Novotel Rotterdam - Schiedam - Schiedam
Novotel Rotterdam - Schiedam
Novotel Rotterdam - Schiedam
Novotel Rotterdam - Schiedam
Novotel Rotterdam - Schiedam
Alle foto's
7.9
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Novotel Rotterdam - Schiedam

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Novotel Rotterdam Schiedam heeft een praktische ligging aan de A20. Prachtige steden als Rotterdam, Delft en Den Haag zijn in enkele minuten te bereiken. Via de A4 bent u in een half uur in Amsterdam.

In restaurant URBN kunt u à la carte eten of heerlijke gerechten kiezen van de wisselende suggestiekaart. Voor een drankje en een hartig hapje zijn gasten van harte welkom in de gezellige bar.

Vanaf Novotel Rotterdam Schiedam zijn prachtige steden zoals Schiedam, Rotterdam, Delft en Den Haag gemakkelijk bereikbaar. De bijzondere architectuur van de Erasmusbrug, Markthal en Euromast geven de gezellige binnenstad een modern uiterlijk. Ook Diergaarde Blijdorp, de Kunsthal en Boijmans van Beuningen maken een bezoekje aan de havenstad de moeite waard.

De ruime kamers beschikken onder meer over een bad of inloopdouche, airconditioning, draadloos internet, televisie, koffie- en theefaciliteiten, telefoon, koelkastje, haardroger en een kluisje. In de kamers staat bovendien standaard een sofabed voor kinderen of voor één extra volwassene.



Faciliteiten in Novotel Rotterdam - Schiedam

Eten en drinken
  • Bar
  • Frisdrank automaat
  • Lunchpakket
  • Ontbijt
  • Restaurant
  • Roomservice
  • Snack automaat
Service
  • Autoverhuur
  • Bagage-opslag
  • Groepen
  • Schoenpoetsmachine/-set
  • Stomerij
  • Strijkservice
Badkamer
  • Badjas
  • Douche
  • Haardroger
  • WC
Slaapkamer
  • Airconditioning
  • Bureau
  • Eigen badkamer
  • Extra groot bed
  • Flatscreen televisie
  • Kluis
  • Koelkast
  • Laptop kluis
  • Minibar (exclusief)
  • Radio
  • Satelliet televisie
  • Strijkvoorzieningen
  • Telefoon
  • Ventilator
  • WiFi
  • Zithoek
Woon gedeelte
  • Airconditioning
  • Kabeltelevisie
  • Koffiezetapparaat
  • Strijkijzer
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
  • Internet
  • Internet
  • Kabelinternet
Parkeren
  • Parkeerplaats
Electrische auto
  • Elektr. auto oplaadpunt
Diensten receptie
  • 24-uurs receptie
Schoonmaak service
  • Wasservice
Zakelijke faciliteiten
  • Business center
  • Computer (openbaar)
  • Vergaderzaal
Wellness
  • Buitenzwembad
  • Fitnessruimte
  • Strandstoelen
Huisdieren
  • Alleen blindengeleidehonden toegestaan
Extra bed voor Kinderen
  • Babybed
Fietsen
  • Fietsenstalling
  • Fietsverhuur
Activiteiten
  • Bowlen
  • Speelruimte voor kinderen
  • Speeltuin
  • Tennisbaan
Algemeen
  • Green Key certificaat
  • Lift
  • Lounge
  • Verwarming
Toegangkelijkheid
  • Familiekamers
Gehandicapen toegang
  • Mindervaliden kamers
Buiten
  • Terras
  • Tuin

In de omgeving

Parkeergarage
  • Politiebureau Schiedam 458m
  • Station Nieuwland 464m
  • Hof van Spaland 1.1 km
  • ABC Garage 1.8 km
  • 2e van Leyden Gaelstraat 1.9 km
  • Stadserf 2 km
  • Parkeergarage Euroscoop 2 km
  • Nieuwe Passage 2.1 km
Restaurant
  • Restaurant Eat Palazzo 359m
  • Parckhoeve Rijnmond 900m
  • Lisa's Kitchen 977m
  • Ishi 1.2 km
  • 't Oude Raedthuys 1.2 km
  • Restaurant Haifa 1.2 km
  • Padişah 1.4 km
  • Shunmem Yokohama Ramen Saito 1.4 km
Museum
  • Molenmuseum De Walvisch 1.6 km
  • Nationaal Coöperatie Museum Schiedam 1.7 km
  • Stedelijk Museum Schiedam 1.8 km
  • Nationaal Jenevermuseum 1.8 km
  • Museum Vlaardingen 3 km
  • Museum Oud Overschie 3.3 km
  • Museum voor de verweesde Stadssculptuur 4.3 km
  • Dutch Pinball Museum 5.3 km
Toeristische attractie
  • Zakkendragershuisje 1.5 km
  • Fluisterboot Schiedam 1.6 km
  • Floating FARM 2.9 km
  • Zeillogger V92 Balder 2.9 km
  • Boerderij Adrianushoeve 3.4 km
  • Gewone wasbeer 4.7 km
  • Papegaaiduiker 4.7 km
  • Californische zeeleeuw 4.7 km
Treinstation
  • Schiedam Nieuwland 525m
  • Troelstralaan 1.1 km
  • Parkweg 1.3 km
  • Vijfsluizen 1.7 km
  • Vlaardingen Oost 1.9 km
  • Schiedam Centrum 2.2 km
  • Vlaardingen Centrum 3.2 km
  • Pernis 4.4 km

7.9

Beoordeeld door: 353 gasten.

9

mamirica
“gezellige weekendje weg!”
  • vriendelijke medewerkers
  • douch kop was kapot ... ontbijt kan iets uitgebreide..

8.4

Chris Groos
“Uitstekend hotel met zeer goede service en vriendelijk personeel”
  • Nette kamers, zeer Hygienisch , goede service, vriendelijk personeel, luxe kamers
  • ietwat te harde bedden

9

arthur de meijer
“clean & relaxed”
  • schoon, rustig, prima plek om dienst te doen voor het Vlietland zkh

8.2

Ronald Mevissen
“Prima Hotel”
  • Prima eten. Ontbijt en het restaurant s avonds waren echt prima. Gratis parkeren. Vriendelijke bediening. Zeer schoon\'.
  • Redelijk kleine kamer met een claustrofobisch aanvoelende wc. Betaalde internet verbinding, is niet meer van deze tijd.

7

LANSBERGEN HELMUT
“Het was een aangenaam oponthoud.”
  • Kamers prima, goede bedden, alles erop en eraan. Restaurant OK, ontbijt ook goed.Receptie prima verzorgd en attent.
  • Bediening kon ietsje attenter. Ik zeg er wel bij dat ik (we) op wat ongfewoonlike uren aanwezig waren, uren waarin normaal gesproken gepoetst wordt. Toiletten beneden een beetje verouderd. Dat past niet in een hotel met 4 sterren. Geen OV (meer) voor de deur. Tramhalte bij de Sporthal om onbegrijpelijke reden verwijderd. Ik heb vanaf Statio Nieuwland met mijn koffer gezeuld. Volgende keer taxi...

9

robert de jong
“goed hotel, aanrader”
  • ligging, heerlijke bedden, fijne douche, heerlijk gegeten in restaurant
  • geen, alles was als verwacht

9

Anne Marie Duggan Ott Hellevoetsluis
“Alles was perfect, avond en ontbijt perfect, personeel heel vriendeli”
  • Dat alles keurig in orde was, kamer was uitstekend en prima onderhouden
  • Niets

8.4

Jantinus Berend Jager
“uitstekend en prettig hotel met vriendelijk personeel”
  • alles
  • geen

8.2

Peter Stakenburg
“goed vertoeven in Novotel”
  • vriendelijkheid TOPPIE
  • sfeerlicht op de kamer en instructies voor bijv. verwarming airco

8

Diana
“Prima hotel”
  • - bereikbaarheid ligging - uitgebreid ontbijtbuffet - voldoende parkeergelegenheid Door onjuiste (geen) informatie bij het inchecken, op de laatste dag het ontbijt gemist. Dit werd vriendelijk opgelost door ons alsnog broodjes, een gekookt eitje en beleg en drinken aan te bieden. Later werd ons nog aangegeven ons te melden als we nog iets wilden hebben.
  • - de kamer mag een likje verf krijgen - het tapijt had veel vlekken. Laminaat zou hygiënischer zijn - ontbijtbuffet werd niet altijd tijdig bijgevuld

7.2

Jessica Tan
“een fijn verblijf, mede door een goed bed, fijn textiel, zalig ontbijt”
  • gratis parkeergelegenheid , vriendelijke behulpzame baliemedewerkers, een goed bed, fijn bed- en badtextiel, regelbare kamertemperatuur, airco, horren voor de ramen, waterkoker op de kamer aanwezig en thee.gratis kluisje op kamer. ontbijt heerlijk en uitgebreid, lange mogelijkheid om te ontbijten tot half twaalf. ontbijt werd nog tot kort voor sluiting aangevuld en gasten werden er even op geattendeerd dat de cafehoek ging sluiten, zodat ze nog de mogelijkheid hadden iets te halen. hotel is ma
  • om te zeuren dan lift deed af en toe vreemd, haperde, kussens net even te vol stevig, open kledingkast, weinig hangers, lege bar op de kamer, nachttafeltje erg klein,kreeg de hotelkamerdeur niet voelbaar op slot snachts.

7

Sandra Engels
“goed hotel voor bezoek Rotterdam ”
  • Fijn hotel, goede tramverbinding naar Rotterdam blaak ( markthal)
  • Op het ontbijt na fijn hotel.prijs ontbijt te hoog voor de keuze die je krijgt. Koffie kwaliteit kan veel beter

6.4

Thea Oosterveen
“Slecht prijs kwaliteit”
  • ruime, schone kamer vriendelijk personeel hotel was makkelijk bereikbaar gratis parkeren
  • Diner was slecht (niet gare patat, uitgedroogde tournedos) Ontbijt prima maar te duur (18,50), de prijs kwaliteit verhouding was hier zoek. Bedden hard en oncomfortabel

8.4

Frans Meijer
“Verblijf”
  • Zeer vriendelijk personeel, een compliment voor de schoonmaak ploeg zeer netjes en correct
  • Dat de tv geen buitenlandse ondertiteling heeft en een beperkt aantal zenders voor engelse gasten

7.6

J. Bonnema - Boekelo
“het is ons prima bevallen. geen aanmerkingen”
  • Schoon , goed bed, ligging hotel prima
  • andere gasten s morgens al zo vroeg lawaai hebben, maar daar kunnen jullie niets aan veranderen, is in alle hotels zo, jammer.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Novotel Rotterdam - Schiedam zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Novotel Rotterdam - Schiedam via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Novotel Rotterdam - Schiedam. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Novotel Rotterdam - Schiedam.
Bij Hotels.nl kun je Novotel Rotterdam - Schiedam reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Novotel Rotterdam - Schiedam, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Novotel Rotterdam - Schiedam ligt 1,8 km van het centrum van Schiedam.

Novotel Rotterdam - Schiedam heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

Novotel Rotterdam - Schiedam Heeft een eigen fitness ruimte.

Novotel Rotterdam - Schiedam heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

Novotel Rotterdam - Schiedam heeft ontbijt beschikbaar voor de gasten. Ontbijt is niet altijd inclusief in de kamerprijs.

Novotel Rotterdam - Schiedam heeft een buitenzwembad. Hier kunnen kosten aan verbonden zijn. Neem contact op met de accommodatie voor meer informatie.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability