinderen
29 juni 2025

“Een fijne plek om te verblijven op een geweldige locatie, mits u daar arriveert tijdens hun voorkeururen.”
  • Het ontbijt was uitstekend, en de presentatie in de eetkamer, met orchideeën en dergelijke, gaf het een aangename sfeer. Het eten was gevarieerd en smakelijk, met voor ieder wat wils. Het personeel was vriendelijk en bekwaam en deed goede suggesties over bezienswaardigheden.
  • Inchecken was moeilijk omdat we na donker aankwamen. Het was lastig, vooral in het donker, om te achterhalen waar we konden parkeren, en het was niet bijzonder goed verlicht of duidelijk waar de overflow-parkeergelegenheden zich bevonden. We waren niet op de hoogte dat de receptie gesloten zou zijn. Het briefje op de deur gaf aan dat de receptie gesloten was en dat laat aankomende gasten het hotel moesten bellen. Dit is iets waar buitenlandse reizigers zich zeer bewust van moeten zijn, en het hotel zou dit duidelijker moeten communiceren naar zijn klanten. We moesten onze telefoons inschakelen en een internationale oproep doen om iemand te bereiken en te achterhalen hoe we konden inchecken.

8

Lunda

Gezin met kinderen
7 juni 2025

“Heidekonig Hotel in Celle”
  • Het personeel was zeer vriendelijk en behulpzaam. Het ontbijt was goed. De gratis bus naar de stad werd gewaardeerd. Er was een zeer ontspannen sfeer.
  • De douchevloer voelde onstabiel. Beperkt menu voor het diner, dat middelmatig was.

9

Mikael

Jong stel
15 mei 2025

“Uitstekend”
  • Alles was zeer nieuw en smaakvol gerenoveerd. De bedden waren zeer comfortabel en de kamer was groot en ruim. De badkamer was mooi en modern. Het personeel was vriendelijk en de ontbijtzaal was groot en comfortabel. Er was voldoende keuze bij het ontbijtbuffet.
  • Het enige waar we aan konden denken (en dat heeft niks met het hotel te maken) was dat er een ietwat onaangename geur buiten in de omgeving was (mest?), vermoedelijk afkomstig van een kleine fabriek aan de overkant van de weg. Maar de geur was de volgende ochtend veel minder opvallend.

9

Ian

Jong stel
8 april 2025

“Uitstekend”
  • Kamer en ontbijt waren zeer goed.
  • Een van de matrassen was ongemakkelijk omdat deze in slechte staat verkeerde, wat leidde tot verstoorde slaap.

10

Melissa

Zakenreiziger
29 maart 2025

“per ongeluk getraind en moest een betrouwbaar hotel boeken”
  • sfeer
  • Alles was geweldig.

10

Tim

Jong stel
23 maart 2025

“Uitzonderlijk”
  • Uitstekend vriendelijk personeel. Fantastisch hotel.

9

Michael

Jong stel
11 maart 2025

“Uitstekend”
  • Mooi hotel dicht bij het stadscentrum. Geweldige service en een lekker ontbijt.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Heidekönig Hotel Celle zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Heidekönig Hotel Celle via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Heidekönig Hotel Celle. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Heidekönig Hotel Celle.
Bij Hotels.nl kun je Heidekönig Hotel Celle reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Heidekönig Hotel Celle, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Heidekönig Hotel Celle ligt 1,6 km van het centrum van Celle.

Heidekönig Hotel Celle beschikt over een luchthaven shuttle. Neem contact op met het hotel voor verdere informatie.

Heidekönig Hotel Celle heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Heidekönig Hotel Celle heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

Heidekönig Hotel Celle staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.

Heidekönig Hotel Celle heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability