6.8

Pension Im Bett

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Pension Im Bett is een gastvrije accommodatie gelegen aan de Höfener Straße 87 in het bruisende Neurenberg, Duitsland. Deze gastenverblijven bieden een scala aan accommodatie-opties waaronder twin, dubbele, driepersoons en vierpersoonskamers, elk uitgerust met een eigen badkamer voor optimaal comfort. De kamers zijn voorzien van WiFi, waardoor gasten altijd verbonden blijven. De nette en hygiënische omgeving wordt gewaarborgd door dagelijkse schoonmaak en het volgen van strikte reinigings- en veiligheidsnormen, om zo te voldoen aan de hoogste hygiëne-eisen, zoals vereist voor de bescherming tegen het coronavirus.

De locatie van Pension Im Bett is strategisch gelegen op slechts 6 km afstand van de luchthaven van Neurenberg, wat het uiterst geschikt maakt voor reizigers die de regio willen verkennen. In de nabije omgeving bevinden zich diverse eetgelegenheden, supermarkten en bars, evenals het gemak van een ontbijtbuffet op korte loopafstand. Belangrijke bezienswaardigheden zoals het imposante Kasteel van Neurenberg en de uitgestrekte dierentuin van Neurenberg zijn gemakkelijk bereikbaar, wat een aangename mix van cultuur en ontspanning biedt. De nabijheid van het station Fürth (Bay) biedt gasten snelle verbindingen naar het centraal station van Neurenberg, binnen slechts 8 minuten reistijd.

Wat betreft de faciliteiten en diensten biedt Pension Im Bett gratis openbare parkeergelegenheid zonder reservering, wat een waardevolle toevoeging is voor gasten met een voertuig. Huisdieren zijn welkom, hoewel er mogelijk extra kosten van toepassing zijn. Voor gezinnen is er flexibiliteit met betrekking tot bedden voor kinderen en extra bedden, waarbij kinderen tot en met 10 jaar kosteloos verblijven bij gebruik van een bestaand bed. Voor extra gemak is er een minimarkt op het terrein en diverse geldautomaten beschikbaar, en de accommodatie biedt snelle in- en uitcheckmogelijkheden. Uitgerust met moderne veiligheidsvoorzieningen zoals brandblussers, rookmelders en CCTV, zorgt Pension Im Bett voor een veilige omgeving voor al zijn gasten.



Faciliteiten in Pension Im Bett

Eten en drinken
  • Restaurant
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • WC
Slaapkamer
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • Koelkast
  • TV
Woon gedeelte
  • Kabeltelevisie
  • Strijkijzer
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Parkeerplaats
Diensten receptie
  • Express check-in/check-out
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Diensten algemeen
  • Winkels in het hotel

In de omgeving

6.8

Beoordeeld door: 579 gasten.

6

Alex

Gezin met kinderen
25 april 2025

“Aangenaam”
  • De plek was schoon.
  • De muren zijn dun en u kunt mensen in de gang en in de andere kamers horen praten, snurken, enzovoort.

8

Zsolt

Gezin met kinderen
24 april 2025

“Zeer goed”
  • Eenvoudig maar schoon. Goede prijs-kwaliteitverhouding. We verbleven daar op weg naar huis.

8

Anthonyjohn

Gezin met kinderen
21 april 2025

“Zeer goed”
  • Vriendelijk en behulpzaam personeel. Goede prijs-kwaliteitverhouding.
  • Wij hebben een waterkoker en twee kopjes op de kamer nodig.

10

Lynn

Groepsreizigers
15 april 2025

“Een ouder gebouw met een Europese uitstraling en de kamer was ruim genoeg voor twee personen.”
  • De plek was schoon, mooi badkamer - rustige omgeving - gemakkelijk bereikbaar met de bus/trein naar de stad. Om de hoek was er een geweldige supermarkt voor het ontbijt (een restaurant binnen de supermarkt). We hadden een kamer op de begane grond, wat geweldig was, aangezien we aan het einde van een lange reis waren en de begane grond gemakkelijk toegankelijk was. Het regende en ze leenden ons een paraplu!
  • Hoewel het niet in het centrum van de stad Neurenberg lag, wisten we dat al - dus hebben we rekening gehouden met de extra tijd om de stad in te komen (wat minder dan 30 minuten was).

8

Apostolos

Zakenreiziger
12 april 2025

“Handige korte verblijf.”
  • Zeer behulpzaam en vriendelijk personeel. Het hotel ligt wat verder van het centrum, maar het lokale vervoer (bus en trein) is zeer toegankelijk.
  • Het gebouw is oud, sommige kamers hebben wat aandacht nodig. Voor een kort zakelijk verblijf is het in orde. De prijs van de kamer tijdens de Beurs was veel te hoog voor wat het hotel biedt.

1

Marek

Gezin met kinderen
17 maart 2025

“Badkamer”
  • Ik zal mijn geld terugvragen! Dit pension kan ik niet aanbevelen. Er was een vechtpartij tussen het personeel (receptionist) en drie andere personen. De Duitse politie arriveerde en bleef enkele uren bij pension Im Bett. Er hing een afschuwelijke geur van marijuana in de receptie en in de gangen op de eerste verdieping. We konden de hele nacht niet slapen, iemand bonkte de hele nacht op onze muur. We voelden ons niet veilig op deze plaats!

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.