Hotel van der Weijde
4317 AC Noordgouwe
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Hotel Restaurant Café van der Weijde, gelegen in het Zeeuwse dorp Noordgouwe, is een gevestigd en gerespecteerd pand in de regio en geniet een goede reputatie in naburige dorpen zoals Schuddebeurs, Zonnemaire en Dreischor. De faciliteit biedt een breed scala aan diensten, waaronder de mogelijkheid tot lunch, diner en overnachtingen. Daarnaast beschikt het hotel over diverse ruimtes voor het organiseren van diverse evenementen en feesten. De gastvrije sfeer nodigt u niet alleen uit om te genieten van een heerlijke maaltijd, maar ook om de mogelijkheden van dit veelzijdige hotel te ontdekken.
Faciliteiten in Hotel van der Weijde
Eten en drinken
- Bar
- Lunchpakket
- Restaurant
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Haardroger
- Inloopdouche
- WC
Slaapkamer
- Balkon of Terras
- Bureau
- Eigen badkamer
- Flatscreen televisie
- Kluis
- Radio
- Terras
- Ventilator
- Vloerbedekking
- Wekdienst/ wekker
- Zithoek
Woon gedeelte
- Kabeltelevisie
- Koffiezetapparaat
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
- Internet
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Fietsen
- Fietsenstalling
- Fietsverhuur
Activiteiten
- Biljart
Algemeen
- Verwarming
Buiten
- Terras
- Tuin
In de omgeving
- Nieuwe Bogerdstraat 5.3 km
- Boerenerf 5.7 km
- Levensstrijd 6.6 km
- Hostellerie Schuddebeurs 2.2 km
- d'Ouwe Smisse 2.3 km
- Brasserie Op d'n Diek 2.4 km
- De Boekhouder 3.2 km
- Kleine Schorre 3.3 km
- Moeders 3.9 km
- Steakhouse Grand Café 't Genot 5 km
- Gris Sec 5 km
- Streek- en landbouwmuseum Goemanszorg 3.3 km
- Brouws Museum 3.9 km
- Stadhuismuseum Zierikzee 5.1 km
- Bakkerijmuseum Om den Broode 5.2 km
- Museumhaven Zeeland 5.3 km
- Watersnoodmuseum 9.1 km
- Adventure Factory 8.6 km
- Boemeltreintje 8.7 km
- Shark Island Mini Golf 8.7 km
- Rederij Denick 8.8 km
9.1
Beoordeeld door: 160 gasten.
6
HankJong stel
13 oktober 2025
- Het hotel is gelegen in een zeer rustige stad, wat ideaal is voor mensen die weg willen zijn van de drukkere plekken nabij het water, maar minder geschikt voor mensen die dicht bij het strand of andere activiteiten willen zijn. Er is privéparkeergelegenheid en u kunt fietsen veilig onder een overkapping stallen. Het hotel beschikt ook over een bar/restaurant met een op het zuiden georiënteerd terras dat uitzicht biedt op een grote, mooie tuin.
- We verbleven in kamer 7, welke een van de kamers met terras en uitzicht op de tuin is. Hoewel de kamer groot genoeg is, is de badkamer klein en daardoor vrij ongemakkelijk in gebruik. De verlichting is extreem slecht, waardoor scheren of make-up aanbrengen voor vrouwen een uitdaging is. Het bed had twee verschillende matrassen; de ene was harder dan de andere, wat voor sommige mensen een voordeel kan zijn, maar voor ons niet was. Het ontbijt was eenvoudig. Een zeer beperkte keuze met vrij basale vlees- en kaasproducten, hoewel het versgebakken brood heerlijk was. Koffie werd geserveerd in een grote thermoskan, niet echt uitnodigend. Het ontbijt werd geserveerd in een aparte achterkamer van het gebouw, die verre van gezellig was. Al met al, voor 130 euro denk ik dat je betere waarde voor je geld kunt krijgen. Ik zou deze plek niet echt aanbevelen.
9
AnonymousVriendengroep
6 september 2025
- De eigenaar was zeer zorgzaam en behulpzaam. Dit is een prachtige familiebedrijf dat met veel toewijding wordt geleid.
8
JohnJong stel
9 augustus 2025
- Goede locatie. Prachtig dorp. Vriendelijk en behulpzaam personeel. Schoon en goed georganiseerd. Gratis beveiligde parkeergelegenheid. Goed ontbijt en gratis (zelf te bereiden) picknicklunch.
- Geen uitzicht vanuit het slaapkamerraam (dit werd vermeld op de website, dus geen klachten). De eerste nacht kon ik de douche niet inschakelen nadat deze was uitgeschakeld (mogelijk een geregelde boilersysteem?); de volgende ochtend was er geen probleem.
8
HunterJong stel
11 juli 2025
- Comfortabel bed. Rustige nachtrust. Mooie uitzicht.
- Het bad was niet erg heet.
9
AlickAlleenreiziger
28 juni 2025
- Rustige en ontspannen sfeer binnen en buiten, goed menu voor het avondeten.
8
JessicaVriendengroep
30 mei 2025
- Schattige locatie in een klein dorp. Het eten in het restaurant was lekker - maar zorg ervoor dat je van tevoren een tafel reserveert.
- Het leek onbezet. Vrij afgelegen locatie, alleen ter informatie.
10
BrianGroepsreizigers
27 december 2024
- feilloos.
Vraag en antwoord.
Hotel van der Weijde ligt 2,2 km van het centrum van Zierikzee.
Hotel van der Weijde heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Hotel van der Weijde heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.