8.8
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Hotel Sanders de Paauw

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Hotel Sanders de Paauw in Sluis biedt een hoogwaardige verblijfservaring met acht recent gerenoveerde kamers die zijn uitgerust met comfortabele boxspringbedden. Elke kamer biedt moderne faciliteiten zoals airconditioning en een privébadkamer, waarmee comfort en gemak voorop staan. Dit etablissement, geklasseerd als een herberg, biedt een rustige en aangename omgeving voor zowel zakelijke als recreatieve reizigers.

Gasten kunnen genieten van de culinaire hoogstandjes in het hotelrestaurant, dat Franse en Belgische gerechten serveert. De menukaart biedt een selectie van verfijnde vlees- en visspecialiteiten in een sfeervolle setting. Het terras is een ideale plek om te ontspannen met een drankje of een kop koffie, waarbij de gastvrije ambiance bijdraagt aan een aangename eetervaring.

Hotel Sanders de Paauw ligt op een gunstige locatie nabij Cadzand en de golfbaan De Brugse Vaart, en biedt gemakkelijke toegang tot de schilderachtige omgeving van Sluis. Daarbij kunnen gasten gebruikmaken van faciliteiten zoals fietsverhuur om de prachtige regio te verkennen. Gratis WiFi door het hele hotel en gratis privéparkeren zonder reservering zorgen voor extra gemak tijdens uw verblijf. Huisdieren zijn niet toegestaan, wat het hotel ideaal maakt voor gasten die in een rookvrije omgeving willen verblijven.



Faciliteiten in Hotel Sanders de Paauw

Eten en drinken
  • Bar
  • Lunchpakket
  • Restaurant
Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Ligbad
  • WC
Slaapkamer
  • Airconditioning
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • Geluiddichte kamer
  • Kluis
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Minibar (exclusief)
  • Rolstoeltoegankelijk
  • TV
Woon gedeelte
  • Kabeltelevisie
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Fietsen
  • Fietsverhuur
Algemeen
  • Lift
Buiten
  • Terras

In de omgeving

Parkeergarage
  • Herendreef 5.4 km
  • oosthoekplein 5.8 km
  • Veerhoeklaan 7.3 km
  • Veerhoeklaan 7.4 km
  • Rubensplein 8.2 km
Restaurant
  • Restaurant ‘t Zwin 58m
  • Andric 166m
  • la Trinité 182m
  • 't Populierenhof 188m
  • Rivers 211m
  • Hart Van Sluis 236m
  • De Drie Wijzen 308m
  • De Corner 363m
Museum
  • Bizarium 264m
  • Fuchsiatuin Zomerweelde 5.6 km
  • Uilenspiegelmuseum 9.5 km
Toeristische attractie
  • Slekkeput 9.2 km
  • Poortgebouw 9.6 km
Treinstation
  • Knokke 7.6 km
  • Duinbergen 8.9 km

8.8

Beoordeeld door: 2663 gasten.

10

Tuan

Alleenreiziger
29 juni 2025

“Fantastisch verblijf”
  • Locatie en sfeer zijn geweldig, het personeel is fantastisch.
  • Niets

10

Let's

Zakenreiziger
28 juni 2025

“Geweldig hotel. Gewoon teleurgesteld.”
  • De vijfde keer dat we hier verblijven, een prachtige plek voor mijn echtgenoot en mij om samen tijd door te brengen. Vriendelijke medewerkers zoals gewoonlijk. Fantastisch ontbijt.
  • Wederom heb ik een tweepersoonsbed geboekt en heb ik een bericht gestuurd om ons alstublieft een tweepersoonsbed te geven en geen twee eenpersoonsbedden. Helaas weer twee eenpersoonsbedden die telkens gemakkelijk verschuiven. Ik heb het aan de vriendelijke heer bij de receptie gevraagd en hij vertelde me dat er kamers met tweepersoonsbedden zijn, maar dat deze volledig geboekt zijn en dat ik met de manager moest spreken. Ik geloof eerlijk gezegd niet dat de vloeren schoon zijn voordat men incheckt.

9

James

Groepsreizigers
16 juni 2025

“Sfeervol hotel in een prachtig klein stadje”
  • De slaapkamers zijn zeer mooi ingericht - eigenlijk van 5-sterrenkwaliteit.
  • Het ontbijt begint pas om 08:00 uur en we moesten om 07:30 uur weg, dus kregen we een klein pakketlunch, wat acceptabel was maar niet hetzelfde. In overeenstemming met alle andere lokale restaurants, kun je na 21:00 uur niets meer te eten krijgen!

10

Claus

Jong stel
15 juni 2025

“Prachtige kamer in een mooie kleine resortstad.”
  • Geweldige locatie aan de rand van het stadscentrum op loopafstand van alles. Er was parkeergelegenheid naast het pand, maar we kregen de laatste plek en het was een rustige dag. Prachtige kamer, we kozen voor de koppelskamer in plaats van de familiekamer - deze had een douche en een apart bad in de slaapkamer, wat we prettig vonden (het toilet heeft een eigen ruimte!). Er hing een spa-sfeer, inclusief zachte handdoeken en fijne toiletartikelen - de douche was fantastisch. Grote moderne tv, hoewel we de chromecast niet aan de praat kregen (we begrijpen dat de meeste hotels die functie niet eens hebben) en de Wi-Fi op de bovenste verdieping wellicht te traag was om te streamen. Het ontbijt was geweldig met pannenkoeken, spek en 3 soorten eieren, naast al het gebruikelijke fruit, brood, enzovoort. De rugbyspelende man die ons uitcheckte was erg vriendelijk.
  • De vloer was zandig, waarschijnlijk vanwege de bouwwerkzaamheden buiten. De bouwers hebben ons ook om 07:15 wakker gemaakt door te schreeuwen. Maar we zouden dat waarschijnlijk niet gehoord hebben als het raam gesloten was en het zal toch binnenkort klaar zijn. De receptie kon beter aangegeven worden, zowel vanaf de voorkant/restaurant als de zijkant/parkeergelegenheid. De dame die onze incheck verzorgde kon iets welkomer zijn. Het ergste voor ons was echter (en we weten dat het een kwestie van smaak is) de koffie bij het ontbijt - behulpzaam gemarkeerd als ‘sterk’ en ‘zacht’, maar beide waren voor ons echt sterk (ondrinkbaar voor een van ons) en we kregen geen cappuccino aangeboden. Er was alleen thee op de kamer. Dit zijn echter kleine ergernissen; het is een werkelijk mooie plek.

10

Clive

Jong stel
6 juni 2025

“Uitzonderlijk”
  • Alles was geweldig.
  • Niets

7

Mohamed

Alleenreiziger
30 mei 2025

“Goed”
  • Gezellig en goede locatie
  • Parkeerruimte beperkt.

10

Richard

Jong stel
29 mei 2025

“Een zeer aangenaam hotel om te bezoeken en te verblijven, de accommodatie en het personeel zijn uitstekend.”
  • De locatie van de kamer was uitstekend. We hebben hier al vele keren verbleven en zijn nooit teleurgesteld.
  • Niets

10

Kenneth

Jong stel
17 mei 2025

“Uitstekend”
  • We hebben in vijfsterrenhotels verbleven en dit hotel was net zo goed, zo niet beter. Het ontbijt was een van de beste die we ooit hebben gehad. We kijken ernaar uit om terug te komen.
  • Niets

10

Bill

Jong stel
12 mei 2025

“Perfect hotel voor een verblijf in de omgeving.”
  • Geweldig ontbijt, zowel warm als koud - perfect en ook het diner was uitstekend. Goed gelegen voor het zuiden van Nederland en België. Parkeren is echt onbeperkt met de gemeentelijke parkeerplaats naast de deur voor 5 euro per dag.
  • niets

9

Lapien

Jong stel
11 mei 2025

“Waar voor je geld”
  • Excellent ontbijt !!!
  • Auberge

9

Geoff

Jong stel
24 april 2025

“Uitmuntend”
  • Zeer goed ontbijt

4

An

Jong stel
16 april 2025

“Teleurstellend”
  • Aangename omgeving voor fietstochten.
  • Wij hebben betaald voor een superior dubbelkamer met uitzicht op het meer, maar kregen een standaardkamer zonder terugbetaling. Er is helemaal geen reactie van het personeel geweest.

10

Christine

Jong stel
7 maart 2025

“Sluis verblijf”
  • Het hotel is absoluut prachtig en bevindt zich midden in het centrum van Sluis. De kamer was zeer schoon en uiterst comfortabel, beter had ik het niet kunnen wensen. De toevoeging van het ontbijt was heerlijk en het eten was voortreffelijk. Ik zou dit hotel aan iedereen aanraden die in deze regio van Nederland verblijft.
  • Er was niets dat we niet leuk vonden.

9

Jason

Jong stel
5 maart 2025

“Uitstekend;)”
  • Locatie uitstekend;) Ontbijt uitstekend;) Kamer uitstekend;) Personeel uitstekend;)
  • Parkeren

10

Louise

Jong stel
28 februari 2025

“Fantastisch verblijf, vriendelijke eigenaren met geweldig personeel, fantastisch eten. Ik zal hier zeker weer verblijven en het aan iedereen aanbevelen.”
  • absoluut alles!
  • helemaal niets.

8

Ian

Jong stel
27 februari 2025

“Een zeer fijne plek om te verblijven.”
  • De nieuwe uitbreiding is voltooid en de kamers zijn uitstekend. Het personeel is vriendelijk en behulpzaam.
  • Het restaurant heeft het menu om 17:00 uur veranderd naar een zeer beperkte keuze, maar de chef stemde ermee in om ons van het eerdere menu te laten bestellen.

10

Eloise

Zakenreiziger
17 februari 2025

“10 uit 10 verblijf”
  • Het personeel was ongelooflijk vriendelijk, de omgeving was prachtig en alles was zeer schoon.
  • Niets, het verblijf was perfect.

9

Chris

Jong stel
17 januari 2025

“Goed hotel en restaurant.”
  • Zeer gastvrij, comfortabel hotel met een goed restaurant op een prachtige locatie.
  • Het is vermeldenswaard dat het restaurant voor veel mensen relatief vroeg sluit (we arriveerden een beetje laat en wilden om 20:00 uur eten). Ze deden echter hun best om ons tegemoet te komen, en we kregen een beperkte keuze aan gerechten, die zeer smakelijk bleken te zijn. Een betere plek om fietsen op te bergen zou ook prettig zijn.

8

Jane

Gezin met kinderen
4 januari 2025

“Prachtige locatie”
  • Comfortabel bed Lekker ontbijt
  • Personeel niet erg gastvrij bij aankomst. Bad in de slaapkamer - niet privé.

6

Ronald

Zakenreiziger
12 december 2024

“Aangenaam”
  • De locatie is goed, de voorzieningen zijn goed.

9

Anantha

Gezin met kinderen
2 november 2024

“Geweldige locatie en schone kamers.”
  • Het ontbijt was erg lekker
  • De parkeerplaats van het hotel was vol, dus we hebben geparkeerd in een openbare parkeerplaats zonder kosten.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Hotel Sanders de Paauw zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Hotel Sanders de Paauw via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Hotel Sanders de Paauw. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Hotel Sanders de Paauw.
Bij Hotels.nl kun je Hotel Sanders de Paauw reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Hotel Sanders de Paauw, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Hotel Sanders de Paauw ligt 344 meter van het centrum van Sluis.

Hotel Sanders de Paauw heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Hotel Sanders de Paauw heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

Hotel Sanders de Paauw heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.