Hotel Emma Rotterdam
3015BA Rotterdam
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
In het bruisende centrum van Rotterdam ligt op een unieke plek het stijlvolle hotel Emma. Het moderne en gezellige interieur van Hotel Emma Rotterdam nodigt uit om uitgebreid te ontbijten in de ontbijtzaal of heel spectaculair, op het dakterras, waar u kunt genieten van de skyline van wereldstad Rotterdam. Daarnaast kunt u rustig een krantje lezen aan de leestafel in de lounge. De medewerkers zorgen voor een warme sfeer. Het hotel wordt aanbevolen door de Nederlandse, Duitse en Zwitserse wegenwacht, waaronder de ANWB, KNAC, AvD en ACS.
Het gevarieerde ontbijtbuffet staat klaar tussen 07:00 en 10:30 uur. In de nabijgelegen Witte de Withstraat bevinden zich veel leuke restaurantjes. Het uitgaanscentrum is ook op loopafstand.
Door de zeer centrale ligging van Hotel Emma liggen alle faciliteiten van wereldhaven Rotterdam op cultureel, culinair, zakelijk en toeristisch gebied op loopafstand. Zoals het museum Boijmans van Beuningen, waar beroemde werken te zien zijn van onder andere Rembrandt, Dali en Picasso. Metro, tram en bus stoppen voor de deur, Rotterdam CS is 7 minuten lopen. Wie eens wat anders wil, bestelt de watertaxi en stapt aan boord bij één van de vele opstapplaatsen langs de Maas. U kunt kiezen tussen een supersnelle Maastaxi en, voor wie geen haast heeft, de klassieke watertaxi.
Hotel Emma heeft comfortabele en modern ingerichte één- tot vierpersoonskamers en suite, verspreid over vier verdiepingen. Er is een lift aanwezig. De kamers beschikken over luxe badkamers met bad en/of douche, föhn en een toilet. Daarnaast bieden alle kamers een plafondventilator, kluisje, radio, televisie (kabel/teletekst), een Senseo apparaat en een minibar. De dubbele beglazing in de kamers houdt het geluid van de stad buiten de deur.
Faciliteiten in Hotel Emma Rotterdam
Eten en drinken
- Frisdrank automaat
- Snack automaat
Service
- Bagage-opslag
- Schoenpoetsmachine/-set
- Stomerij
- Strijkservice
Badkamer
- Bad of douche
- Badjas
- Douche
- Haardroger
- Inloopdouche
- WC
Slaapkamer
- Bureau
- Eigen badkamer
- Extra groot bed
- Flatscreen televisie
- Geluiddichte kamer
- Kluis
- Koelkast
- Laptop kluis
- Radio
- Strijkvoorzieningen
- Ventilator
- Wekdienst/ wekker
- WiFi
- Zithoek
Woon gedeelte
- Kabeltelevisie
- Koffiezetapparaat
- Strijkijzer
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
- Internet
- Internet
- Kabelinternet
Parkeren
- Parkeerplaats
Diensten receptie
- 24-uurs receptie
- Conciërgeservice
Schoonmaak service
- Wasservice
Zakelijke faciliteiten
- Computer (openbaar)
- Vergaderzaal
Wellness
- Kapper/schoonheidssalon
Extra bed voor Kinderen
- Babybed
- Kinderen/extra bedden
Fietsen
- Fietsverhuur
Algemeen
- Lift
- Lounge
- Verwarming
Toegangkelijkheid
- Anti-allergene kamers
- Familiekamers
Buiten
- Terras
Diensten algemeen
- Winkels in het hotel
In de omgeving
- Wijkstallingsgarage Rochussenstraat 92m
- Lijnbaan 397m
- Wytemaweg 497m
- Q-Park Bijenkorf Rotterdam 584m
- kruisplein 21 589m
- Central Plaza Parking 634m
- Par-King Rotterdam Building 646m
- Q-Park Weena 663m
- Sla 112m
- Yoghurt Barn 127m
- YB 134m
- Old Dutch 136m
- Yellow River Lanzhou Noodles 148m
- Baker & Moore 191m
- Ferry 205m
- Vineum 207m
- Sonneveldhuis 132m
- Boijmans van Beuningen 274m
- Depot Boijmans Van Beuningen 329m
- Maritiem Museum 656m
- Het Schielandshuis 695m
- Havenmuseum 703m
- WTC Art Gallery 738m
- Museum Rotterdam 847m
- Kids Marina 735m
- Miniworld Rotterdam 836m
- Rib Experience 861m
- Markthal 1 km
- Fast Ferry 1.1 km
- Kubuswoningen 1.3 km
- Splashtours 1.3 km
- Lasergame Rotterdam 1.3 km
- Eendrachtsplein 105m
- Beurs 595m
- Dijkzigt 666m
- Leuvehaven 726m
- Rotterdam Centraal 816m
- Stadhuis 829m
- Rotterdam Centraal 944m
- Rotterdam Blaak 1.2 km
8.5
Beoordeeld door: 462 gasten.
6.2
Frank Hoks
maandag 18 mei 2020
- grote kamer Lekker bed Goed schoongemaakt Ontbijt zag er goed uit
- - bij aankomst om 21.00 op de kamer stonden alle lampen en ramen open. Ik heb de hele nacht niks anders gehoord als muggen. Na eindelijk rond 06.00 in slaap gevallen te zijn kreeg ik het ontbijt geleverd om 10.00 maar door niet goed geslapen te hebben kreeg ik geen hap door mijn kil. Bij het uitchecken gemeld kreeg alleen een, jammer om te horen we zullen het doorgeven, eenmaal thuis gekomen heb ik even de bulten geteld, 14x stuks.. bedankt
8
Teunissen
maandag 19 augustus 2019
- Vroege check inn en parkeerplaats voor de deur.( wel krap)
- Midden in centrum dus veel lawaai
10
P.Kuipers
vrijdag 10 mei 2019
- Goede ligging. Een hotel zoals een hotel moet zijn.
- Niks eigenlijk.
8.4
dinsdag 23 april 2019
- Het is een kleinschalig hotel dus veel aandacht voor de gasten. bovendien vonden we het verrassend rustig voor een hotel dat in het centrum ligt. heerlijk ontbijt met versje jus d 39 orange. en comfortabel voor gezinnen want wij waren met 2 volwassen, 1 peuter en 1 baby. en dat ging prima op de kamer.
- De badkamer kan wel een renovatie gebruiken. Oude tegels, geen regendouche en een ouderwets kleine douchecabine. past eigenlijk niet met de style van de rest van de kamer.
9.6
Looijenga
maandag 29 oktober 2018
- We hebben een uitstekend verblijf gehad in dit hotel. We verbleven in de familiekamer, die was erg schoon en netjes. Heel gezellige kamer. Het ontbijt was goed. Veel variatie en heel erg lekker.
- Kunnen geen minpunten bedenken.
8.4
Vanden hoek
maandag 29 oktober 2018
- Voor ons een goede ligging vlak bij station en centrum
- Geen
8.8
Ronald van der Zande
dinsdag 12 juni 2018
- vriendelijkheid, gastvrijheid. konden de auto parkeren op een kleine parkeerplaats met alle medewerking voor de volgende dag om te blijven staan. ontbijt was goed. genoeg om met een volle buik de stad in te gaan.
- niet eens zo zeer een minpunt maar de ontbijtruimte is wat aan de kleine kant. en voor mijn vrouw was een rookruimte wel gewenst. nu met met mooi weer op het dakterras.
9.2
Harold Hakkenberg
donderdag 1 maart 2018
- Alles, goede prijs kwaliteit verhouding
- Geen, heb geen minpunten kunnen ontdekken.
9
Oscar van Delden
zondag 25 februari 2018
- Dat er parkeergelegenheid was bij het hotel
- heb geen minpunten gevonden
8.2
Rianne Wiersum
vrijdag 26 januari 2018
- Goede ligging Prima ontbijt Goede service
9
Léon Helen Boere
woensdag 3 januari 2018
- De klantvriendelijkheid en de prima bedden
- Een wat te krappe douche
8
Shirley Ruesink
maandag 13 november 2017
- Alles op loopafstand
- Een wat kleine ontbijt ruimte maar prima ontbijt
9.2
Ernst Van Den Hoek
maandag 16 oktober 2017
- Goede ligging dicht bij centrum en station Mooie schone kamers Netjes geholpen door personeel Goed ontbijt
- Niets
10
Chantal Vliegenthart
woensdag 2 augustus 2017
- Dichtbij de stad en dichtbij de eetgelegenheden.
- -
9.4
Sylvia Calis
maandag 29 mei 2017
- Een heerlijk hotel in hartje centrum. Alles is op loopafstand. Je steekt de straat over en je zit midden in het winkelgebied en de vele restaurants. Het hotel is super. Mooie kamer voor 4 personen. Ik zou het zeker aanbevelen.
- Geen airco op de kamer. Was heel warm.
8.8
Jacco Koetsier
maandag 17 april 2017
8.2
Femmy Kolkman
woensdag 8 maart 2017
9
woensdag 1 februari 2017
- Mooie goed verzorgde kamer. Vriendelijk personeel. Heerlijk, uitgebreid ontbijt
9
Anoniem
dinsdag 24 januari 2017
- Zeer nette kamers met privé badkamer. De ligging van het hotel is hartje Rotterdam, maar wij hebben geen overlast gehad van de drukte buiten. Voor deze prijs kan het niet beter.
- Kleine ontbijtzaal
7.4
Wietske Tb.
dinsdag 24 januari 2017
- Schoon, goede kamer, prima ontbijt., aardig vriendelijk personeel
- Lagen wat haren op t bed bij aankomst en er stond een glas jus d orange in de koelkast. Werd goed opgepakt door de receptie en boden excuses aan en 1 drankje ter compensatie was van hun maar hebben we geen gebruik van gemaakt.
10
F.J.G. Rietveld
dinsdag 10 januari 2017
- Op alle punten meer dan tevreden
- Geen negatieve punten kunnen ontdekken
8.2
Pettie van der Wildt
maandag 21 november 2016
- Service aan de desk. De lokatie is heel centraal. Bed is prima en fijn dat er een mogelijkheid is tot koffie en thee zetten.
- De logistiek van het ontbijtroute zou handiger zijn als het allemaal bij elkaar zou staan.
8.6
Piet en Gerda Boersma
maandag 22 augustus 2016
- Erg vriendelijk personeel Goed ontbijt en de versiering op onze kamer was erg leuk
- Veel lawaai s-nachts, van de straat
9.2
marian
maandag 25 juli 2016
- Mooie schone kamer. Goed liggend bed. Heb geen minpuntje kunnen ontdekken.
9.2
Chris huurneman
zaterdag 14 mei 2016
- Hotel is schoon kamers netjes en bedden fijn....ontbijt was ook prima zou hier wel weer naar toe gaan
- Geen
8.2
L.M. Van Noppen
vrijdag 13 mei 2016
- Ligging
- Geen
7.6
Leon Schoofs
dinsdag 10 mei 2016
- heel beperkt ontbijt slecht verluchte badkamer wc
9
Henk Benter
zaterdag 30 april 2016
- Uitstekende service, nette verzorgde schone kamers, vriendelijke baliemedewerkers
- Geen
9.2
Elona Hogeveen
woensdag 27 april 2016
- Vriendelijke ontvangst,kamers waren schoon en netjes.Opgemaakte bedden die erg lekker lagen.Gelegenheid om op kamer koffie te zetten,koelkastje,fohn,goed ontbijt.Hotel ligt midden in het centrum.Tram stopt voor de deur.Eet en drink gelegenheden overkant van hotel en in de buurt.Winkels in de buurt.Al met al, een TOP HOTEL
- Het enige minpuntje iets te kleine douchecabine, maar dat maakte de rest van het hotel en de locatie goed.
8.6
Ina De Ridder
maandag 25 april 2016
- Ligging, ontvangst, centraal gelegen, kompakt en netjes.
- Geen
9.6
Heidi Zaat
zaterdag 16 april 2016
- De mooie familie kamer en vriendelijke mensen
- Iets minder het geluid van verkeer, maar ja dat heb je volgens mij altijd in Rotterdam en zeker als je het rustige Zeeland gewend bent
8.6
Tonny G
donderdag 11 februari 2016
- Vriendelijkheid personeel en humor. Goed bed. Kamer pas gerenoveerd.
- je kunt altijd wel iets willen zoeken,maar wij vinden het prima.
8.4
Arjan Huls
maandag 1 februari 2016
8.4
Arjan Huls
maandag 1 februari 2016
7.8
Frits Willems
zondag 31 januari 2016
8.6
Gesela de Jong-Doedens
zaterdag 30 januari 2016
- kleinschalig en rustig ondanks dat je midden in de stad zit.
8.4
Harold Masselink
zaterdag 23 januari 2016
- Het ontbijt was eigenlijk maar tot 10 30. Ze deden er niet te moeilijk over en vulden na 10 30 gewoon nog bij.
- Niet echt negatief. Ze zijn aan het verbouwen. Het was iets rommeliger daardoor. Van lawaai overigens geen last gehad. Dat beperken ze tot bepaalde momenten.
8
Bert
vrijdag 15 januari 2016
- Inrichting is strak en modern. Goede bedden, kamer is heel schoon, vriendelijk personeel, prima ligging in centrum Rotterdam, goed gesorteerd en lekker ontbijt.
- Geen.
7.4
M.H.M. DE GRAAF
maandag 4 januari 2016
- mooie kamer en badkamer
- slechte verlichting op kamer en ontbijt ruimte te klein.
9.6
klaas Heerkens
zondag 3 januari 2016
- ligging service
- geen
8.8
H.M.J. Smits
zaterdag 2 januari 2016
- De ligging is perfect
- Geen minpunten.
9.4
marina de belder
dinsdag 22 december 2015
7.4
Erwin Kuijten
dinsdag 22 december 2015
- Mooie gerenoveerde km 32. Goed ontbijt en vriendelijke receptionist. Goede ligging voor diverse uitstapjes in Rotterdam.
- Vieze vloerbedekking op gang, maar wordt wrs binnenkort vervangen. Km27 nog niet gerenoveerd, maar verder wel schoon en plek voor 3 pers
9.2
Wim Elgers
maandag 14 december 2015
- alles
- geen
8.8
Anna Schimmel
zondag 6 december 2015
- De buitengewoon vriendelijke ontvangst bij de receptie en verdere service.
- Met open raam wat verkeersgeluid, anders nauwelijks.
7
Willem Jansen
maandag 9 november 2015
- Ontbijt uitstekend. Ligging midden in het centrum.
- Wel veel lawaai in de nachten. Bedden van slechte kwaliteit.voor 2 nachten niet te doen, geradbraakt.
8.8
Hammy Jansingh
zaterdag 17 oktober 2015
8.2
Chantal van der Putten
maandag 12 oktober 2015
- Vriendelijk personeel, je word goed geholpen en krijgt goede tips wanneer je vraagt naar goede restaurants of de beste manier om op een bepaalde plaats te komen. Het is netjes en ligt midden in het centrum. Ook het ontbijt dat bij de prijs zat inbegrepen was zeer goed
- weinig pakeerplaats
4.4
kar wen lew
maandag 14 september 2015
- te druk buiten, kon moeilijk in slaap vallen, door de drukte van buiten(bar tentjes)
9.2
tommy maas
maandag 20 juli 2015
9
Karien Vanrolleghem
woensdag 18 februari 2015
- alles was in orde
- ik heb geen minpunten
7.8
RG Schouten
maandag 19 januari 2015
- Wij vonden het ontbijt minimaal en had kwalitatief wat beter gekund
8
a.m. janse
maandag 12 januari 2015
- Heerlijke bedden Goed ontbijt
8.4
P Nieuwenhuizen
zaterdag 3 januari 2015
9
A Kuipers
woensdag 17 december 2014
- Goed bereikbaar. Vriendelijk personeel. Kamers netjes. Behulpzaam personeel
- Geen
7
A.J.A. Smit-Kroeze
zaterdag 13 december 2014
- Prima bedden, nette badkamer. Lekker ontbijt buffet.
- De inrichting en het meubilair van de kamer was oud en versleten en is aan vervanging toe. De parkeerplaats bij het hotel is klein, smal en krap. Je moest achteruit tussen auto s door weer van de parkeerplaats zien te rijden om weg te kunnen. Er is geen ruimte om je auto te draaien, zelfs niet met onze kleine VW Up.
9
J.T.M. Horstman
donderdag 11 december 2014
- Ligging hotel is centraal
- Niet ervaren
7.6
Schmidt
maandag 8 december 2014
- Ideale ligging in het centrum. Geen designhotel, eenvoudig, maar alles aanwezig wat nodig is voor een kort verblijf.
- Alles wel redelijk gedateerd. Buffet eenvoudig, minimaal en gedeeltelijk voorverpakt.
8.2
J.A.M. van Klink
maandag 1 december 2014
7.8
J. van der Heijden
dinsdag 25 november 2014
- soepeltjes met parkeerplaats voor bezoek.
- niets
Vraag en antwoord.
Hotel Emma Rotterdam ligt 655 meter van het centrum van Rotterdam.
Hotel Emma Rotterdam heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Hotel Emma Rotterdam heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.
Hotel Emma Rotterdam heeft familiekamers beschikbaar. Kijk op de website van de accommodatie om deze te reserveren.