6.8
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

1001 Nights Boutique Lofts

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


1001 Nights Boutique Lofts biedt een unieke bed-and-breakfast-ervaring in het hart van Haarlem. De accommodatie bevindt zich aan de Smedestraat en is gewaardeerd met een betrouwbare score van 6.8, gebaseerd op 873 beoordelingen. De boetiekstijl van de lofts combineert historisch erfgoed met modern comfort, waarbij elke kamer is uitgerust met kabel-tv, een zithoek en een eigen badkamer. Enkele kamers bieden uitzicht op een serene tuin, wat een extra gevoel van rust biedt voor gasten.

Voor extra gemak beschikken geselecteerde kamers over toegang tot gedeelde of privékeukens, waardoor langer verblijf wordt gefaciliteerd voor gasten die zelf willen koken. De faciliteiten bestaan onder andere uit rookvrije kamers, gezinsvriendelijke opties en bagageopslag. Het eigendom past strikt veiligheidsprotocollen toe zoals contactloos in- en uitchecken, en voldoet aan de hoogste hygiënestandaarden met betrekking tot de bestrijding van virussen.

De ligging van de accommodatie maakt het ideaal voor het verkennen van de culturele schatten van Haarlem, zoals De Hallen en het Frans Halsmuseum, die op loopafstand te bereiken zijn. Activiteiten zoals fietsen kunnen in de directe omgeving worden beoefend, waardoor een diversiteit aan mogelijkheden voor recreatie wordt geboden. Ondanks het ontbreken van parkeervoorzieningen, is het pand goed bereikbaar en biedt het gratis WiFi in alle ruimtes, wat essentieel is voor de moderne reiziger. Deze elementen maken 1001 Nights Boutique Lofts tot een aantrekkelijke keuze voor gasten die op zoek zijn naar zowel historische charme als hedendaags gemak in hun verblijf.



Faciliteiten in 1001 Nights Boutique Lofts

Eten en drinken
  • Dieetwensen op aanvraag
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Ligbad
  • Make-up spiegel
  • Sauna
  • Toiletartikelen
  • WC
Slaapkamer
  • Airconditioning
  • Balkon of Terras
  • Bureau
  • Geluiddichte kamer
  • Kluis
  • Koelkast
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Magnetron
  • Senseo Koffiezetapparaat
  • TV
Woon gedeelte
  • Eethoek
  • Kabeltelevisie
  • Keuken
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi

In de omgeving

Parkeergarage
  • Parkeergarage de Appelaar Haarlem 319m
  • Parkeergarage Raaks 492m
  • Parkeergarage de Kamp Haarlem 580m
  • Voormalige Oudeweg 877m
  • Houtplein 910m
  • Haarlemmerhout 1.4 km
  • Floridastraat Centrum Schalkwijk 2.9 km
  • Dekamarkt 4 km
Restaurant
  • Bocadio 19m
  • Dodici 75m
  • Bruxelles 82m
  • La Cubanita 87m
  • Fortuyn 95m
  • Applause 101m
  • Pokétaria 106m
  • Carillon 116m
Museum
  • Corrie ten Boom Museum 50m
  • Frans Hals Museum Hal 135m
  • Archeologisch Museum Haarlem 137m
  • Teylers Museum 362m
  • ABC Architectuurcentrum Haarlem 602m
  • Museum Haarlem 618m
  • Frans Hals Museum 660m
  • Museum van de Geest/Het Dolhuys 918m
Toeristische attractie
  • Hofje van Oorschot 121m
  • Rechthuis Schoten 3.7 km
  • Kleine Sluis 4.6 km
  • Muziektent 8.6 km
  • Velserbeek 8.8 km
  • Banpaal 9.1 km
  • Cruise Pier IJmuiden 9.9 km
Treinstation
  • Haarlem 658m
  • Overveen 2.2 km
  • Haarlem Spaarnwoude 2.4 km
  • Bloemendaal 2.5 km
  • Heemstede-Aerdenhout 3.2 km
  • Santpoort Zuid 4.1 km
  • Santpoort Noord 5.7 km
  • Driehuis 6.7 km

6.8

Beoordeeld door: 896 gasten.

6

Vanessa

Jong stel
10 juni 2025

“Prima voor een kort verblijf als je geen hotelstandaarden verwacht.”
  • - Het ontbijt was goed. - De locatie was zeer centraal. - Het balkon was ook mooi. - De bedden waren comfortabel.
  • - De zeep was bijna leeg bij onze aankomst. - Er waren slechts twee rollen toiletpapier, wat veel te weinig was. - De Wi-Fi werkte niet altijd. - De televisie werkte ook niet! - Het licht in de badkamer was veel te donker. - Zodra je de douche gebruikt, is de hele badkamer nat. - Er is geen receptie; de antwoorden via de boekingsapp waren totaal niet behulpzaam. - Geen ramen of verwarming/koeling in de badkamer.

10

Giles

Gezin met kinderen
5 juni 2025

“Geweldige plek, ik zou zeker terugkeren en het aanbevelen aan vrienden.”
  • Het was in een geweldige locatie, op een steenworp afstand van St. Bavo en het hoofdplein. Jumbo supermarkt aan het einde van de straat. De hoofdwoonruimte was ruim met een zachte leren bank, een eettafel en een keukenruimte - kookplaat en magnetron, waterkoker, koffiezetapparaat, enz. De bedden waren buitengewoon comfortabel en de douche was uitstekend. Het hoge plafond en het houten spantenplafond waren prachtig. Op 4 minuten lopen van het trein- en busstation en op 30 seconden van restaurants, pubs en musea. Ontbijt was een leuk idee om elke ochtend naar de café te gaan, waar de service opnieuw uitstekend en vriendelijk was. We moesten contact opnemen met de eigenaar en hij reageerde direct per sms. Deze plek is zeer aan te bevelen!
  • Toilet had een vochtige geur - maar hield gewoon de deur gesloten en gebruikte de meegeleverde luchtontvochtiger. Zou niet geschikt zijn voor ouderen - aangezien de trappen steil waren.

5

Carl

Zakenreiziger
20 mei 2025

“Teleurstellend, maar het diende zijn doel voor één nacht; langer dan dat zou ik zijn verhuisd, ongeacht de kosten.”
  • De locatie is uitstekend.
  • Als er ooit iets op basis van een foto verkocht werd dat in werkelijkheid niet aan de verwachtingen voldeed, dan was het deze accommodatie, samen met enkele burgers van fastfoodzaken die ik door de jaren heen heb gehad. Het zag er geweldig uit op de website, maar de afwerkingen zijn goedkoop en de badkamer ruikt naar vocht. Boutique? Helemaal niet. Haren in bed. Niet precies vies, maar delen van het decor zijn slijtageplekken. Koffie was goed. Ontbijt was redelijk. Goede yoghurt, maar in wezen voornamelijk koolhydraten in plaats van een degelijk ontbijt.

7

Janet

Gezin met kinderen
20 mei 2025

“Ervan genoten.”
  • uitstekende locatie
  • WiFi zeer slecht

10

Monica

Gezin met kinderen
17 mei 2025

“absoluut aanbevolen”
  • super ontbijt, zeer goede locatie, zeer goed ingericht (kleine koelkast en magnetron + koffievoorziening).
  • alles geweldig

4

Cristina

Gezin met kinderen
12 mei 2025

“De locatie is uitstekend, de rest is minder.”
  • Zeer goede locatie en ontbijt.
  • De kamer en het water van de douche waren koud. Ik heb contact opgenomen met de gastvrouw om haar dit te laten weten, maar er was geen reactie en geen antwoord. Er was een lekkage in het toilet. De kamer was niet zo schoon.

8

Brent

Gezin met kinderen
7 mei 2025

“Zeer goed”
  • De locatie was uitstekend. Een fijne plek voor een gezin van 3. Schoon, comfortabel, fijne bedden. We hebben genoten van ons verblijf.
  • De eerste nacht hadden we geen warm water, dus we belden en ze kwamen het repareren, zodat het water 's ochtends warm was. Op de laatste dag echter weer koude douches en geen tijd om het te laten repareren voordat we vertrokken. Dus twee dagen zonder douches, niet geweldig!!

8

Hans

Jong stel
15 april 2025

“Goede locatie en veel ruimte voor de prijs.”
  • Zeer centraal gelegen, royaal privéappartement voor de prijs, en het is prettig dat ontbijt bij het café is inbegrepen.
  • Hoewel het in de e-mails stond die we ontvingen, kwamen we midden in de nacht op het verkeerde adres aan (door Google Maps), wat teleurstellend was. Maar ze namen de telefoon op toen we belden en leidde ons naar de juiste locatie. :)

7

Jeevanand

Alleenreiziger
25 maart 2025

“Geschikt voor stadsreizigers die de kamer alleen gebruiken om de nacht te slapen.”
  • De locatie was zeer centraal. Er waren veel winkels, restaurants en vervoersmogelijkheden in de buurt. Inchecken en uitchecken verliep totaal zonder problemen.
  • De airconditioner of iets dergelijks dat behoorlijk luid was, bevond zich net voor een van de ramen en maakte veel lawaai. De kerk is vrij dichtbij en luidde ook vaak.

7

Claire

Gezin met kinderen
26 februari 2025

“Zeer tevreden”
  • Locatie. Goed georganiseerd.
  • Lawaai van nachtelijke feestgangers

9

Sandra

Jong stel
13 februari 2025

“Uitstekend”
  • Perfecte locatie, nette schone kamer en goede koffie.
  • Wij geven de voorkeur aan één tweepersoonsbed in plaats van twee eenpersoonsbedden.

5

Juli

Gezin met kinderen
4 februari 2025

“Acceptabel”
  • De locatie is ideaal om de stad te verkennen en het personeel was zeer responsief via de boeking.
  • Deze plek heeft veel potentieel, maar heeft dringend behoefte aan wat aandacht. De toegang tot het appartement was eenvoudig, maar via een café dat gesloten was en eruitzag alsof het verlaten was. Helaas was het appartement niet schoon en waren er mensen die de hele nacht door feesten en schreeuwen buiten, tot 5 uur 's ochtends, waardoor we niet konden slapen. Gelukkig hadden we de eenheid met 2 slaapkamers en sliepen de kinderen in de achterste kamer, zodat zij iets beter konden slapen. Het ontbijt was in orde, maar werd geserveerd in een nabijgelegen café. Ik had meer verwacht voor de prijs die we betaalden.

8

Gail

Vriendengroep
3 februari 2025

“Bijzondere kamer met moderne badkamer. Comfortabel bed en geweldige regendouche. Geweldige ligging naast het charmante stadsplein.”
  • Locatie, badkamer, koelkast en magnetron.
  • De steile trappen en het zeer moeilijke slot op de grote toegangsdeur.

9

Claudia

Gezin met kinderen
27 januari 2025

“Een geweldig volledig gemeubileerd verblijf in het hart van Haarlem.”
  • Geweldige locatie, vooral als u met kinderen reist. Continentale ontbijt wordt geserveerd in een leuke koffiezaak.

3

Maribeth

Vriendengroep
26 januari 2025

“Ik kan dit hotel of het management ervan absoluut niet aanbevelen.”
  • De kamer zelf was adequaat ingericht. Het bed was comfortabel. De automatische verduisteringsgordijnen waren praktisch. De badkamer is gerenoveerd. Wifi werkt goed.
  • Het hotel is gelegen tussen bars en restaurants. Er is geen geluidsisolatie, zelfs niet met de gordijnen dicht. Gasten worden blootgesteld aan gesprekken en lawaai tot in de vroege ochtenduren. Het is letterlijk mogelijk om elk woord, elke lach of schreeuw te horen. Mijn kamerschip was niet in de kluis, wat resulteerde in meerdere telefoontjes en sms'jes om toegang te krijgen, en ik moest ongeveer 20 minuten op straat wachten. De lobby is een verlaten café met stapels oude post en gebroken meubels verspreid over de vloer. Er liggen koffiebonen te vergaan in een koffiemolen. Lege deli-kasten en verroeste apparaten zijn voor iedereen zichtbaar. Eerlijk gezegd was het creepy en onwelkom. De trap is, zoals te verwachten, smal en steil. Wat niet te verwachten is, is dat de leuning niet helemaal tot de bovenkant reikt. (Zie bijgevoegde foto's.) Er waren geen schoonmaakdiensten tijdens mijn verblijf van vijf nachten. Het ontbijt is een paar blokken verderop en was smakelijk, maar de openingstijden zijn extreem beperkt. Bovendien eindigde elk gesprek dat ik met het management had met de opmerking: "U heeft de kleine lettertjes niet gelezen." Met andere woorden, hun tekortkomingen waren altijd op de een of andere manier mijn schuld.

4

Hercules

Jong stel
7 januari 2025

“Was niet prettig.. niet geschikt voor hotelaccommodatie.”
  • Niets.
  • Koppen waren niet gewassen Geen douchemat Geen douchegel Muren waren gekrast en vuil Geen verwarming. Erg koud De geuren van het restaurant beneden waren vreselijk Tweepersoonsbedden. Heel erg hard Slechts 1 kussen per persoon

1

Robert

Jong stel
19 december 2024

“Ik had een hekel aan de plaats.”
  • Het ontbijt was geweldig, het personeel was zeer vriendelijk.
  • Er is zoveel mis met het appartement. Ten eerste was het niet schoon, er waren wastafels die verstopt waren of helemaal niet functioneerden. Het heeft een goede verfbeurt nodig en het ergste was dat de twee stoelen versleten waren, wat het niet aangenaam maakte om erin te zitten na een drukke dag.

4

Rojer

Jong stel
11 december 2024

“Teleurstellend.”
  • De locatie was goed. Alles van belang was binnen 10-15 minuten wandelen van de accommodatie. Er waren voldoende eetgelegenheden in de buurt. Het bed was comfortabel en het was prettig om een koelkast en voorzieningen voor het maken van thee/koffie te hebben.
  • In de brief met details over ons verblijf werd ons verteld dat we een romantische zolderkamer met een tweepersoonsbed en een uitzicht op de stad of bezienswaardigheid zouden hebben. We kregen echter twee eenpersoonsbedden en uitzicht op de verwarmingskanalen van het naastgelegen hotel. Bij aankomst was de temperatuur in de kamer oncomfortabel heet en het enige raam was dichtgeplakt. De douche, die we probeerden te gebruiken, was gloeiend heet en kon niet worden aangepast. Ik belde het noodnummer de ochtend na onze aankomst, maar kreeg alleen een voicemail waarop niemand reageerde. Op woensdag, twee dagen na onze aankomst, zagen we een van de medewerkers en kregen we iemand die naar de douche en het raam keek. Het raam werd gerepareerd, maar de douche, na vervanging door een nieuwe, was ofwel koud ofwel gloeiend heet en, ondanks het opvolgen van de instructies, konden we het niet op een comfortabele temperatuur krijgen. We waren gedwongen om de wastafel in het natte gedeelte te gebruiken om ons gedurende de hele week van ons verblijf schoon te maken, wat zeer ontevredenstellend was. Er was een aanbod voor een mogelijkheid tot compensatie voor deze tekortkomingen, maar sindsdien heb ik niets meer gehoord.

6

Adrienne

Gezin met kinderen
11 december 2024

“De locatie komt helemaal niet overeen met de foto's, wat zeer oneerlijk is tegenover de klanten. Zeer overpriced.”
  • LOCATIE. VRIENDELIJK PERSONEEL
  • HET HAD SCHONER KUNNEN ZIJN, FORNUIS IN DE KAMER MAAR GEEN BORDEN OF PANEN. VERWACHTE EEN TWEELINGBED EN GEEN TWEE ENKELE BEDDEN SAMENGEBONDEN. DE SHOWER DOET DE BADKAMERVLOER DOORWEKEN, BEHOORLIJK GEVAARLIJK, VERDUNDE ZEEP, NIET GENOEG KOFFIE, ENZ. VEEL TE DUUR VOOR WAT HET IS.

6

Mw

Jong stel
1 december 2024

“Aangenaam”
  • Onze aankomst was vertraagd, maar het team reageerde snel en bereidde een sleutelkluis voor, wat erg handig was. Gelegen in een zeer centraal gebied, wat prettig was (behalve voor parkeren).
  • De kamer was voorzien van airconditioning, maar ventilatie was niet mogelijk (ramen konden niet geopend worden). Hierdoor konden we een vrij vervelende geur in de kamer niet verwijderen. Op onze tweede dag moesten we 50 minuten wachten op het ontbijt, dat toen incompleet werd geserveerd.

7

Eddington

Alleenreiziger
30 november 2024

“Was oke.”
  • Hele grote kamer.
  • Doucheruimte, er staan waterplassen op de vloer in plaats van dat het water wegstroomt.

8

Stephen

Jong stel
22 november 2024

“Zeer goed”
  • We verbleven op Smedestraat 23, appartement 6. Accommodatie op 3 niveaus. Veel ruimte, maar de trap is niet voor iedereen geschikt. De badkamer, met bad en aparte inloopdouche, was indrukwekkend.
  • Ik was verontrust toen ons werd verteld dat het ontbijt ergens anders werd geserveerd, en nog meer toen ons een nieuw adres van de accommodatie werd gegeven. Maar alles was goed en we zouden hier zeker weer verblijven.

1

David

Gezin met kinderen
5 november 2024

“Onjuiste vermelding. GEEN hotel - slechts een extreem DUUR geprijsde kamer.”
  • Alleen locatie.
  • Dit is GEEN boetiekhotel, dit is GEEN bed and breakfast - het is een kamer met een regeling voor het ontbijt bij een koffiehuis op 5 minuten loopafstand. Verkeerd voorgesteld en buitensporig overprijsd. Niet goed.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je 1001 Nights Boutique Lofts zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van 1001 Nights Boutique Lofts via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor 1001 Nights Boutique Lofts. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in 1001 Nights Boutique Lofts.
Bij Hotels.nl kun je 1001 Nights Boutique Lofts reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in 1001 Nights Boutique Lofts, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

1001 Nights Boutique Lofts ligt 311 meter van het centrum van Haarlem.

1001 Nights Boutique Lofts heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

1001 Nights Boutique Lofts heeft één of meerdere kamers met sauna beschikbaar.

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.