9.0
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Hotel am Hoken

Adres:
Hoken 3
Quedlinburg

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Hotel am Hoken is een drie-sterren gastenverblijf gesitueerd naast het Oude Stadhuis in de historische stad Quedlinburg, die op de UNESCO Werelderfgoedlijst staat. Op slechts 100 meter van de iconische markt biedt deze accommodatie traditioneel ingerichte kamers met gratis WiFi. Het hotel heeft een prachtig gevelontwerp en biedt zowel een centrale locatie als de charme van een familiebedrijven instelling.

De accommodatie beschikt over niet-roken kamers uitgerust met moderne faciliteiten zoals flatscreen-tv's, hardhouten vloeren en goed ingerichte badkamers met haardrogers. De kamers combineren eigentijdse gemakken met een vleugje traditionele elegantie voor een comfortabele ervaring. Hotel am Hoken biedt daarnaast een scala aan diensten zoals roomservice, strijkservice en de mogelijkheid om deel te nemen aan tijdelijke kunsttentoonstellingen.

Voor gasten die hun dag goed willen beginnen, is er dagelijks een smakelijk ontbijtbuffet beschikbaar. Hoewel het hotel geen parkeermogelijkheid biedt, kunnen gasten profiteren van de centrale ligging in Quedlinburg om de stad te voet te verkennen. Gezien de nabijheid van bezienswaardigheden en de hoge gastenbeoordelingen, is Hotel am Hoken een uitstekende keuze voor reizigers die zowel comfort als cultuur waarderen.



Faciliteiten in Hotel am Hoken

Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Make-up spiegel
  • Toiletartikelen
  • WC
Slaapkamer
  • Bureau
  • Dvd-speler
  • Flatscreen televisie
  • Kitchenette
  • Kluis
  • Koelkast
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Radio
  • Senseo Koffiezetapparaat
  • Telefoon
  • TV
Woon gedeelte
  • Kabeltelevisie
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Diensten receptie
  • Express check-in/check-out
Schoonmaak service
  • Wasservice
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers

In de omgeving

9.0

Beoordeeld door: 145 gasten.

10

Anonymous

Vriendengroep
30 maart 2025

“10/10 zou hier opnieuw verblijven.”
  • Zeer gezellig. De kamer was schoon en comfortabel en de locatie was perfect - midden in het centrum van Quedlinburg. Het ontbijt was heerlijk en het personeel was erg vriendelijk en behulpzaam.
  • Er was helemaal niets om niet leuk te vinden.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Hotel am Hoken zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Hotel am Hoken via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Hotel am Hoken. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Hotel am Hoken.
Bij Hotels.nl kun je Hotel am Hoken reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Hotel am Hoken, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Hotel am Hoken ligt 857 meter van het centrum van Quedlinburg.

Hotel am Hoken heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.