Hotel-Restaurant Weinhaus Grebel
Koblenz
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Hotel-Restaurant Weinhaus Grebel is een traditioneel hotel gelegen in Winningen, een dorpje vlakbij Koblenz in de regio Rijnland-Palts. De accommodatie bevindt zich op korte afstand van het centrum van Koblenz en is goed bereikbaar per trein, met een station in de buurt waardoor gasten binnen tien minuten in het hart van de stad zijn. Door de ligging aan de Moezel is het hotel een goede uitvalsbasis voor het verkennen van zowel de Middenrijn als de benedenloop van de Moezel. In de nabije omgeving zijn enkele van de meest aansprekende bezienswaardigheden van Koblenz te vinden, zoals het Deutsches Eck, waar de Rijn en Moezel samenkomen, het imposante Festung Ehrenbreitstein en het historische centrum met zijn gezellige pleinen en winkels. De sfeer in het hotel is klassiek en gemoedelijk, passend bij de landelijke ambiance van het Moezeldal, en biedt een rustige plek om te ontspannen na een dag vol activiteiten.
De kamers van Hotel-Restaurant Weinhaus Grebel zijn eenvoudig ingericht, ruim en schoon, met een functionele stijl die past bij een traditioneel Duits hotel. Gasten beschikken doorgaans over basisvoorzieningen zoals een eigen badkamer, televisie en gratis wifi. Het hotel biedt faciliteiten die typerend zijn voor deze categorie, waaronder een ontbijtruimte waar 's ochtends een gevarieerd buffet wordt geserveerd. Voor gasten die met de auto komen, is parkeergelegenheid aanwezig. Afhankelijk van het seizoen is er soms een terras beschikbaar waar men kan genieten van het uitzicht op de omliggende wijngaarden. Het hotel is geschikt voor zowel individuele reizigers als kleine groepen en biedt een rustige omgeving, zonder uitgebreide wellness- of luxe voorzieningen.
De service in het hotel wordt gekenmerkt door persoonlijke aandacht en een informele benadering. Het personeel is doorgaans goed bereikbaar en behulpzaam bij vragen over de omgeving of het verblijf. Het ontbijt bestaat uit een klassiek Duits buffet met broodjes, beleg, yoghurt en fruit. Het restaurant serveert regionale gerechten in een huiselijke sfeer; daarnaast zijn er in Winningen en Koblenz diverse eetgelegenheden te vinden, variërend van lokale wijnbars tot internationale restaurants. Een uniek kenmerk van Hotel-Restaurant Weinhaus Grebel is de ligging in het historische wijngebied, waardoor het hotel aantrekkelijk is voor wijnliefhebbers en wandelaars. Door de combinatie van bereikbaarheid, rust en de nabijheid van culturele hoogtepunten is het hotel geschikt voor zowel vakantiegangers als zakelijke reizigers.
Faciliteiten in Hotel-Restaurant Weinhaus Grebel
Eten en drinken
- Bar
- Dieetwensen op aanvraag
- Lunchpakket
- Restaurant
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Douche
- Haardroger
- Toiletbeugel
- WC
Slaapkamer
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Kluis
- Radio
- TV
Woon gedeelte
- Kabeltelevisie
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Openbaar Parkeren
- Parkeerplaats
Diensten receptie
- Express check-in/check-out
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Wellness
- Kapper/schoonheidssalon
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Fietsen
- Fietsverhuur
Algemeen
- Lift
Diensten algemeen
- Winkels in het hotel
In de omgeving
7.5
Beoordeeld door: 1541 gasten.
10
RoseJong stel
4 september 2025
- Gemakkelijke locatie en voordelig geprijsd.
6
LuisaGezin met kinderen
31 augustus 2025
- Geweldig ontbijt
- Het personeel was zeer onvriendelijk toen we aankwamen. We hebben twee keer aangebeld en niemand deed de deur open. De incheckprocedure was in orde. Toen we 's avonds wat wijn wilden drinken, was de service ook in orde. De douches bevinden zich in de kamer - niet ideaal wanneer je met familie reist.
10
FrédéricGezin met kinderen
24 juli 2025
- Comfortabele kamer en rustige omgeving.
10
TomAlleenreiziger
8 juli 2025
- Het personeel hier is uitstekend en uiterst behulpzaam.
8
SuzanneAlleenreiziger
23 juni 2025
- Het personeel van de receptie was zeer behulpzaam. Vooral Firaz!!
- Sommige onderdelen in de douche waren kapot en er was geen zeep in het toilet in de receptie.
9
GaryJong stel
16 juni 2025
- Het ontbijt was uitstekend. Het eten en de wijn in het restaurant waren van eerste klas kwaliteit. Gratis parkeren was geweldig en het personeel was uiterstvriendelijk.
- Niets
9
GavinGroepsreizigers
7 juni 2025
- prachtig personeel en een zeer goed ontbijt en diner
8
GordonVriendengroep
7 juni 2025
- Prachtig hotel met een oude wereldsfeer. Geweldig personeel, heerlijk ontbijt. Bier en eten zijn uitstekend. Onberispelijk en goed geprijsd. Ideaal voor een verblijf van één nacht.
- Er is heel weinig in dit deel van de stad. Een fatsoenlijk klein pizza- en pastarestaurant, maar dat is zo'n beetje alles. Het is fijn als je wilt ontspannen en niet veel wilt doen, denk ik. Het hotel is echter niet te bekritiseren. Geen airco en een gedeelde badkamer zouden een probleem zijn bij een langer verblijf.
9
PedroAlleenreiziger
16 mei 2025
- De kamer was rustig en kwam overeen met de foto's die voor de advertentie zijn gebruikt. Het meubilair was comfortabel en de locatie, hoewel iets verder van de stad gelegen, was gemakkelijk bereikbaar per trein.
- De incheckprocedure was moeilijk, ik moest meer dan een half uur wachten na de geplande inchecktijd. Ook nam niemand de telefoon op toen ik het hotel belde.
7
DebraGezin met kinderen
18 april 2025
- Het was prettig om een kleine koelkast in de kamer te hebben. De badkamer was mooi met een grote verlichte spiegel. De afbeelding boven het bed van de Rijn was een mooi detail, evenals de Bluetooth muziekoptie in de kamer.
- De stapelbedden waren mooi, maar niet geschikt voor een volwassen tiener. Het onderste houten paneel kwam los van het matras en de derde persoon in ons gezelschap bleef zich zorgen maken dat de rest van het bed zou breken. Deze bedden zouden gereserveerd moeten worden voor kinderen, en zelfs dan is de duurzaamheid van de bedden mogelijk niet geschikt voor zeer actieve kinderen. Er was slechts één vrouw verantwoordelijk voor het koken van het ontbijt, het opruimen, het dekken van de tafels en het aanvullen van de buffettafel elke ochtend. We moesten constant om koffiekopjes, bestek, servetten en ook eieren en andere voedselitems vragen die op waren. Het was onmogelijk voor één persoon om de hoeveelheid hotelgasten die ontbeten bij te houden. Ik vond het vervelend om om dingen te vragen en op de laatste dag heb ik haar vier keer moeten storen voor noodzakelijke items om te ontbijten. Dit is teveel voor één persoon om te beheren. Parkeren zou gepresenteerd moeten worden als straatparkeren. Het hotelparkeren is extreem beperkt. We arriveerden op de eerste avond rond 18.00 uur en het was vol. De man aan de receptie zei dat er binnen 20 minuten mensen uit het restaurant zouden vertrekken en er zou dan plek zijn. We konden die nacht parkeren, maar de volgende twee nachten niet, en moesten rond de buurt rijden op zoek naar parkeerplaatsen.
6
BobAlleenreiziger
15 april 2025
- Het ontbijt was echt heerlijk. De parkeerplaats was ook veilig en gratis.
- Restaurant adverteerde als open terwijl het eigenlijk gesloten was. Voortdurende renovaties op de verdieping waar ik verbleef. Gebrek aan interactie bij de receptie.
8
MarkJong stel
6 april 2025
- Schone kamers, gemakkelijke parkeermogelijkheden, leuk restaurant met Duitse sfeer!
- Niets
2
WillemZakenreiziger
18 maart 2025
- het bed was in orde
- Wijnhuis, restaurant… Geen wijn...geen restaurant… Betaalde upgrade voor een privétoilet, kon het niet vinden Parkeren was niet beschikbaar
8
ChristopherAlleenreiziger
7 maart 2025
- Uitstekende maaltijd in het hotelrestaurant, bereid door de vriendelijke eigenaar, heerlijk ontbijt en gratis parkeren.
- Geen check-in voor 16:00 uur.
8
SólyómGezin met kinderen
5 maart 2025
- Personeelslid vertelde mijn vrouw dat we het ontbijt niet vooraf hadden betaald... maar we hebben betaald... En hetzelfde personeelslid vroeg ons of we ook voor onze honden hadden betaald... Dit gebeurde op de parkeerplaats in het bijzijn van andere mensen... Een beetje gênant... Professor Robert Solyom...
Vraag en antwoord.
Hotel-Restaurant Weinhaus Grebel ligt 3,5 km van het centrum van Koblenz.
Hotel-Restaurant Weinhaus Grebel heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Hotel-Restaurant Weinhaus Grebel heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.
Hotel-Restaurant Weinhaus Grebel staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.
Hotel-Restaurant Weinhaus Grebel heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.