Residentie Californië De Koog Texel - Texel
Residentie Californië De Koog Texel
Residentie Californië De Koog Texel
Residentie Californië De Koog Texel
Residentie Californië De Koog Texel
Alle foto's
8.9
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Residentie Californië De Koog Texel

Adres:
Californiëweg 443
1796PS De Koog

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Appartementencomplex Residentie Californië De Koog grenst aan het natuurgebied Nationaal Park Duinen van Texel. Deze rustige ligging draagt zeker bij aan een aangenaam verblijf. Vanuit de residentie kan er naar hartenlust gewandeld en gefietst worden in het afwisselende landschap van heide, duinen, strand en bos.

Het verblijf in Residentie Californië is exclusief ontbijt. Gasten kunnen dit eenvoudig zelf verzorgen door gebruik te maken van de broodjesservice. Op loopafstand vindt u diverse gelegenheden voor een stevig ontbijt of lunch. 's Avonds kan men heerlijk uit eten in de restaurants met Spaanse, Chinese, Griekse, Franse of Nederlandse keuken. De Koog heeft ook gezellige eetcafés en standpaviljoens met betaalbare dagmenu's. En wie nog niet naar bed wil geniet nog even na met een heerlijk drankje met uitzicht op de zee.

Behalve zwemmen, wandelen en fietsen is er nog veel meer te beleven in de buurt van Residentie Californië De Koog. Ecomare, het centrum voor wadden en Noordzee en bekend van haar zeehondenopvang, ligt op slechts 5 minuten loopafstand. De dorpjes De Koog en Den Burg hebben hun eigen Texelse uitstraling. Wie meer over de geschiedenis van de Texelaren wil weten bezoekt het Maritiem Jutters Museum - Oudeschild. Alles over het rijke VOC-verleden van Texel maar ook het barre bestaan van jutters komt hier tot leven.

Dichtbij ligt het levendige badplaatsje De Koog. Hier kan men gezellig shoppen, uit eten gaan of genieten van een drankje op een van de vele terrassen. Golfers kunnen hun hart ophalen op de prachtige duinbaan Golfbaan de Texelse.



Faciliteiten in Residentie Californië De Koog Texel

Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Sauna
  • WC
Slaapkamer
  • Balkon of Terras
  • Cd-speler
  • Dvd-speler
  • Eethoek
  • Eigen badkamer
  • Flatscreen televisie
  • Koelkast
  • Magnetron
  • Radio
  • Strijkvoorzieningen
  • Terras
  • WiFi
  • Zithoek
Woon gedeelte
  • Keuken
  • Koffiezetapparaat
  • Strijkijzer
  • Vaatwasser
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
  • Internet
  • Internet
Parkeren
  • Parkeerplaats
Schoonmaak service
  • Wasservice
Wellness
  • Gezichtsbehandelingsruimte
  • Kapper/schoonheidssalon
  • Schoonheidsbehandelingen
Fietsen
  • Fietsenstalling
  • Fietsverhuur
Algemeen
  • Lift
  • Verwarming
Toegangkelijkheid
  • Familiekamers
Buiten
  • Tuin

In de omgeving

Parkeergarage
  • Badweg 2.6 km
Restaurant
  • So What 239m
  • Paal 17 1.3 km
  • Brasserie Beers 1.5 km
  • Eetcafe Snackbar Dennenoord 1.7 km
  • Boerderij-Restaurant Catharinahoeve 2.1 km
  • De Worsteltent 2.1 km
  • De Zwaluw 2.2 km
  • Strandpavillion Paal 19 2.3 km
Museum
  • Maritiem- en Juttersmuseum Flora 1.2 km
  • Oudheidkamer Texel 3.6 km
  • Museum Waelstee 4.5 km
  • Eilandgalerij 5.9 km
  • Luchtvaartmuseum 6.6 km
  • Museum Kaap Skil 7.5 km
  • Jutterij 7.6 km
Toeristische attractie
  • Kindernatuurpad 603m
  • Texelse Bierbrouwerij 6 km
  • De Zelfpluktuin 6.3 km
  • Paracentrum Texel 6.6 km
  • De Vrijheid 7.5 km
  • Texelstroom 7.5 km
  • Het Sop 7.6 km
  • Retungsinsel 7.6 km

8.9

Beoordeeld door: 39 gasten.

6.4

geen
“goede, basic accommodatie in rustige omgeving”
  • rustige accommodatie in t bos
  • bedden in de 2e slaapkamer waren doorgelegen

9.2

Derese
“Lekker relaxen na het fietsen”
  • Gezellig, stil, goed toegerust
  • Geen haardroger.

8.2

Janssen
“Niet alles was gelijk goed en werd wel snel en prettig opgelost”
  • Op verzoek om hulp werd snel en goed gereageerd. Er werd ook vriendelijk en met aandacht geholpen.
  • Het beddengoed was er niet

7

J
“Netjes, maar voor de prijs had ik meer verwacht”
  • Allemaal erg netjes!
  • Nergens aangegeven dat er geen handdoeken aanwezig zijn, wat eigenlijk wel mag voor de betaalde prijs

8.2

Rick
“Goed appartementy”
  • Compleet ingericht appartement Netjes en schoon Zeer vriendelijke beheerder Fietsverhuur bij de beheerder, dus lekker dichtbij

7.8

M.
“Schoon en compleet”
  • Schoon en heel compleet appartement
  • Temperatuur was moeilijk te regelen

7.8

Gerrit
“Prachtige appartementen, volledig ingericht”
  • Goed complex, mooie ligging. Volledig ingerichte comfortabele appartementen
  • Appartementen met uitzicht op parkeerplaats zijn gehorig als mensen vertrekken vroeg in de ochtend.

7.8

H. en O. Hermsen en Greven
“Prima verblijf”
  • Leuk en ruim app.. we zaten op de begane grond app 435
  • Voor mensen met rugklachten was het comfort van de bank in de kamer niet zo best. Zag er allemaal prima uit maar het zat niet.

8.6

Demelza
“Prima appartement met goede service en een prima ligging!”
  • Een ruim apartement, wij zijn met z'n tweeën maar voor 4 personen is het prima te doen. Prettig ingedeeld, je hebt er alles wat je nodig hebt en meer. De badkamer is voorzien van een ligbad en het appartement is opgeruimd en schoon. tv in woonkamer en slaapkamer. Mooie ligging, nieuw is de broodjesservice, heerlijk vers. Prima plek!
  • Het enige minpunt is dat sommige bedden wat doorgelegen zijn. Ik ben er vaker geweest en dat is niet in alle appartementen het geval gelukkig.

7.8

A.J.M Van Bavel
“goed appartement, maar prijzig”
  • Ziet er top uit.
  • er wordt niet vermeld dat er geen handdoeken ,toiletpapier aanwezig is, bij hotelfaciliteiten verwacht je dat wel, verder vond ik de prijs aan de hoge kant, 2 keer 150 euro, dus 150 euro per nacht,ik had eerst 1 nacht geboekt, hierbij zitten dan schoonmaakkosten, maar waarom de 2e nacht dan ook weer 150 euro, dit begrijp ik niet zo goed

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Residentie Californië De Koog Texel zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Residentie Californië De Koog Texel via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Residentie Californië De Koog Texel. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Residentie Californië De Koog Texel.
Bij Hotels.nl kun je Residentie Californië De Koog Texel reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Residentie Californië De Koog Texel, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Residentie Californië De Koog Texel ligt 2,3 km van het centrum van Texel.

Residentie Californië De Koog Texel heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Residentie Californië De Koog Texel heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

Residentie Californië De Koog Texel heeft familiekamers beschikbaar. Kijk op de website van de accommodatie om deze te reserveren.

Residentie Californië De Koog Texel heeft één of meerdere kamers met sauna beschikbaar.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability