7.7

Jugendherberge City-Hostel Köln-Riehl

Beschikbaarheid ophalen...


Informatie over de accommodatie


Jugendherberge City-Hostel Köln-Riehl is een modern en betaalbaar hostel gelegen op 3 kilometer van het historische centrum van Keulen. De accommodatie biedt diverse kamers, waaronder eenpersoons-, tweepersoons-, driepersoons- en vierpersoonskamers, die allemaal eenvoudig zijn ingericht en voorzien van een bureau, kluis en eigen badkamer met gratis toiletartikelen. Voor gasten die een slaapplaats in een slaapzaal wensen, zijn er ook aparte slaapzalen voor mannen beschikbaar. Dit hostel voorziet in zowel individuen als gezinnen en biedt faciliteiten zoals gratis openbare parkeergelegenheid op het terrein, een 24-uursreceptie en gratis WiFi in openbare ruimtes.

Het hostel serveert dagelijks een uitgebreid ontbijtbuffet en beschikt over een eigen bistro waar gasten de hele dag door terecht kunnen voor snacks en drankjes. Recreatieve faciliteiten zijn onder andere een ontspanningsruimte met tv, een internetterminal, en een barbecueplek, wat bijdraagt aan een comfortabel en aangenaam verblijf. Voor groepen die meer dan vijf kamers boeken, kunnen afwijkende annuleringsvoorwaarden en extra kosten van toepassing zijn. Opmerkelijk is dat het hostel geen huisdieren toestaat en kinderen van alle leeftijden welkom zijn, waarbij ze bij het delen van een bestaande bed betalen volgens het volwassenentarief.

Jugendherberge City-Hostel Köln-Riehl streeft naar een veilige en goed onderhouden omgeving door te voldoen aan lokale veiligheidsprotocollen. Het voldoet aan de schoonmaaknormen die effectief zijn tegen het coronavirus en voert maatregelen zoals fysieke afstandsregels in de eetruimtes en contactloos betalen. De verschillende voorzieningen omvatten ook een tuin, terras, tafeltennis, een speeltuin binnen en een minimarkt. Met de nabijheid van het bruisende stadscentrum is dit hostel een ideale keuze voor reizigers die Keulen willen verkennen en waarde hechten aan comfort en toegankelijkheid.



Faciliteiten in Jugendherberge City-Hostel Köln-Riehl

Eten en drinken
  • Bar
  • Dieetwensen op aanvraag
  • Lunchpakket
  • Restaurant
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Douche
  • WC
Slaapkamer
  • Bureau
  • Kluis
  • TV
Woon gedeelte
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Parkeerplaats
Schoonmaak service
  • Wasservice
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Fietsen
  • Fietsverhuur
Algemeen
  • Lift
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers
Gehandicapen toegang
  • Mindervaliden kamers
Buiten
  • Terras
  • Tuin
Diensten algemeen
  • Winkels in het hotel

In de omgeving

7.7

Beoordeeld door: 2574 gasten.

6

Rodrigo

Alleenreiziger
15 maart 2025

“Aangenaam”
  • De kamer was erg mooi en had een tafel binnenin die het gesprek met de huisgenoten vergemakkelijkte. Ook waren er maar 3 bedden in de kamer. Het ontbijt was goed.
  • Het hostel heeft geen gemeenschappelijk gebied, waardoor het moeilijk is om andere solo reizigers te ontmoeten (behalve degene in uw kamer). Het bed had haar erop.

7

Asel

Alleenreiziger
13 maart 2025

“Goed”
  • Comfort
  • Niet volledig schoon

6

Nasrin

Alleenreiziger
7 maart 2025

“Aangenaam”
  • Personeelsgedrag en netheid
  • Het "queen bed" bestond eigenlijk uit twee aangrenzende bedden. Daarnaast was er een merkbare geur van vocht in de kamers.

9

Aleh

Alleenreiziger
4 maart 2025

“Uitstekend”
  • Alles, bedankt!

7

Rune

Vriendengroep
3 maart 2025

“7 december 2024”
  • Schoon en veilig. We vonden het prettig dat we onze eigen badkamer in de kamer hadden. Het ontbijt de volgende ochtend was ook aangenaam.
  • Onze boekingsmail vermeldde dat we om 14:00 konden inchecken, maar toen we net na twee uur arriveerden, was onze kamer niet gereed. Na meerdere aanvragen elke 20 minuten zeiden ze telkens: "nog slechts 10 minuten." We konden pas na drie uur inchecken. Als de kamers om 14:00 niet gereed zijn, verzoek ik u vriendelijk om dit te wijzigen om teleurstellingen voor toekomstige gasten te voorkomen.

10

Ng

Alleenreiziger
2 maart 2025

“Uitstekend”
  • De herberg is zeer schoon en veilig voor solo reizigers.

10

Cemile

Alleenreiziger
2 maart 2025

“Uitzonderlijk”
  • Geweldig waar voor je geld! Het personeel was zeer behulpzaam en het ontbijt was erg goed. De kamer was zeer schoon.

5

Murat

Jong stel
28 februari 2025

“Voldoende”
  • De locatie is goed en de prijs is redelijk. Het ontbijt is goed. Er zijn veel opties om te eten en te drinken.
  • Er was een onaangename geur in het tapijt dat de vloer bedekte, iets dat deed denken aan een combinatie van plastic en stof. Dit veroorzaakte hoesten bij mijn vrouw, die astma heeft, wat voor haar zeer storend was. Er was geen wifi beschikbaar in de kamers. Op de laatste dag begonnen de medewerkers rond 08:00-08:30 aan onze deur te kloppen (twee keer met een pauze van ongeveer 10 minuten) om de kamer schoon te maken.

6

Francesco

Zakenreiziger
28 februari 2025

“Aangenaam”
  • goede locatie, dicht bij een tramhalte
  • Keuken en wasruimte zijn niet aanwezig in het gebouw.

1

Anoop

Alleenreiziger
27 februari 2025

“Hoe u uw geld kunt verspillen aan een hostel van laag niveau.”
  • Niets
  • Te duur voor een vies bed. Je betaalt €60 voor een bed en komt om 01:00 uur 's nachts om te slapen, maar je moet zelf je bed opmaken.