8.3

Hotel Goor und Apartmenthaus

Adres:
Vilmnitzer Weg 16
Lauterbach

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Hotel Goor und Apartmenthaus Lauterbach is een driesterrenaccommodatie gelegen in het kustplaatsje Lauterbach op het eiland Rügen, in de Duitse deelstaat Mecklenburg-Voorpommeren. Het hotel bevindt zich op een centrale locatie, vlak bij de haven van Lauterbach en op loopafstand van diverse toeristische trekpleisters. In de directe omgeving zijn bezienswaardigheden zoals het natuurgebied van Rügen en het bezoekerscentrum Haus des Gastes te vinden, die regionaal bekend zijn en bijdragen aan de aantrekkingskracht van de locatie. Dankzij de nabijheid van het treinstation en goede verbindingen met het openbaar vervoer is het hotel eenvoudig bereikbaar vanuit grotere steden in de regio. De sfeer in het hotel is overwegend klassiek en rustig, met een ontspannen ambiance die past bij de maritieme omgeving en het karakter van Lauterbach.

De kamers in Hotel Goor und Apartmenthaus Lauterbach zijn functioneel ingericht en bieden een comfortabel verblijf voor zowel korte als langere periodes. De stijl is neutraal en praktisch, met aandacht voor basisvoorzieningen zoals een eigen badkamer, televisie en gratis wifi. Sommige kamers bieden uitzicht op de haven, wat bijdraagt aan het gevoel van verbondenheid met de omgeving. Gasten kunnen gebruikmaken van faciliteiten die typerend zijn voor dit type accommodatie, waaronder een ontbijtruimte waar een dagelijks ontbijtbuffet wordt geserveerd. Voor bezoekers die met de auto komen, is er parkeergelegenheid achter het hotel. Het hotel beschikt verder over een lift en een receptie waar gasten terecht kunnen voor informatie over de omgeving.

De service in Hotel Goor und Apartmenthaus Lauterbach wordt doorgaans als toegankelijk en gastvrij ervaren. Het personeel is meertalig en staat klaar om vragen te beantwoorden en ondersteuning te bieden waar nodig. Op het gebied van eten en drinken kunnen gasten genieten van een ontbijt in het hotel; voor lunch en diner zijn er diverse restaurants in de directe omgeving, zoals Hafenrestaurant Zum Kleinen Leuchtturm, Fisch und Steakhouse en Zum Schwarzen Baren, die bekend staan om hun regionale en internationale gerechten. Een bijzonder kenmerk van het hotel is de ligging aan de haven, waardoor het aantrekkelijk is voor zowel romantische stellen als gezinnen en zakenreizigers die op zoek zijn naar een centrale uitvalsbasis op Rügen.



Faciliteiten in Hotel Goor und Apartmenthaus

Eten en drinken
  • Dieetwensen op aanvraag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Ligbad
  • Toiletartikelen
  • Toiletbeugel
  • WC
Slaapkamer
  • Balkon of Terras
  • Flatscreen televisie
  • Geluiddichte kamer
  • Kitchenette
  • Kluis
  • Koelkast
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Magnetron
  • Radio
  • Senseo Koffiezetapparaat
  • TV
Woon gedeelte
  • Broodrooster
  • Eethoek
  • Vaatwasser
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Diensten receptie
  • Express check-in/check-out
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Wellness
  • Sauna
Algemeen
  • Lift
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers
Roken
  • Rokersruimte
Buiten
  • Terras

In de omgeving

8.3

Beoordeeld door: 898 gasten.

10

Jason

Gezin met kinderen
18 april 2025

“Enormig 2-slaapkamer appartement in een rustig zeedorp.”
  • Dit appartement was fantastisch! Actieve senior vader/volwassen zoon die samen reisden. De tweeslaapkamer accommodatie is gigantisch! Gescheiden badkamers voor de twee slaapkamers, waarvan één met een volledig bad. De slaapkamers hebben grote comfortabele bedden en voldoende opbergruimte. Volledig uitgeruste keuken, hoewel we deze voornamelijk voor het ontbijt gebruikten. De eetkamer is enorm met een grote tafel. De woonkamer is ook groot met een comfortabele hoekbank en televisie. Er is een balkon, maar we gebruikten het alleen voor het uitzicht. Gratis parkeren voor onze huurauto achter het gebouw. Ik wil ook een geweldig saunagebied vermelden, compleet met douches, badjassen, handdoeken en ligstoelen voor een zeer laag bijkomend bedrag. We wilden in een rustigere omgeving verblijven dan de badplaatsen Binz of Sellin, en Lauterbach was geweldig. Het appartement ligt op een blok afstand van de kleine haven, die vredig en charmant is. De locatie is op loopafstand van de "Rasender Roland" en de EDEKA supermarkt is dichtbij. Aan het eind van drukke en actieve dagen was het heerlijk om thuis te komen in het appartement.
  • Het appartement maakt geen gebruik van sleutels of toegangspassen. In plaats daarvan voert u een code in en gebruikt u een kleine ronde knop op de deur om binnen te komen. Wij ondervonden moeilijkheden met dit systeem, vooral met de buitendeur van het gebouw. En we leken niet de enige te zijn. Ook andere gasten hadden problemen. We kregen het altijd aan de praat, maar af en toe waren er twee of drie pogingen nodig. Behalve dit kleine ongemak is het Apartmenthaus Goor fantastisch!

10

Inga

Jong stel
11 april 2025

“Gezellig en rustig”
  • Het hotel overtrof onze verwachtingen. Schoon, comfortabel, gezellig. Geweldige locatie bij de pier. Ze schrijven dat er niets te doen is op deze plek, maar er zijn auto's, treinen, bussen en boten. De kamer is behoorlijk ruim, er is een koelkast, vele planken en haken. Groot balkon. Het bed is comfortabel, de bedlinnen zijn goed. Het is 's nachts stil. De ontbijten zijn uitstekend. Het personeel is vriendelijk.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Hotel Goor und Apartmenthaus zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Hotel Goor und Apartmenthaus via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Hotel Goor und Apartmenthaus. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Hotel Goor und Apartmenthaus.
Bij Hotels.nl kun je Hotel Goor und Apartmenthaus reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Hotel Goor und Apartmenthaus, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Hotel Goor und Apartmenthaus ligt 2,1 km van het centrum van Putbus.

Hotel Goor und Apartmenthaus heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Hotel Goor und Apartmenthaus heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability