7.0
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Art Hotel Köln

Adres:
Heidestraße 225
Cologne

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Art Hotel Köln is een driesterrenaccommodatie in Keulen, gelegen op slechts vijf minuten rijden van de luchthaven Keulen/Bonn. Deze locatie biedt een rustige uitvalsbasis voor reizigers die zowel gemak als sereniteit waarderen. Het hotel bevindt zich op een gunstige locatie, met gemakkelijke toegang tot zowel het centrum van Keulen als het beursterrein Kölnmesse, beide bereikbaar binnen een kwartier rijden. Dit maakt het hotel een uitstekende keuze voor zowel zakenreizigers als toeristen die de bruisende stad en haar evenementen willen verkennen.

De kamers van het Art Hotel Köln zijn modern ingericht en voorzien van essentiële voorzieningen voor een comfortabel verblijf. Elke kamer beschikt over kabeltelevisie, gratis Wi-Fi en een eigen badkamer met douche en haardroger. Het hotel biedt verschillende kamertypes aan, waaronder eenpersoons-, tweepersoons- en driepersoonskamers. Daarnaast zijn er faciliteiten beschikbaar zoals gratis openbare parkeergelegenheid, huisdieren toegestaan (mogelijk tegen extra kosten), en mogelijkheden voor wandel- en fietstochten. Voor gasten die snel willen in- en uitchecken biedt het hotel een versnelde incheck- en uitcheckservice.

Art Hotel Köln combineert comfort en functionaliteit met een breed scala aan diensten. Gasten kunnen profiteren van faciliteiten zoals roomservice, geluiddichte kamers, en beveiligingssystemen zoals CCTV in de gemeenschappelijke ruimtes. Verder worden er handige extra's aangeboden zoals verpakte lunches en de mogelijkheid om fietsen te huren. Het hotel respecteert privacy en health and safety protocollen, wat het ideaal maakt voor een aangenaam en zorgeloos verblijf in Keulen.



Faciliteiten in Art Hotel Köln

Eten en drinken
  • Lunchpakket
Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Toiletartikelen
  • Toiletbeugel
  • WC
Slaapkamer
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • Geluiddichte kamer
  • Telefoon
  • TV
Woon gedeelte
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Parkeerplaats
Diensten receptie
  • Express check-in/check-out
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan

In de omgeving

7.0

Beoordeeld door: 563 gasten.

2

Marie

Zakenreiziger
13 mei 2025

“Ik zal daar NOOIT meer verblijven en zou het niet aanbevelen aan mijn SLECHTSTE vijand.”
  • - Het bed was comfortabel.
  • - Ik werd gevraagd om het normale tarief plus een extra dagelijkse huisdiervergoeding. - Mijn kamer werd slechts 2 van de 7 dagen schoongemaakt. - Het personeel heeft me zelfs een brief gestuurd waarin staat dat ik zelf wat opkuiswerk moest doen. - Het personeel liep zonder enige geldige reden mijn kamer binnen, zonder te reinigen. - Toen ze zonder schoonmaak binnenkwamen, sloten ze de toiletdeur, zodat mijn kat niet bij zijn kattenbak kon komen, met als resultaat dat hij in bed moest plassen. - Toen ik thuiskwam en het ontdekte, was er niemand bij de receptie en niemand antwoordde op het noodnummer. Mijn kat was gestrest en ik moest slapen in beddengoed dat doorweekt was met urine. (foto bijgevoegd) - Toen ik dit aankaartte bij het management, gaven ze me de schuld omdat ik niet eerder thuis was geweest. (foto bijgevoegd) - Zonder mijn toestemming, kennis of instemming kwamen ze (ongelogen) weer mijn kamer binnen en plaatsten tijdens mijn verblijf een plant die EXTREEM TOXISCH en DODELIJK is voor katten, en lieten deze staan. (foto bijgevoegd) - Toen ik al mijn zorgen naar voren bracht en om een terugbetaling vroeg, ontving ik geen enkel antwoord, ondanks meerdere e-mails.

3

Danielle

Zakenreiziger
10 mei 2025

“Neem oordopjes en een oogmasker mee.”
  • De kamer was groot, het bed was in orde. Het personeel was vriendelijk.
  • Geluid van de straat – de hele nacht, vrachtwagens die de weg overkwamen en de hele nacht heen en weer reden. Er lag vuilnis onder de stoel en in de kast toen ik aankwam, en het was er nog steeds toen ik vertrok.

2

Wu

Gezin met kinderen
28 april 2025

“Zeer slecht”
  • Zeer oud, iemand kwam om acht uur 's ochtends de naastgelegen kamer schoonmaken, vooral luidruchtig.

7

Marijana

Groepsreizigers
3 april 2025

“Goed”
  • Ik vond het niet prettig dat u in uw beschrijving vermeldde dat de afstand tot de luchthaven 2 km is en dat het 5 minuten lopen is. We moeten twee bussen nemen en reizen 45 minuten... Dit is niet acceptabel.

3

Maria

Gezin met kinderen
2 april 2025

“Zeer teleurgesteld”
  • Niets
  • Vies kamer, vieze badkamer, ongemakkelijk bed, scheve matras, veel stof onder het bed, weerzinwekkend kussen, viezige dekbed, vieze gordijnen, geen verduistering op het raam. De verwarming in de badkamer werkte niet. Het ontbijt had zeer beperkte opties. Er was niet genoeg voedsel, we moesten de dame meerdere keren vragen om meer brood, meer kaas...

8

William

Gezin met kinderen
14 maart 2025

“Geweldige verblijf.”
  • Comfortabel en vriendelijk

5

Keyu

Alleenreiziger
11 maart 2025

“Vriendelijk personeel, maar de kamer is klein en de afstand is groot.”
  • Het personeel is erg vriendelijk en behulpzaam.
  • Het is vrij ver van de stad. Je moet met de bus en daarna met de tram naar de stad. Mijn kamer bevindt zich op de bovenste verdieping, een schuin dak neemt veel ruimte in beslag. Het is moeilijk om een paar koffers open te leggen.

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.