9.3

Vakantie chalets Makkum

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Onze vakantiechalets in Makkum liggen op de grens van de Waddenzee en het IJsselmeer, midden op een uniek zoetwaterstrand dat ontstaat door het spel van wind en water. Camping De Holle Poarte biedt een ideale uitvalsbasis voor alle soorten vakantiegangers, waaronder wandelaars, zwemmers, fietsers en watersporters. Voor een luxere kampeerervaring zijn er drie chalets op slechts 150 meter van het strand, en nog twee chalets verder weg. Wat uw voorkeur ook is, wij hebben chalets die bij u passen, met een maximale capaciteit van vier tot zeven personen. Honden zijn welkom in alle chalets, waardoor onze accommodatie huisdiervriendelijk is.



In de omgeving

Parkeergarage
  • Kazemattenmuseum Kornwerderzand 4 km
  • guest parking area 9.4 km
Restaurant
  • Strandbar Thuishaven 237m
  • Beaufort 373m
  • It Posthûs 1.4 km
  • Café-restaurant de Prins 1.4 km
  • De Zwaan 1.4 km
  • Pand 1738 Foodbar 1.4 km
  • Milano 1.4 km
  • Grillroom 1.5 km
Museum
  • Afsluitdijk Wadden Center 3.8 km
  • atelier 8.9 km
  • Jopie Huisman Museum 8.9 km
  • Museum Warkums Erfskip 8.9 km
  • fietseldstedentocht 9.3 km
  • Museum De Tiid 9.5 km
Toeristische attractie
  • De Begine Smidte 9 km

9.3

Beoordeeld door: 22 gasten.

8

Frederik

Gezin met kinderen
21 mei 2025

“Zeer goed”
  • Er waren niet genoeg fietsen te huur. Maar we hebben ze in de stad gekregen.

6

Sara

Groepsreizigers
20 maart 2025

“Aangenaam”
  • De locatie was geweldig en het uitzicht was zo mooi.
  • 1. De beddengoed had een extra kosten van 15,50 € per persoon, dat was acceptabel, maar ze hadden de lakens niet in het appartement of bij de receptie. We moesten de baas bellen voor de lakens. 2. Twee dagen lang werkten mensen buiten het appartement en waren ze te luid; ze begonnen om 8 uur 's ochtends met werken. 3. Om 10 uur 's ochtends, toen we wilden uitchecken, vertelde de baas ons dat we de grillplaat moesten schoonmaken, anders moesten we een extra vergoeding betalen. Ze vertelde dit pas toen we alles ingepakt hadden en het in de auto lag. Hierover was niets schriftelijk medegedeeld, en we dachten dat dit onder de schoonmaakkosten viel. Dit was stressvol voor ons op de laatste dag.

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.