Hotel am Stadtgarten
Radolfzell am Bodensee
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Hotel am Stadtgarten, gelegen aan de Höllturmpassage 2 in Radolfzell am Bodensee, biedt moderne en comfortabele accommodatie met een beoordeling van 8,5 op basis van 1020 recensies. Dit hotel, gelegen in de oude binnenstad van Radolfzell, ligt op slechts vijf minuten lopen van de Bodensee, waardoor het een ideale uitvalsbasis is voor reizigers die het schilderachtige landschap van de regio willen verkennen. De kamers zijn uitgerust met gratis WiFi en variëren van een klassieke eenpersoonskamer tot ruime familiekamers, allen voorzien van moderne faciliteiten zoals een flatscreen-tv en een minibar.
Gasten van Hotel am Stadtgarten kunnen elke ochtend genieten van een uitgebreid ontbijtbuffet, dat perfect is om de dag vol energie te beginnen. Dit hotel biedt verschillende faciliteiten zoals een lift, een ondergrondse parkeergarage en een gratis internetterminal in de lobby, wat bijdraagt aan een prettig en zorgeloos verblijf. Het hotel beschikt verder over voorzieningen zoals geluiddichte kamers, dagelijkse schoonmaakdiensten en de mogelijkheid tot het huren van fietsen, perfect voor het ontdekken van de omliggende gebieden.
In overeenstemming met de geldende veiligheidsprotocollen, volgt Hotel am Stadtgarten uitgebreide schoonmaak- en hygiënemaatregelen om de gezondheid en veiligheid van haar gasten te garanderen. Het hotel biedt ook openbare parkeergelegenheid tegen een dagtarief en huisdieren zijn helaas niet toegestaan. Kinderen van alle leeftijden zijn welkom, met specifieke tarieven voor kinderen tot 14 jaar. Met zijn gunstige locatie en handige voorzieningen, biedt Hotel am Stadtgarten een betrouwbare keuze voor accommodatie in Radolfzell am Bodensee.
Faciliteiten in Hotel am Stadtgarten
Badkamer
- Bad of douche
- Badslippers
- Douche
- Haardroger
- WC
Slaapkamer
- Balkon of Terras
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Kluis
- Minibar (exclusief)
- Telefoon
- TV
Woon gedeelte
- Kabeltelevisie
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Parkeerplaats
Diensten receptie
- Express check-in/check-out
Fietsen
- Fietsverhuur
Algemeen
- Lift
In de omgeving
8.5
Beoordeeld door: 1022 gasten.
10
LouisJong stel
17 juni 2025
- De kamers zijn zeer schoon, het personeel is zeer vriendelijk en behulpzaam. Ze gaven een verrassing verjaardagservaring voor mijn partner. Ze hadden een fles wijn en een verjaardagstaart voor haar voorbereid. Ze was echt blij en had een geweldige tijd in dit hotel.
- Ik vond niets niet leuk, ik vond alles leuk aan het hotel.
10
PatriciaGroepsreizigers
26 april 2025
- Het hotel is zeer gemakkelijk bereikbaar vanuit de fietspad en beschikt over fietsenstalling. We hebben genoten van de centrale locatie in het voetgangersgebied, waar we gemakkelijk naar vele bezienswaardigheden en naar het diner konden wandelen.
Vraag en antwoord.
Hotel am Stadtgarten ligt 92 meter van het centrum van Radolfzell am Bodensee.
Hotel am Stadtgarten heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Hotel am Stadtgarten heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.