7.9
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Living Hotel Prinzessin Elisabeth

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Living Hotel Prinzessin Elisabeth is een modern viersterrenhotel in het hart van Munich, gelegen in de levendige wijk Glockenbachviertel. Deze centrale locatie maakt het hotel bijzonder aantrekkelijk voor reizigers die de stad willen verkennen. Het hotel bevindt zich op korte afstand van het historische centrum, waardoor bezienswaardigheden als de Marienplatz, de beroemde Viktualienmarkt en het Deutsches Museum eenvoudig te bereiken zijn. Ook het groene stadspark Englischer Garten en het imposante paleis Nymphenburg liggen binnen handbereik. Dankzij goede verbindingen met het openbaar vervoer, waaronder nabijgelegen tram- en metrohaltes, is het hotel gemakkelijk bereikbaar vanaf het centraal station en de luchthaven. De sfeer in Living Hotel Prinzessin Elisabeth is eigentijds en comfortabel, met een rustige ambiance die uitnodigt tot ontspanning na een dag vol indrukken in Munich.

De kamers van Living Hotel Prinzessin Elisabeth zijn ruim en verzorgd ingericht, met een moderne uitstraling en warme accenten. Elke kamer is uitgerust met comfortabele bedden, een eigen badkamer, airconditioning en een bureau, waardoor zowel vakantiegangers als zakenreizigers zich snel thuis voelen. Voor extra gemak beschikken de kamers over gratis wifi en een minibar. Sommige kamers bieden een kitchenette, ideaal voor gasten die langer verblijven of zelf willen koken. Het hotel beschikt over diverse faciliteiten, waaronder een fitnessruimte, sauna en wasseretteservice. In de lobby is een gezellige lounge waar gasten kunnen ontspannen of werken. Voor wie met de auto komt, is er parkeergelegenheid aanwezig. Het hotel is rolstoeltoegankelijk en biedt een lift naar alle verdiepingen.

De service in Living Hotel Prinzessin Elisabeth kenmerkt zich door gastvrijheid en professionaliteit. De receptie is 24 uur per dag geopend, zodat gasten altijd terechtkunnen met vragen of verzoeken. Het ontbijtbuffet biedt een gevarieerde selectie van verse broodjes, fruit en warme gerechten. In het hotel bevindt zich een restaurant met een internationale keuken en een ontspannen sfeer. In de directe omgeving zijn diverse eetgelegenheden te vinden, waaronder trendy cafés en bistro's in Glockenbachviertel. Het hotel onderscheidt zich door het duurzame beleid en de focus op comfort voor zowel gezinnen als zakenreizigers. Het moderne gebouw en de centrale ligging maken Living Hotel Prinzessin Elisabeth tot een aantrekkelijke keuze voor een verblijf in Munich.



Faciliteiten in Living Hotel Prinzessin Elisabeth

Eten en drinken
  • Bar
  • Dieetwensen op aanvraag
  • Lunchpakket
  • Restaurant
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Ligbad
  • Toiletartikelen
  • WC
Slaapkamer
  • Balkon of Terras
  • Broekenpers
  • Bureau
  • Dvd-speler
  • Flatscreen televisie
  • Kitchenette
  • Kluis
  • Koelkast
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Magnetron
  • Minibar (exclusief)
  • Radio
  • Senseo Koffiezetapparaat
  • Strijkvoorzieningen
  • Telefoon
  • Terras
  • TV
Woon gedeelte
  • Eethoek
  • Kabeltelevisie
  • Keuken
  • Oven
  • Vaatwasser
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Schoonmaak service
  • Wasservice
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Wellness
  • Fitnessruimte
  • Massage
  • Sauna
  • Wellness centrum
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Algemeen
  • Lift
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers
Roken
  • Rokersruimte
Buiten
  • Terras
Diensten algemeen
  • Winkels in het hotel

In de omgeving

7.9

Beoordeeld door: 1806 gasten.

10

Geoff

Jong stel
28 augustus 2025

“Een zeer modern, goed gepresenteerd hotel met behulpzaam personeel. Geweldige waarde.”
  • Grote, moderne kamer met uitstekende badkamer en een heldere, zonnige uitstraling. Personeel is zeer behulpzaam. Locatie is gunstig ten opzichte van de rivier en verschillende busroutes.
  • Wij willen graag dat onze tweepersoonsbedden zijn uitgerust met een tweepersoonsmatras en één set beddengoed, en niet met twee aparte dekbedden en aparte eenpersoonsmatrassen, omdat dit het slapen in het midden van het bed ongemakkelijk maakt.

7

Katarzyna

Jong stel
20 augustus 2025

“Goed”
  • Locatie en grootte van de kamer
  • Er zijn geen bestaande veganistische opties voor ontbijt. We moesten zelfs om plantaardige melk vragen. Bovendien was de douche kapot, al mijn spullen in de badkamer waren doorweekt.

7

Begüm

Jong stel
5 augustus 2025

“Goed”
  • De locatie van het hotel is echt mooi en gemakkelijk te bereiken vanuit het stadscentrum. Het personeel van het hotel is vriendelijk.
  • De airconditioning werkte niet, vooral in de zomer: het is er erg warm. De faciliteit is enigszins verouderd. Er is zeker behoefte aan modernisering.

10

Sylvia

Jong stel
4 augustus 2025

“Uitzonderlijk”
  • Geweldig hotel in de stad München, direct aan de Isar.

9

Barnaby

Zakenreiziger
26 juli 2025

“Geweldig, uniek en persoonlijk hotel.”
  • Het hotel is eigenzinnig met uitstekende voorzieningen. Mijn kamer was groot en schoon met uitzicht. De locatie is goed - niet ver van het centraal station en het stadscentrum. Aan de overkant van de rivier is er een groot groen gebied, wat zeer aantrekkelijk was.
  • De prijzen van het Oktoberfest zijn exorbitant. Ik had graag een groter bed gehad en er was een lichte muffe geur bij mijn aankomst in kamer 307.

7

Paul

Zakenreiziger
18 juli 2025

“Goed”
  • Veel. Comfortabel bed, fijne douche, ruime kamer, zeer goed restaurant met uitstekende medewerkers.
  • Een kleine opmerking, maar er was geen melk bij de koffiezetfaciliteiten in de kamer.

9

Stephen

Jong stel
16 juli 2025

“Onze dochter en schoonzoon verbleven gedurende zes nachten en vrienden verbleven in een andere suite voor zes nachten.”
  • Helaas waren we niet in staat om het Oktoberfest evenement bij te wonen. De vluchten waren onbetrouwbaar, we hebben een ticket gekocht van Dublin naar München, maar we zijn afhankelijk van standby-plaatsen voor onze terugreis naar Atlanta. Hierdoor waren we genoodzaakt de kamer voor drie nachten te betalen, maar hebben we het appartement niet gebruikt.
  • Geen klachten.

7

Ivanov

Zakenreiziger
11 juli 2025

“Goed”
  • locatie en minimalisme
  • het hotel is een beetje verouderd

6

Damian

Zakenreiziger
3 juli 2025

“Kostenbewust hotel dat 'een upgrade' nodig heeft.”
  • Schoonmaak van het appartement als een service
  • Het hotel lijkt veel onderhoud nodig te hebben. De knop voor de lift op de 4e verdieping (om naar beneden te gaan) werkt niet en we moesten de 'omhoog' knop gebruiken om de lift te krijgen. Het raam in ons appartement (427) opent of sluit niet goed. De airconditioning werkt niet effectief. Op dinsdag hadden we tot 13:00 geen water vanwege leidingenreparatie (we waren hier niet van op de hoogte). De locatie is goed, maar ik zou dit hotel niet aanbevelen.

7

Benjamin

Zakenreiziger
3 juli 2025

“Oké hotel voor een redelijke prijs.”
  • Het personeel was vriendelijk, de voorzieningen waren schoon.
  • Op de uitcheckdag was er geen warm water. Probleem kunnen zich voordoen, maar de reactie van het personeel was absoluut niet in orde: "Ja, we weten het, maar wat kan ik nu doen." - Dit is absoluut niet acceptabel.

9

Caroline

Jong stel
1 juli 2025

“Fantastisch verblijf!”
  • Comfortabele verblijf in een prachtig, schoon, ruim kamer in een fijn hotel. Het personeel was over het algemeen zeer aangenaam en behulpzaam. Wij waarderen het dat elke dag bier en water werd bijgevuld en dat het gebruik van een sauna een extra pluspunt was. Wij vonden de deal die wij voor dit hotel geboekt hebben een goede waarde. Het hotel was moderner in zijn voorzieningen/toestand dan wij verwachtten. De locatie was uitstekend voor sightseeing en wandelen.
  • Op een ochtend was er geen water, maar dit werd snel opgelost. De presentatie en de staat van het hotel waren over het algemeen uitstekend, maar er waren enkele panelen in de gangen die gerepareerd werden en tegen de muren waren gezet (dit was geen groot probleem en ik vermoed dat dit binnenkort opgelost zal zijn).

10

Olesyacat

Gezin met kinderen
27 juni 2025

“Uitzonderlijk”
  • Ik vond alles leuk. Mijn kamer was perfect en zeer comfortabel. In de bar had ik bier en water inbegrepen bij de prijs (dit kleine cadeau, maar zeer prettig). Het personeel was zeer bekwaam en vriendelijk.
  • Niets

8

Alexander

Jong stel
19 juni 2025

“Digitale nomaden stadsverblijf”
  • Ruime kamer. Laptoptafel met plaats voor twee personen. Een andere tafel voor dining. Keukenhoek met magnetron en fornuis. Supermarkt naast het hotel. Zeer goede spa met twee sauna's en infrarood, elke avond gratis toegankelijk. Mooi park om in te wandelen. Gemakkelijke toegang tot het openbaar vervoer. Gratis verse fruit in de lobby en spa.
  • Kan de kamertemperatuur niet aanpassen. Magnetron was kapot, maar werd de volgende ochtend gerepareerd. Slordige schoonmaak.

9

Paul

Jong stel
18 juni 2025

“Precies wat ik zocht voor een verblijf in München.”
  • Locatie. Geweldig dat er een gratis minibar is.
  • Niets. Ik heb hier eerder verbleven en vind het prettig.

6

Blathnaid

Jong stel
14 juni 2025

“Aangenaam”
  • Vriendelijk personeel, een goede locatie, ruime kamer en badkamer.
  • Benauwde kamers, hoewel de ramen geopend kunnen worden, wat helpt. Geen theeopties.

6

Anonimus

Zakenreiziger
11 juni 2025

“Zeker niet aan te raden.”
  • goede locatie, verder niets bijzonders
  • Het is geen 4-sterren accommodatie. In de douche zat een lekkage en het was niet mogelijk om te douchen; de vloer was volledig overstroomd. Toen we het personeel vroegen om dit probleem op te lossen of om onze kamer te veranderen, deed niemand iets. Tijdens ons verblijf van 4 dagen konden we geen slippers in onze kamer vinden en werden de handdoeken pas vervangen nadat we de receptie vroegen om dit te doen. In het hotel is er een wellnesscentrum, maar dit is een zeer ongemakkelijke en echt vies plek en het is onmogelijk om een gastheer te vinden, omdat er niemand aanwezig is tijdens de openingstijden. Ik kan niets zeggen over het ontbijt. Ik kan deze plaats aan niemand aanbevelen.

3

Brass

Alleenreiziger
8 juni 2025

“De badkamer en de algehele netheid hadden beter gekund.”
  • Geweldige locatie en het personeel was vriendelijk.
  • Vies badkamer en niet in goede staat.

9

Paul

Gezin met kinderen
7 juni 2025

“Uitstekend”
  • Uitstekende locatie. Uitstekende wifi. Veilige parkeergelegenheid. Personeel is behulpzaam en vriendelijk.

9

Lucieinthesky

Jong stel
1 juni 2025

“Uitstekend”
  • Een schoon, rustig en chic hotel.
  • Vertrek.

10

Tess

Groepsreizigers
22 mei 2025

“Een geweldig hotel, we komen terug!”
  • Geweldige locatie voor veel van de bezienswaardigheden in München, op ongeveer 20-30 minuten lopen van de meeste hiervan, maar ook met veel bushaltes in de nabijheid. De kamers waren sprankelend schoon, ruim en comfortabel, en de douches hadden een uitstekende waterdruk. Het personeel was altijd vriendelijk en behulpzaam. Dit hotel overtrof onze verwachtingen ver.
  • De kussens waren niet van de beste kwaliteit en iets klonterig.

8

Jarkko

Gezin met kinderen
15 mei 2025

“Zeer goed”
  • Het appartement was ruim, maar zeer versleten. De keuken was in orde. De bedden waren uitstekend.
  • Het appartement was zeer versleten. De douche deed het de eerste avond niet, maar deze werd de volgende dag gerepareerd.

9

Dr

Zakenreiziger
20 april 2025

“Geweldige locatie dicht bij het stadscentrum, goed verbonden en met mooi gedecoreerde kamers/gebouw.”
  • Geweldige en ruime kamers met alle benodigde voorzieningen, een aantrekkelijke locatie dicht bij het centrum en in een prettig bezochte omgeving.
  • alles was goed!

10

Kathy

Jong stel
20 april 2025

“Zeer comfortabele accommodaties voor een langdurig verblijf, dichtbij de rivier en de bus.”
  • De kamers waren ruim en de keuken was volledig uitgerust.

10

Rebecca

Jong stel
10 april 2025

“Uitzonderlijk”
  • Geweldige locatie met een ruime, comfortabele kamer en een uitstekend ontbijt. Supermarkt naast de deur en uitstekende restaurants op loopafstand.

9

Kathy

Jong stel
5 april 2025

“Uitstekend”
  • Accommodaties zijn perfect voor langere verblijven. Wij hebben meerdere keren in dit pand verbleven en zullen in de toekomst hier blijven. Zeer comfortabel met alles wat we nodig hadden voor ons verblijf en het pand als geheel. Bushaltes zijn zeer gunstig dichtbij. Het personeel is geweldig!
  • Het was vrij laat toen we in onze kamer incheckten en toen we dat deden, merkten we een sterke geur in de kamer op, maar we besloten te wachten totdat het centrale airconditioningssysteem aansprong en te kijken of dat het probleem zou verhelpen. We openden alle ramen en zetten de ventilator aan terwijl we uitpakten en ons vestigden. Na enige tijd proberen om de kamer te verluchten, konden we de geur toewijzen aan het keukengebied. De wand naast het fornuis had veel vet dat blijkbaar vers was opgebouwd en we konden het meeste ervan afschrobben. Dit verwijderde de aanhoudende geur niet volledig tijdens ons verblijf. We hebben er geen twijfel over dat als we hadden gerapporteerd dat er aanvullende schoonmaak in de keuken nodig was, en/of het vinden van de bron van de geur, het personeel ons extra schoonmaak zou hebben aangeboden, of misschien hadden ze ons naar een andere kamer verplaatst en geprobeerd om de situatie te verbeteren.

10

C

Alleenreiziger
31 maart 2025

“Uitzonderlijk”
  • Mijn prioriteit was veilige parkeergelegenheid voor een motorfiets. De ondergrondse garage was perfect en gaf me gemoedsrust om van het hotel en de stad te genieten. De slaapkamer was een van de beste waarin ik heb verbleven - uitzonderlijke ruimte.

6

Nellya

Vriendengroep
29 maart 2025

“Het hotel is een beetje overschat. Er zijn veel mogelijkheden voor verbetering. Het personeel was echter vriendelijk.”
  • Interessante maisonette met een kitchenette.
  • De airconditioning werkte helaas niet en dit was tijdens de heetste dagen in München.

8

Petra

Zakenreiziger
25 maart 2025

“Zeer goed”
  • Zeer ruime kamer met een raam dat uitkijkt op een groene binnenplaats en een eigen kleine kitchenette. Stille locatie nabij de rivier de Isar, wat prettig is voor wandelingen. Vriendelijk personeel en leuke extraatjes zoals mini-chocolaatjes bij de receptie, gratis water en zelfs 2 flessen bier in de kamer. Duidelijke tekenen van aandacht voor de milieueffecten, verder dan alleen de boodschap "Als u geen schone handdoek nodig heeft...".
  • Water was gedurende het grootste deel van de dag afgesloten toen ik incheckte vanwege werkzaamheden, maar dit was goed gecommuniceerd en het was een eenmalige situatie, dus het was gewoon mijn pech. De locatie is iets verder van het stadscentrum dan ik dacht en hoewel er voldoende opties zijn met de bus en metro, vereisen deze ofwel een overstap of een beetje lopen.

1

Alessandro

Zakenreiziger
21 maart 2025

“Een plek die je absoluut moet vermijden.”
  • Ze beweren huisdiervriendelijk te zijn, maar weigerden een kleine kat binnen te laten. Vervolgens weigerden ze ons een terugbetaling te geven, ondanks dat het voor ons onmogelijk was om in het hotel te verblijven, waardoor we gedwongen werden naar een andere locatie te gaan.

10

Melek

Gezin met kinderen
18 maart 2025

“Uitstekende keuze.”
  • Het hotelontwerp omvatte alles wat een reiziger nodig heeft tijdens een verblijf weg van huis. Het maakte ons verblijf stressvrij. De uitstekende service van de receptie tot de huishoudelijke dienst zorgde ervoor dat het serviceontwerp naadloos functioneerde.
  • Ontbijtalternatieven kunnen enige verbetering gebruiken. Wij zouden het op prijs stellen als er witte kaas, olijven, verse kruiden en hete thee met losse bladeren beschikbaar zijn.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Living Hotel Prinzessin Elisabeth zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Living Hotel Prinzessin Elisabeth via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Living Hotel Prinzessin Elisabeth. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Living Hotel Prinzessin Elisabeth.
Bij Hotels.nl kun je Living Hotel Prinzessin Elisabeth reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Living Hotel Prinzessin Elisabeth, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Living Hotel Prinzessin Elisabeth ligt 1,8 km van het centrum van München.

Living Hotel Prinzessin Elisabeth heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Living Hotel Prinzessin Elisabeth heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

Living Hotel Prinzessin Elisabeth Heeft een eigen fitness ruimte.

Living Hotel Prinzessin Elisabeth staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.

Living Hotel Prinzessin Elisabeth heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability