Boutique-Hotel GEORGES
Essen
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Boutique-Hotel GEORGES Essen is een kleinschalig boutiquehotel in het centrum van Essen, een stad in het Ruhrgebied die bekendstaat om haar industriële verleden en culturele rijkdom. De ligging is gunstig voor reizigers die zowel de stad zelf als de bredere regio willen verkennen. Essen is eenvoudig bereikbaar per trein en ligt aan belangrijke snelwegen, waardoor steden als Düsseldorf en Dortmund snel te bereiken zijn. Vanuit het hotel zijn bezienswaardigheden als het Museum Folkwang, de Alte Synagoge en het UNESCO-werelderfgoed Zeche Zollverein goed bereikbaar. De ambiance van het hotel is modern en stijlvol, met een knipoog naar het industriële erfgoed van de stad. Dit zorgt voor een eigentijdse sfeer waarin zowel zakelijke gasten als toeristen zich thuis kunnen voelen, zeker gezien de centrale ligging op loopafstand van winkels, restaurants en culturele hoogtepunten.
De kamers van Boutique-Hotel GEORGES Essen zijn ingericht met een mix van moderne en klassieke elementen, waarbij comfort en functionaliteit centraal staan. De inrichting is vaak minimalistisch, met oog voor detail en gebruik van hoogwaardige materialen. Gasten kunnen rekenen op voorzieningen zoals een comfortabel bed, een moderne badkamer, airconditioning en een flatscreen-tv. Afhankelijk van het kamertype is er soms extra ruimte voor een zithoek of bureau, wat het verblijf ook geschikt maakt voor zakelijke reizigers. Het hotel beschikt doorgaans over een ontbijtruimte waar een verzorgd ontbijtbuffet wordt geserveerd. Parkeermogelijkheid is meestal aanwezig, wat in een stedelijke omgeving als Essen een pluspunt is. Andere faciliteiten die passen bij een boutiquehotel zijn een kleine lounge of bar en soms vergaderruimtes voor zakelijke bijeenkomsten.
De service in Boutique-Hotel GEORGES Essen is doorgaans persoonlijk en gastvrij, met aandacht voor de individuele wensen van gasten. Het personeel is goed bereikbaar en helpt graag met informatie over de stad of reserveringen in de omgeving. Ontbijt wordt vaak in buffetvorm aangeboden, met een mix van lokale en internationale producten. Voor lunch of diner zijn er in de directe omgeving diverse restaurants te vinden, variërend van moderne bistro's tot traditionele Duitse eetgelegenheden. In de buurt bevinden zich bijvoorbeeld restaurants met internationale keuken en gezellige cafés. Unieke kenmerken van het hotel zijn vaak het historische karakter van het gebouw, de duurzame inrichting of de focus op een intieme sfeer. Boutique-Hotel GEORGES Essen spreekt een breed publiek aan, van stelletjes op stedentrip tot zakelijke reizigers die waarde hechten aan comfort en een centrale locatie.
Faciliteiten in Boutique-Hotel GEORGES
Eten en drinken
- Dieetwensen op aanvraag
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Haardroger
- Ligbad
- Toiletartikelen
- WC
- Whirlpool
Slaapkamer
- Airconditioning
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Kitchenette
- Kluis
- Koffie- en theefaciliteiten
- Magnetron
- Senseo Koffiezetapparaat
- Strijkvoorzieningen
- Telefoon
- TV
Woon gedeelte
- Keuken
- Oven
- Strijkijzer
- Vaatwasser
- Verwarming
- Waterkoker
Internet
- Gratis Wifi
Diensten receptie
- Express check-in/check-out
Wellness
- Kapper/schoonheidssalon
Toegangkelijkheid
- Anti-allergene kamers
Diensten algemeen
- Winkels in het hotel
In de omgeving
8.2
Beoordeeld door: 567 gasten.
7
ErwinZakenreiziger
31 augustus 2025
- Het bed was uitstekend, het ontbijt was goed, het personeel was vriendelijk.
- Het bad in het midden van de kamer maakte het onmogelijk om een degelijke douche staand te nemen. Geen koelkast.
10
PhilJong stel
30 juli 2025
- Zeer schoon, comfortabel en goed ontworpen.
9
DagmarAlleenreiziger
6 juli 2025
- Het continentaal ontbijt bood een redelijke variëteit aan gerechten. De koffie tijdens het ontbijt was zeer goed. De dubbelglasramen en de zware gordijnen waren effectief in het buitenhouden van het straatgeluid.
- Er was geen kleine koelkast in de kamer om dranken te koelen. Het bad was onpraktisch; een douchecabine zou nuttiger zijn geweest.
10
WitoldZakenreiziger
24 juni 2025
- super comfort
9
RomanZakenreiziger
22 mei 2025
- Mooi hotel
- Het Wi-Fi-signaal is zwak in de kamer.
10
LarsJong stel
18 mei 2025
- prachtig hotel, goed georganiseerd 10/10
9
SandyZakenreiziger
26 februari 2025
- Uitstekende locatie.
- geen douches faciliteiten
8
JanZakenreiziger
24 februari 2025
- Geweldig voor een snelle zakenreis. Ik heb er met mijn vrouw één nacht verbleven. De hoekkamer is echt ruim en heeft een groot bad, wat een geweldige toevoeging was. De struisvogelaccessoires waren ook best leuk.
- Er hangt een algemene geur van waterschade in de hoofdtrap. Dit kan afschrikwekkend zijn voor bezoekers die voor de eerste keer arriveren.
Vraag en antwoord.
Boutique-Hotel GEORGES ligt 3,7 km van het centrum van Essen.
Boutique-Hotel GEORGES heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.