9.3

Hotel & Bistro Reynaert

Adres:
Gentsevaart 135
4565 ET Kapellebrug

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Hotel Reynaert ligt in het drukke Zeeland en biedt luxe accommodatie en is dankzij de prachtige natuurlijke omgeving een ideale keuze voor zowel dagtochten als fietstochten. De nabijheid van de haven van Antwerpen maakt het ook een aantrekkelijke optie voor zakenreizen. Het hotel is vernoemd naar de hoofdpersoon uit een 13e-eeuws dierenepos, wiens invloed nog steeds zichtbaar is in de lokale cultuur en omgeving. Daarnaast kunnen gasten culinair genieten bij Bistro Reynaert, waar ontbijt, lunch en diner worden geserveerd met verse, lokale producten.



In de omgeving

Parkeergarage
  • Parochiaal Dienstencentrum 6.4 km
  • Dries 6.5 km
  • Hof Ter Vierschaar 6.5 km
  • Vrasene-Noord 8.7 km
Restaurant
  • Najade 1.6 km
  • Bistro De Happerij 2.6 km
  • Brasserie Leon 3.3 km
  • Restaurant Napoleon 3.3 km
  • Brasserie Oud Hulst 3.4 km
  • What Els Lunch en Lekkers 3.4 km
  • Paradijs 3.6 km
  • FERM Bistrot 3.6 km
Museum
  • Museum 't Vlasschuurken 7.3 km
Toeristische attractie
  • Fort Livinus 8.7 km
  • Fort Sint-Jakob 9.5 km

9.3

Beoordeeld door: 101 gasten.

8

Adrian

Zakenreiziger
8 augustus 2025

“Vrijstaand hotel met een bescheiden uiterlijk, maar geweldig personeel, een heerlijk ontbijt, mooie kamers en een uitstekende douche!”
  • Personeel was zeer vriendelijk bij het inchecken en ontbijt. Het ontbijt was erg goed voor een gematigd hotel. De douche was erg goed. Goed gelegen dicht bij de doorgaande weg. Efficiënte papierloze online uitcheck.
  • Het restaurant was gesloten, maar er was een aanbevolen restaurant dat door dezelfde mensen wordt gerund, op slechts 1,5 km afstand. We zijn daarheen gelopen en het was echt geweldig, maar het zou fijn zijn geweest om in ieder geval in het restaurantgedeelte te kunnen zitten en een drankje te kunnen nuttigen, ook al werd er geen eten geserveerd.

8

Michael

Jong stel
16 juli 2025

“Voldoe aan alle verwachtingen.”
  • Geweldige locatie. Vriendelijk, behulpzaam en hoffelijk personeel.
  • Langer openingen van het restaurant en de bar in het hotel zou fijn geweest zijn.

9

Eduardo

Alleenreiziger
7 juni 2025

“Uitstekend”
  • grote, mooie kamer
  • niets

10

Heathley

Gezin met kinderen
5 mei 2025

“Zeer comfortabel en schoon.”
  • Schone, comfortabele en functionele voorzieningen. Ruime kamer. Uitstekend diner en overvloedig ontbijt.
  • Het ontbijtgranenoptie was naar mijn smaak te veel als vogelzaad.

9

Ian

Zakenreiziger
17 april 2025

“Zeer mooi hotel, zeer vriendelijke staff.”
  • Het ontbijt was prettig, het hotel was schoon en het personeel was zeer vriendelijk. Ik zou zeker aanbevelen om hier te verblijven. Het hotel is een beetje geïsoleerd, maar voor mijn werkdoeleinden was het prima. Het eten was ook zeer aangenaam, net als het Belgische bier.

9

Christophe

Zakenreiziger
23 maart 2025

“Mooie plek, comfortabel met een geweldig ontbijt.”
  • Ik ben daar geweest voor één nacht. Het verblijf was aangenaam. De online incheckprocedure was nieuw voor mij, maar werkte uitstekend. De kamer was groter dan verwacht, met een koffiemachine binnen. Het ontbijt was zeer goed.
  • De openingstijden van de receptie zijn beperkt. De online incheckservice (en de opening van deuren via speciale links) kan verrassend zijn, maar het werkte goed.

10

Konstantinos

Zakenreiziger
8 februari 2025

“Aangenaam verblijf”
  • De locatie is goed, de kamers zijn ruim en het ontbijt is erg goed met veel keuze. De badkamer is ook erg mooi. Over het geheel genomen een geweldig verblijf!
  • Alles was perfect, geen klachten.

9

Peter

Jong stel
24 januari 2025

“Uitstekend”
  • Vriendelijk personeel dat trots is op hun hotel. Goede voorzieningen en goed eten.
  • Alles was in orde of zelfs beter.

10

Mark

Gezin met kinderen
30 december 2024

“Uitstekend om opnieuw te reserveren!”
  • Locatie nabij zowel België als Nederland. Zeer vriendelijk personeel!
  • Niets.

7

Jonathon

Gezin met kinderen
17 december 2024

“Geslapen/gewassen.”
  • Heerlijke doucheruimte Goed gepresenteerd
  • N.v.t.

10

Sue

Jong stel
9 december 2024

“Een absoluut juweeltje van een hotel aan de Belgisch-Nederlandse grens!”
  • Dit hotel heeft een uitzonderlijk hoog niveau en biedt uitstekende waar voor uw geld. We hebben een superior kamer voor 2 personen geboekt die enorm en uiterst comfortabel was, met airconditioning en een kleine koelkast waarin elke dag gratis flessenwater aanwezig waren. Het personeel was geweldig, uiterst vriendelijk en sprak allemaal zeer goed Engels. Ze deden hun uiterste best om te helpen met mijn dieetwensen voor zowel het ontbijt als het diner en ze zorgden er zelfs voor dat ik elke ochtend verse glutenvrije en lactosevrije producten had voor het ontbijt. We reisden met onze hond en ik kan met 100% zekerheid zeggen dat dit hotel echt hondvriendelijk is. Onze hond mocht in alle gebieden komen, inclusief het restaurant, terwijl het hotel brandschoon was. Ze hebben een goed formaat terras buiten waar je kunt zitten, drinken en/of eten en de wereld aan je voorbij kunt zien gaan – zorg ervoor dat je een tafel reserveert, want het wordt in de zomer erg druk. Het hotel ligt letterlijk aan de Belgisch-Nederlandse grens en dicht bij de stad Hulst, die een goed aanbod van mooie winkels, supermarkten en restaurants heeft. Er zijn volop mogelijkheden in de buurt van het hotel om te wandelen of te fietsen. We komen zeker terug!
  • Meer personeel tijdens drukke tijden, maar we vonden de wachttijd niet echt een probleem.

7

Janne

Jong stel
15 november 2024

“Goed”
  • Mooi hotel, alles was schoon, de mensen zijn vriendelijk.
  • Het enige wat ik kan opmerken is dat de kamers een beetje te duur zijn omdat het het enige hotel in die buurt is. We hebben 120 EUR betaald zonder ontbijt.

9

Iryna

Gezin met kinderen
5 november 2024

“Uitstekend”
  • Het hotel is nieuw en zeer goed onderhouden. De kamer was super schoon en comfortabel. Zeer behulpzaam personeel. Heerlijk eten in het restaurant.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Hotel & Bistro Reynaert zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Hotel & Bistro Reynaert via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Hotel & Bistro Reynaert. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Hotel & Bistro Reynaert.
Bij Hotels.nl kun je Hotel & Bistro Reynaert reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Hotel & Bistro Reynaert, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Hotel & Bistro Reynaert ligt 3,7 km van het centrum van Hulst.