7.9
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Hotel Am Kuhbogen

Adres:
Marienstr. 88
Hof

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Hotel Am Kuhbogen Hof is een comfortabel hotel in het centrum van Hof, een stad in het noordoosten van Beieren. De ligging is gunstig voor reizigers die de regio willen verkennen, met goede verbindingen naar grotere steden als Bayreuth en Leipzig via de nabijgelegen snelwegen en het treinstation van Hof. Vanuit het hotel zijn bezienswaardigheden als het Theater Hof, de botanische tuin en de Saale, die door de stad stroomt, eenvoudig te bereiken. Ook het stadspark Theresienstein, bekend om zijn groene lanen en uitzichtpunten, ligt op korte afstand. De sfeer in het hotel is ongedwongen en functioneel, met een lichte, moderne inrichting die aansluit bij de stadse omgeving. Door de centrale ligging zijn winkels, cafés en culturele attracties binnen handbereik, wat het hotel tot een praktische uitvalsbasis maakt voor zowel toeristen als zakelijke reizigers.

De kamers van Hotel Am Kuhbogen Hof zijn ingericht in een eigentijdse stijl, met neutrale kleuren en functioneel meubilair. Elke kamer beschikt doorgaans over een eigen badkamer, een werkplek en basisvoorzieningen zoals een televisie en gratis wifi. De inrichting is gericht op comfort zonder overbodige luxe, passend bij het type stadshotel. Voor gasten die met de auto komen, is er doorgaans parkeergelegenheid beschikbaar. In het hotel is een ontbijtzaal waar 's ochtends een ontbijtbuffet wordt geserveerd, bestaande uit continentale opties. Afhankelijk van het seizoen zijn er soms extra faciliteiten, zoals een kleine lounge of een terras waar gasten kunnen ontspannen. Voor zakelijke reizigers zijn er in sommige gevallen vergaderruimtes of een businesscorner aanwezig, afgestemd op kort verblijf en efficiënt werken.

De service in Hotel Am Kuhbogen Hof is over het algemeen praktisch en gastvrij, met aandacht voor bereikbaarheid en een vlotte in- en uitcheckprocedure. Het personeel is doorgaans goed aanspreekbaar en helpt bij vragen over de stad of het openbaar vervoer. Het ontbijt bestaat meestal uit een selectie broodjes, beleg, fruit en warme dranken, geserveerd in een informele sfeer. Voor lunch en diner zijn er in de directe omgeving diverse eetgelegenheden, waaronder restaurants met regionale Duitse keuken en internationale opties. In de buurt bevinden zich onder andere restaurants als Wirtshaus am Maxplatz en diverse bistro's en cafés. Het hotel onderscheidt zich door zijn centrale ligging, de functionele voorzieningen en de geschiktheid voor zowel korte stedentrips als zakelijke verblijven.



Faciliteiten in Hotel Am Kuhbogen

Eten en drinken
  • Lunchpakket
  • Restaurant
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • WC
Slaapkamer
  • Telefoon
  • TV
Woon gedeelte
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Parkeerplaats
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Activiteiten
  • Golfbaan
Algemeen
  • Lift

In de omgeving

7.9

Beoordeeld door: 856 gasten.

8

Mykhailo

Groepsreizigers
8 september 2025

“Geweldige locatie met een fantastisch ontbijt en vriendelijk personeel.”
  • Het ontbijt was het beste onderdeel van mijn verblijf – enorme variëteit, onbeperkte hoeveelheid en zeer smakelijk. Het personeel van het hotel is ook zeer vriendelijk en behulpzaam. De locatie is dichtbij zowel het Centraal Station als het stadscentrum. Ik kan deze plek alleen maar aanbevelen :)
  • Het is een beetje overpriced, maar ik denk dat het over het algemeen een trend in Hof is - alle hotels rekenen veel meer dan ze zouden moeten.

8

Steffi

Gezin met kinderen
14 augustus 2025

“leuke basisverblijf”
  • Parkeren was eenvoudig, zelfs met onze grote bus. Het personeel was erg vriendelijk en behulpzaam. We verwachtten een vrij standaard ontbijt en waren positief verrast door de grote verscheidenheid, inclusief zalm en enkele huisgemaakte salades.
  • Ze hebben een lift binnen, maar je moet een paar trappen op om het gebouw binnen te komen. Het was prima met mijn compacte reiswandelwagen, maar het kan lastig zijn voor gehandicapte gasten of zelfs met een normale wandelwagen.

7

Chun-hui

Zakenreiziger
16 mei 2025

“Goede waarde voor wat ik heb betaald.”
  • Het is gunstig gelegen voor mijn doeleinden, voor een mooie prijs, inclusief een heerlijk ontbijt. Het personeel is vrij vriendelijk.
  • Er is geen waterkoker in de kamer en de wifi-verbinding is bijna niet bereikbaar in mijn kamer.

7

Netta

Zakenreiziger
26 maart 2025

“Goed”
  • Het is een oud hotel dat terug in de tijd gaat. Het personeel is zeer vriendelijk. Het ontbijt was zeer goed.
  • Eenpersoonsbed De kamer is een beetje klein.

9

Roki1

Alleenreiziger
27 februari 2025

“Uitstekend”
  • Goede hotel met uitstekend ontbijt, goede locatie, personeel met zeer goede service.

8

Jorgenb

Gezin met kinderen
24 februari 2025

“Uitstekend hotel voor een goede nachtrust.”
  • Vriendelijk personeel en een zeer goed ontbijt.
  • Niets

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Hotel Am Kuhbogen zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Hotel Am Kuhbogen via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Hotel Am Kuhbogen. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Hotel Am Kuhbogen.
Bij Hotels.nl kun je Hotel Am Kuhbogen reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Hotel Am Kuhbogen, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Hotel Am Kuhbogen ligt 1,1 km van het centrum van Hof.

Hotel Am Kuhbogen heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Hotel Am Kuhbogen heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

Hotel Am Kuhbogen staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.

Hotel Am Kuhbogen heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability