Informatie over de accommodatie
H+ Hotel Darmstadt is een moderne logiesvoorziening die uitblinkt in comfort en een breed scala aan voorzieningen biedt. Het hotel beschikt over goed uitgeruste kamers, elk voorzien van moderne badkamers, satelliettelevisie en gratis WiFi, wat bijdraagt aan een comfortabele en gemakkelijke verblijfsbeleving. Voor zakelijke bijeenkomsten en evenementen biedt het hotel ook uitgebreide faciliteiten, waaronder vergaderzalen en een zakencentrum.
Gelegen op slechts 15 minuten lopen van het centrum van Darmstadt, biedt H+ Hotel Darmstadt een uitstekende locatie voor zowel zakelijke als toeristische reizigers. De nabijheid van belangrijke snelwegen vergemakkelijkt de toegang tot steden als Frankfurt en Mainz. Het hotel bevindt zich dicht bij bezienswaardigheden zoals het historische Luisenplatz en het Odenwald-bos, waardoor gasten eenvoudig de culturele en natuurlijke schoonheid van de regio kunnen verkennen.
Het hotel biedt een gevarieerd culinair aanbod in het restaurant Gaumenfreund, waar gasten kunnen genieten van internationale gerechten, met in de warmere maanden de mogelijkheid om buiten op het terras te dineren. Daarnaast hanteert H+ Hotel Darmstadt diverse klantvriendelijke beleidspunten, waaronder gratis WiFi, parkeergelegenheid tegen betaling, en een huisdierenbeleid, waarmee het hotel inspeelt op de diverse behoeften en voorkeuren van haar gasten.
Faciliteiten in H+ Hotel Darmstadt
Eten en drinken
-
Bar
-
Dieetwensen op aanvraag
-
Lunchpakket
Badkamer
-
Bad of douche
-
Douche
-
Haardroger
-
Inloopdouche
-
Ligbad
-
Toiletartikelen
-
WC
Slaapkamer
-
Airconditioning
-
Bureau
-
Flatscreen televisie
-
Geluiddichte kamer
-
Kluis
-
Radio
-
Telefoon
-
TV
Parkeren
-
Openbaar Parkeren
-
Parkeerplaats
Diensten receptie
-
Express check-in/check-out
In de omgeving
8.0
Beoordeeld door: 3300 gasten.
10
Matthew
Gezin met kinderen
19 maart 2025
“Perfect hotel voor de omgeving!”
- De kamers waren zeer schoon en de kamers ongelooflijk comfortabel. Er was een klein verschil tussen wat ik had gereserveerd en wat we kregen. Het hotelpersoneel bood ons onmiddellijk een extra kamer zonder extra kosten aan. Hun personeel was uitzonderlijk vriendelijk en beleefd! Ik zal daar zeker opnieuw verblijven! Perfecte locatie als je naar Kasteel Frankenstein gaat, trouwens!
- Het ontbijt was geweldig en zeker de moeite waard, maar we moesten wel even wachten voordat er een tafel vrij was. Misschien zouden wat extra tafels helpen, maar eerlijk gezegd was het de moeite waard!
9
Suryastri
Gezin met kinderen
13 maart 2025
“Geweldig, en we komen graag weer terug.”
- We verbleven in de familiekamer, en de kamer was groot genoeg voor ons. De locatie lag dicht bij de bushalte.
10
Greitzer
Zakenreiziger
11 maart 2025
“Perfecte aandacht voor mensen die zich willen concentreren op hun werk.”
- Ik was gehaast en kwam naar de receptie om een hotelsleutel terug te brengen. Een hotelmedewerker was in de buurt van de receptie met een stofzuiger bezig. Zodra hij mijn aanwezigheid opmerkte, stopte hij met de machine, zodat ik een aangenaam en duidelijk gesprek met de receptiemedewerker kon voeren. Zodra ik het gebouw verliet, ging hij weer verder met zijn werk. Ik ben gevoelig voor geluid en deze attentie voor detail verraste me, waardoor ik bewust stopte om op de tijd te letten, zodat ik mijn dank kon zeggen. Vanwege mijn treinschema kon ik echter niet terugkomen om hem persoonlijk te bedanken. Het was gisteren, 7 augustus 2024, om 11:44 uur.
- Ik ben niet onder de indruk van de stad Darmstadt (nou ja, mijn thuisstad Düsseldorf is beslist niet beter), maar ik hou wel van de klantenservice, het ontbijt en de mensen die in dit hotel werken. Een receptionist 's nachts, een vriendelijke houding van het ontbijtteam in de ochtend, een barman en zijn ijsshakes voor warme middagen (gelukkig is er een goede airconditioning). Ik zal zeker terugkomen.
10
Ivars.
Zakenreiziger
10 maart 2025
“Goede keuze als er niet veel extra's worden verwacht en prijs het belangrijkst is.”
- Het ontbijt was acceptabel, maar er ontbraken weliswaar verse groenten zoals tomaten. Ik heb een kamerupgrade gedaan naar een grotere kamer en deze was zeer ruim. De kamer was uitgerust met airconditioning die goed functioneerde en was goed ingericht met alles wat nodig is. In de kamer was ook een koffiezetapparaat en een elektrische waterkoker aanwezig. De televisie was een ouderwetse hotel smart TV zonder echte slimme functies, waardoor alleen saaie zenders beschikbaar waren. Het hotel biedt een coupon van 5 euro aan als uw kamer een dag niet schoon gemaakt wordt. Dit is een goed initiatief en u kunt die coupon in de lobbybar besteden door slechts 50 cent bij te betalen voor een biertje. Echter, de barman zal proberen geen wisselgeld te geven als u niet met exact geld betaalt.
- Ik had de laatste kamer op de verdieping en het had een slechte Wifi-dekking bij de tafel. Dichtbij de deuren maken het signaal stabieler. Als u vóór de officiële inchecktijd aankomt en de kamer beschikbaar is, biedt het hotel aan om u 10 euro per uur in rekening te brengen voor vroeg inchecken.
6
Matthias
Zakenreiziger
3 maart 2025
“Aangenaam”
- Te duur voor de locatie (minder aantrekkelijk deel van Darmstadt) en de kleine, eenvoudige kamers.