Der LeuchtTurm-Gastro GmbH
Geierswalde
Beschikbaarheid ophalen...
Informatie over de accommodatie
Der LeuchtTurm-Gastro GmbH is een goed beoordeeld hotel gelegen in Geierswalde, Duitsland, met een beoordeling van 8.8 uit 578 reviews. Het hotel biedt een ideale locatie tussen Senftenberg en Hoyerswerda, waardoor het gemakkelijke toegang biedt tot lokale attracties zoals het Amphitheater Senftenberg, op slechts tien minuten rijden van het hotel. Deze strategische ligging maakt het hotel een uitstekende keuze voor zowel zakelijke als vrijetijdsreizigers die het omliggende Lausitzer Seenland willen verkennen.
De kamers in Der LeuchtTurm-Gastro GmbH zijn ontworpen met het comfort van de gast in gedachten. Ze zijn uitgerust met moderne voorzieningen zoals flatscreen-tv's met satellietkanalen, privébadkamers, en eigen balkons met uitzicht op de omgeving, waaronder enkele met een prachtig uitzicht op het meer. Het hotel biedt verschillende kamertypes aan, waaronder tweepersoonskamers en appartementen met meerdere slaapkamers en volledig uitgeruste keukens, geschikt voor zowel korte als langere verblijven.
Voorzieningen zoals een sauna, een bubbelbad/jacuzzi en een spa/wellnesscentrum zijn beschikbaar voor gasten die op zoek zijn naar ontspanning. Het hotel beschikt ook over een restaurant dat dagelijks een heerlijk ontbijtbuffet serveert en mogelijkheden biedt voor speciale dieetmenu's op verzoek. Voor gasten die de omgeving actief willen verkennen, biedt het hotel fietsverhuur aan. Praktisch gemak wordt verzekerd met faciliteiten zoals gratis WiFi, privéparkeerplaatsen tegen een kleine vergoeding, en een complete reeks voorzieningen voor gasten met een handicap, waardoor een comfortabele en toegankelijke ervaring voor alle bezoekers wordt gegarandeerd.
Faciliteiten in Der LeuchtTurm-Gastro GmbH
Eten en drinken
- Bar
- Dieetwensen op aanvraag
- Lunchpakket
- Restaurant
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Haardroger
- Ligbad
- Make-up spiegel
- Toiletartikelen
- Toiletbeugel
- WC
Slaapkamer
- Balkon of Terras
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Kluis
- Koelkast
- Radio
- Senseo Koffiezetapparaat
- Telefoon
- TV
Woon gedeelte
- Broodrooster
- Eethoek
- Keuken
- Oven
- Vaatwasser
- Verwarming
- Waterkoker
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Openbaar Parkeren
- Parkeerplaats
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Wellness
- Sauna
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Fietsen
- Fietsverhuur
Gehandicapen toegang
- Mindervaliden kamers
In de omgeving
8.8
Beoordeeld door: 580 gasten.
9
ToniJong stel
12 mei 2025
- Deze plek is echt geweldig, met kamers die absoluut charmant en uniek ingericht zijn. Alles voelt fris en nieuw, en het uitzicht op het meer vanuit het raam, vergezeld van een zachte bries, zorgde voor een fantastische ervaring. Ik verbleef er slechts één nacht, maar ik had gewild dat ik langer had kunnen blijven.
- De kamer had geen douchegordijn, maar het was eigenlijk geen probleem.
10
AnetteGroepsreizigers
17 april 2025
- voedselaanbod
- Er waren daar geen e-bikes beschikbaar.