8.3
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

25hours Hotel Hamburg HafenCity

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


25hours Hotel Hamburg HafenCity biedt een unieke verblijfservaring met zijn maritieme themakamers die moderne voorzieningen combineren met maritieme charme. Gasten kunnen genieten van gratis WiFi en een eigentijds ontwerp dat hun verblijf bijzonder maakt. De beschikbare kamertypes variëren van de Medium en Medium Plus kamers, tot de ruimere Large en Extra Large kamers. Alle kamers zijn voorzien van airconditioning, een minibar, een eigen badkamer en een flatscreentelevisie. Het hotel biedt een verscheidenheid aan faciliteiten, waaronder een fitnesscentrum, een sauna en een businesscentrum, evenals diensten zoals fietsverhuur en catering op aanvraag.

De gastronomische ervaring in het hotel wordt verzorgd door Heimat Kitchen, waar gasten kunnen genieten van een gevarieerd menu met seizoensgebonden gerechten uit Duitstalige regio's. Het dagelijks geserveerde ontbijt biedt een perfect begin van de dag. Daarnaast biedt het hotel een bar en een speciaal menu voor kinderen. Voor gasten die speciale dieetwensen hebben, zijn er aangepaste menuopties op aanvraag beschikbaar.

Gelegen aan de Hamburgse haven, heeft het hotel een strategische locatie voor zowel zakelijke als recreatieve reizigers. Het is slechts een korte wandeling naar het Hamburg Maritiem Museum en de Elbphilharmonie, en de historische oude binnenstad met bezienswaardigheden is gemakkelijk bereikbaar. Voor het gemak van de gasten biedt het hotel gemakkelijke toegang tot het openbaar vervoer via het nabijgelegen metrostation Überseequartier. Extra voorzieningen zoals privéparkeergelegenheid en huisdierenbeleid zorgen voor een comfortabel en flexibel verblijf.



Faciliteiten in 25hours Hotel Hamburg HafenCity

Eten en drinken
  • Bar
  • Dieetwensen op aanvraag
  • Lunchpakket
  • Restaurant
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Douche
  • Toiletartikelen
Slaapkamer
  • Airconditioning
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • iPod docking station
  • Kluis
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Minibar (exclusief)
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Schoonmaak service
  • Wasservice
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Wellness
  • Fitnessruimte
  • Sauna
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Fietsen
  • Fietsverhuur
Algemeen
  • Lift
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers
Roken
  • Rokersruimte
Buiten
  • Tuin

In de omgeving

8.3

Beoordeeld door: 3265 gasten.

9

David

Jong stel
21 juni 2025

“Geweldig boetiekhotel”
  • Vriendelijk en behulpzaam personeel, eigenzinnige, fascinerende decoratie. Uitstekend restaurant (Heimat), interessante lokale omgeving, gunstig gelegen bij het Hauptbahnhof en de Elbphilharmonie concertzaal. Sterk aanbevolen.

6

Tvodotyka

Zakenreiziger
19 juni 2025

“Aangenaam”
  • Zaken die ik vergeten ben te vermelden: de mogelijkheid om koffie apart te bestellen, en de koffie bij het buffet was zeer onsmakelijk. Het hotel boekt 50 euro bovenop uw totaalbedrag, waarom ze dit doen is mij een raadsel.

10

Syareena

Alleenreiziger
18 juni 2025

“Geweldige verblijf”
  • Ik vind de kamer leuk!
  • Alleen het water in de wastafel stroomt iets traag af.

3

Msavkovic

Zakenreiziger
14 juni 2025

“Arm”
  • Het was te koud, de verwarming kon niet worden aangezet.

10

Ebba

Jong stel
7 juni 2025

“Uitzonderlijk”
  • Geweldige locatie, ZEER schoon, rustig en met een prachtige decoratie. Het ontbijt was ook goed!
  • Niets!

10

Robert

Zakenreiziger
2 juni 2025

“Een ervaring!”
  • Ik ben een tentoonstellingsontwerper en daarom speelden de interieurs een belangrijke rol: uitstekend, goed werk geleverd!
  • Wat extra zitplaatsen in uw restaurant zou prettig zijn.

9

Daniel

Jong stel
15 mei 2025

“Uitstekend”
  • Goed ontbijt, ze hebben een goede selectie van brood, vleeswaren en kazen, eieren natuurlijk en vegetarische opties. Het ontbijt was nooit druk, ongeacht het tijdstip waarop we gingen. Het openbaar vervoer is op korte loopafstand, een supermarkt is om de hoek.

9

Ilya

Alleenreiziger
18 april 2025

“Uitstekend”
  • Mijn favoriete Europese netwerk - deze keer ontdekte ik Hamburg. Het is een beetje verwarrend wanneer twee hotels met dezelfde naam (maar een verschillende kamercapaciteit en opzet, hoewel het concept herkenbaar blijft in elk 25H) op 200 meter van elkaar liggen, maar beide zijn parels in de Hafencity: Hafencity heeft meer kamers en voorzieningen, terwijl de andere een Neni-restaurant heeft, een bar die tot 2 uur 's nachts open is (niet eenvoudig te vinden) en meer "boetiek"-achtig is.

10

Gopal

Zakenreiziger
17 april 2025

“Zeer afgezonderd hotel in Hamburg Hafencity”
  • Stijlvol ontwerp en goed uitgeruste kamers met zeer vriendelijke mensen.

9

Bronwyn

Jong stel
12 april 2025

“Afgezien van de 'als alleen maar'-momenten heb ik mijn verblijf hier echt genoten en het personeel was uitzonderlijk behulpzaam en vriendelijk.”
  • Eigenzinnig en interessant hotel met een nautisch thema en vriendelijk personeel.
  • Sommige 'als alleen'-situaties zouden het nog comfortabeler hebben gemaakt: Als alleen de wifi op de 6e verdieping voor mij had gewerkt. Als alleen er een functionele bagagerek had geweest. Als alleen de muziek op de 1e verdieping niet zo luid was geweest. Als alleen de stoel geen harde metalen stoel was geweest. Maar ik hield nog steeds van het hotel.

5

Paul

Zakenreiziger
4 april 2025

“Passabel”
  • Restaurant
  • bed en het voelt een beetje oud aan

10

Brooke

Jong stel
30 maart 2025

“De Beste Verblijfplaats in Hamburg”
  • Geweldig personeel, prachtige faciliteiten, fantastisch restaurant en ontbijt, comfortabele bedden. Ik zal hier de volgende keer dat ik in Hamburg ben weer verblijven! Dit hotel is absoluut geweldig en uniek.

10

Barbora

Zakenreiziger
27 maart 2025

“Uitzonderlijk”
  • Het personeel was behulpzaam en vriendelijk! Ook genoten van de saunafaciliteiten.
  • Alles was goed!

9

Sebastian

Alleenreiziger
24 maart 2025

“Prachtig hotel op een centrale locatie.”
  • Mooi hotel, nette kamer. Ik hou van de sauna op het dakterras.
  • Er is deze keer niets te melden.

10

Shirin

Groepsreizigers
14 maart 2025

“Uitzonderlijk”
  • Ik beveel het hotel ten zeerste aan. Ik heb 2 geweldige nachten doorgebracht en heb een fantastische tijd gehad in Hamburg. De perfecte locatie van het hotel maakt het gemakkelijk en snel om alle bezienswaardigheden te bereiken. Wat mij het meest beviel, was het unieke interieurontwerp van de faciliteiten en hun netheid.
  • Niet van toepassing.

7

Thomas

Jong stel
12 maart 2025

“Hotel is goed, maar de volgende keer kies ik een andere.”
  • Was leuk.
  • Bar in een ander gebouw Boeking was verkeerd en ik kreeg de verkeerde kamer Maar het personeel was vriendelijk en gaf enkele kleine cadeautjes Ontbijt was beperkt en er was een kleine eetruimte

10

Lixuan

Vriendengroep
11 maart 2025

“uitstekend”
  • Er is een gratis minibar. De locatie is superb. Dicht bij het metrostation en nabij de bezienswaardigheden.
  • geen waterkoker

9

Pauline

Jong stel
11 maart 2025

“Uitstekend”
  • We hebben een heerlijk verblijf gehad in uw hotel. Het enige waar we niet van genoten hebben, was het ontbijt. Het ontbijtbuffet en het restaurantgedeelte waren behoorlijk te klein. Ik stootte vaak tegen andere gasten aan, die zich ergerden aan de smalle toegang tot het buffet. Het personeel was vriendelijk, maar had efficiënter kunnen werken.

8

Ian

Jong stel
27 februari 2025

“Geweldige locatie in Hamburg. Zeker de moeite waard om te verblijven.”
  • Geweldige locatie dicht bij het Hafencity-dokgebied. Veel te zien en te doen. Mooie restaurants in de buurt en vele van de stadsattracties op loopafstand. 15 minuten naar het centrum van de stad. Bijzonder ingericht hotelkamer - behoorlijk eigenzinnig en nautisch. Heb het ontbijt niet genuttigd en het restaurant niet geprobeerd. Vele opties net om de hoek.
  • De kamer keek uit op 3-4 verdiepingen van appartementen, dus er was niet veel te zien en we hadden het gevoel dat we iedereen bespIONeerden.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je 25hours Hotel Hamburg HafenCity zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van 25hours Hotel Hamburg HafenCity via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor 25hours Hotel Hamburg HafenCity. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in 25hours Hotel Hamburg HafenCity.
Bij Hotels.nl kun je 25hours Hotel Hamburg HafenCity reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in 25hours Hotel Hamburg HafenCity, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

25hours Hotel Hamburg HafenCity ligt 1,0 km van het centrum van Hamburg.

25hours Hotel Hamburg HafenCity heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

25hours Hotel Hamburg HafenCity heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

25hours Hotel Hamburg HafenCity Heeft een eigen fitness ruimte.

25hours Hotel Hamburg HafenCity staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.

25hours Hotel Hamburg HafenCity heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.