8.2
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Hotel Zum Ritter

Adres:
Würzburger Str. 31
Seligenstadt

Beschikbaarheid ophalen...


Informatie over de accommodatie


Hotel Zum Ritter in Seligenstadt biedt comfortabele en moderne accommodaties die geschikt zijn voor zowel zakelijke reizigers als toeristen. Deze drie-sterrenaccommodatie ligt op slechts vijf minuten lopen van het treinstation, het marktplein en de basiliek. Dankzij de nabijheid van Frankfurt, inclusief de luchthaven en het stadscentrum, is het hotel een handige keuze voor wie de regio wil verkennen. Gasten kunnen genieten van het rustige verblijf in kamers met kersenhouten meubels en airconditioning en moderne voorzieningen zoals gratis Wi-Fi zijn beschikbaar door het hele hotel.

De algemene faciliteiten van Hotel Zum Ritter zijn ontworpen met oog voor gemak en comfort. Er is gratis privéparkeerplaats op het terrein en een oplaadpunt voor elektrische voertuigen. Gasten profiteren verder elke ochtend van een heerlijk warm en koud ontbijtbuffet en er zijn diverse voorzieningen zoals fietsenstalling en verhuur. Huisdieren zijn welkom zonder extra kosten en het hotel biedt een scala aan kameropties, waaronder standaard- en comfortkamers, evenals een twee-slaapkamerappartement voor gezinnen of grotere gezelschappen.

Hotel Zum Ritter hecht groot belang aan de gezondheid en veiligheid van haar gasten door de implementatie van effectieve reinigings- en veiligheidsprotocollen, waaronder fysiek afstand houden en het beschikbaar stellen van desinfecterende handgels. De kamers varieren van klassiek ingerichte eenpersoons- en tweepersoonskamers tot comfortvarianten met moderne meubelen en luxe badkamers. Het hotel biedt verder tal van extra services, zoals bagageopslag, express check-in/check-out, en dagelijkse schoonmaak. Met een beoordeling van 8,2 op basis van 915 beoordelingen, is Hotel Zum Ritter een gewaardeerde keuze voor een ontspannen verblijf in Seligenstadt.



Faciliteiten in Hotel Zum Ritter

Eten en drinken
  • Lunchpakket
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Toiletartikelen
  • WC
Slaapkamer
  • Airconditioning
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • Geluiddichte kamer
  • Kitchenette
  • Koelkast
  • Magnetron
  • Minibar (exclusief)
  • Senseo Koffiezetapparaat
  • TV
Woon gedeelte
  • Eethoek
  • Keuken
  • Oven
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Diensten receptie
  • Express check-in/check-out
Schoonmaak service
  • Wasservice
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Fietsen
  • Fietsverhuur

In de omgeving

8.2

Beoordeeld door: 920 gasten.

7

April

Groepsreizigers
14 mei 2025

“Zeer schoon, goede prijs, geen lucht!”
  • Het ontbijt is zeer typisch; alle ontbijtkeuzes van de ochtend.
  • Geen lift. Moeilijk om trappen te klimmen met bagage.

8

Michael

Jong stel
8 mei 2025

“Handig voor de A3 autosnelweg, geweldig bed en ontbijt.”
  • Kamer: netjes en schoon, maar compact. Ontbijt: heerlijke broden, koffie en warme gerechten.

9

Teri

Alleenreiziger
12 april 2025

“Uitstekend”
  • Een prachtig hotel. Zeer vriendelijke en gastvrije medewerkers. Ik spreek geen Duits, maar het personeel was zo behulpzaam en ik had alles wat ik nodig had. De kamer was schoon, warm en comfortabel met dagelijkse schoonmaakservice. Heerlijk gevarieerd en gezond continentaal ontbijt voor slechts 7 euro per dag. De locatie was ook geweldig, dicht bij het treinstation en op loopafstand van het stadscentrum. Ik zal hier zeker weer verblijven als ik ooit terug moet naar Seligenstadt.
  • Niets, het was goed.

9

Petar

Zakenreiziger
5 april 2025

“Uitstekend”
  • Prijs, badkamer, personeel en ontbijt
  • Geen lift, ouderwetse meubels.

10

Veronika

Gezin met kinderen
2 maart 2025

“Uitzonderlijk”
  • We hebben de suite geboekt voor onze familie van vier en vonden het echt mooi en ruim. Het ontbijt was geweldig, met veel opties en de dame die ons bediende was zeer behulpzaam. De communicatie met het hotel voor onze aankomst was uitstekend en zij hebben een prachtig restaurant aanbevolen waar we heerlijk hebben gedineerd (Alte Schmiede). Seligenstadt is een zeer pittoresk stadje en we wensen dat we langer konden blijven.
  • Niets.

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.