Arthotel ANA Flair
Nördlingen
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Arthotel ANA Flair is een hotel gevestigd in het historische centrum van Nördlingen, Duitsland. Gelegen aan de Bürgermeister-Reiger-Str. biedt het hotel gasten gemakkelijke toegang tot de treinverbindingen en nabijgelegen culturele bezienswaardigheden zoals de Deininger Tor en het Stadtmauermuseum. Dit maakt het een uitstekende keuze voor reizigers die zowel comfort als toegang tot de rijke geschiedenis van de stad wensen. Gasten kunnen hun auto gratis parkeren op het terrein, hoewel reserveren niet mogelijk is.
Het hotel beschikt over diverse faciliteiten die bijdragen aan een plezierig verblijf. Er is gratis WiFi beschikbaar in het hele pand, en gasten kunnen gebruikmaken van de aanwezige voorzieningen zoals een bar, fietsenverhuur en speciale dieetmenu's op aanvraag. Er zijn zowel standaard eenpersoonskamers als tweepersoonskamers, elk uitgerust met moderne gemakken zoals een flatscreen-tv, eigen badkamer, en verwarming. Daarnaast is het hotel kindvriendelijk met speciale regelingen voor kinderen tot 17 jaar.
Arthotel ANA Flair biedt zijn gasten flexibele voorzieningen en services zoals huisdiervriendelijke kamers en fiets- en wandeltochten voor de actieve bezoeker. Het dagelijks ontbijt omvat een Duits buffet, inbegrepen in het verblijf. Voor zakelijke reizigers zijn er vergader- en feestzalen beschikbaar, naast standaarddiensten zoals faxen en kopiëren. Het hotel volgt strikte hygiëneprotocollen en voorziet in contactloze diensten voor de veiligheid en het welzijn van zijn gasten.
Faciliteiten in Arthotel ANA Flair
Eten en drinken
- Bar
- Dieetwensen op aanvraag
- Lunchpakket
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Bad of douche
- Haardroger
- Toiletartikelen
- WC
Slaapkamer
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Koelkast
- WiFi
Woon gedeelte
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Openbaar Parkeren
- Parkeerplaats
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Fietsen
- Fietsverhuur
Algemeen
- Lift
In de omgeving
6.9
Beoordeeld door: 1408 gasten.
8
VeikoJong stel
26 juni 2025
- Het art hotel is eigenlijk een nieuwe façade van een ouder hotel. We vonden het karakter van het interieur aardig, het had een beetje een retro uitstraling. Het bed was enorm. Er was 's avonds geen personeel, maar inchecken verliep goed via de sleutelkluis. Er was gratis parkeergelegenheid aan de achterzijde.
- We moesten het raam 's nachts sluiten vanwege het geschreeuw en de muziek van het treinstation. We vonden het prettig dat de kamer over een mini-koelkast beschikte, maar omdat er 's nachts geen personeel aanwezig was, hadden we niemand om te vragen zelfs een vork of mes te lenen.
5
OshinJong stel
24 juni 2025
- Het hotel is dichtbij het Bahnhof Station en het is ook rustig nabij de stad.
- Ten eerste zijn we niet tevreden over de manier waarop de man aan de receptie ons heeft behandeld. Hij is niet gastvrij en benaderbaar. Mijn man en ik waren van plan om rond 9.30 uur uit te checken. Ik heb de bel ongeveer 2 of 3 keer ingedrukt, maar er kwam niemand opdagen. We hebben ongeveer 10-15 minuten gewacht en op het moment dat ik naar de man toe ging om hem te vertellen dat we wilden uitchecken, onderbrak hij me en gaf hij me geen kans om mijn zin af te maken, om alleen maar te zeggen: "niet op dit moment." Zijn gezicht staat me nog steeds bij terwijl hij met me sprak. Hij had een geïrriteerd gezicht. Ten tweede waarderen we het ontwerp van onze kamer, maar de geur was niet echt prettig. Ik weet niet precies hoe ik het moet beschrijven, maar voor mij ruikt het als vochtige hout. Ten derde is het kussen erg dun, het is eigenlijk niets. We moeten het kussen oprollen om te voelen dat we een kussen hebben, om te voelen dat ons hoofd een beetje verhoogd is en niet plat op de bed ligt. We hebben 9-10 uur met de trein gereisd om deze plek te bereiken en hadden een mooi en comfortabel verblijf in het hotel verwacht. We kunnen enkele problemen met de kamer accepteren, omdat we tenslotte nog steeds kunnen slapen en rusten, maar benaderbaar en respectvol personeel is voor ons echt van groot belang. Dit beïnvloedt ons gehele verblijf, onze vakantie en onze ervaring.
5
MareksJong stel
21 juni 2025
- We arriveerden laat in de avond en ondervonden problemen bij het binnenkomen van het hotel. Er zijn reparaties uitgevoerd, maar de geur van veroudering is merkbaar. Er is geen airconditioning.
- Het lijkt erop dat u een emoticon heeft ingevoerd. Hoe kan ik u helpen met de vertaling van een specifieke zin of woord?
8
EdanVriendengroep
18 mei 2025
- Nices professioneel hotel met een gratis ontbijt, een goede locatie en redelijk vriendelijk personeel. Veel freebies in de kamer (zeep, tandenborstel, enzovoort).
- Je kunt alles horen wat buiten de kamer gebeurt.
7
MartinAlleenreiziger
11 april 2025
- Het personeel was vriendelijk.
7
JuanJong stel
10 april 2025
- het personeel bereid om toeristen te behagen, uitgebreid ontbijt, goede locatie
- netheid, onderhoud van onroerend goed
10
StephenVriendengroep
9 april 2025
- uitstekende locatie, zeer schoon, dicht bij alle voorzieningen. Geweldig ontbijt.
- niets
8
ChrisJong stel
27 maart 2025
- Geweldig ontbijt. Dicht bij de Oude Stad. Parkeren bij de voordeur.
- het is erg moeilijk om de kamer koel te houden. geen koeling in de kamer.
8
AlisonJong stel
11 maart 2025
- Handig gelegen, op korte afstand van de stad. Vriendelijk personeel. Koffie in de lobby. Waar voor je geld.
- Geen airconditioning
Vraag en antwoord.
Arthotel ANA Flair ligt 615 meter van het centrum van Donauwörth.
Arthotel ANA Flair heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Arthotel ANA Flair staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.
Arthotel ANA Flair heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.