Hotel Bären Trossingen
Trossingen
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Hotel Bären Trossingen is een 3-sterrenhotel gelegen op een gunstige locatie in het Duitse Trossingen, op slechts 18 km van de Nieuwe Tonhalle. De accommodatie biedt een comfortabel verblijf met goed ingerichte kamers, voorzien van een bureau, een flatscreen-tv en een eigen badkamer. Gasten kunnen zich verheugen op extra comfort met gratis beddengoed en handdoeken. Het hotel is uitermate geschikt voor reizigers die waarde hechten aan gemak en comfort tijdens hun verblijf.
Naast de comfortabel ingerichte kamers biedt Hotel Bären Trossingen diverse faciliteiten die bijdragen aan een prettig verblijf. Gasten hebben toegang tot gratis WiFi, roomservice en kunnen genieten van ontspanning op het terras of in de bar. De accommodatie is volledig allergievrij, zodat elke gast van een aangename en veilige omgeving kan genieten. Het hotel beschikt ook over gratis privéparkeergelegenheid, hoewel reserveren hiervoor niet mogelijk is. Daarnaast is er mogelijkheid om huisdieren mee te nemen, onder voorbehoud van eventuele extra kosten.
Trossingen ligt in de regio Baden-Württemberg, een gebied dat bekend staat om zijn muzikale erfgoed, waaronder de wereldberoemde muziekinstrumentenfabriek Hohner. Dit maakt het hotel een ideale keuze voor muziekliefhebbers en toeristen die de rijke culturele omgeving willen verkennen. Met voorzieningen zoals een spa-bad in bepaalde kamers en opties voor ontbijt op de kamer, biedt Hotel Bären Trossingen een scala aan diensten die inspelen op verschillende behoeften van de gasten.
Faciliteiten in Hotel Bären Trossingen
Eten en drinken
- Bar
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Haardroger
- Inloopdouche
- Ligbad
- WC
Slaapkamer
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Radio
- Telefoon
- TV
Woon gedeelte
- Eethoek
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Openbaar Parkeren
- Parkeerplaats
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Roken
- Rokersruimte
Diensten algemeen
- Winkels in het hotel
In de omgeving
5.4
Beoordeeld door: 52 gasten.
5
ReneAlleenreiziger
27 juni 2025
- De locatie was uitstekend voor mijn evenement. De kamer was schoon en het was een niet-roken kamer zoals ik had aangevraagd. De prijs was ook redelijk.
- Er was geen shampoo of zelfs geen zeep in de kamer aangeboden. Toen ik de schoonmaakster vroeg of ze iets hadden, zeiden ze dat ze het niet verstrekten. Dit is de eerste keer in meer dan 50 jaar dat ik geen van deze voorzieningen heb gehad in een westers hotel. Het internet was praktisch onbestaande, hoewel het wel in het gebouw aanwezig was. Het dekte mijn kamer niet en was op zijn best haperend als ik het al kon gebruiken buiten mijn kamer. De eigenaar van het hotel leek elke dag in de hoofdbar achter zijn computer te zitten roken. Hij was verder vriendelijk genoeg en heeft mijn in- en uitchecken goed geregeld, dus daar heb ik niets negatiefs over te zeggen. Ik heb geen bezwaar tegen wat mensen in hun vrije tijd doen, maar wanneer je een professioneel bedrijf runt en je gasten door de voordeur binnenkomen en direct worden overweldigd door de indringende geur van sigarettenrook en oude nicotine, verkoopt dat niet goed. Ik was in Trossingen in 2015 en 2017 en verbleef toen in een ander hotel aan de weg. Ik had vrienden die in de Baren verbleven en elke avond was er een overvloed aan mensen voor het ontbijt, diner en drankjes in de avond. Dit is wat ik verwachtte toen ik besloot dit jaar voor het eerst daar te verblijven, alleen om te ontdekken dat het in feite is veranderd in een spookhotel. Geen diners of ontbijt meer aangeboden, behalve een basis continentaal ontbijt. Geen bar en geen dinerdiensten. Ik weet niet wat er de afgelopen jaren is gebeurd, maar dit hotel is niet meer wat het ooit was.
Vraag en antwoord.
Hotel Bären Trossingen ligt 126 meter van het centrum van Lauterbach.
Hotel Bären Trossingen heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Hotel Bären Trossingen staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.
Hotel Bären Trossingen heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.