8.4
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Hotel Garni Am Kirchplatz

Adres:
Fachgraben 6
Ilmenau

Beschikbaarheid ophalen...


Informatie over de accommodatie


Hotel Garni Am Kirchplatz in Ilmenau is een degelijke keuze voor bezoekers die op zoek zijn naar comfortabele accommodatie in een gastvrije omgeving. Het pension ligt op loopafstand van het treinstation, waardoor het gunstig gelegen is voor reizigers. Met gratis parkeergelegenheid en WiFi, is het verblijf zowel gemakkelijk als aangenaam voor gasten. Diverse kameropties zijn beschikbaar, voorzien van moderne faciliteiten zoals een flatscreen-tv en een werkplek, wat bijdraagt aan het comfort van de gasten.

De eetervaring in Hotel Garni Am Kirchplatz begint met een uitgebreid ontbijtbuffet, aangeboden in een prettige setting. Voor verdere eetgelegenheden zijn er diverse nabijgelegen opties beschikbaar, zodat gasten kunnen genieten van de lokale keuken. De kamers zijn zorgvuldig ontworpen met functionaliteit en comfort als prioriteit en beschikken over moderne voorzieningen in de en suite badkamers.

Het pension is omgeven door de schilderachtige omgeving van het Thüringer Woud, ideaal voor bezoekers die van natuur houden. In de nabijheid bevinden zich attracties zoals de ijsbaan en het plaatselijke zwembad, en dankzij de nabijgelegen A71 is Erfurt eenvoudig bereikbaar. De robuuste veiligheids- en hygiënestandaarden van het hotel zorgen ervoor dat gasten zich veilig en op hun gemak voelen tijdens hun verblijf. Met een score van 8.4 op basis van 359 beoordelingen, is Hotel Garni Am Kirchplatz een betrouwbare keuze voor een rustig en gunstig gelegen verblijf.



Faciliteiten in Hotel Garni Am Kirchplatz

Eten en drinken
  • Dieetwensen op aanvraag
Badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • WC
Slaapkamer
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • Geluiddichte kamer
  • Radio
  • TV
Woon gedeelte
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan

In de omgeving

8.4

Beoordeeld door: 360 gasten.

8

Atharva

Alleenreiziger
3 april 2025

“Goed hotel en vriendelijk personeel, echter kunnen kleine dingen nog iets worden verbeterd.”
  • Het ontbijt was goed en gezond, met veel keuze, en het personeel was ook vriendelijk en behulpzaam.
  • Er zou tijdens de openingstijden iemand bij de receptie aanwezig kunnen zijn en er zou een gratis waterkoker beschikbaar kunnen zijn met oploskoffie en theezakjes, zodat gasten op elk moment van de dag koffie of thee kunnen maken zonder kosten. Dit is bovendien handig, vooral als men moe is en graag een warme dranken wenst.

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.