8.5
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Hotel am Schloßberg

Adres:
Schloßallee - 2426
Erding

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Hotel am Schloßberg is een gerenommeerd 4-sterrenhotel in Erding, Duitsland, dat uitblinkt in luxe en moderne voorzieningen. De accommodatie biedt gratis WiFi en een uitgebreid ontbijt, wat bijdraagt aan een aangenaam begin van elke dag. Het hotel beschikt over ruime kamers en appartementen, uitgerust met moderne en kleurrijke meubels. Gasten kunnen kiezen uit diverse kamertypes, zoals de elegant ingerichte appartementen met kitchenette en de ruime familiekamers geschikt voor vier personen. Het hotel hanteert strikte hygiëneprotocollen en biedt faciliteiten zoals een fitnesscentrum, sauna en moderne vergaderzalen, waardoor zowel ontspanning als productiviteit worden gefaciliteerd.

De culinaire opties van Hotel am Schloßberg omvatten een traditionele Italiaanse eetervaring in het Caruso restaurant. Het familierestaurant serveert authentieke Italiaanse gerechten, variërend van pizza tot diverse wijnen, waardoor het een populaire keuze is onder gasten. Het restaurant houdt rekening met veiligheidsprotocollen en biedt de mogelijkheid voor eten op de kamer, wat extra gemak en veiligheid biedt voor de gasten.

Wat betreft de locatie, ligt het hotel op slechts vier minuten lopen van het Aufhausen S-Bahn station. Dit biedt een gemakkelijke verbinding met het treinstation van München, met een reistijd van ongeveer 45 minuten. De omgeving van Erding biedt tal van mogelijkheden voor verkenning en activiteiten, waardoor het een gunstige locatie is voor zowel zakelijke reizigers als vakantiegangers. Het hotel biedt gratis parkeergelegenheid en uitgebreide fietsvoorzieningen voor gasten die de regio op een milieuvriendelijke manier willen ontdekken.



Faciliteiten in Hotel am Schloßberg

Eten en drinken
  • Bar
  • Restaurant
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • WC
Slaapkamer
  • Balkon of Terras
  • Bureau
  • Kitchenette
  • Kluis
  • Minibar (exclusief)
  • Radio
  • Telefoon
  • TV
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Parkeerplaats
Diensten receptie
  • Express check-in/check-out
Schoonmaak service
  • Wasservice
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Wellness
  • Fitnessruimte
  • Sauna
Algemeen
  • Lift
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers
Buiten
  • Tuin
Diensten algemeen
  • Winkels in het hotel

In de omgeving

8.5

Beoordeeld door: 1872 gasten.

10

Walt

Jong stel
18 juni 2025

“Geweldige plek. We kijken uit naar ons volgende bezoek.”
  • Het ontbijt is absoluut fantastisch!

9

Jakub

Jong stel
15 juni 2025

“Uitstekend”
  • Het ontbijt was uitstekend—er was veel keuze, zelfs als je geen vlees at. Het hotel heeft gezellige, warme ontwerpen. Het is een beetje ouderwets en richt zich waarschijnlijk op oudere gasten, maar het voelde goed daar. We checkten in na middernacht, en het personeel leidde ons telefonisch naar waar de sleutels waren en hoe we naar onze kamer konden gaan voordat we aankwamen—zeer goede Engelse communicatie.
  • De badkamer en het toilet waren alleen van elkaar gescheiden door enkele glazen deuren, waardoor je het gevoel had in dezelfde ruimte te zijn als de persoon in de badkamer. Het ventilatiedeksel viel op een gegeven moment willekeurig tijdens ons verblijf.

9

Antoniiya

Zakenreiziger
8 mei 2025

“Goed plek”
  • Ik heb voor werk gereisd en de locatie was perfect voor mij om München te bereiken. De kamer was zeer schoon en voorzien van moderne meubels.
  • Helaas was het ontbijt wat karig.

8

Namuun

Zakenreiziger
1 mei 2025

“Zeer goed”
  • geen lucht aan

9

Peter

Alleenreiziger
28 maart 2025

“Uitstekend”
  • Personeel zeer vriendelijk. Goede locatie, dicht bij de luchthaven.

9

Iflair

Zakenreiziger
19 maart 2025

“Uitmuntend”
  • arrogant gedrag van de receptionist

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Hotel am Schloßberg zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Hotel am Schloßberg via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Hotel am Schloßberg. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Hotel am Schloßberg.
Bij Hotels.nl kun je Hotel am Schloßberg reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Hotel am Schloßberg, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Hotel am Schloßberg ligt 3,2 km van het centrum van Erding.

Hotel am Schloßberg heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Hotel am Schloßberg heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

Hotel am Schloßberg Heeft een eigen fitness ruimte.

Hotel am Schloßberg heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.