7.6
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Congress Hotel Mercure Nürnberg an der Messe

Beschikbaarheid ophalen...


Informatie over de accommodatie


Congress Hotel Mercure Nürnberg an der Messe is een strategisch gelegen accommodatie in Nürnberg, ideaal voor zowel zakelijke reizigers als toeristen. Het hotel beschikt over 140 comfortabele kamers, variërend van standaard tweepersoonskamers tot ruime junior suites. Elke kamer is uitgerust met moderne voorzieningen zoals airconditioning, een flatscreen-tv, en gratis WiFi. Gasten kunnen genieten van de extra faciliteiten, waaronder een fitnesscentrum, sauna, en de mogelijkheid om fietsen te huren voor een verkenning van de directe omgeving.

Eetgelegenheden in het hotel bieden een variëteit aan opties. Het Tangram restaurant serveert internationale gerechten op een terras, wat een unieke eetervaring biedt. Gasten kunnen ontspannen in de Black Bar & Lounge, waar een brede selectie aan Duitse bieren, fijne wijnen en diverse snacks beschikbaar is. Voor zakelijke bezoekers biedt het hotel vergader- en banketfaciliteiten, ondersteund door een efficiënte 24-uurs receptie en een professionele was- en strijkservice.

Gelegen dichtbij bezienswaardigheden zoals het Dutzendteich Park en op korte afstand van de Nürnberg Messe, biedt het hotel een uitstekende uitvalsbasis voor gasten die zowel stad als natuur willen verkennen. De nabijheid van het openbaar vervoer maakt het eenvoudig om de rijke geschiedenis en cultuur van de stad Nürnberg te ontdekken. Congress Hotel Mercure Nürnberg an der Messe is meer dan een verblijfplaats; het is een hub voor ontdekking en zakelijke bijeenkomsten, ondersteund door een sterke toewijding aan hygiëne en klantveiligheid.



Faciliteiten in Congress Hotel Mercure Nürnberg an der Messe

Eten en drinken
  • Bar
  • Dieetwensen op aanvraag
  • Lunchpakket
  • Restaurant
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Badjas
  • Haardroger
  • Ligbad
  • Toiletartikelen
  • WC
Slaapkamer
  • Airconditioning
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • Geluiddichte kamer
  • Kluis
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Radio
  • Senseo Koffiezetapparaat
  • Telefoon
  • TV
Woon gedeelte
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Parkeerplaats
Diensten receptie
  • Express check-in/check-out
Schoonmaak service
  • Wasservice
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Wellness
  • Fitnessruimte
  • Sauna
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Algemeen
  • Lift
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers
Buiten
  • Terras
  • Tuin

In de omgeving

7.6

Beoordeeld door: 1650 gasten.

8

Jeffrey

Zakenreiziger
3 april 2025

“Zeer goed”
  • Badwanden zijn zeer gevaarlijk bij het douchen en het instappen.

10

Dfoliv

Gezin met kinderen
29 maart 2025

“Fantastisch hotel en echt vriendelijk personeel, bereid om te helpen!”
  • Ik heb geboekt voor 2 volwassenen en 2 kinderen, maar op de een of andere manier is mijn reservering gewijzigd. Toen ik bij het hotel arriveerde, werd ik geïnformeerd dat mijn reservering alleen voor 2 volwassenen was. Het hotel heeft het probleem snel opgelost en de bank in mijn kamer omgebouwd tot een bed. Er werden geen extra kosten in rekening gebracht. Het personeel was erg vriendelijk. Er zijn openbare parkeerplaatsen in de buurt van het hotel die u kunt gebruiken, naast de privéparkeerplaatsen. Ik was zeer tevreden en blij met mijn verblijf. Bedankt Mercure en bedankt personeel!
  • Er was niets dat niet beviel, maar het zou fijn zijn als er in elke kamer een kleine koelkast aanwezig was.

9

Hide

Gezin met kinderen
23 maart 2025

“aangenaam, comfortabel verblijf”
  • De locatie was perfect om naar het volksfest te lopen. De kamer was ruim, de bedden waren groot. De verduisterende gordijnen.
  • De airconditioning werkte niet goed. De badkamer was erg klein.

2

Dennis

Zakenreiziger
19 maart 2025

“2- tot 3-sterrenhotel, geen 4-sterren.”
  • De airco was kapot....dit heb ik vier keer vermeld....na vier dagen ontving ik een andere kamer. Vooraf negeerde het personeel dit. Slechte kleine kamers voor enorme prijzen tijdens de beurs. Het diner menu is zeer beperkt en eenvoudig.
  • Betaald meer dan 300 euro per nacht en geen minibar, airconditioning was kapot, de eerste 3 dagen geen oplossing of teruggave, niets.

6

Ronan

Groepsreizigers
13 maart 2025

“Gemiddeld”
  • De locatie is geweldig en het personeel lijkt allemaal vriendelijk.
  • De airconditioning in onze kamer was vreselijk, je weet dat het slecht is wanneer de kamer warmer is dan buiten. Fohns moeten allemaal worden vernieuwd.

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.