6.4

Autohof Hotel Salzbergen

Adres:
Holsterfeld 2
Salzbergen

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Autohof Hotel Salzbergen bevindt zich in het plaatsje Salzbergen in Duitsland, gunstig gelegen op slechts 46 kilometer van populaire bezienswaardigheden zoals het Felix-Nussbaum-Haus en de Theater Osnabrueck. Dit hotel biedt gratis WiFi, een terras en gratis privéparkeergelegenheid, wat ideaal is voor gasten die op zoek zijn naar een comfortabele en toegankelijke uitvalsbasis. Voor mensen die met elektrische voertuigen reizen is er een oplaadstation beschikbaar, wat bijdraagt aan de moderne faciliteiten van het hotel.

De kamers van Autohof Hotel Salzbergen zijn zorgvuldig ingericht met voorzieningen zoals een kledingkast, eigen badkamer, bureau en televisie. De kameropties variëren van standaard eenpersoonskamers tot vierpersoonskamers, geschikt voor gezinnen of groepen. Elke kamer is voorzien van gratis toiletartikelen en verwarming voor een aangenaam verblijf. Het hotel biedt uitstekende service met een 24-uursreceptie en attente roomservice, die bijdragen aan een naadloze gastvrijheidservaring.

Op culinair gebied biedt Autohof Hotel Salzbergen een eigen restaurant waar gasten kunnen genieten van heerlijke maaltijden, evenals een bar voor ontspanning. De nabijheid van het hotel tot bezienswaardigheden zoals de kathedraal met schatkamer en de Universiteit van Osnabrueck maakt het een ideale keuze voor zowel ontspannings- als zakenreizigers. De check-in tijd is om 12:00 uur en de check-out tijd is om 08:00 uur. Het verblijf in dit hotel combineert comfort met gemak, passend bij diverse reisbehoeften.



Faciliteiten in Autohof Hotel Salzbergen

Eten en drinken
  • Bar
  • Restaurant
Badkamer
  • Douche
  • Toiletartikelen
  • WC
Slaapkamer
  • Bureau
  • TV
Woon gedeelte
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan

In de omgeving

6.4

Beoordeeld door: 373 gasten.

10

1990

Zakenreiziger
5 mei 2025

“Uitzonderlijk”
  • Het spijt me, maar het lijkt erop dat de door u ingevoerde tekst niet volledig of duidelijk is. Zou u het alstublieft kunnen verduidelijken, zodat ik u beter kan helpen?

6

Ene

Zakenreiziger
23 februari 2025

“Aangenaam”
  • Schone kamer. De geur is niet erg aangenaam, geen wifi in de kamers, geen koelkast, geen airconditioning.

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.