Alexianer Hotel am Wasserturm
Münster
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Het Alexianer Hotel am Wasserturm Münster is een modern hotel dat zich onderscheidt door zijn bijzondere ligging aan de rand van Münster. Het hotel bevindt zich in een rustige, groene omgeving, maar biedt tegelijkertijd een goede bereikbaarheid tot het centrum van de stad. De historische binnenstad van Münster, bekend om de imposante St. Paulus Dom, het Prinzipalmarkt en het Picasso Museum, ligt op enkele kilometers afstand en is eenvoudig te bereiken met het openbaar vervoer of de auto. Ook het centraal station van Münster is binnen korte tijd bereikbaar, wat het hotel geschikt maakt voor zowel toeristen als zakelijke reizigers. De sfeer in en rond het hotel wordt gekenmerkt door een combinatie van eigentijdse architectuur en een ontspannen ambiance, waarbij het nabijgelegen waterreservoir en het omliggende park bijdragen aan een gevoel van rust en ruimte.
De kamers van het Alexianer Hotel am Wasserturm zijn functioneel en modern ingericht, met neutrale kleuren en praktische voorzieningen die passen bij een hedendaags hotel. Gasten kunnen rekenen op comfortabele bedden, een eigen badkamer, gratis wifi en een werkplek. De inrichting is gericht op comfort en gebruiksgemak, zonder overdadige luxe, waardoor het hotel geschikt is voor uiteenlopende gasten. Naast de kamers beschikt het hotel over diverse faciliteiten, zoals een ontbijtruimte waar dagelijks een gevarieerd ontbijtbuffet wordt geserveerd. Voor gasten die met de auto komen, is er parkeergelegenheid op het terrein. Verder zijn er vergaderzalen beschikbaar, wat het hotel aantrekkelijk maakt voor zakelijke bijeenkomsten en conferenties. De rustige ligging draagt bij aan een ontspannen verblijf, terwijl de goede verbindingen met de stad zorgen voor voldoende afwisseling.
Gasten ervaren doorgaans een vriendelijke en professionele service, met een receptie die op vaste tijden bemand is en personeel dat behulpzaam is bij vragen over de omgeving of het verblijf. Het ontbijt bestaat uit een mix van continentale en regionale producten, geserveerd in een lichte en moderne ontbijtzaal. Voor lunch en diner zijn er in de directe omgeving verschillende restaurants te vinden, waaronder eetgelegenheden met Duitse en internationale keukenstijlen, zoals het nabijgelegen Restaurant Ackermann en de gezellige brasserieën in het centrum van Münster. Wat het Alexianer Hotel am Wasserturm uniek maakt, is de combinatie van een moderne accommodatie in een historisch gebouw, de ligging naast het karakteristieke waterreservoir en de betrokkenheid bij sociale projecten. Het hotel richt zich op een breed publiek, van toeristen tot zakenreizigers, en biedt een rustig alternatief voor wie Münster wil ontdekken zonder midden in de stad te verblijven.
Faciliteiten in Alexianer Hotel am Wasserturm
Eten en drinken
- Bar
- Dieetwensen op aanvraag
- Lunchpakket
- Restaurant
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Douche
- Haardroger
- Inloopdouche
- Toiletartikelen
- WC
Slaapkamer
- Airconditioning
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Kluis
- Radio
- Rolstoeltoegankelijk
- Senseo Koffiezetapparaat
- Telefoon
- TV
Woon gedeelte
- Kabeltelevisie
- Verwarming
- Waterkoker
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Openbaar Parkeren
- Parkeerplaats
Schoonmaak service
- Wasservice
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Wellness
- Sauna
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Fietsen
- Fietsverhuur
Activiteiten
- Golfbaan
- Speeltuin
Algemeen
- Lift
Toegangkelijkheid
- Anti-allergene kamers
Buiten
- Terras
- Tuin
In de omgeving
8.5
Beoordeeld door: 2035 gasten.
7
S.p.Groepsreizigers
6 september 2025
- De kamer was zeer schoon, de bedden waren comfortabel, en de kussens waren erg goed.
10
ChrisGezin met kinderen
29 augustus 2025
- Mooi hotel, mooie kamers en vriendelijk personeel dat ons heeft bediend met uitstekende service.
10
ThomasAlleenreiziger
28 augustus 2025
- De locatie en de medewerkers waren fantastisch, in het bijzonder Jasmine.
10
AnnaliesVriendengroep
17 juli 2025
- Everything was in order.
3
HugoAlleenreiziger
23 juni 2025
- De douche, het ontbijt en de locatie.
- Het lawaai en het licht van het brandmeldsysteem. Onmogelijk om te slapen!!!!
8
FilippoJong stel
20 juni 2025
- • Geweldig ontbijt • Erg beleefd personeel
- • Het bed bestond uit twee eenpersoonsbedden naast elkaar. • Niet elke gast zal de religieuze artikelen in de kamer (kruisbeeld, Bijbel) waarderen. • De schoonmaak onder het bed dient verbeterd te worden.
8
MaximeGezin met kinderen
28 mei 2025
- Stille en kamers van goede kwaliteit.
10
ValJong stel
10 april 2025
- Zo'n fantastische plek. Geweldig personeel. Dank u.
- Niets
8
CareyJong stel
30 maart 2025
- Het hotelpersoneel was geweldig, zeer vriendelijk en zorgzaam. Het hotel is omringd door prachtige tuinen. De omgeving was zo pittoresk. Er is een oplaadpunt voor elektrische auto's, wat geweldig is. De hotelkamer was schoon, maar vrij klein en het uitzicht vanuit onze kamer was niet de beste.
- slechts één kussen. kleine kamer en badkamer. nergens om mijn toiletartikelen in de badkamer te plaatsen.
9
AlfioJong stel
26 maart 2025
- Ontspannen locatie, ver weg van de stad. Geweldig voor een tussenstop tijdens een roadtrip, aangezien er voldoende gratis parkeergelegenheid is. Het personeel was geweldig. Ontbijt was inbegrepen en was heerlijk.
7
R.-valdespinoGezin met kinderen
24 maart 2025
- De locatie is zeer aangenaam, ook al is het ver van de stad. Er is een prachtig park om rond te wandelen, te ontspannen, na te denken en te rusten. Het personeel was zeer gastvrij en vriendelijk.
- De kamer was erg klein voor twee personen.
9
ElalambiqJong stel
24 maart 2025
- Rustige plek, schoon, grote kamers, vriendelijk personeel en goed eten.
6
DaniilGroepsreizigers
15 maart 2025
- Handige locatie, goede prijs en het feit dat in alle nabijgelegen steden alle hotels volgeboekt waren vanwege de Champions League-wedstrijd.
- De renovatie in de kamer was verouderd. De wifi werkte zeer slecht. Het mobiele netwerk op de telefoon is niet beschikbaar (het is onduidelijk waarom). Ontbijten zijn karig.
Vraag en antwoord.
Alexianer Hotel am Wasserturm ligt 2,9 km van het centrum van Munster.
Alexianer Hotel am Wasserturm heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Alexianer Hotel am Wasserturm heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.
Alexianer Hotel am Wasserturm staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.
Alexianer Hotel am Wasserturm heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.