9.3

Hotel De Beek Anno 1410

Adres:
Beekstraat 56
3800 Sint-Truiden

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Hotel De Beek Anno 1410 is een karakteristiek boutiquehotel, gelegen in het historische centrum van Sint-Truiden. Deze stad in het hart van Haspengouw staat bekend om haar rijke verleden en sfeervolle marktplein. Het hotel bevindt zich op loopafstand van de Grote Markt, het stadhuis en de imposante abdijtoren, die samen het levendige centrum vormen. Sint-Truiden is goed bereikbaar met de trein; het station ligt op korte afstand van het hotel, en de stad is eenvoudig te bereiken via de nabijgelegen snelwegen. In de directe omgeving zijn ook de bloesemroutes en kastelen van Haspengouw te ontdekken, wat het hotel tot een aantrekkelijke uitvalsbasis maakt voor zowel cultuurliefhebbers als wandelaars en fietsers. De ambiance in het hotel is klassiek en warm, met veel aandacht voor historische details en een rustige, authentieke sfeer die past bij de monumentale omgeving.

De kamers van Hotel De Beek Anno 1410 zijn comfortabel ingericht en combineren hedendaags gemak met historische elementen. Gasten verblijven in kamers met originele houten balkenplafonds en stijlvolle meubels, die zorgen voor een unieke en huiselijke uitstraling. Iedere kamer beschikt over moderne voorzieningen, waaronder gratis wifi, een flatscreen-tv en een eigen badkamer met inloopdouche. Sommige kamers bieden uitzicht op de levendige stad of de rustige binnentuin. Het hotel zelf beschikt over een gezellige lounge, een kleine bibliotheek en een sfeervolle ontbijtruimte. Voor gasten die met de fiets komen, is er een afgesloten fietsenstalling aanwezig. De combinatie van authentieke architectuur en hedendaags comfort maakt het verblijf aangenaam voor zowel korte als langere verblijven in Sint-Truiden.

De service in Hotel De Beek Anno 1410 kenmerkt zich door persoonlijke aandacht en gastvrijheid. Het personeel staat klaar om gasten te adviseren over bezienswaardigheden en activiteiten in de regio. Elke ochtend wordt er een uitgebreid ontbijtbuffet geserveerd met verse streekproducten. Voor lunch of diner zijn er in de nabije omgeving diverse eetgelegenheden te vinden, zoals het eigentijdse restaurant De Fakkels en het klassieke Bistro Zutt. Wat het hotel bijzonder maakt, is de rijke historie van het gebouw, dat teruggaat tot het begin van de vijftiende eeuw. Dit geeft het verblijf een uniek karakter, waardoor het hotel geschikt is voor romantische uitjes, cultuurliefhebbers en reizigers die op zoek zijn naar een authentieke ervaring in het hart van Sint-Truiden.



In de omgeving

Parkeergarage
  • Parking Centrum 370m
  • Parking Gazo 784m
Restaurant
  • Place Vert 118m
  • Bistro Zutt 149m
  • De Bink 150m
  • De Gebrande Winning 660m
  • De Fakkels 1.6 km
  • DronePort Cuisine 2.8 km
  • Bistro Richard 3.3 km
  • Aurum 3.4 km
Museum
  • Historisch Centrum Luchtmachtbasis Brustem 36m
Toeristische attractie
  • Keizerszaal 60m
  • Abdijtoren Sint-Truiden 70m
  • Mariagrot van de Mierhoop 6.8 km
  • Geologische wand 7.3 km
  • Geologische wand 7.3 km
  • Tank 8.4 km
Treinstation
  • Sint-Truiden 701m

9.3

Beoordeeld door: 77 gasten.

7

Tony

Jong stel
7 september 2025

“Goed”
  • Zeer mooie introductie en zo handig voor het centrum van Sint-Truiden.
  • Het is een beetje een vreemde opstelling met een gedeelde keuken die luidruchtig kan zijn als deze door andere gasten wordt gebruikt. Maar het is overall een fijne plek en ik wil niet te kritisch zijn.

9

Jurgen

Jong stel
9 juli 2025

“Uitstekende plek om te verblijven voor een bezoek aan de omgeving.”
  • Personeel, locatie, ruime kamer, ontbijt.
  • Niets

10

Giorgi

Jong stel
6 juli 2025

“Uitzonderlijk”
  • alles
  • niets

10

Tholen

Jong stel
4 februari 2025

“Het hotel is een prachtig historisch gebouw in het centrum van Sint-Truiden met moderne voorzieningen!”
  • We werden ontvangen aan de bar van het hotel en werden uitgenodigd voor een drankje, waar onze gastheer alles uitlegde over het hotel en de activiteiten in Sint-Truiden, waar we konden eten en wat we konden doen in de omgeving. De kamer was uitstekend en het ontbijt was buitengewoon. Zeker een plek om naar terug te keren!

9

V

Zakenreiziger
3 december 2024

“Uitstekend”
  • Over het geheel genomen goed

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Hotel De Beek Anno 1410 zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Hotel De Beek Anno 1410 via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Hotel De Beek Anno 1410. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Hotel De Beek Anno 1410.
Bij Hotels.nl kun je Hotel De Beek Anno 1410 reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Hotel De Beek Anno 1410, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Hotel De Beek Anno 1410 ligt 80 meter van het centrum van Sint-Truiden.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability