Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Parkhotel del Mar Sassnitz is een driesterrenhotel gelegen in het centrum van Sassnitz, een stad aan de noordoostkust van het eiland Rügen. De ligging maakt het hotel bijzonder geschikt voor reizigers die de Baltische kust en het Nationaal Park Jasmund willen verkennen. Vanuit het hotel zijn het treinstation en diverse bushaltes eenvoudig bereikbaar, waardoor zowel aankomst als vertrek soepel verlopen. Sassnitz staat bekend om zijn historische vissershaven, de lange pier en de nabijgelegen krijtrotsen van Königsstuhl, die tot de meest iconische natuurmonumenten van Duitsland behoren. De sfeer in het hotel is ontspannen en eigentijds, met een lichte inrichting die aansluit bij het maritieme karakter van de stad. Gasten bevinden zich op loopafstand van restaurants, winkels en het stadspark, waardoor het hotel een praktische uitvalsbasis biedt voor zowel natuurliefhebbers als cultuursnuivers.
De kamers van Parkhotel del Mar Sassnitz zijn functioneel ingericht en voorzien van moderne gemakken zoals wifi, een televisie en een eigen badkamer. De inrichting is fris en eenvoudig, met lichte kleuren en praktische meubels die bijdragen aan een comfortabele nachtrust. Sommige kamers bieden uitzicht op de stad of de omgeving, wat bijdraagt aan het gevoel van ruimte. Het hotel beschikt over een ontbijtruimte waar gasten 's ochtends kunnen genieten van een gevarieerd ontbijtbuffet. Voor wie met de auto reist, is er parkeergelegenheid beschikbaar. Het hotel heeft geen uitgebreide wellnessfaciliteiten, maar biedt wel een rustige omgeving waar gasten kunnen ontspannen na een dag vol activiteiten. De algemene ruimtes zijn verzorgd en nodigen uit tot een kort verblijf of een informele ontmoeting.
Gasten ervaren de service in Parkhotel del Mar Sassnitz doorgaans als vriendelijk en behulpzaam, met personeel dat goed bereikbaar is en ondersteuning biedt bij vragen over de omgeving. Het ontbijt bestaat uit een buffet met regionale en internationale opties, geserveerd in een lichte zaal. Het hotel beschikt niet over een eigen restaurant, maar in de directe omgeving zijn diverse eetgelegenheden te vinden, zoals Fischrestaurant Kutterfisch en Restaurant Gastmahl des Meeres, die bekend staan om hun visgerechten en lokale keuken. Een bijzonder kenmerk van het hotel is de ligging in een historisch pand dat aansluit bij de architectuur van Sassnitz. Dankzij de centrale locatie en het toegankelijke karakter is het hotel geschikt voor zowel stellen, gezinnen als individuele reizigers die Rügen willen ontdekken.
Faciliteiten in Parkhotel del Mar
Eten en drinken
- Lunchpakket
Badkamer
- Bidet
- Douche
- Haardroger
- Toiletartikelen
- WC
Slaapkamer
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Kitchenette
- Koelkast
- Senseo Koffiezetapparaat
- TV
Woon gedeelte
- Kabeltelevisie
- Vaatwasser
- Verwarming
- Waterkoker
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Openbaar Parkeren
- Parkeerplaats
Diensten receptie
- Express check-in/check-out
Wellness
- Sauna
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Algemeen
- Lift
Toegangkelijkheid
- Anti-allergene kamers
Buiten
- Terras
- Tuin
Diensten algemeen
- Winkels in het hotel
In de omgeving
8.4
Beoordeeld door: 1651 gasten.
8
BrianAlleenreiziger
12 augustus 2025
- Zeer fraaie accommodatie die dicht bij de oude stad ligt (goede keuze aan restaurants) en nabij het park en het strand. Zeer goed ontbijt. De kamers en de inrichting zijn over het algemeen wat verouderd, maar alles is in orde en zeer comfortabel.
10
PolinaJong stel
13 juni 2025
- Het ontbijt was heerlijk en de locatie uitstekend!
10
JulietGezin met kinderen
5 maart 2025
- Dit is een prachtig hotel aan zee met veel karakter. We werden hartelijk verwelkomd en kregen vriendelijk de mogelijkheid om iets eerder in te checken. Onze kamer was enorm, schoon en comfortabel, met een prachtig uitzicht op zee. Het hotel ligt ook tegenover een zeer mooi park. We hebben gegeten in een lokaal restaurant, dat op korte loopafstand was, en hadden veel plezier met het kijken naar de Eurofinales in onze kamer met een paar drankjes uit de goed gevulde 'mini-bar'! Het ontbijt was heerlijk. Een zeer charmant hotel met veel gezellige details en een echte geschiedenis - we zouden hier zeker weer verblijven!
Vraag en antwoord.
Parkhotel del Mar ligt 621 meter van het centrum van Sassnitz.
Parkhotel del Mar heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Parkhotel del Mar staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.
Parkhotel del Mar heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.