7.7
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Living Hotel am Deutschen Museum

Beschikbaarheid ophalen...


Informatie over de accommodatie


Living Hotel am Deutschen Museum is een hoogwaardig aparthotel gelegen aan de schilderachtige oever van de rivier de Isar in München. Deze accommodatie biedt een serene ervaring, op slechts drie minuten met de S-Bahn van Marienplatz, het levendige hart van de stad. Het hotel is daarmee ideaal gelegen voor zowel ontspanning als voor het ontdekken van de culturele en historische hoogtepunten van München. Met 2083 beoordelingen en een score van 7.7, is het een gewaardeerde keuze voor reizigers die op zoek zijn naar comfort en gemak.

De kamers en appartementen van het hotel zijn zorgvuldig ingericht met het oog op comfort en functionaliteit. Alle eenheden beschikken over gratis WiFi, een goed uitgeruste kitchenette met kookgelegenheid, koelkast en bijkomende voorzieningen zoals een minibar met gratis drankjes. Daarnaast biedt de accommodatie een verscheidenheid aan opties voor maaltijden en ontspanning, waaronder het nabijgelegen Italiaanse restaurant "Balla Varia" en een dagelijkse ontbijtbuffetservice. De fitnessfaciliteiten ter plaatse zijn ideaal voor gasten die graag actief blijven tijdens hun verblijf.

Living Hotel am Deutschen Museum zorgt voor een gastvrije en veilige omgeving met diverse voorzieningen die zijn afgestemd op de moderne reiziger. Het hotel biedt onder andere privéparkeergelegenheid, een 24-uursreceptie, een fitnesscentrum en rookvrije kamers. Beleid omtrent huisdieren en kinderen is strikt; huisdieren zijn niet toegestaan en de accommodatie is niet geschikt voor kinderen. Met maatregelen zoals contactloze betalingen en strikte schoonmaakprotocollen, voldoen ze aan de hoogste veiligheidsnormen, waardoor gasten verzekerd zijn van een betrouwbaar en zorgeloos verblijf in München.



Faciliteiten in Living Hotel am Deutschen Museum

Eten en drinken
  • Restaurant
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Toiletartikelen
  • Toiletbeugel
  • WC
Slaapkamer
  • Balkon of Terras
  • Broekenpers
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • Kitchenette
  • Kluis
  • Koelkast
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Magnetron
  • Minibar (exclusief)
  • Radio
  • Telefoon
  • TV
Woon gedeelte
  • Kabeltelevisie
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Schoonmaak service
  • Wasservice
Wellness
  • Fitnessruimte
Algemeen
  • Lift
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers

In de omgeving

7.7

Beoordeeld door: 2103 gasten.

8

Christine

Alleenreiziger
20 april 2025

“Een goed verblijf en ik zou het aanbevelen.”
  • goede locatie en kamerindeling

10

Erica

Jong stel
18 april 2025

“De kamer was ruim en schoon, meer dan voldoende voor drie dagen. Ik zou de volgende keer mijn eigen conditioner/shampoo meenemen.”
  • Goede locatie, dicht bij de S-Bahn, echt goede Beierse restaurants op loopafstand en veel mooie wandelpaden langs de rivier. Zou het aanbevelen en terugkeren.
  • Geen shampoo of conditioner, alleen een sterk verdunde allesreiniger, niet ideaal voor lang haar tijdens een driedaagse vakantie.

10

Denise

Jong stel
10 april 2025

“Geweldige reis voor het Oktoberfest.”
  • De kamers hadden een kleine keuken met een koelkast. Erg prettig om ontbijt-yoghurt en dergelijke op te slaan.
  • Geen airconditioning, maar ze bieden een ventilator aan.

7

Parisa

Jong stel
9 april 2025

“Comfortabele plek om te verblijven.”
  • Geweldige locatie, schone en comfortabele kamer.
  • Enkele medewerkers waren zeer onvriendelijk.

7

Nicola

Jong stel
7 april 2025

“Leuke plek met potentieel om te verbeteren.”
  • De locatie is prettig, op loopafstand van station Rosenheimer Platz. Het is een zeer rustige omgeving, wat ook betekent dat er 's avonds/nachts niet veel te doen is (voor het geval u van het nachtleven wilt genieten). De kamer is knus, maar geschikt voor 2 personen en zeer schoon, met een comfortabel bed. De badkamer is wat klein, met uitzondering van de douche die ruim is en altijd met warm water beschikbaar (dit vonden wij erg fijn). Een grote plus is de dagelijkse bijvulling van water en bier, zeer gewaardeerd. Het personeel was altijd zeer behulpzaam en vriendelijk.
  • Een beetje te prijzig voor de algehele kwaliteit van het hotel. We begrijpen dat dit de "trend" is in deze periode, maar we hadden meer verwacht voor die prijs. Hetzelfde geldt voor het ontbijt; de prijs is gelijk aan die van een 5-sterrenhotel, maar de kwaliteit voldoet daar niet aan. Het is beter om ergens buiten de deur te gaan ontbijten. Wat betreft het terras: onze kamer had een klein terras, wat fijn had kunnen zijn om te gebruiken tijdens die warme augustusavonden, maar het was zo vuil en zeer slecht onderhouden; waarschijnlijk nooit schoon gemaakt gedurende maanden. Op dit punt zou het beter zijn geweest om die deur te sluiten en deze ruimte niet toegankelijk te maken.

8

Victoria

Jong stel
2 april 2025

“Geweldige locatie en het was een van de goedkopere accommodaties op loopafstand van alles.”
  • De locatie was perfect. Geweldig Italiaans restaurant direct naast de deur.
  • De receptie was bij onze aankomst een beetje in de war. We hadden eerder een reservering gemaakt die we hadden geannuleerd en had een nieuwe reservering gemaakt die was bevestigd. Om de een of andere reden wisten ze niet waar ze de nieuwe reservering konden vinden. Uiteindelijk vond iemand deze in een ander systeem.

7

Ben

Zakenreiziger
27 maart 2025

“goed hotel, maar het gebrek aan airconditioning maakte me in de zomer behoorlijk onhandelbaar.”
  • uitstekend personeel, uitstekende locatie
  • geen airconditioning in de kamer

8

John

Jong stel
25 maart 2025

“Schoon en comfortabel”
  • Groot genoeg kamer. Schoon. Comfortabele bedden. Goede locatie.
  • De badkamer was erg donker en erg warm (ik kon de verwarming niet uitschakelen).

5

Eduardo

Jong stel
25 maart 2025

“Aanvaardbaar”
  • Vriendelijk personeel en ze gaven ons een fles bier/water per nacht.
  • De kamer voldeed niet aan wat ik op de foto's gezien had, en er waren GEEN keukenfaciliteiten aanwezig (de belangrijkste reden waarom ik deze accommodatie heb gekozen). Het algemene gevoel was dat van een oud hotel, maar al met al was het acceptabel. Zal ik hier weer verblijven? Waarschijnlijk niet, ik wil geloven dat er betere opties beschikbaar zijn.

9

Timo

Zakenreiziger
23 maart 2025

“Een zeer aangenaam verblijf nabij het Ostbahnhof en de oude stad in München. Ten zeerste aanbevolen.”
  • Alles verliep prettig en soepel. Ik had een klein probleem met de sleutels, maar de receptie loste dit onmiddellijk op. Het ontbijt was compact, maar zeer smakelijk en ik voelde me goed gevoed om de dag tegemoet te treden.

9

Shweta

Gezin met kinderen
22 maart 2025

“zeer goed”
  • De kamers zijn schoon en mooi. De locatie is ook uitstekend, vrij dichtbij de stad en het openbaar vervoer. Het enige probleem is de airconditioning. Op een warme dag is het erg heet om zonder airconditioning te slapen.
  • Geen airconditioning

8

Geoffrey

Alleenreiziger
19 maart 2025

“Zeer goed”
  • De kamer was precies zoals getoond op de foto's op de website. Hij was ruim, met een goed schrijf- of studiebureau. De kitchenette was zeer goed, met 2 heteplaten en een gootsteen, evenals een aparte elektrische waterkoker. De koelkast had een goede maat en was ingebouwd onder het fornuis. Het hotel ligt op slechts 20 minuten lopen van het centrum van München en Marienplatz, en op 20 minuten lopen van het Ostbahnhof. Het hotel ondergaat renovaties, maar dit vormt geen probleem, aangezien het werk niet lijkt te beginnen vóór 08:30 uur en voor 16:00 uur klaar is doordeweeks, en er geen werkzaamheden in het weekend plaatsvinden.
  • Het WiFi was af en toe een beetje onbetrouwbaar en ik had behoorlijk wat uitval en trage snelheden.

9

Yuri

Jong stel
12 maart 2025

“Uitstekende keuze voor prijs/kwaliteit.”
  • Mooi hotel met een perfecte locatie en zeer vriendelijk personeel. Het hotel had een oude stijl renovatie, maar alles was schoon en functioneerde goed. Slechts 3 minuten lopen naar het dichtstbijzijnde metrostation en slechts 2 stops van Marienplatz.
  • De inchecktijd was om 15:00 uur, maar ze stonden ervoor open om onze bagage voor de incheck te bewaren. Uiteindelijk konden we om 13:00 uur inchecken.

8

Mor

Jong stel
11 maart 2025

“Zeer goed”
  • zeer gastvrij onthaalpersoneel, dat ons bij aankomst gratis water en bier gaf.

9

Makhare

Jong stel
9 maart 2025

“Uitstekend”
  • Het is een fijn hotel, het voordeel is dat ze elke dag 2 flessen bier en 2 flessen water gratis aanbieden, dat is erg leuk. De rest is zoals je zou verwachten van een ander 3-sterrenhotel.
  • Het hele hotel oogt een beetje verouderd, maar het is geen probleem; het is schoon en functioneel.

9

Anna

Jong stel
8 maart 2025

“Geschikt voor een weekendverblijf.”
  • Zeer vriendelijk personeel, sprak voldoende Engels. Het complimentary dagelijkse bier was goed en de kamer was schoon.
  • De verwarming van de kamer was niet verstelbaar, waardoor de kamer altijd te warm was. De locatie is niet erg centraal, maar het is goed voor de prijs.

5

Heidi

Jong stel
4 maart 2025

“geweldige locatie met budgetvriendelijke voorzieningen.”
  • geweldige locatie
  • De accommodaties waren een combinatie van verouderd en ultramodern. Versleten tapijt zonder plinten en de andere helft had nieuwe parketvloeren.

8

Gabriel

Jong stel
1 maart 2025

“Mooi.”
  • Modern. Badkamer en slaapkamer. Bureau bij het bed.
  • Galagia de pe hol. Geluid.

7

Graham

Jong stel
27 februari 2025

“Schoon, maar behoeft verbetering.”
  • Was schoon en centraal gelegen.
  • Het hotel is zeer verouderd. Er is geen airconditioning. De kamer wordt op zondag niet schoongemaakt. De douchekop blijft niet op de stang staan. De vloer is slechts gedeeltelijk bedekt met tapijt en de laminaatvloer maakt 's nachts geluid. De douche heeft roze vlekken op de muren.

10

Maria

Groepsreizigers
25 februari 2025

“Geweldige locatie”
  • Zeer goede locatie, geweldig personeel. Geweldig gerenoveerde badkamer.
  • Het enige negatieve punt was dat onze kamer naast een lift lag en dat er elke ochtend veel gerammel was van de schoonmaakwagens.

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.