9.9

B&B Het Pronkbed

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Bed & Breakfast Het Pronkbed is gevestigd aan de Pochelarij 7, 5688 EG Oirschot, Nederland, aan een rustige straat in het centrum van het historische dorp Oirschot. Dit verborgen juweeltje biedt vier luxe en sfeervolle gastenkamers met elk een eigen ingang en badkamer. Het biedt een toevluchtsoord vol Brabantse gezelligheid en gastvrijheid. Voel u thuis in het uitnodigende interieur of kom tot rust in de prachtige tuin. De B&B ligt midden in de natuur, ideaal om te wandelen en fietsen, en ligt dichtbij het marktplein van Oirschot met pittoreske monumenten en gezellige terrasjes. Gastvrouw Marione Bouwman verwelkomt sinds 2017 gasten van over de hele wereld en zorgt er met haar persoonlijke aandacht en enthousiasme voor dat elk verblijf een onvergetelijke ervaring wordt.



Faciliteiten in B&B Het Pronkbed

Eten en drinken
  • Frisdrank automaat
  • Lunchpakket
  • Roomservice
Service
  • Bagage-opslag
  • Strijkservice
Badkamer
  • Badjas
  • Douche
  • Haardroger
  • Inloopdouche
  • WC
Slaapkamer
  • Bureau
  • Cd-speler
  • Eethoek
  • Eigen badkamer
  • Flatscreen televisie
  • Geluiddichte kamer
  • Kluis
  • Koelkast
  • Minibar (exclusief)
  • Patio
  • Radio
  • Strijkvoorzieningen
  • Terras
  • Ventilator
  • Wekdienst/ wekker
  • Zithoek
Woon gedeelte
  • Kabeltelevisie
  • Koffiezetapparaat
  • Strijkijzer
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
  • Internet
Diensten receptie
  • Excursiebalie
Wellness
  • Kapper/schoonheidssalon
  • Strandstoelen
Fietsen
  • Fietsenstalling
  • Fietsverhuur
Activiteiten
  • Biljart
  • Bowlen
  • Darten
  • Midgetgolf
  • Squashbaan
  • Tennisbaan
Algemeen
  • Verwarming
Toegangkelijkheid
  • Familiekamers
Buiten
  • Terras
  • Tuin

In de omgeving

Parkeergarage
  • Molenveste 5.7 km
  • Airport Eindhoven Parking 7.4 km
  • Gold Parking P1 7.5 km
  • Flight Forum 8 km
Restaurant
  • Sushi Eight 160m
  • De Gelagkamer 305m
  • La Fleurie 307m
  • De Beurs 341m
  • De Stapperij 2.8 km
  • De Verwennerij 3.7 km
  • De Buffel 3.9 km
  • Pannekoekenhuis De Rode Haktol 4.6 km
Museum
  • Klompenmuseum Best 6.6 km
  • Museum Bevrijdende Vleugels 8.9 km
Toeristische attractie
  • Cablepark Acqua Best 8.7 km
  • Koi's, geel- en roodwang waterschildpadden, eenden 8.7 km
  • Zebra verblijf 8.7 km
  • Roofvogels/Steppesteenarend 8.8 km
  • Flamingo verblijf 8.8 km
  • Muntjak Weide 8.8 km
  • Roofvogels/Chiliarend 8.8 km
  • Zwaan, ganzen, zwarte ooievaar, pelikanen 8.8 km
Treinstation
  • Best 5.3 km
  • Boxtel 9.1 km

9.9

Beoordeeld door: 50 gasten.

10

Zsuzsanna

Zakenreiziger
24 maart 2025

“Het is een prachtig huis met een geweldige gastvrouw.☺️ We moesten vroeg komen, Marionne had ontbijt voor ons bereid, dat ze in de koelkast had achtergelaten.”
  • Alles was perfect! Marionne is een geweldige en behulpzame vrouw.

10

Merrill

Alleenreiziger
14 maart 2025

“Fantastisch, gezellig verblijf in een gastvrije Bed & Breakfast. Een fijne plek om 's avonds naar terug te keren voor een goede nachtrust en ontspanning.”
  • Het was heerlijk, ruim, schoon en comfortabel. De gastvrouw, Marionne, was zeer gastvrij en attent. Haar ontbijtjes waren heerlijk en het was fijn om haar 's ochtends te zien, altijd vriendelijk en welkom.
  • Er was niets dat ik niet leuk vond.

10

Kevin

Jong stel
29 januari 2025

“Als u op zoek bent naar een plek die aanvoelt als thuis en waar u zich speciaal voelt, dan is dit de juiste locatie.”
  • Het was een prachtig bed and breakfast met een huiselijke sfeer. We voelden ons erg comfortabel en thuis, niets is te vergelijken met een verblijf in een hotel. Vriendelijke en mooie slaapkamer en badkamer met een prachtige woonkamer, keuken en tuin om in te ontspannen.
  • Niets, alles was perfect.

8

Dana

Alleenreiziger
26 januari 2025

“Kort maar krachtig”
  • Het had veel "boerenbont", wat me deed denken aan mijn jeugd. Het heeft een mooie tuin.
  • De badkamer en het toilet bevonden zich niet op dezelfde verdieping en de kamer was aan de kleine kant.

10

Noran

Gezin met kinderen
31 december 2024

“nauwkeurig schoon, eenvoudig elegant en zeer comfortable accommodatie met een uiterst vriendelijke gastheer.”
  • Het is een superb Bed and Breakfast. Wij hadden de tuinkamer, die comfortabel, schoon en zeer aangenaam was. De gastvrouw Marionne is ontzettend aardig en in alle opzichten zeer behulpzaam. Ze deed er alles aan om ons verblijf zo comfortabel en plezierig mogelijk te maken. Ze gaat ook echt uit haar weg om bij andere zaken te helpen, zo regelde ze bijvoorbeeld een taxi voor ons om ons naar onze bestemming te brengen. Ze is ook zeer genereus met adviezen en tips over waar heen te gaan en wat te doen. Ze let op elk detail, dus ze biedt niet alleen comfortabele kamers en een heerlijk ontbijt, maar doet dit ook op een zeer zorgvuldige manier om de hele ervaring simpelweg uitzonderlijk en memorabel te maken. We hebben ons volgende verblijf bij haar al geboekt.
  • niets. alles was geweldig

9

Mary

Groepsreizigers
23 december 2024

“Uitstekend”
  • De inspanning van de gastheer was uitzonderlijk. We hebben een geweldige paasvakantie gehad.

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.