7.8
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Abalon Hotel ideal

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Abalon Hotel ideal Stuttgart is een modern hotel in het centrum van Stuttgart, op korte loopafstand van bekende bezienswaardigheden zoals het Schlossplatz, de Königsstraße en het Staatsgalerie museum. Dankzij de centrale ligging is het hotel eenvoudig bereikbaar via het hoofdstation van Stuttgart, dat op enkele minuten lopen ligt. Ook de verbindingen met het openbaar vervoer zijn uitstekend, waardoor gasten snel toegang hebben tot andere delen van de stad en de omliggende regio, zoals de wijngaarden rond Stuttgart of het Porsche Museum. De sfeer in en rondom het hotel is eigentijds en zakelijk, wat goed past bij de dynamiek van de stad. Door de ligging in het hart van Stuttgart is het Abalon Hotel een geschikte uitvalsbasis voor zowel toeristen als zakenreizigers die de stad en haar culturele hoogtepunten willen ontdekken.

De kamers van Abalon Hotel ideal Stuttgart zijn functioneel ingericht met een moderne uitstraling. Ze beschikken doorgaans over comfortabele bedden, een werkplek en een eigen badkamer. Veel kamers bieden extra voorzieningen zoals airconditioning, een kluisje en gratis wifi, wat aansluit bij de wensen van de hedendaagse reiziger. Het hotel biedt faciliteiten die kenmerkend zijn voor een stadshotel, zoals een ontbijtruimte waar gasten 's ochtends terecht kunnen voor een buffet of een eenvoudig continentaal ontbijt. Voor gasten die met de auto komen, zijn er parkeermogelijkheden beschikbaar. Daarnaast beschikt het hotel over een lift en een receptie die doorgaans gedurende ruime tijden bemand is, wat het verblijf extra comfortabel maakt voor bezoekers die Stuttgart willen verkennen of voor zakelijke doeleinden in de stad verblijven.

Gasten van Abalon Hotel ideal Stuttgart kunnen rekenen op een gastvrije ontvangst en een behulpzame service. Het personeel is doorgaans goed bereikbaar en staat klaar om vragen te beantwoorden of tips te geven over de stad. Het ontbijt wordt in een lichte, moderne ruimte geserveerd en bestaat uit een gevarieerd aanbod, passend bij de internationale samenstelling van het publiek. In de directe omgeving van het hotel bevinden zich diverse restaurants en cafés, variërend van traditionele Duitse keuken tot internationale eetgelegenheden zoals Italiaans en Aziatisch. Wat het hotel uniek maakt, is de combinatie van een centrale ligging, praktische voorzieningen en een moderne ambiance, waardoor het geschikt is voor zowel stedentrippers als zakenreizigers die waarde hechten aan comfort en bereikbaarheid.



Faciliteiten in Abalon Hotel ideal

Eten en drinken
  • Dieetwensen op aanvraag
Badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Toiletartikelen
  • WC
Slaapkamer
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • Kitchenette
  • TV
Woon gedeelte
  • Keuken
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Diensten receptie
  • Express check-in/check-out
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Algemeen
  • Lift
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers
Roken
  • Rokersruimte
Buiten
  • Terras
  • Tuin

In de omgeving

7.8

Beoordeeld door: 1189 gasten.

10

Nasir

Jong stel
4 september 2025

“Een geweldige plek in het centrum.”
  • De accommodatie was werkelijk uitstekend met een top badkamer/douche. Het online inchecksysteem was erg eenvoudig en duurde nauwelijks minder dan 1 minuut bij de receptie. Trouwens, de receptiemedewerkers zowel bij het inchecken als het uitchecken waren zeer vriendelijk.
  • Niets om over te klagen.

8

Maria

Gezin met kinderen
29 augustus 2025

“Zeer aangenaam verblijf”
  • Grote familiekamer, inloopkast, comfortabele bedden en badkamer. Zeer schoon. Fijn om een koelkast en waterkoker op de kamer te hebben.
  • Het is in de zomer iets te warm, er is geen airconditioning.

4

Jakub

Zakenreiziger
23 augustus 2025

“Teleurstellend”
  • Het online incheckproces was gecompliceerd, moet exact op de dag van aankomst worden uitgevoerd, maar er komen veel vervelende e-mails dagen van tevoren. De receptie is slechts enkele uren per dag geopend en zelfs binnen deze periode is het soms leeg...

9

Lee

Gezin met kinderen
23 augustus 2025

“Schoon en rustig verblijf in de buurt van de Markt en de belangrijkste winkelstraten in Stuttgart.”
  • Schoon, rustig, ruim en goed ontbijt.
  • Niets

6

Orsolya

Jong stel
23 augustus 2025

“Goede locatie”
  • Locatie
  • Inchecken is ongebruikelijk; u moet alles online doen, de kamersleutel wordt op uw deur geplaatst.

9

Viola

Gezin met kinderen
21 augustus 2025

“Uitstekend”
  • Het hotel was vlekkeloos schoon en op 2 stations van het centrum. Perfect voor gezinnen.

2

Frederic

Groepsreizigers
19 augustus 2025

“Blijf weg van dit hotel.”
  • locatie
  • Een complete oplichterij. We hadden 3 kamers geboekt voor twee nachten tijdens het EK. De prijzen waren exorbitant, maar dat was het geval voor alle hotels. Dit is dus op zich niet het probleem. Toen mijn vrienden echter arriveerden (rond 19.30 uur, 1 uur voor mij), zei de receptioniste dat fans een paar kamers hadden verwoest, dus ze hadden niet genoeg kamers voor ons. Daarom verplaatsten ze één van ons naar een ander hotel (niet op loopafstand) en boden ze aan om de twee andere kamers samen te voegen tot één kamer, met een extra bed. Op zich geen gekke oplossing, behalve dat ze aandrongen dat we toch de volledige prijs moesten betalen (meer dan 1000 EUR, voor één driekamer voor twee nachten; in een ondermaats hotel). De enige compensatie die ze boden, was gratis parkeren (ik bedoel... dat is bijna beledigend). Mijn vrienden vroegen hen te wachten op mijn aankomst. Toen ik arriveerde, weigerde ik simpelweg. Ik zei: als we maar één kamer krijgen, betalen we voor maar één kamer (ik heb willekeurig andere data gecontroleerd, hun driekamer is doorgaans 25% duurder dan de deluxe tweepersoonskamer waarvoor we hadden betaald; ik zei dat zo'n toeslag acceptabel zou zijn, maar ze zeiden dat het geen optie was). Toen ze realiseerden dat ik niet zou bezwijken, waren de twee kamers ineens weer beschikbaar. Het is duidelijk dat ze hadden besloten om iemand anders te proberen op te lichten. (Ik ben er niet eens zeker van dat ik hun verhaal over verwoeste kamers geloof). Ze zeiden ook dat ze me eerder niet konden bereiken, maar ik heb geen spoor van een e-mail, een telefoontje of een sms van hen ontvangen.

8

Panagiotis

Jong stel
4 augustus 2025

“Zeer aangenaam verblijf, dicht bij het centrum van de stad.”
  • Het hotel is op loopafstand van het centrum van de stad. Het heeft parkeermogelijkheden. De kamer is ruim en warm.
  • De inrichting van de kamer was ouderwets.

9

Amy

Groepsreizigers
3 augustus 2025

“Geweldige kamer. Fantastisch ontbijt! Prachtig verblijf!”
  • Ontbijt was uitstekend. Bedden waren comfortabel, schoon en zacht. Douche was geweldig. Locatie was goed. Het personeel leek zeer vriendelijk en behulpzaam.
  • Ik vond de contactloze incheckprocedure niet prettig. Ik wilde er op elk moment zeker van zijn dat er iemand aanwezig was. Ik had graag op het dakterras willen zijn. Ik had gewild dat er één Engelstalige televisiezender beschikbaar was. Ik had gewild dat de koelkast kouder was en dat we ijs konden hebben.

8

Viola

Alleenreiziger
1 augustus 2025

“Zeer goed”
  • schoon en rustig

4

Brandon

Jong stel
31 juli 2025

“Teleurstellend”
  • Valse wimpers geplakt aan de spiegel in de badkamer. Andere tekenen van een gebrek aan schoonmaak.

7

Bettina

Zakenreiziger
29 juli 2025

“In orde.”
  • Grote kamers Vrij rustig
  • Geen flexibiliteit voor uitchecken. Geen airconditioning.

10

Victoria

Zakenreiziger
26 juli 2025

“Uitzonderlijk”
  • Zeer gezellige, schone en mooie kamer. Het bed was fantastisch groot en comfortabel.

9

Mc

Alleenreiziger
19 juli 2025

“Thuis weg van huis”
  • Tibo was erg vriendelijk en heeft me op alle mogelijke manieren geholpen. Aangezien het mijn eerste keer in Stuttgart was, behandelde hij me als een broer. Het ontbijt was heerlijk. Dicht bij het stadscentrum.
  • De kamer was echt te warm, naar mijn smaak. Ik geef de voorkeur aan een hogere temperatuur in de kamer. De kussens waren te zacht.

7

Mahmoud

Alleenreiziger
18 juli 2025

“Goed”
  • De ruimte was geschikt en het internet was snel.
  • Geen koelkast of minibar, er was geen optie voor vervroegd inchecken.

8

Mircea

Alleenreiziger
12 juli 2025

“Zeer goed”
  • De kamer was groot en schoon. Het bed was zeer comfortabel. Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding!
  • Er was een vreemde geur in de kamer, maar niets te onaangenaam.

3

Anna

Zakenreiziger
11 juli 2025

“De voorzieningen moeten gecontroleerd worden op goede werking.”
  • Het is gelegen op een goede locatie.
  • De deurvergrendeling (sleutelkaartensysteem) functioneerde niet toen ik 's nachts naar bed wilde gaan en werkte niet meer totdat ik uitcheckte. De noodtelefoon was losgekoppeld en niet beschikbaar. Het duurde een uur voordat het personeel bij het hotel arriveerde en uitvond hoe ze de deur konden openen. De medewerker bleef klagen dat hij op dat uur aanwezig moest zijn. De receptionist vertelde me "dit soort dingen gebeurt" toen ik de volgende dag uitcheckte.

8

Monica

Jong stel
7 juli 2025

“Geweldige prijs-kwaliteitverhouding”
  • Comfortabel, op slechts 8 minuten loopafstand van het stadscentrum. Goede omgeving en parkeergelegenheid.
  • Niets

6

Maximilian

Vriendengroep
5 juli 2025

“Was oke - niet de beste! Maar voor de prijs absoluut in orde.”
  • Was vrij centraal Goedkoop
  • Was erg luid en rumoerig.

10

Ričards

Alleenreiziger
1 juli 2025

“Uitzonderlijk”
  • Gemakkelijke incheck, goede ligging, eenvoudig te vinden. Fijn om te zien dat ontbijt inbegrepen was, het eten was goed. De kamer had een uitgang naar een binnenplaats, wat een aangename verrassing was.

10

Mona

Gezin met kinderen
30 juni 2025

“Uitzonderlijk”
  • Het hotel bevindt zich op een zeer goede locatie, op loopafstand van het stadscentrum. Er is een supermarkt op enkele stappen afstand. Ik vond de locatie echt prettig. De kamer is ruim, comfortabel en zeer schoon.
  • Niets... alles was geweldig.

5

Sushil

Gezin met kinderen
26 juni 2025

“Niet zo'n geweldige accommodatie.”
  • Niets
  • Alles

7

Madhu

Gezin met kinderen
26 juni 2025

“Goed”
  • Schone kamer, locatie.
  • Geen koffie / minibar of andere voorzieningen in de kamer. Parkeren voor de motorfiets was duur.

7

Abhijeet

Vriendengroep
10 juni 2025

“Niet slecht voor de prijs.”
  • Goede grootte en betaalbaar.
  • De toiletdeur blijft ontgrendeld, er wordt geen drinkwater verstrekt, de theekannen waren leeg. Vreemde plaatsing van meubels, waarbij het bureau centraal in de kamer is geplaatst.

10

Pijjaya

Gezin met kinderen
9 juni 2025

“Tevreden”
  • Het hotel bevindt zich op een goede locatie. Niet erg dicht, maar ook niet te ver van het stadscentrum. Het bed en de badkamer zijn comfortabel. Ik vind het erg prettig dat het hotel zich in een rustige en kalme omgeving bevindt. Daarnaast zijn de medewerkers vriendelijk.
  • Niets

6

Shkurte

Zakenreiziger
4 juni 2025

“Het is geschikt voor een kort verblijf.”
  • het was dicht bij het stadscentrum
  • Er waren regenlekken vanuit het plafond op de dagen dat het regende!

7

Masakun

Zakenreiziger
1 juni 2025

“Goed”
  • De locatie is zeer goed.
  • Ik wilde slippers.

2

Anna

Alleenreiziger
31 mei 2025

“Zeer slecht”
  • Zij zeiden dat er geen kamer voor mij beschikbaar was, hoewel ik al was aangekomen en van tevoren had gereserveerd. Vervolgens ben ik naar een ander hotel gegaan, dat door Abalon was voorgesteld, maar dat verblijf was onaangenaam.

8

Nigel

Jong stel
31 mei 2025

“Al met al een goede manier om het stadscentrum van Stuttgart te bezoeken.”
  • Modern en vrij minimalistisch, maar ook vrolijk en comfortabel. Parkeren onder het hotel. Vriendelijk en behulpzaam personeel.
  • Communicatie gedurende meerdere dagen voor de aankomst (en voornamelijk alleen in het Duits) benadrukte het belang van online inchecken voor de aankomst. Dit was echter pas mogelijk op de dag van aankomst. Toen de dag aanbrak, werd inchecken opnieuw geweigerd omdat alle facturen betaald moesten zijn en er nu een nieuwe factuur voor parkeren was verschenen - zonder betalingslink. Toen ik later terugkwam, was betaling mogelijk en uiteindelijk werd inchecken voltooid. Bij aankomst was het proces nog steeds verre van eenvoudig. Er moesten kaarten worden gepresenteerd, de machine bij de receptie kon geen keycard afdrukken, dus hadden we uiteindelijk toch de hulp van een receptiemedewerker nodig. Daarna was alles in orde.

9

Ksenia

Jong stel
23 mei 2025

“Waar voor je geld”
  • Schone kamer, vriendelijk personeel, rustige locatie.
  • De garage moest dezelfde prijs betalen voor een nacht als voor een hele dag. De douche is niet volledig van de kamer gescheiden, wat niet veel privacy biedt.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Abalon Hotel ideal zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Abalon Hotel ideal via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Abalon Hotel ideal. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Abalon Hotel ideal.
Bij Hotels.nl kun je Abalon Hotel ideal reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Abalon Hotel ideal, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Abalon Hotel ideal ligt 923 meter van het centrum van Stuttgart.

Abalon Hotel ideal heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Abalon Hotel ideal staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.

Abalon Hotel ideal heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability