9.3
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

MVC Eagle Beach Aruba

Adres:
J.E. Irausquin Boulevard 240
Oranjestad

Beschikbaarheid ophalen...


Informatie over de accommodatie


MVC Eagle Beach Aruba biedt een uitzonderlijke verblijfservaring binnen loopafstand van Eagle Beach, een van de rustigste en minst drukke stranden van Aruba. Dit intieme resort verwelkomt gasten in een ontspannen en laagdrempelige omgeving, omgeven door een pittoreske tropische tuin met een fraaie gazebo en een verfrissend dompelbad. De 19 charmante hotelkamers zijn voorzien van alle gemakken voor ontspanning na een dag onder de Arubaanse zon. MVC Eagle Beach Aruba staat bekend om zijn uitstekende prijs-kwaliteitverhouding en perfectie balans tussen comfort en knusheid. De strategische locatie in het low-rise hotelgebied van Aruba biedt niet alleen een serene uitvalsbasis, maar ook gemakkelijke toegang tot de prachtige Eagle Beach en andere lokale attracties. Gasten kunnen kiezen uit verschillende kamertypes, zoals de comfortabele en betaalbare Double Rooms, ideaal voor koppels, en de ruime Quadruple Room, geschikt voor maximaal vier personen. Het hotel biedt verder gratis Wi-Fi, een outdoor zwembad en een conciërgedienst om uw verblijf zo aangenaam mogelijk te maken.



Faciliteiten in MVC Eagle Beach Aruba

Eten en drinken
  • Bar
  • Restaurant
Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Inloopdouche
  • WC
Slaapkamer
  • Bureau
  • Eigen badkamer
  • Flatscreen televisie
  • iPod docking station
  • Kluis
  • Koelkast
  • Patio
  • Radio
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Strijkvoorzieningen
  • Telefoon
  • Terras
  • Ventilator
Woon gedeelte
  • Airconditioning
  • Kabeltelevisie
  • Strijkijzer
Internet
  • Gratis Wifi
  • Internet
Diensten receptie
  • Conciërgeservice
Schoonmaak service
  • Wasservice
Zakelijke faciliteiten
  • Business center
Wellness
  • Buitenzwembad
  • Koud Dompelbad
  • Strandstoelen
Activiteiten
  • Tennisbaan
Toegangkelijkheid
  • Familiekamers
Buiten
  • Terras
  • Tuin

In de omgeving

Restaurant
  • Chalet Suisse 79m
  • Así Es Mi Peru 263m
  • Sbarro 377m
  • Las Ramblas 420m
  • Eagle Aruba Resort 465m
  • La Cabana Resort 486m
  • Taco Bell 539m
  • The Old Dutch Cafe 811m
Toeristische attractie
  • Glitz Casino 398m
  • Lava Aruba Glass Studio 522m
  • ARUBA RUFF RIDERS UTV RENTAL & TOURS 1 km
  • Mermaid Dive Center Aruba 1 km
  • Eco Living Aruba - Handmade Local Aruba Products and Bee Experiences! 1.2 km
  • Isla Aruba Tours 1.4 km
  • Bubaliplas 1.7 km
  • Butterfly Farm 1.8 km

9.3

Beoordeeld door: 805 gasten.

10

William

Jong stel
29 mei 2025

“Geweldige vakantiebestemming”
  • Uitstekende locatie voor een ontspannen strandvakantie. Het personeel was uiterst behulpzaam en reageerde snel op vragen. Het ontbijt was 's ochtends snel en vullend. Geweldige service al met al. Zal het aanbevelen aan vrienden en familie.

8

Jennifer

Gezin met kinderen
25 mei 2025

“mooi ontspannende reis”
  • de schoonmaakdienst, schone kamers. geweldige airconditioning. Het ontbijt was in orde. prachtige strand recht tegenover het hotel.
  • geen tiki bar en restaurant. iets te ver van de voorzieningen.

10

Anonymous

Jong stel
3 mei 2025

“Mooie mensen en een prachtig eiland. We komen zeker terug!”
  • Het hotel was klein en charmant. We ontmoetten mensen van over de hele wereld. Slechts enkele stappen van het prachtige Eagle's Beach. De bushalte was dichtbij het hotel voor transport rond het eiland en er waren ook prachtige restaurants. Een perfecte vakantie bij MVC Eagle Beach.
  • Het zwembad was klein, maar werd zelden gebruikt en het restaurant was gesloten voor de lunch en het diner.

9

Michelle

Jong stel
19 april 2025

“We kwamen vroeg op het eiland aan voordat ons huis gereed was en verbleven hier. Het personeel was geweldig. De accommodatie was precies zoals beschreven.”
  • Het was zeer redelijk met een geweldige locatie. Het ontbijt overtrof mijn verwachtingen.
  • Het was niet een plek waar ik langdurig zou verblijven, omdat het slechts een kamer met een bed was, maar het was precies wat ik zocht.

9

Judira

Gezin met kinderen
11 april 2025

“Ontspannend resort”
  • Locatie en supervriendelijk personeel
  • Meer variatie in het ontbijt.

10

Jonari

Alleenreiziger
1 april 2025

“Gewoon vrede, rust en schoonheid.”
  • Het personeel was ongelooflijk vriendelijk. Iedereen laat je je op je gemak voelen en verwelkomt je. De lieve dame aan de receptie, Christi, was een echte engel voor mij. Dit was mijn eerste keer in Aruba. En als solo-reiziger heb ik geen spijt van mijn keuze. Mijn algehele verblijf was zeer vredig en aangenaam. Precies wat ik wilde. En het hotel is recht tegenover het prachtige Eagle Beach gelegen. Erg handig voor strandbezoekers. Ik heb ook genoten van het ontbijt. Ik heb besloten dat wanneer ik terugkom, dit de enige plek is waar ik naartoe zal gaan. Ik hoef nergens anders heen. Het is perfect voor mij.

9

Alexander

Jong stel
24 maart 2025

“Deze dagen waren fantastisch!”
  • De locatie is uitzonderlijk, dichtbij het strand (een van de beste stranden op het eiland), nabij restaurants, het openbaar vervoer, een veilige zone en in een prachtige omgeving. Dichtbij een geweldige plek om 's nachts aan het strand te dineren.
  • Er zijn geen alternatieven in het hotel, zoals voedsel anders dan het ontbijt, zoals frisdrank, sandwiches, enzovoort.

9

Michelle

Jong stel
18 maart 2025

“Huwelijksreis”
  • Het hotel ligt direct aan de overkant van Eagle Beach en er worden stoelen verstrekt. Het is een openbaar strand, maar zeer mooi. Het terrein is mooi aangelegd en het schoonmaakpersoneel is geweldig. Kamer is zeer schoon en eenvoudig. Dit is geen resort. De prijs-kwaliteitverhouding is echter goed. Het ontbijt is eenvoudig, maar voldoende.
  • 1) De hotelbar/restaurant was gesloten tijdens Covid en is om een onbekende reden nog steeds niet open. 2) Er is slechts een kleine spiraaltrap om de tweede verdieping te bereiken, wat het moeilijk maakt om bagage naar boven te brengen. 3) De receptie staat gasten slechts één strandhanddoek per persoon tegelijk toe; het zijn dunne handdoeken die bij één gebruik direct doorweekt zijn. 4) Het zwembad is 2,5 voet diep en heeft de grootte van een groot jacuzzi.

8

Jacoba

Jong stel
13 maart 2025

“Het personeel voelt zich als familie omdat we er vaak zijn geweest.”
  • Ik houd van de plek omdat het personeel zeer vriendelijk is. Het is een kleine en rustige plaats waar ik me comfortabel voel.
  • Ik kan me voorstellen dat sommige mensen een kitchenette of meer ruimte zouden hebben.

9

Victor

Jong stel
4 maart 2025

“We hebben een geweldig verblijf gehad en raden MVC Eagle aan voor iedereen die op zoek is naar een rustige, comfortabele plek.”
  • Eagle Beach, dat prachtig is, ligt direct aan de overzijde van een typisch rustige straat die gemakkelijk en veilig te kruisen is. De locatie is uitstekend, aangezien deze zich langs een rustige strook bevindt die naar het zuiden naar de stad en naar het noorden naar het hoogbouwhotelgebied strekt. Er zijn verschillende restaurants op loopafstand van de accommodatie. De kamer die we hadden is aan de kleine kant, maar geschikt voor twee personen. Het zwembad is klein, maar met het strand zo dichtbij, was dat geen probleem. Ontbijt was inbegrepen en was aangenaam en een goede start van de dag. Het personeel is zeer behulpzaam en vriendelijk.
  • Er zouden meer planken of lades in de kamer kunnen zijn, maar verder was alles uitstekend.

10

Mags

Jong stel
13 februari 2025

“Het personeel was uitstekend, vooral Charon, die zeer behulpzaam was.”
  • locatie, ambiance en gratis ontbijt
  • Twee verdiepingen tellende eenheid zonder lift.

10

Valneis

Jong stel
3 februari 2025

“Een geweldig verblijf”
  • Het personeel is zeer vriendelijk. De kamer was schoon en zeer comfortabel. De locatie is ook perfect.
  • Het is moeilijk te zeggen. Ik miste roerei of een spiegelei bij het ontbijt, om iets te noemen dat verbeterd zou kunnen worden.

9

Maxine

Alleenreiziger
28 januari 2025

“Geweldig verblijf.”
  • De twee dames aan de receptie waren uitzonderlijk. Het ontbijtteam was vriendelijk. U ontvangt elke ochtend ontbijt, basis maar vullend. De strandmedewerker, Cheritt, had 's Ochtends parasols en stoelen klaarstaan. Ik betaalde voor stoelen, maar hij vertelde me dat ik mijn geld terug kon krijgen en zorgde er vervolgens voor dat er stoelen en parasols voor ons beschikbaar waren. Als hij er niet was geweest, had ik blijven betalen terwijl dat niet nodig was geweest.
  • Ik werd aan het begin van mijn verblijf niet geïnformeerd dat er een strandmedewerker was die stoelen en parasols opzet. Hij zou gedurende de dag zichtbaar moeten zijn op het strand voor de gasten.

8

Cindy

Jong stel
21 januari 2025

“Zo goed! We genieten er erg van.”
  • Het strand ligt voor het hotel en is het beste onderdeel ervan. Als gast van het hotel heeft u bovendien prioriteit op de ligstoelen. De locatie van het hotel is perfect om te wandelen en meer over het eiland te ontdekken.
  • Er zijn niet veel restaurants in de omgeving.

9

Meghan

Jong stel
18 januari 2025

“Perfecte locatie als u dicht bij veel wilt zijn, maar toch houdt van kleinere, rustigere plekken.”
  • Geweldig klein hotel in het hart van Eagle Beach dat super schoon was en een gratis continentaal ontbijt aanbood.
  • De accommodatie beschikt niet over eigen privé palapa's zoals sommige andere locaties langs Eagle Beach.

9

Julius

Jong stel
12 januari 2025

“Geweldige reis, ik ben van plan om terug te keren!”
  • Het personeel was vriendelijk en gastvrij! Ze waren behulpzaam bij het maken van dinerreservaties, het regelen van een taxi en bij alles wat u verder nodig heeft. Eagle Beach is prachtig en niet overvol. Geweldige locatie!

9

Jose

Jong stel
10 januari 2025

“Uitstekend”
  • Aan het strand, geweldig!

10

Cindy

Jong stel
6 januari 2025

“Het perfecte verblijf”
  • We hebben een geweldig verblijf gehad in dit rustige boetiekhotel vlakbij Eagle Beach. Onze kamer op de tweede verdieping keek aanvankelijk uit op het dak van het restaurant, maar Christy aan de receptie kon ons naar een andere kamer aan de oceaanverdieping verplaatsen. De WiFi was zeer sterk en betrouwbaar (ik kon zonder problemen video-oproepen maken) en het warme water/de waterdruk was goed. De kamer bood alles wat je nodig had - een mini-koelkast, een televisie, een comfortabel bed, een kluis en aloë vera-lotion. Ontbijt was ook inbegrepen. Hoewel de variatie niet veel veranderde, was het zeer vullend (fruit, toast, hardgekookte eieren, salade, kaas, koffie/thee, sinaasappelsap en gebakjes). Ten slotte was iedereen in het hotel vriendelijk en behulpzaam. Het restaurant was alleen geopend tijdens het ontbijt, maar er waren tal van opties in de buurt voor de lunch/diner. Het strand ligt direct aan de overkant van de straat en het hotel heeft een medewerker die je helpt met stoelen en parasols. Er was een zwembad, maar dit was echt klein, dus zijn we in plaats daarvan naar het strand gegaan. Al met al was het een geweldig verblijf en heb ik daar enkele van mijn beste nachten doorgebracht.
  • Het zwembad was klein.

9

Racquel

Jong stel
6 januari 2025

“Het was een goede ervaring. We zouden kunnen terugkomen.”
  • Het bevindt zich dicht bij het strand.
  • Er is geen bar en restaurant.

10

Jonathan

Jong stel
4 januari 2025

“Uitstekend”
  • Ik hield van het personeel en het feit dat er een tennisbaan was! Gelieve de tennisbaan nooit om te bouwen naar de nieuwe sport - pickleball. U zult merken dat het te luidruchtig zal zijn in uw ruimte.

8

Laurel

Jong stel
3 januari 2025

“Ik heb de locatie aan Eagle Beach, het ontbijt en het personeel geweldig gevonden!”
  • locatie en personeel
  • De kamer waarin we verbleven heeft betere verlichting nodig. LED-verlichting zou een grote verbetering zijn! Het was moeilijk voor ons om te lezen.

10

Muriël

Jong stel
27 december 2024

“Geweldig verblijf, ik zou zeker terugkomen.”
  • Het was schoon, het personeel was supervriendelijk. Ze lieten je je thuis voelen. De accommodatie was erg dicht bij Eagle Beach. We konden gebruik maken van de faciliteiten van Amsterdam Manor, maar we hadden ze niet nodig. Je krijgt je bedden aan de oceaan gratis als je verblijft bij MVC Eagle, en met een prachtige oceaan zo dichtbij, heb je geen groot zwembad nodig. Het was jammer dat de tulp gesloten was, we hoorden er echt goede dingen over. Aan de andere kant maakte het het een rustige plek om te verblijven. Geen feestjes, luidruchtige mensen of iets dergelijks. Ze maken dagelijks je kamer schoon, je kon altijd om schone handdoeken vragen (we hadden elke 2/3 dagen nieuwe strandhanddoeken nodig vanwege het zout en het vochtige weer) en het was nooit een probleem. Supervriendelijk, zo hartelijk en echt aardig!
  • Ik kan op niets komen.

9

Gilman

Jong stel
25 december 2024

“Uitmuntend”
  • We waren erg tevreden over de locatie ten opzichte van het strand. We voelden ons echter iets afgelegen van andere activiteiten in de omgeving. De kamer was zeer schoon, net als het complex zelf. Het ontbijt was gevarieerd en overvloedig, met goede, gezonde keuzes op een volle schaal.
  • Het zwembad was misleidend, veel kleiner en ondieper dan we hadden verwacht.

8

Gunfyghter

Jong stel
7 december 2024

“Waardevol voor een tweede bezoek”
  • De locatie is geweldig. Het personeel is vriendelijk en behulpzaam. De kamer was schoon en redelijk modern. De terreinen werden goed onderhouden.
  • Het ontbijt was dagelijks hetzelfde eenvoudige voedsel. Het kleine zwembad was voldoende. De stoelen in de binnenplaats hadden geen kussens. Er was geen lift om op te warmen voordat we lichter moesten inpakken.

8

Michael

Alleenreiziger
18 november 2024

“Ik ben drie keer teruggekeerd naar MVC omdat ik weet welk soort service ik kan verwachten.”
  • De locatie en het geweldige personeel. De heer Cherritt was behulpzaam.
  • Geen fitnessruimte.

7

Douglas

Alleenreiziger
15 november 2024

“Geweldige locatie en redelijk geprijsd als uw belangrijkste doel een veilige, rustige, kleine plek is om te slapen nabij het strand, zonder echte voorzieningen.”
  • De nabijheid van het strand is ongeëvenaard en het ontbijt was prettig.
  • Ik had om de een of andere reden geen huishoudelijke dienst na de eerste dag. Kleine kamers voor de prijs. Ik kon niet geloven dat het “zwembad” geen hot tub was, gezien de grootte vergelijkbaar met een jacuzzi. Langzame wifi.

10

Tracy

Gezin met kinderen
14 november 2024

“Wij beschouwen dit als ons favoriete hotel voor Aruba.”
  • We waren VERLIEFD op de rustige accommodatie van MVC. Het ligt recht tegenover Eagle Beach. Het personeel was zo vriendelijk en behulpzaam. Het was super schoon en het ontbijt overtrof onze verwachtingen. Het zwembad was erg klein, maar we hebben de hele tijd op het strand doorgebracht.

10

Wicher

Jong stel
11 november 2024

“Uitzonderlijk”
  • Uitstekende mensen in het hotel, super beleefd.

10

Margaret

Alleenreiziger
6 november 2024

“Het was mijn derde verblijf hier en er zullen er meer volgen!”
  • De nabijheid tot het strand, buslijn, mogelijkheid om te wandelen naar restaurants, casino en supermarkt.
  • echt, er was niets om niet leuk te vinden

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.