the niu Kettle
Stuttgart
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Het niu Kettle is een modern hotel in Stuttgart dat zich onderscheidt door comfort en gemak. Dit eigentijdse hotel biedt een breed scala aan voorzieningen, waaronder een gedeelde lounge en gratis WiFi in alle ruimtes. De kamers zijn rookvrij, voorzien van airconditioning en beschikken over een flatscreen-tv en een eigen badkamer, waardoor een aangenaam verblijf wordt gegarandeerd. Het hotel scoort een indrukwekkende 8,3 op basis van 3897 beoordelingen, wat de kwaliteit en gemoedsrust die het biedt benadrukt.
De ligging van het niu Kettle is ideaal voor zowel zakelijke als recreatieve reizigers. Het hotel is gunstig gesitueerd nabij de Messe Stuttgart en het Sindelfingen-beursterrein, waardoor belangrijke bezienswaardigheden zoals de Stuttgarter Beurs en het Staatstheater gemakkelijk te bereiken zijn. Voor gasten die met de auto komen, biedt het hotel privéparkeerplaatsen tegen een vergoeding, hoewel reservering niet mogelijk is. Zo wordt het verkennen van de stad moeiteloos een plezierige ervaring.
Bij het niu Kettle wordt u verwelkomd door een meertalig team, dat vloeiend Duits en Engels spreekt, wat zorgt voor een naadloos verblijf. Het hotel biedt een reeks kamers, waaronder standaard en superior tweepersoonskamers, die allen voorzien zijn van geluiddichte wanden voor extra privacy. Gasten kunnen profiteren van diverse faciliteiten, zoals een bar, 24-uursreceptie, diverse speciale diëten op aanvraag en voorzieningen voor mindervaliden, waardoor elke gast zich welkom en comfortabel voelt.
Faciliteiten in the niu Kettle
Eten en drinken
- Bar
- Dieetwensen op aanvraag
- Lunchpakket
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Haardroger
- WC
Slaapkamer
- Airconditioning
- Flatscreen televisie
- Geluiddichte kamer
- Kluis
- TV
Woon gedeelte
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Openbaar Parkeren
- Parkeerplaats
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Algemeen
- Lift
Toegangkelijkheid
- Anti-allergene kamers
Gehandicapen toegang
- Mindervaliden kamers
In de omgeving
8.3
Beoordeeld door: 3928 gasten.
8
DanielAlleenreiziger
13 augustus 2025
- Hier voor de tweede keer verbleven. Een hotel met een goede prijs-kwaliteitverhouding, vriendelijk personeel en een bovengemiddeld ontbijtaanbod. De kamers waren ook zeer schoon.
- De bedden waren de zwakke punten in beide kamers waarin ik tot nu toe heb verbleven, aangezien de matrassen 's nachts steeds uit elkaar dreven, wat het slapen op bepaalde momenten bijna onmogelijk maakte.
8
LiyuAlleenreiziger
12 augustus 2025
- Goed
10
DilaraAlleenreiziger
9 augustus 2025
- De kamers waren schoon en opgeruimd. Het hotelontbijt was echt heerlijk. Het personeel van het hotel was uitzonderlijk vriendelijk en professioneel.
8
MartinJong stel
7 augustus 2025
- Mooi hotel, modern uiterlijk. De keuze voor het ontbijt was goed.
- De keuze aan voedsel 's avonds was slecht; we moesten een bevroren pizza eten waarvan we zagen dat deze uit de vriezer werd gehaald en bereid. Elke pizza kostte ongeveer 10 euro.
7
ReinoutAlleenreiziger
29 juli 2025
- Bed
- Bar restaurant
7
EgboVriendengroep
17 juli 2025
- is net en schoon
- het is ver weg uit de stad; je moet ongeveer 35 minuten rijden om daar te komen vanuit de stad Stuttgart.
10
SimonGezin met kinderen
15 juli 2025
- schoon, rustig, comfortabel met geweldig en vriendelijk personeel
- niets
9
AndrejAlleenreiziger
11 juli 2025
- - een goede locatie, dicht bij de snelweg - een stille en comfortabele kamer - goed ontbijt - een parkeergarage - vriendelijk personeel
9
LauraZakenreiziger
1 juli 2025
- Mooi hotel. Zeer comfortabele bedden. Goed ontbijt.
10
JernejAlleenreiziger
20 juni 2025
- Alles was geweldig.
- Als e-mails moorden waren, zou dit hotel een seriemoordenaar zijn: Ik heb een ongelooflijke hoeveelheid e-mails (allemaal in het Duits) van dit hotel ontvangen. Ze waren niet nuttig en volkomen overbodig.
8
AdejimiJong stel
13 juni 2025
- Het ontbijt was zeer goed. De locatie was ook goed.
9
EvanZakenreiziger
9 juni 2025
- De accommodatie bevindt zich vrij dicht bij het treinstation.
10
FahadAlleenreiziger
8 juni 2025
- Modern en ruim
- niets
5
ClaudeZakenreiziger
5 juni 2025
- Moderne uitstraling, schoon, ramen geopend. De barman en het vrouwelijke personeel bij de receptie zijn vriendelijk, behulpzaam en professioneel.
- Het hotel kan luidruchtig zijn, afhankelijk van welke kant van het hotel u een kamer boekt, vanwege een forensentrein die voortdurend passeert. Er ontbreekt aan voorzieningen in de kamer, zoals koffie, thee, een waterkoker, een koelkast, en de kamer is 's nachts heet zonder airconditioning. De koffie bij het ontbijt is van gemiddelde kwaliteit. Enkele mannelijke medewerkers bij de receptie negeren u vrijwel en u krijgt het gevoel dat u hen tot last bent. Er is geen echt restaurant: de keuze bestaat uit pizza of flammkuchen.
7
WilcoAlleenreiziger
29 mei 2025
- Comfortabele kamer voor een goede prijs.
- Zeer onprofessioneel personeel, veel te druk met zichzelf in plaats van met de gasten.
8
ErsinAlleenreiziger
17 mei 2025
- Nieuw hotel
- Alles was in orde.
10
DavidZakenreiziger
4 mei 2025
- Ze hadden geen parkeerplaats, ik moest bijna 1 mijl verderop parkeren.
8
JoseAlleenreiziger
3 mei 2025
- - Uitstekend comfort, stijl en een geweldig ontbijt.
- - Uiterst traag inchecken, geen mogelijkheid om een parkeerplaats te reserveren.
10
DeanZakenreiziger
19 april 2025
- Goede parkeerfaciliteiten, zeer schoon en comfortabel. Een uitstekende tussenstop voor de nacht.
5
MarleenJong stel
13 april 2025
- Maak uw alarmsysteem in orde.
- Omdat we zeer lang hebben gereisd en slaap nodig hadden, was het erg teleurstellend om onze tassen om 2 uur 's nachts in te pakken omdat het brandalarm afging.
9
JillJong stel
10 april 2025
- Mooie kamer! Zeer schoon en goede bedden. Ook een mooi ogende badkamer. Er was een grote flatscreen-tv en we vonden ook bluetooth-luidsprekers in de muur. Erg prettig voor wat achtergrondmuziek. Goede airconditioning!
- Locatie. Het is een half uur met het openbaar vervoer van Stuttgart Hbf. Bovendien is het gebied waar het hotel zich bevindt iets minder aantrekkelijk. Het was voor mij geen probleem, aangezien we op reis waren en slechts één nacht verbleven.
7
MarynellaJong stel
10 april 2025
- Het was een prettig en comfortabel hotel met alle voorzieningen.
- Tijdens het inchecken was de receptionist vijandig tegen mij. Ik vroeg waar de parkeergelegenheid was, maar hij wilde niet reageren en vroeg in plaats daarvan zijn collega (ik veronderstelde dit omdat hij een andere taal sprak) om mij het uit te leggen. Zijn collega was echt vriendelijk en beleefd. De rest van het personeel dat ik tijdens het uitchecken ontmoette, was ook beleefd en vriendelijk.
6
SvenJong stel
6 april 2025
- Schoon, goede toegang tot de kamers.
- Geen koelkast of waterkoker in de kamer. Weinig opbergruimte. Het is niet mogelijk om te douchen zonder de vloer van de badkamer behoorlijk nat te maken (vooral rond de deur naar de rest van de kamer).
10
AllisonGezin met kinderen
28 maart 2025
- Het personeel was zeer vriendelijk en behulpzaam! Dank u wel.
- Ik wou dat er een telefoon op de kamer was voor het geval je de receptie moet bellen.
5
NicholasZakenreiziger
24 maart 2025
- Kamers waren goed, maar erg duur. Schoon hotel.
- Slechte voorzieningen, er was alleen een kleine pizzaoven en de wachttijden waren erg lang. Ook had ik te maken met een zeer onvriendelijke medewerker bij het uitchecken. Het ontbijt was gemiddeld, het enige fruit bestond uit een paar oude appels.
4
JanJong stel
20 maart 2025
- De kamer was schoon en opgeruimd. De douche was goed.
- Het personeel van de receptie en de bar leek helemaal geen training te hebben gehad. Het bestellen van een drankje aan de bar duurde 20-30 minuten. Het personeel van de receptie was ongepast en niet geïnteresseerd.
7
JamieJong stel
18 maart 2025
- Het was gemiddeld. Te veel kosten in rekening gebracht omdat het niet zo grandioos was.
- N9 buitenterrasje
9
ArdeleanJong stel
13 maart 2025
- We hebben genoten van de kamer, de badkamer en de lobby. De receptie en de bar zijn 24 uur geopend. We hebben echt genoten van ons verblijf!
1
IgnacioZakenreiziger
7 maart 2025
- Niets bijzonders om op te merken.
- Als medewerker van een multinational die veel reist vanwege zakelijke aangelegenheden, raad ik iedereen ten zeerste af om hier te verblijven totdat zij hun procedures wijzigen. Mijn bedrijf zal hier niet meer terugkomen! Hieronder vindt u de redenen: Tijdens mijn verblijf in The Nui Kettle in Vahingen kwam ik in een benarde situatie terecht, waarbij een interne procesfout leidde tot de noodzaak om twee keer een uitbetaling te claimen voor de betaling van een geboekte nacht. Het hotel faalde in het adequaat controleren van hun boekprocedures, waardoor ik de financiële last van hun fout moest dragen. Wat bijzonder frustrerend is, is dat, ondanks dat de fout volledig aan hun kant lag, ik twee maanden lang het verlies van geld heb moeten ondervinden en veel tijd en moeite heb moeten investeren in het herhaaldelijk claimen van de terugbetaling. Dit heeft niet alleen invloed gehad op mijn financiën, maar veroorzaakte ook onnodige stress en overlast, wat wijst op een ernstige tekortkoming in de operationele efficiëntie en klantenservice van het hotel. De chaos in hun procedures was duidelijk zichtbaar, en het gebrek aan communicatie van het management verergerde de situatie alleen maar. De medewerkers toonden een niveau van disrespect dat onaanvaardbaar is in de horeca. Wat nog ontmoedigender is, is het volledige ontbreken van een verontschuldiging van het hotelmanagement, wat wijst op een gebrek aan respect voor klanttevredenheid en basisfatsoen. Ik raad potentiële gasten sterk aan om het verblijf in The Nui Kettle opnieuw te overwegen totdat zij deze interne problemen aanpakken en een klantgerichte benadering implementeren. Mijn ervaring was niet alleen frustrerend, maar benadrukte ook een ernstige tekortkoming in professionaliteit en verantwoordelijkheid aan de kant van het hotel.
10
WouterVriendengroep
25 februari 2025
- Zeer prettig hotel en kamers, vooral gezien de prijs. Behulpzaam personeel en een zeer smaakvol ingericht hotel.
Vraag en antwoord.
the niu Kettle ligt 3,8 km van het centrum van Stuttgart.
the niu Kettle heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
the niu Kettle staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.
the niu Kettle heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.