8.0
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Stadthotel am Römerturm

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Stadthotel am Römerturm Cologne is een modern viersterrenhotel, gelegen in het hart van Keulen. De centrale ligging maakt het een aantrekkelijke uitvalsbasis voor bezoekers die de stad willen verkennen. Vanuit het hotel zijn bekende bezienswaardigheden zoals de imposante Dom van Keulen, het Museum Ludwig en de winkelstraten rond de Schildergasse eenvoudig te voet bereikbaar. Het hotel bevindt zich in een levendige wijk, waar zowel zakelijke als toeristische gasten samenkomen. Dankzij de nabijheid van het centraal station en goede verbindingen met het openbaar vervoer is het hotel goed bereikbaar, ook vanaf de snelwegen die Keulen verbinden met andere grote steden in de regio. De sfeer in het hotel is eigentijds en zakelijk, met een rustige ambiance die uitnodigt tot ontspannen na een dag in de stad.

De kamers van Stadthotel am Römerturm Cologne zijn functioneel ingericht en bieden een comfortabele uitvalsbasis voor een verblijf in Keulen. De inrichting is modern, met lichte kleuren en praktische meubels die bijdragen aan een aangename sfeer. Elke kamer beschikt over standaardvoorzieningen zoals een eigen badkamer, airconditioning, televisie en gratis wifi. Voor gasten die extra comfort zoeken zijn er kamers met meer ruimte en aanvullende faciliteiten beschikbaar. Het hotel biedt een ontbijtruimte waar gasten 's ochtends terechtkunnen voor een gevarieerd ontbijt. Daarnaast zijn er vergaderruimtes en een parkeergarage aanwezig, wat het hotel ook geschikt maakt voor zakelijke reizigers. De algemene ruimtes zijn ruim opgezet en bieden mogelijkheden om even te ontspannen of te werken.

Gasten van het Stadthotel am Römerturm kunnen rekenen op een professionele en toegankelijke service, met een receptie die doorgaans goed bereikbaar is voor vragen en ondersteuning. Het ontbijtbuffet biedt een mix van internationale en lokale ontbijtgerechten in een informele setting. Voor lunch en diner zijn er in de directe omgeving diverse restaurants te vinden, waaronder traditionele Duitse eetgelegenheden en internationale keukens. In de buurt liggen bijvoorbeeld het Brauhaus Früh en het Italiaanse restaurant Il Bagutta. Het hotel onderscheidt zich door de combinatie van centrale ligging, moderne faciliteiten en een rustige sfeer. Zowel toeristen als zakenreizigers weten het hotel te waarderen vanwege de praktische voorzieningen en de goede bereikbaarheid.



Faciliteiten in Stadthotel am Römerturm

Eten en drinken
  • Bar
  • Dieetwensen op aanvraag
  • Restaurant
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Inloopdouche
  • Ligbad
  • Make-up spiegel
  • Toiletartikelen
  • WC
Slaapkamer
  • Airconditioning
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • Geluiddichte kamer
  • Kluis
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Radio
  • Strijkvoorzieningen
  • Telefoon
  • TV
Woon gedeelte
  • Kabeltelevisie
  • Strijkijzer
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Parkeerplaats
Diensten receptie
  • Express check-in/check-out
Schoonmaak service
  • Wasservice
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Algemeen
  • Lift
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers
Gehandicapen toegang
  • Mindervaliden kamers
Buiten
  • Terras

In de omgeving

8.0

Beoordeeld door: 3887 gasten.

8

Dalton

Alleenreiziger
6 september 2025

“Zeer goed”
  • Vriendelijkheid, netheid, prijs van de kamer en de meeste dranken behalve water.
  • Geen roomservice, 7,30 voor een fles water is uitbuiting.

7

Patricia

Vriendengroep
2 september 2025

“Geweldige locatie, klein bed.”
  • locatie, locatie, locatie. Parkeren op de binnenplaats. Ontbijt
  • Het bed is te klein.. 140 cm breed, niet comfortabel voor twee volwassenen. De matras moet worden vervangen. Ik had kamer 628.

6

Yvonne

Jong stel
29 augustus 2025

“Aangenaam”
  • Te weinig kussens Kamer te warm

6

Nasrin

Jong stel
29 augustus 2025

“Aangenaam”
  • Plaats
  • Het was niet schoon, zeer duur en geen standaard 4-sterrenhotel.

9

Sigurður

Zakenreiziger
25 augustus 2025

“Uitstekend”
  • Vriendelijk personeel en zeer behulpzaam. Goede locatie dicht bij het centrum. Restaurants op korte afstand. Kamer was erg mooi. Goede ruimte en een comfortabel bed. Stabiel gratis netwerk, wat belangrijk is voor een zakenreis.

7

Jordan

Groepsreizigers
13 augustus 2025

“Een over het algemeen goed verblijf, verstoord door een paar regeltjesvolgers.”
  • Het hotel bevindt zich op een fantastische locatie voor het verkennen van Keulen en de omliggende gebieden. Het is een 10-15 minuten durende wandeling van het centraal station van Keulen en minder dan 5 minuten lopen naar het dichtstbijzijnde metrostation. We hebben op een van onze dagen Phantasialand bezocht, en het is ongeveer een uur van deur tot deur! Het ontbijt is geweldig, er is voldoende variatie en het is over het algemeen niet te druk, zelfs niet tijdens piektijden. Het personeel aan de receptie en tijdens het ontbijt was het grootste deel van de tijd zeer behulpzaam en attent, vooral tijdens het in- en uitchecken. Echter...
  • Enkele medewerkers waren behoorlijk onvriendelijk. Vooral een paar volslagen ja-knikkers: 1. De machtshongerige barman die de gasten 's avonds in het restaurant verwelkomde, was ongelooflijk neerbuigend en ronduit onbeschoft. Ik had een paar lepels van een klein tafeltje buiten het restaurant gepakt (vermoedelijk achtergelaten van een eerdere theeservice). Hij greep deze toen uit mijn hand en dwong me om om de lepels terug te vragen, waarbij hij stelde dat het probleem was dat ik geen toestemming had gevraagd. Het leek wel alsof hij een grote liefde voor zijn lepels had en het voor God verhinderlijk was dat een betalende hotelgast er een paar voor eigen gebruik zou meenemen. 2. Een andere man (mopperkont) aan de receptie 's avonds leek behoorlijk verstoord toen we hem vroegen om een paar extra kussens. Het is vrij ironisch dat de kamer adverteert met een "kussenmenu", maar hij liet ons voelen alsof we hem vroegen om het olympisch record polsstokhoogspringen met een tak te breken. Zoals vermeld, zijn de meeste medewerkers aangenaam, maar deze twee wierpen een schaduw over ons verblijf. Verder zijn de kamers aan de kleine kant, maar als je er niet veel tijd doorbrengt behalve om te slapen of je klaar te maken, zijn ze prima.

7

Paulina

Jong stel
10 augustus 2025

“geweldige locatie en perfect voor een kort verblijf”
  • geweldige locatie, ruime kamers
  • onaangename geur uit de badkamer

10

Sardar

Zakenreiziger
9 augustus 2025

“Uitstekend”
  • De kamer is erg goed. De locatie is zeer goed. Het personeel is altijd met een glimlach.

10

Gaël

Jong stel
3 augustus 2025

“Uitzonderlijk”
  • Het ontbijt en de bar waren uitstekend. En het personeel was vriendelijk en aangenaam. De locatie in Keulen was ook perfect. We hebben 3 magnifieke nachten in uw hotel doorgebracht.

8

Robin

Zakenreiziger
3 augustus 2025

“Zeer goed”
  • Waar voor je geld.
  • Tweepersoonskamers zijn klein.

10

Mike

Jong stel
29 juli 2025

“Goede, comfortabele locatie om Keulen te bezoeken.”
  • Er is de mogelijkheid om een elektrische auto 's nachts op te laden.

7

Jacobo

Alleenreiziger
23 juli 2025

“Goed”
  • De locatie is geweldig.
  • Zeer dure parkeerplaatsen die zich op het oppervlak bevinden, letterlijk open voor iedereen (is openbaar) en niet te reserveren. Voor dit bedrag verwacht ik een ondergrondse, privé-parkeerplaats die van tevoren gereserveerd kan worden.

8

Chethan

Jong stel
20 juli 2025

“Zeer goed”
  • Het ontbijt was goed met veel opties.

7

Dulcie

Jong stel
19 juli 2025

“Schoon en handig”
  • Fijne ruime kamer en het hotel ligt op 15 minuten lopen van de kathedraal en op enkele minuten lopen van een winkelgebied. Er is een bar beneden, maar geen restaurant (behalve voor het ontbijt). Restaurants zijn op loopafstand bereikbaar. Het personeel was behulpzaam en kleine problemen werden binnen een redelijke tijd opgelost. Het was 's nachts rustig.
  • De kamers hadden kunnen beschikken over USB-aansluitingen naast de standaardcontacten; we waren zeer verrast te constateren dat er geen aanwezig waren. De kussens zijn ongelooflijk oncomfortabel. Er was een kussenmenu beschikbaar, maar er was slechts één ander type beschikbaar dat ook geen van de beloofde ondersteuning bood. Iedere keer dat we via de voordeur binnenkwamen of vertrokken, stond er een groep mensen te roken op de derde trede en blijkbaar werd er geen poging gedaan om hen aan te moedigen elders te roken. Een medewerker maakte een fout in onze eindafrekening; een andere medewerker berispte hen in ons bijzijn en wij ontvingen geen excuses, alleen een uitleg.

5

Hiers

Jong stel
18 juli 2025

“Afdwingbaar”
  • In orde.
  • Kleine kamers.

7

Vibrant_vagabond

Gezin met kinderen
5 juli 2025

“Één nacht was voldoende voor een citytrip. De prijs weerspiegelde de locatie in vergelijking met de kwaliteit van de kamer tijdens ons bezoek.”
  • Geweldige locatie. Vriendelijk personeel. Mooie lobby. Parkeergelegenheid in de hotelcourtyard met een vergoeding van 23€. Gemakkelijke wandeling van 10 minuten naar de Kölner Dom met de dubbele torens als richtlijn. Verbleven in een standaard eenpersoonskamer en een economy tweepersoonskamer - uitzicht op de dubbele torens van de Dom. Beide kamers waren comfortabel van formaat. Gratis fles bruiswater. Bedden waren schoon en comfortabel. Meerdere stopcontacten in de kamer en minstens 2 in de badkamer indien nodig. Volledige lengte spiegel voor het aankleden en een kleine kluis. Washandjes waren een leuke toevoeging, aangezien Europese hotels deze meestal niet verstrekken. Onze kamers waren rustig tijdens een doordeweekse overnachting, in een gebied met weinig verkeer. Cafés bevinden zich om de hoek van het hotel met uitstekende ontbijtopties.
  • Recensie van een frequente Euro-reiziger: De muren vertonen vlekken en spatten van eerdere gasten. De kamers met tapijt, waaronder de economische tweepersoonskamer, waren bevlekt met grote vlekken, maar het tapijt leek goed te zijn gestofzuigd. Beide badkamers van onze kamers hadden een update en een grondige schoonmaak nodig. We noemden ze "gevangenisbaden." De kleine grijze tegels op de vloer leken en voelden vuil door de ouderdom, de voegen hadden een goede schoonmaak nodig. De witte tegelwanden moesten ook grondig gereinigd worden. De onderkant van de schuifdeur van de douche was gevuld met oud rommel. De standaard éénpersoonsbadkamer had oranje rommel en haar van gasten die vastzaten in de afvoer. Spiegels en wastafels waren niet goed afgenomen, er waren resten van vorige gasten achtergelaten. Ontbijt was niet inbegrepen bij onze boeking. Achteraf gezien had ik om een gratis ontbijt moeten vragen als compensatie voor de onreinheid van beide badkamers. In mijn opinie is het voor een gast beschamender om het gevoel te hebben dat er een compensatie nodig is in een hotelverblijf, vooral in een "4-sterren" hotel. Eén nacht was voldoende voor een verblijf in de stad en de prijs weerspiegelt de locatie in verhouding tot de kwaliteit van de kamer.

8

Sina

Jong stel
30 juni 2025

“Over het algemeen was het best prettig.”
  • Het ontbijt was perfect. Een mooie kamer met grote ramen en zonlicht.
  • Het toilet zonder juiste ventilatie.

9

Leanne

Jong stel
17 juni 2025

“Geweldige keuze voor Keulen.”
  • Het was op een goede locatie. Het personeel was zeer behulpzaam en het ontbijt was uitstekend.
  • De kamer was vrij klein.

8

Pauline

Gezin met kinderen
12 juni 2025

“Helemaal goed.”
  • modern
  • Voor ons was het verder dan de 10 mijl die als afstand naar de Dom werd geadverteerd. Dit was geen groot probleem, maar het had enkele nadelen voor ons.

9

Mark

Jong stel
11 juni 2025

“Schoon, modern hotel met geweldig, hulpvaardig personeel.”
  • Zeer schoon met zeer goede faciliteiten.
  • Niet van toepassing

8

Tina

Gezin met kinderen
10 juni 2025

“Zeer goed”
  • Het ontbijt was geweldig.
  • De bedden waren erg klein, wat komt door de kleine kamer.

6

Ghostarya

Jong stel
8 juni 2025

“Niet geweldig voor het geld.”
  • De locatie was goed, het bed was zeer comfortabel. De instructies over de "kussenbar" waren onduidelijk (er was nergens een prijs vermeld en de aangeboden kussens waren vreselijk). Het ontbijt was goed, maar aan de dure kant.
  • De algehele verhouding tussen kwaliteit en prijs, evenals het gebrek aan voorzieningen voor deze sterrenclassificatie. Het personeel was onvriendelijk of niet bijzonder behulpzaam.

9

Richard

Jong stel
6 juni 2025

“Vrij prijzig, maar een uitstekende plek om te verblijven.”
  • Zeer vriendelijke en behulpzame receptionist. We kregen een vroeg incheckmoment, wat zeer gewaardeerd werd. Het uitzicht vanuit de kamer was mooi, met uitzicht op de Dom. De ontbijtruimte was ruim en de keuze aan voedsel was uitgebreid. Geweldige locatie ook.
  • Zeer tevreden met de meeste dingen. De kamerprijs was aan de hoge kant, maar dit kan te maken hebben gehad met een grote conferentie in Keulen op dat moment. Het hadden van koffiezetfaciliteiten op de kamer zou een leuke aanvulling zijn geweest.

7

Ariana

Zakenreiziger
6 juni 2025

“Het had beter gekund.”
  • Locatie
  • Was vuil en duur.

7

Simon

Alleenreiziger
31 mei 2025

“Mooi hotel, geweldige locatie. Zou graag een waterkoker en koffie op de kamer willen hebben.”
  • Het ontbijt was goed. De locatie was geweldig.
  • Er zijn geen koffie- of theefaciliteiten in de kamers.

5

Andres

Jong stel
25 mei 2025

“Overgeprijsd”
  • De locatie was geweldig.
  • Het was niet erg comfortabel. De kamer was niet schoon, de kussens waren verschrikkelijk. Het was gewoon veel te duur voor wat het was.

10

Sigurður

Zakenreiziger
25 mei 2025

“Uitstekend”
  • Het was mijn tweede keer daar. Ik zal er weer naartoe gaan. Hetzelfde als de vorige keer. Vriendelijk personeel en zeer behulpzaam. Goede locatie dicht bij het centrum. Restaurants op korte afstand. De kamer was erg mooi. Ruimte voldoende en comfortabel bed. Stabiel gratis netwerk, wat belangrijk is tijdens een zakenreis.

10

Norman

Alleenreiziger
22 mei 2025

“Uitzonderlijk”
  • Prachtige locatie, zeer mooi hotel en het personeel was erg vriendelijk.

8

Eren

Jong stel
21 mei 2025

“Zeer goed”
  • Het personeel is beleefd en behulpzaam. De locatie is vrij centraal. De kamer en het gebouw zijn zeer schoon.
  • Het tarief voor de parkeerplaats is 23 euro per dag, wat aan de dure kant is.

8

Stephen

Groepsreizigers
15 mei 2025

“Dit was mijn tweede verblijf in het hotel. Vorig jaar waren we met zijn tweeën. Dit jaar waren we met vier. We doen alles.”
  • Handige locatie & de Adolf Kolping kapel
  • Bed en kamer waren een beetje smal.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Stadthotel am Römerturm zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Stadthotel am Römerturm via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Stadthotel am Römerturm. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Stadthotel am Römerturm.
Bij Hotels.nl kun je Stadthotel am Römerturm reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Stadthotel am Römerturm, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Stadthotel am Römerturm ligt 964 meter van het centrum van Keulen.

Stadthotel am Römerturm heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Stadthotel am Römerturm heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

Stadthotel am Römerturm staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.

Stadthotel am Römerturm heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability