8.9
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Het Spoorhuis Uithoorn

Adres:
Stationsstraat 41-45
1421 AA Uithoorn

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Het Spoorhuis Uithoorn is een prachtig gerestaureerd historisch pand dat nog duidelijk de oorspronkelijke functie als treinstation laat zien. Gastvrijheid staat hier hoog in het vaandel, met een vriendelijke, persoonlijke ontvangst en een team van medewerkers dat altijd klaar staat om vragen te beantwoorden. Gasten roemen de uitgebreide ontbijtkaart en de sfeervolle, comfortabele kamers. De dochter en schoondochter van de eigenaren hebben deze bed & breakfast met veel zorg en oog voor detail ontworpen. Het resultaat is een ontspannende plek die aanvoelt als een thuis weg van huis. Het Spoorhuis Uithoorn biedt tevens een ideale uitvalsbasis voor een bezoek aan Amsterdam.



Faciliteiten in Het Spoorhuis Uithoorn

Eten en drinken
  • Bar
  • Restaurant
Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • WC
Slaapkamer
  • Balkon of Terras
  • Broekenpers
  • Bureau
  • Eigen badkamer
  • Extra groot bed
  • Flatscreen televisie
  • Geluiddichte kamer
  • Koelkast
  • Minibar (exclusief)
  • Open haard
  • Radio
  • Terras
  • Ventilator
  • Zithoek
Woon gedeelte
  • Airconditioning
  • Kabeltelevisie
  • Koffiezetapparaat
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
  • Internet
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Activiteiten
  • Speeltuin
Algemeen
  • Verwarming
Buiten
  • Terras
  • Tuin

In de omgeving

Parkeergarage
  • Amstelplein 535m
  • Boterdijk 2.4 km
  • Mgr. Noordmanlaan 2.9 km
  • Mgr. Noordmanlaan 2.9 km
  • Parkeergarage 3.8 km
  • Blauwe Zone 3.9 km
  • Blauwe Zone 3.9 km
  • Zeilschool De Vinkeveense Plassen 7.2 km
Restaurant
  • Het Spoorhuis 6m
  • Hertogh Jan aan het Water 84m
  • Pizzeria Il Pappagallo 189m
  • Black Pepper Grill 464m
  • Café Kaatje 502m
  • Het Rechthuis 521m
  • Leenders 2.8 km
  • Kokido 3.1 km
Museum
  • Poldermuseum 4.7 km
  • Oudheidkamer 6.8 km
  • Museum Jan 7.6 km
  • Museum Crash '40-45 7.8 km
  • Historisch Museum Ouder-Amstel 8.2 km
  • Museum Nieuwkoop 9.4 km
Toeristische attractie
  • Clara Maria 3.6 km
  • GlowGolf 6.3 km
  • Geitenboerderij Ridammerhoeve 8.7 km
Treinstation
  • Schiphol Airport 9.7 km

8.9

Beoordeeld door: 676 gasten.

10

Mark

Jong stel
18 mei 2025

“Boetiekhotel met een eersteklas restaurant en service.”
  • Definitie van een boetiekhotel, gerund door een jong en enthousiast team. Kamer met een groot bad, tegen een afbeelding van een oude locomotief. Zeer comfortabel bed, de kamer had een airconditioning eenheid en een ventilator; de televisie was uitgerust met Chromecast - allemaal mooie details. Het hotel is zeer uniek omdat het zich in een oud treinstation bevindt. Excellent. We hebben gedineerd in het restaurant; het eten en de drank waren uitstekend, met uitzonderlijke service van onze serveerster; allemaal tegen een redelijke prijs voor de kwaliteit van het voedsel. Gratis parkeren in de hotel parkeerplaats vlakbij. We waren ook blij dat we om 7 uur 's ochtends konden ontbijten, wat nuttig was omdat we onze zoon en schoondochter van Schiphol, 20 minuten verderop, moesten ophalen. Een aangename wandeling langs de rivier dichtbij het hotel zorgde voor een plezierige wandeling na het diner.
  • Het vinden van plaatsen om telefoons en laptops op te laden is een beetje een uitdaging. Er wordt douchegel voorzien, maar geen gewone zeep. De rolgordijnen moeten of omhoog of omlaag, er is geen tussenstand mogelijk. Dit zijn allemaal kleine aandachtspuntjes. Houd er rekening mee dat de trappen zeer steil zijn door het type gebouw, wat niet voor iedereen geschikt is - dit is een kenmerk van het type gebouw.

9

Ben

Zakenreiziger
18 mei 2025

“Rustig en ontspannen”
  • Zeer warm welkom en een ontspannen verblijf. Dank u.

10

Viliana

Jong stel
10 mei 2025

“Uitzonderlijk”
  • Historisch gebouw. Beautiful ontwerp. Geweldig personeel.

10

Ivan

Alleenreiziger
30 april 2025

“Buitengewoon”
  • Mooie kamer. Heerlijke ontbijt. Welkomstdranken zijn inbegrepen. Het diner was geweldig.

10

Gwendolyn

Jong stel
24 april 2025

“aangenaam verblijf”
  • Een charmant oud station dat nu een Bed and Breakfast is en beschikt over een aangenaam restaurant en bar. Ontbijt is inbegrepen en was zeer smakelijk met veel warme broodjes en croissants, ei, yoghurt, vleeswaren en groenten, enzovoort.
  • Als u niet in staat bent om trappen te lopen, kunt u hier niet verblijven. De trappen naar de slaapkamers zijn zeer steil. Er is geen lift aanwezig. Het personeel heeft vriendelijk onze bagage naar boven gebracht.

10

Mareike

Zakenreiziger
23 april 2025

“Uitzonderlijk”
  • erg mooi en gezellig hotel en restaurant. Was weer geweldig. Zeer schoon en comfortabel.

10

Wojciech

Jong stel
10 april 2025

“Uitzonderlijk”
  • B&B is gelegen in een historisch treinstation, dat met veel aandacht voor stijl en details is gerenoveerd. Een rijke, verse en smakelijke ontbijt. De bushaltes bevinden zich direct buiten het gebouw, waardoor het gemakkelijk is om de omgeving te verkennen.

10

Natmar

Zakenreiziger
11 maart 2025

“Uitzonderlijk”
  • Uitstekend en uniek hotel. Schone en comfortabele kamers. Heerlijk eten. Geweldige mensen. We hebben ons geweldig gevoeld tijdens ons verblijf en betreurden het dat we moesten vertrekken.

7

Ernest

Jong stel
11 maart 2025

“Goed”
  • Hoewel zeer centraal gelegen in een klein stadje, is het rustig en vredig, wat goed slaap belooft. Schoon en comfortabel, ruime kamer. Ontbijtruimte met een goede sfeer. Aardige serveerster bij het ontbijt op de tweede dag.
  • Inconsistente hoeveelheden voedsel bij het ontbijt op twee achtereenvolgende dagen. Op de eerste dag waren er twee van dit en twee van dat..., terwijl op de tweede dag slechts de helft werd aangeboden. Na mijn vraag antwoordde de serveerster: "elke collega bereidt het anders". Twee dranken, zoals één thee en één koffie zijn inbegrepen bij het ontbijt; meer bestellen kost extra...dit wordt echter niet van tevoren meegedeeld. Niet erg professioneel.

8

Fenton

Zakenreiziger
13 februari 2025

“Ons verblijf was zeer aangenaam en gemakkelijk bereikbaar vanaf de luchthaven Schiphol.”
  • Schoon en comfortabel. Uitstekend ontbijt en zeer vriendelijk en behulpzaam personeel.
  • Ik realiseer me dat het vrij typisch is voor oudere Nederlandse gebouwen, maar de trap is erg steil en behoorlijk ongemakkelijk, vooral bij het dragen van een kleine koffer. Niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit.

9

Vassilios

Jong stel
7 februari 2025

“Fijne verblijf.”
  • Schone kamers, goed ontbijt.

10

Beverly

Jong stel
3 februari 2025

“Een aangenaam verblijf in een prachtig gerenoveerd treinstation.”
  • Dit is een prachtig oud statelijk pand met mooie kamers en een comfortabel en betrouwbaar restaurant.

8

Ayumi

Alleenreiziger
25 januari 2025

“Geweldig!”
  • Het personeel was erg vriendelijk en behulpzaam. Mijn vlucht was vertraagd en ik kon niet op tijd inchecken, maar zij reageerden snel op mijn bericht over mijn situatie, waardoor ik zonder zorgen daarheen kon gaan.
  • De trap was steiler dan ik dacht. Ik ben in orde, maar als iemand grote of zware bagage heeft, denk ik dat het moeilijk is om de trap op te gaan.

10

Marta

Alleenreiziger
13 januari 2025

“Kom hier om te ontspannen.”
  • Het personeel was vriendelijk en echt behulpzaam, en ik vond mijn kamer prachtig en schoon. Ik moest vroeg in de ochtend vertrekken en ze zorgden de avond ervoor voor een heerlijk ontbijt dat ik in de koelkast kon bewaren. Sterk aanbevolen, ook vanwege de ligging op 20 minuten van de luchthaven en de rustige en vredige omgeving.

9

Rfraska

Jong stel
7 januari 2025

“Zou opnieuw verblijven.”
  • Het bed was zo comfortabel! Er waren tal van eetgelegenheden in de buurt van het hotel. Het kanaal was direct naast het hotel, wat we geweldig vonden. Het eten in het restaurant beneden was ook uitstekend. Ik raad de butterscotch ijs of Crème Brûlée ten zeerste aan. Mijn man was dol op de chocolade cannoli.
  • Alle trappen waren een beetje ruw wanneer je dingen in je auto vergat, aangezien we aan de top zaten. De serveerster die ons tijdens onze maaltijd bediende was niet erg vriendelijk en het duurde behoorlijk lang voordat ons dessert werd geserveerd.

10

Ruth

Jong stel
1 januari 2025

“Wij raden dit hotel zeker aan.”
  • Dit is een zeer bijzondere locatie die veel waar voor uw geld biedt. Onze kamer had een aangrenzende zitkamer en een zeer comfortabel bed. De ontvangst was uitstekend en al het personeel was er op uit om te pleasen. Het unieke gebouw, een oud stationshotel, droeg bij aan de ervaring.
  • We hebben de hele ervaring genoten.

10

Ivo

Zakenreiziger
27 december 2024

“Uitzonderlijk”
  • Schone grote kamer De locatie heeft een rijke geschiedenis Fantastisch ontbijt Vriendelijk personeel

10

Hazel

Jong stel
25 december 2024

“Echt een verborgen parel. Ik zou graag terugkomen.”
  • Het ontbijt was FANTASTISCH! Riecardo was uitzonderlijk en een zeer betrokken professional, tegelijkertijd vriendelijk en gastvrij. Hij heeft ons verblijf echt onvergetelijk gemaakt en complimenten aan de chef voor het ontbijt en de geweldige bar snacks.
  • Alles perfect!

10

Patricia

Alleenreiziger
7 december 2024

“Een prachtige ontdekking”
  • Vriendelijk personeel, comfortabele en mooie kamer, geweldige sfeer in de accommodatie, heerlijk ontbijt en een rustige locatie.

10

Ken

Jong stel
4 december 2024

“Boek alstublieft als u geniet van een geweldige ervaring!”
  • Een geweldig pand waar elke kamer uniek en charmant is. Niet uw Holiday Inn! Als u problemen heeft met mobiliteit of het beklimmen van treden, is dit niet geschikt voor u. Het restaurant was geweldig en ja, reserveer uw plek bij aankomst. Gewoon van topklasse en zeer druk. Zou graag terugkomen, super ontbijt inclusief versgeperst sinaasappelsap (ja, echte sinaasappels!).
  • niets

10

Ghislain

Zakenreiziger
25 november 2024

“Uitzonderlijk”
  • Zeer vriendelijke staff, goed restaurant, comfortabele kamers.

10

Boris

Jong stel
20 november 2024

“Uitzonderlijk”
  • Alles was geweldig. Mooie kamer, uitstekend ontbijt, zeer vriendelijk personeel. De volgende keer dat ik in Nederland ben, zal ik hier zeker weer verblijven.

10

Matt

Gezin met kinderen
19 november 2024

“Uitzonderlijk”
  • Het personeel was zeer vriendelijk en gastvrij! We zouden hier absoluut opnieuw verblijven - het is een prachtige en ontspannen plek! Ze hebben de geschiedenis van het treinstation behouden, maar met zulke uitstekende moderne voorzieningen. Zeer goed gedaan!

10

Sergefl

Jong stel
9 november 2024

“Geschikt voor reizigers met de auto die van plan zijn Amsterdam en de omliggende gebieden te bezoeken.”
  • Oud historisch gebouw van het treinstation, gebouwd in 1911. De rivier de Amstel op enkele meters afstand. Een half uur rijden met de auto naar het centrum van Amsterdam. Prachtig ingericht, schone kamers, restaurant en bar op de eerste verdieping, privéparkeergelegenheid, smakelijk ontbijt, vriendelijk en behulpzaam personeel.
  • Een beetje aan de prijzige kant, maar het is de moeite waard.

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.