Kasteel van Mirwart
6870 Saint-Hubert
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Hotel Château de Mirwart, gelegen in het pittoreske dorp Mirwart in de Belgische Ardennen, biedt een unieke ervaring met zijn combinatie van historische charme en moderne luxe. Dit boetiekhotel bevindt zich in een gerenoveerd kasteel dat dateert uit de 18e eeuw en belooft een onvergetelijk verblijf te midden van de natuur. Met 20 stijlvolle suites en kamers is het de perfecte locatie voor een gastronomisch uitje, een romantische bruiloft, of een productief seminar. Het hotel beschikt over een hoogwaardig restaurant en een bistro, waar gasten kunnen genieten van een culinaire ervaring van topniveau. Gelegen bovenop een rots in de vallei van de rivier L'Homme, domineert het kasteel het landschap van Mirwart, een van de mooiste dorpen van Wallonië. Dit gebied van 1.350 hectare bos biedt eindeloze mogelijkheden voor buitenactiviteiten, zoals wandelen en natuurontdekking. De rijke geschiedenis van Château de Mirwart, die teruggaat tot 955, en de voortdurende restauraties zorgen ervoor dat de accommodatie doordrenkt is met historische betekenis en culturele erfgoed, waardoor het een plek is waar verleden en heden harmonieus samenkomen.
Faciliteiten in Kasteel van Mirwart
Eten en drinken
- Bar
- Restaurant
- Roomservice
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Bad of douche
- Badjas
- Douche
- Haardroger
Slaapkamer
- Balkon of Terras
- Bureau
- Eigen badkamer
- Extra groot bed
- Flatscreen televisie
- Geluiddichte kamer
- Kluis
- Minibar (exclusief)
- Open haard
- Strijkvoorzieningen
- Telefoon
- Zithoek
Woon gedeelte
- Koffiezetapparaat
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
- Internet
Diensten receptie
- 24-uurs receptie
- Conciërgeservice
- Excursiebalie
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Fietsen
- Fietsenstalling
- Fietsverhuur
Toegangkelijkheid
- Familiekamers
Buiten
- Terras
- Tuin
Diensten algemeen
- Luchthaven shuttle
In de omgeving
- Le Weckpot 4 km
- Le Campagnard 4.2 km
- Les Gamines 4.6 km
- Restauramt le Val Joli 5.1 km
- La Chaumière 6 km
- La Barrière de Transinne 6.4 km
- La Bicoque 6.4 km
- La Cathédrale 6.5 km
- Musée de la cloche 4.1 km
- Mudia 8.7 km
- PrehistoHan 9.1 km
- Han 1900 9.3 km
- Neptune 5.6 km
- parabolic reflector 5.6 km
- parabolic reflector 5.6 km
- Planck mock up 5.6 km
- Yagi antenna 5.6 km
- Uranus 5.6 km
- Sundial 5.7 km
- Armillary Sphere 5.7 km
8.7
Beoordeeld door: 276 gasten.
9
DamienJong stel
24 mei 2025
- Hartelijk en stijlvol ontbijt. Het gastronomische restaurant was eveneens uitstekend, en ik heb echt genoten van de persoonlijke woorden van de chef na de service.
- Ik zou hebben genoten van een kleine basisgym. Een oplaadpunt voor elektrische voertuigen zou handig zijn geweest.
7
GeorgeJong stel
28 april 2025
- We verbleven in een tuinsuite. De suite was mooi ingericht met smaakvol design, comfortabele bedden, mooi linnengoed/handdoeken en een degelijke douche. We hebben gegeten in het restaurant (fine dining). De service was goed en het eten was heerlijk!
- Gezien de kosten per nacht in het bereik van 400-500 EUR lagen, was ik behoorlijk teleurgesteld over enkele van de andere voorzieningen en producten in de suite. De thee- en koffievoorzieningen waren slecht. De badkamer- en doucheproducten waren eenvoudig en er waren er niet genoeg van. Er waren geen snacks of minibar aanwezig. Ik vond ook dat de kosten voor enkele extra's veel te hoog waren. We hebben een kleine hoeveelheid hout gebruikt gedurende ons verblijf van twee nachten en werden hiervoor 70-80 EUR in rekening gebracht. Daarnaast vond ik dat sommige medewerkers niet vriendelijk waren en er niet genoeg aandacht voor detail was wat betreft de algemene service. Gezien de prijs voldeed de service niet aan de standaard.
8
PZakenreiziger
6 maart 2025
- Prachtig goed gerenoveerd kasteel. Zeer vriendelijk personeel. En een zeer, zeer goed restaurant voor lunch en diner met uitstekende gerechten en wijnen. De kamer was schoon. Mogelijkheid voor een mooie wandeling in de natuur rondom het hotel (bos met rivier). Gratis opladen voor de auto.
- We hadden een duplexkamer met een klassieke stijl spiraaltrap naar het slaapgedeelte, wat een uitdaging was. (Slechts geschikt voor kleine en flexibele mensen.) De badkamer was erg klein en de douche had een douchegordijn, wat teleurstellend was.
10
JeanGezin met kinderen
9 februari 2025
- Het kasteel is zeer gunstig gelegen nabij Saint-Hubert. Er zijn veel wandelmogelijkheden in de omgeving. We hebben twee kamers geboekt en de receptie zorgde ervoor dat ze naast elkaar lagen. De kamers waren ongelooflijk ruim en goed ingericht. We hebben zeer goed geslapen dankzij de zeer goede bedden en de geweldige rust van de plaats. Het ontbijt was uitstekend, genuttigd op het terras met een prachtig uitzicht op het bos.
- Alles was geweldig.
1
OlivierJong stel
8 februari 2025
- Het hotel was niet in staat om ons te huisvesten in de gereserveerde junior suite, ondanks de voorafgaande betaling. Ze stelden ons een kamer van lagere kwaliteit voor voor dezelfde prijs of om te vertrekken. Vreselijk gedrag.
8
AvinashGezin met kinderen
27 januari 2025
- Uitstekend voor gezinnen. Zeer rustige en vredige locatie. Er is veel te zien en te doen in de omgeving, binnen 15-20 minuten rijden.
3
BobZakenreiziger
13 januari 2025
- Buiten het gebouw is spectaculair.
- Het is nog steeds een echt bouwterrein, niets is helemaal af, de waterdruk is laag, de verwarming en de thermostaat lijken niet te verbinden, de lichtschakelaars zijn onduidelijk, er zijn geen gordijnen en er komt veel licht in de kamer tijdens de nacht.
9
KoenJong stel
13 januari 2025
- Het was een geweldige locatie en een uitstekend hotel. Goede service bij de receptie, zeer vriendelijk en behulpzaam. De kamer was gewoon fantastisch met een geweldige open haard in de kamer. Echt super.
- Het restaurant was redelijk. Het voorgerecht was fantastisch, maar het hoofdgerecht viel tegen in vergelijking met het voorgerecht. We bestelden steak en kregen een zeer slechte presentatie. Het personeel sprak geen Engels en wist niet hoe ze de menukaart moesten presenteren. De muziek paste niet bij het restaurant; het was een soort rapmuziek. Ook toen we door de tuinen liepen, klonk deze muziek heel luid vanuit het keukengebied. Ze zouden een oplossing moeten vinden voor het brengen en ophalen van de bagage vanaf de parkeerplaats.
9
VincentJong stel
31 december 2024
- De omgeving, het kasteel en de service en het eten waren uitstekend, vooral dankzij de mensen die verantwoordelijk zijn en een extra inspanning leveren om uw verblijf een onvergetelijke ervaring te maken! Een ideale plek voor een romantisch uitje waar u kunt genieten van rust, privacy en balans in een van de mooiste plekken in de Ardennen.
8
DenizJong stel
28 november 2024
- Geweldige omgeving, geweldige decoratie.
- Schokkende service bij het ontbijt - dit had zoveel beter beheerd kunnen worden met kleine details; zelfs het personeel klaagde.