Leonardo Hotel IJmuiden Seaport Beach
1976EG IJmuiden
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Op slechts 150 meter van het strand vindt u Leonardo Hotel IJmuiden Seaport Beach. Hier wordt u wakker met het geluid van de zee, kunt u heerlijk dineren in restaurant Chef's! Food & Drinks en ontspannen in de sauna. Kom genieten van een compleet verzorgd verblijf aan de kust.
In het hotel staat elke dag een Amerikaans ontbijtbuffet klaar. Van maandag tot en met vrijdag kunnen gasten ontbijten tussen 06:00 en 10:30 uur en in het weekend van 06:00 tot 11:00 uur. Bij Chef’s! Food and Drinks krijg je letterlijk een kijkje in de keuken. In de open keuken worden verrassende gerechten voor je bereid. Voor de unieke beleving geven échte chefs de gerechten een finishing touch aan tafel.
Het restaurant is open van maandag t/m vrijdag tussen 06:30 en 22:00 uur en in het weekend van 08:00 tot 22:00 uur.
Het naastgelegen Nationaal Park Zuid-Kennemerland heeft een oppervlakte van ongeveer 3.800 hectare en bestaat uit duinen, strand en landgoederen. De locatie van Leonardo Hotel IJmuiden Seaport Beach is ook ideaal voor het maken van uitstapjes naar Amsterdam, Haarlem of Beverwijk. Vooral de enorme overdekte markt 'De Bazaar' in Beverwijk is een aanrader. Het assortiment van de marktkramen loopt uiteen van kristal tot antiek, boeken en exotische fruitsoorten.
Faciliteiten in Leonardo Hotel IJmuiden Seaport Beach
Eten en drinken
- Bar
- Lunchpakket
- Ontbijt
- Restaurant
- Roomservice
Service
- Bagage-opslag
- Schoenpoetsmachine/-set
Badkamer
- Bad of douche
- Badjas
- Bubbelbad
- Douche
- Haardroger
- Inloopdouche
- Sauna
- WC
Slaapkamer
- Airconditioning
- Balkon of Terras
- Bureau
- Eigen badkamer
- Flatscreen televisie
- Geluiddichte kamer
- Kluis
- Minibar (exclusief)
- Rolstoeltoegankelijk
- Strijkvoorzieningen
- Telefoon
- WiFi
- Zithoek
Woon gedeelte
- Airconditioning
- Kabeltelevisie
- Koffiezetapparaat
- Strijkijzer
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
- Internet
- Internet
Parkeren
- Openbaar Parkeren
Electrische auto
- Elektr. auto oplaadpunt
Diensten receptie
- 24-uurs receptie
Schoonmaak service
- Wasservice
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Wellness
- Finse Sauna
- Fitnessruimte
- Sauna
- Stoomkamer
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Extra bed voor Kinderen
- Kinderen/extra bedden
Fietsen
- Elektr. fiets oplaadpunt
- Fietsenstalling
- Fietsverhuur
Algemeen
- Green Key certificaat
- Lift
- Lounge
- Verwarming
Toegangkelijkheid
- Familiekamers
Gehandicapen toegang
- Rolstoeltoegankelijke kamers
Buiten
- Terras
In de omgeving
- Dekamarkt 6 km
- Parkeergarage Raaks 9.4 km
- Parkeergarage de Appelaar Haarlem 9.8 km
- Louis Davidscarré / Centrum 9.8 km
- Voormalige Oudeweg 9.9 km
- Paviljoen Nova Zembla 346m
- Chi Ling 401m
- Pan&Cook 432m
- Bangkok aan Zee 484m
- Kinko 575m
- Strandpaviljoen Zeezicht 677m
- Paviljoen Noordzee 681m
- Zilt aan Zee 694m
- Bunker Museum IJmuiden 277m
- Bunker Museum (Entreebunker) 322m
- IJmuider Zee- en Havenmuseum 2.1 km
- Beeckestijn 5.7 km
- Museum Kennemerland 6 km
- Museum van de Geest/Het Dolhuys 8.8 km
- Draaiorgelmuseum Haarlem 9.4 km
- NZH vervoer museum 9.5 km
- Cruise Pier IJmuiden 495m
- Muziektent 5.1 km
- Velserbeek 5.2 km
- Rechthuis Schoten 7.4 km
- Kleine Sluis 8.7 km
- Hofje van Oorschot 9.4 km
- Driehuis 5 km
- Santpoort Noord 5.1 km
- Santpoort Zuid 6 km
- Beverwijk 6.4 km
- Bloemendaal 7.1 km
- Overveen 7.8 km
- Heemskerk 9 km
- Haarlem 9.1 km
8.3
Beoordeeld door: 1231 gasten.
7
PhilippeZakenreiziger
19 oktober 2025
- dichtbij zakelijke vergadering
- de kamer was niet gezellig
3
HeidiAlleenreiziger
8 oktober 2025
- De locatie en het personeel waren vriendelijk.
- Geen 4-sterrenhotel. De voorzieningen voor thee en koffie zijn gemiddeld. De bedlamp werkte niet. Het eten was onder gemiddeld. Een van ons bestelde fish and chips en je kon het mes niet door de vis krijgen. Het beddengoed rook niet fris.
8
CnbZakenreiziger
5 oktober 2025
- Geweldige locatie nabij de jachthaven. Uitstekend ontbijtbuffet.
- Slechte wifi in de kamer (ik moest bij de deur staan - kamer 216).
8
KarenGroepsreizigers
21 september 2025
- Behulpzaam personeel
10
KrystalGezin met kinderen
16 september 2025
- Heerlijk vriendelijk personeel en zeer ruime en comfortabele kamer. Huisdiervriendelijk - het hondenbed, de traktaties en het speeltje waren een aangename verrassing en maakten onze viervoeter zeer welkom.
7
VishwanathJong stel
16 september 2025
- De sauna en het stoombad zijn klein, maar er is een prachtig uitzicht vanuit de kamers. Het personeel is zeer vriendelijk.
- Over het algemeen is het hotel goed, maar het lijkt niet op een 4-sterrenhotel; er zijn bijvoorbeeld geen slaapfaciliteiten in de kamer.
5
FamJong stel
15 september 2025
- Fantastische locatie aan het strand.
- Het hotel is oud en versleten. De enige reden voor het verblijf van 2 nachten is de locatie. Parkeren kost 12 euro per dag.
7
NataschaGezin met kinderen
8 september 2025
- Een perfecte plek voor gezinnen met kinderen. Er zijn veel activiteiten voor de kinderen en het strand is zeer schoon en mooi. Het personeel was zeer vriendelijk, behalve de nachtdienst bij de receptie. We kregen een upgrade voor onze kamer en de kamer was erg groot, met een koelkast, een zeer comfortabel bed, enzovoort.
- Het is een zeer afgelegen plek, slechts het hotel en 20 andere gebouwen bij het strand en de haven, de rest zijn velden en duinen. Er is één brasserie die open is tot 22:30 uur, maar de rest sluit tussen 20:00 en 21:00 uur. Dat is te vroeg. De keuken in het hotel sluit ook om 21:00 uur en er zijn geen andere mogelijkheden om na 20:00 uur drankjes of voedsel te kopen. De meeste winkels en restaurants openen tussen 12:00 en 16:00 uur, dus je hebt een klein tijdsvenster om te eten en te drinken.
8
ChrisVriendengroep
4 september 2025
- Het personeel was vriendelijk. Het eten was geweldig.
- Het ontbijt was vrij duur en de parkeerkosten zijn ook hoog.
9
RitchardAlleenreiziger
28 augustus 2025
- locatie, standaard van alle faciliteiten en vriendelijkheid van het personeel
- het ontbijtbuffet aanbod
8
KaitlynAlleenreiziger
25 augustus 2025
- Het personeel was zeer vriendelijk en behulpzaam. Ik verbleef hier met mijn hond. Ik was verrast om een tennisbal en traktaties voor haar te vinden in de kamer. Ze was ZO enthousiast om deze te ontvangen na een lange vlucht. Het was een extraatje dat het verblijf bijzonder maakte.
- De kamers zijn een beetje verouderd en de televisie wil niet aan.
8
RogerZakenreiziger
25 augustus 2025
- Mooie locatie en goede kamer.
- Onverschillig personeel in het restaurant en alleen roerei.
7
BjörnJong stel
22 augustus 2025
- The location is perfect.
- The building is noisy.
10
GerloJong stel
10 augustus 2025
- dicht bij het strand
- geen
8
JackJong stel
24 juli 2025
- Mijn hoge beoordeling weerspiegelt een verblijf waarbij ik werd geselecteerd als Gast van de Dag, waardoor we een grote hoek één-slaapkamer suite met extra voorzieningen hadden. De service was over het algemeen goed voor een verblijf van één nacht tijdens een maandlange fietstocht. Het ontbijt was goed. De kamer was geweldig. Er was een veilige fietsenstalling beschikbaar. Op 500 meter lopen van het strand.
- Er was niet veel personeel aanwezig om te helpen met bagage, enzovoort. Het personeel was vriendelijk, maar niet bijzonder behulpzaam. Een bijgerecht was niet goed bereid, dus namen ze het mee zonder een alternatief aan te bieden (we werden niet in rekening gebracht). We vroegen om hulp bij een vervolgboeking binnen hun eigen keten en ze gaven ons een telefoonnummer (het was niet druk en ze hadden de oproep voor ons kunnen doen). Ik kreeg niet de indruk dat het een gelukkige werkplek was, en misschien weerspiegelde dat zich op het personeel.
3
DeborahJong stel
19 juli 2025
- Niets eigenlijk
- Waar moeten we beginnen? Het kostte ons €193 voor één nacht, wat zeer overpriced was voor wat we kregen. Onze maaltijd in het restaurant was verschrikkelijk: een koude hamburger en koude frietjes (waarvan de frietjes vervangen werden). Het was gewoon een grote teleurstelling en we zouden het zeker niet aanbevelen of opnieuw verblijven. We hebben in veel Leonard's Hotels verbleven en dit voldeed zeker niet aan de standaarden van €193 per nacht.
8
AnonymousJong stel
16 juli 2025
- Goede locatie
- Het eten in het restaurant was teleurstellend.
8
MargaretJong stel
11 juli 2025
- Locatie
9
KathleenJong stel
9 juli 2025
- Het personeel was erg vriendelijk en we werden goed verzorgd. We kregen een upgrade en onze kamer was spectaculair.
- De badkamers waren niet volledig gemoderniseerd, maar alles andere was dat wel.
10
SigurdAlleenreiziger
4 juli 2025
- Een zeer goed hotel, vriendelijk personeel en goed eten.
8
ChristiaanGezin met kinderen
1 juli 2025
- Handig kamer, prettig om zo dichtbij het strand te zijn.
10
SilkeGezin met kinderen
21 juni 2025
- We hebben dit hotel geboekt omdat het dichtbij de DFDS-terminal ligt. Mijn zus had hier eerder verbleven toen ze naar het VK kwam en raadde het ten zeerste aan. Het is geweldig dat honden welkom zijn! Er is een hotel dichter bij de DFDS-terminal, maar naast het feit dat honden welkom zijn, vinden we het ook fijn dat er een prachtig strand om de hoek ligt.
- Niets
10
TuckerJong stel
21 juni 2025
- We hebben een geweldige tijd gehad en de kamer was uitstekend. Het eten was geweldig en het personeel was briljant; we zullen zeker weer terugkomen.
8
RempZakenreiziger
22 mei 2025
- Ik ben in het verleden kritisch geweest over dit hotel, maar ik moet toegeven dat mijn laatste verblijf zeer goed was. Vriendelijk personeel, (zelfs een Valentijnskaart van het hotel :) goed bed, zeer schoon na de service. Ik heb dus genoten van mijn verblijf.
7
JonathanJong stel
19 mei 2025
- Huisdiervriendelijk (de kamer in ieder geval) - we hadden een prachtig welkomstpakket voor de hond (bed, voederbak en traktaties) in onze hotelkamer klaarstaan - een attente en prachtige toevoeging; handige locatie voor het strand en de veerboot, ruime parkeergelegenheid (zij het openbaar), vriendelijk receptiepersoneel.
- Het restaurant was zeer onderbezet en niet bijzonder vriendelijk - een slechte weerspiegeling van de rest van het hotel. Het had zeer vreemde/strikte openingstijden, was niet hondvriendelijk (in tegenstelling tot de rest van het hotel - overweeg alstublieft in de toekomst een hondvriendelijk gedeelte beschikbaar te maken, zoals veel andere restaurants) en ze waren niet blij dat we buiten wilden eten (ook al stonden daar tafels en stoelen) - ze weigerden in feite om buiten tafels te bedienen en waren ook niet blij dat we voedsel van het selfservice buffetontbijt naar buiten namen (hoewel ze ons niet tegenhielden). Ook was er slechte communicatie tussen de receptie/front office en het restaurantpersoneel - met name over de openingstijden. Het restaurantpersoneel leek zeer overbelast, ongelukkig en onderbezet - dit is zeker een verbeterpunt.
10
SilkeGezin met kinderen
16 mei 2025
- Zeer vriendelijk personeel, bij aankomst een upgrade ontvangen en check-out om 12 uur. Geweldige locatie vlakbij het strand en dicht bij de DFDS veerbootterminal.
10
TudorJong stel
23 april 2025
- Alles is super!!! Ik kom terug!!!!
7
RemcoZakenreiziger
2 april 2025
- Had een kamer met een mooi uitzicht over het Kennemermeer.
- Het hotel was behoorlijk luidruchtig en ergens in de buurt was er een feestje aan de gang. Gelukkig had ik oordopjes meegebracht.
8
PamGezin met kinderen
13 maart 2025
- De kamer was comfortabel en had een koelkast, wat geweldig was, omdat het tijdens ons verblijf erg warm was. De bed was zeer comfortabel en we hadden een balkon met een prachtig uitzicht.
- De incheckprocedure was teleurstellend. Het personeel leek geen interesse in ons te hebben en het leek alsof we te veel moeite voor haar waren toen we vroegen naar de hondenbedden, die niet in onze kamer waren zoals verwacht (we zijn hier eerder geweest en weten dat er hondenbedden beschikbaar zijn). Ze deed alsof we hen niet op de hoogte hadden gesteld, wat niet het geval was. De kosten voor honden zijn duur en bieden niet echt waar voor ons geld.
10
RandallJong stel
10 maart 2025
- Perfect hotel als u aan boord gaat van een cruiseschip!
Vraag en antwoord.
Leonardo Hotel IJmuiden Seaport Beach ligt 3,9 km van het centrum van IJmuiden.
Leonardo Hotel IJmuiden Seaport Beach heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.
Leonardo Hotel IJmuiden Seaport Beach Heeft een eigen fitness ruimte.
Leonardo Hotel IJmuiden Seaport Beach staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.
Leonardo Hotel IJmuiden Seaport Beach heeft ontbijt beschikbaar voor de gasten. Ontbijt is niet altijd inclusief in de kamerprijs.