6.5
  • hotel stars
  • hotel stars

Hotel Holland Lodge

Adres:
Prinses Margrietstraat 5
3554 GA Utrecht

Beschikbaarheid ophalen...


Informatie over de accommodatie


Hotel Holland Lodge in Utrecht biedt gastvrije accommodatie op 2,8 km van Jaarbeurs Utrecht en biedt tal van faciliteiten. Gasten profiteren van gratis WiFi en parkeergelegenheid en hebben toegang tot een gedeelde keuken en een kinderspeelplaats. De kamers zijn comfortabel ingericht en uitgerust met een flatscreen-tv met kabelzenders. Voor uw gemak is er bagageopslag beschikbaar. Het goed gelegen hotel ligt op 3,7 km van het Spoorwegmuseum en op 2,6 km van Vredenburg. Voor wie van ver komt: de luchthaven Schiphol ligt op slechts 31 km afstand. Als u rechtstreeks via de website boekt, ontvangt u € 5,- korting per nacht op uw verblijf. Alle prijzen zijn inclusief BTW, toeristenbelasting en schoonmaakkosten.



Faciliteiten in Hotel Holland Lodge

Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Douche
  • WC
Slaapkamer
  • Bureau
  • Dvd-speler
  • Eigen badkamer
  • Extra groot bed
  • Flatscreen televisie
  • Gedeelde badkamer
  • Koelkast
  • Radio
  • Ventilator
  • Vloerbedekking
Woon gedeelte
  • Kabeltelevisie
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
  • Internet
Schoonmaak service
  • Wasservice
Activiteiten
  • Speeltuin
Algemeen
  • Verwarming
Toegangkelijkheid
  • Familiekamers
Buiten
  • Terras
  • Tuin

In de omgeving

Parkeergarage
  • Bessemerlaan 535m
  • Oudenoord 1.4 km
  • P+R Berlijnplein 2.2 km
  • Kop van Lombok 2.3 km
  • Movares 2.3 km
  • ParkBee Daalsesingel 2.3 km
  • Q-Park La Vie 2.5 km
  • P4 Stationsstraat 2.7 km
Restaurant
  • Gouden Pot 246m
  • De Kleine Baron 322m
  • Poke Specials 457m
  • The Sandwich Company 474m
  • Susu Poké 502m
  • Irodios 551m
  • Juliana 567m
  • Meneer Smakers 607m
Museum
  • Nederlands Volksbuurt Museum 2.4 km
  • Kruideniersmuseum 2.9 km
  • Museum Speelklok 3 km
  • DOMunder 3.1 km
  • Expo Het Utrechts Archief 3.3 km
  • Depot of the Travelling Farm Museum 3.4 km
  • Nijntjemuseum 3.9 km
  • Sonnenborgh Museum en Sterrenwacht 3.9 km
Toeristische attractie
  • KidZcity 893m
  • Nijntje 2.4 km
  • Miffy Traffic Light 2.6 km
  • Stationspiano 2.8 km
  • Mariapomp 3.1 km
  • De Inktpot 3.2 km
  • Abdij van St. Paulus 3.3 km
  • Utrecht Sloep Rondvaart 3.4 km
Treinstation
  • Utrecht Zuilen 960m
  • Utrecht Leidsche Rijn 2.3 km
  • Utrecht Overvecht 2.4 km
  • Utrecht Centraal 2.8 km
  • Utrecht Terwijde 3.5 km
  • Utrecht Maliebaan 3.8 km
  • Utrecht Vaartsche Rijn 4.2 km
  • Maarssen 4.8 km

6.5

Beoordeeld door: 247 gasten.

6

Nikola

Groepsreizigers
14 mei 2025

“Geen vriendelijk personeel, slechts één badkamer.”
  • Het was behoorlijk schoon.
  • Te ver weg, te duur.

3

Nezia

Gezin met kinderen
4 mei 2025

“Slecht”
  • De locatie was goed, gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer en met goede voorzieningen in de buurt.
  • Toen we aankwamen, werd ons verteld dat onze kamer niet beschikbaar was vanwege overstromingen. We kregen twee andere opties aangeboden, wat acceptabel was, maar geen van beiden was zo goed als wat we hadden geboekt en we kregen alleen een korting voor één van de opties. De bedden waren zeer oncomfortabel, de matrassen leken convexe vormen te hebben, waardoor we de hele nacht moesten proberen niet van het bed te rollen. De sfeer was vreemd, het leek alsof gezinnen in het hotel woonden, met ruzies tijdens de nacht, overal kinderen op fietsen en kinderen die door de gang zwijnden. De douche was absoluut klein, de televisie deed het niet en de afwerking en netheid waren niet optimaal.

8

Ivan

Jong stel
2 mei 2025

“Zeer goed”
  • Vriendelijk personeel, goede prijs-kwaliteitverhouding. Kreeg een gratis upgrade en koffie :)

5

Francis

Alleenreiziger
30 april 2025

“goed voor één nacht”
  • de prijs
  • niet zo schoon en onvriendelijk personeel

8

Rowin

Jong stel
25 april 2025

“mooi”
  • De kamer was groter dan verwachte.
  • de bedden waren te zacht en het personeel was niet echt vriendelijk

7

Fanny

Jong stel
22 april 2025

“Goed voor de prijs, echt waar.”
  • Mooie plek. De receptiemedewerker is erg vriendelijk. En een koelkast in de kamer :)
  • Een beetje luidruchtig (de muren zijn een beetje van papierdun).

10

Wojciech

Vriendengroep
16 april 2025

“Uitzonderlijk”
  • Leuk en vriendelijk personeel.

7

Badrul

Jong stel
3 april 2025

“Goed”
  • Het is een eenvoudige kamer zonder raam. Het bed is niet comfortabel.

10

Luke

Groepsreizigers
1 april 2025

“Zeer comfortabele en warme plek.”
  • Buitengewoon ruim, enorme televisie, schone lakens en kamer.
  • Niets

1

Alek

Groepsreizigers
21 maart 2025

“In veel landen geweest, had dit niet verwacht van Nederland, zeer slechte ervaring.”
  • Niets
  • De kamer bevond zich in zijn kelder, de douche was naast de receptiebalie en overal zaten spinnenwebben.

5

Olivia

Gezin met kinderen
14 maart 2025

“een beetje somber”
  • - Met basisvereisten, zoals warm water, een bed en een werkende radiator. - Je kunt nog steeds vrij gemakkelijk naar de stad fietsen. - Werkende tv.
  • - geen deur op de kledingkast - vieze vork op het bureau die sowieso overal sporen had - receptionist sprak geen Engels - ver van de stad, dus moet je een taxi nemen

5

Carina

Groepsreizigers
26 februari 2025

“Voor alleen slapen is het oké, maar voor een ontspannen vakantie is het niet zo geschikt!”
  • Ik vind de locatie van het hotel prettig; het was slechts 20 minuten met de bus naar het centrum van Utrecht. De buurt zelf was rustig en er was gratis parkeergelegenheid direct voor de deur.
  • Ik vond het niet prettig dat de badkamer zo klein was en de geur me deed denken aan een slechte badkamer op een treinstation of in een trein. We hebben het hotel geboekt omdat het redelijk geprijsd was en we een festival wilden bijwonen, waarbij we het alleen voor een paar uur slapen zouden gebruiken. Voor dat doel was het acceptabel, maar als ik een comfortabele vakantie wilde hebben, zou ik zeker een andere locatie kiezen. De prijs was echter goed en het was op het moment van boeken de beste beschikbare optie.

3

David

Groepsreizigers
24 februari 2025

“Slecht”
  • De accommodatie was dicht bij de plaats waar we moesten zijn.
  • We hebben niet kunnen verblijven in het appartement met een privé douche, toilet en keuken dat we hadden geboekt. In plaats daarvan vroegen ze ons om in een 5-persoonskamer met gedeelde douche, toilet en keuken te verblijven. Er was maar 1 douche voor het hele huis. Het personeel probeerde ons ervan te overtuigen dat er slechts 2 andere personen in het huis verbleven, maar we hebben tijdens ons verblijf minstens 15 mensen gezien. Tot slot moesten we met de eigenaar overleggen om ons ten minste een gedeeltelijke terugbetaling te geven, wat uiteindelijk minder dan passend was voor het ongemak.

1

Sanja

Alleenreiziger
16 februari 2025

“Ik raad het niet aan!”
  • Niets!!!!
  • Accommodatie met een gedeelde badkamer. Het meubilair is oud en zeer vuil. De wastafel in de kamer is vuil, het bed is vol met haren! Het toilet bevindt zich direct naast de receptie, onplezierig en luidruchtig. De douche is hetzelfde, na het douchen moet je het water opvangen. Veel geld, geen service. Borg voor de sleutel €50. Er is geen airconditioning, de kamer is te warm. De ventilator werkte niet. De locatie is vrij ver weg, het is bereikbaar met de bus. Ik raad het niet aan!

8

Nora

Vriendengroep
13 februari 2025

“Zeer goed”
  • Zeer vriendelijk personeel

4

Jack

Groepsreizigers
7 februari 2025

“Teleurstellend”
  • Het was beschikbaar en gemakkelijk te bereiken met de bus. Het was ook dicht bij de Vecht, wat prettig was. De jonge man en vrouw die daar werkten, waren vriendelijk.
  • De eigenaar leek behoorlijk geïrriteerd dat we überhaupt waren aangekomen. Het leek niet alsof er nog iemand anders verbleef, en de muren en deuren zijn erg dun, waardoor je alles kunt horen wat er 's nachts in de lobby gebeurt.

6

Evangelos

Vriendengroep
6 februari 2025

“Aangenaam”
  • het bed
  • Het personeel was niet erg vriendelijk en beleefd, leek geïrriteerd dat we wilden inchecken. Bovendien had de plek een constante slechte geur.

6

Mark

Vriendengroep
23 januari 2025

“Aangenaam”
  • Bij het inchecken ben ik geüpgradet naar een privé kamer.
  • De kamer was erg krap en de badkamer was ook erg krap, de locatie was niet geweldig.

9

Sunny

Zakenreiziger
16 januari 2025

“Ik heb een fijne tijd hier gehad en zou weer blijven.”
  • Het personeel was zeer behulpzaam en de kamer was prachtig. Daarnaast was er ook een kleine keukenruimte die nuttig was.
  • De locatie ligt iets buiten de stad, maar is gemakkelijk bereikbaar met de bus.

4

Maurice

Alleenreiziger
14 januari 2025

“Het is goed, maar ik zou een langdurig verblijf niet aanbevelen.”
  • Het personeel was eenvoudig en ontspannen. Dergelijk is de manier waarop ik het verkies.
  • De kamers kunnen aanzienlijk beter worden onderhouden en schoongemaakt. Plaats ook geen lawaaierige koelsystemen in de kamers.

1

Nicola

Jong stel
24 december 2024

“We waren geschokt over de onplezierige situatie.”
  • De kat
  • Douche, vuiligheid, rookgeur, geen water in de ochtend, toiletten, rokende mensen voor ons zeer kleine raam, geluid van de trap, enzovoort.

7

Clare

Jong stel
17 december 2024

“Bedankt dat we mochten verblijven! Een hotel met een redelijke prijs-kwaliteitverhouding.”
  • De kamer was prima voor een twee-sterrenhotel. Dat gold ook voor de badkamer. We zochten een goedkope accommodatie, dus we kunnen eigenlijk niet klagen.
  • De handdoeken waren een beetje bevlekt en het beddengoed had haar van andere mensen erop. Het toilet rook een beetje onrein, maar dit was acceptabel zolang de badkamerdeur gesloten was.

8

Mhari

Gezin met kinderen
14 december 2024

“Zeer goed”
  • De accommodatie was comfortabel en van uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.

7

Matteo

Jong stel
9 december 2024

“Goed”
  • Goede ligging: supermarkt, bushalte, fietsverhuur. Mogelijkheid om gebruik te maken van de interne keuken.
  • Geen dagelijkse schoonmaak van de kamers.

6

Elena

Jong stel
4 december 2024

“Te ver van het stadscentrum.”
  • De kamer was van gemiddelde grootte, wat ik acceptabel vind. Het was schoon. We hadden een kast en twee nachttafels om spullen op te plaatsen, wat ik op prijs stelde. Daarnaast hadden we ook een zeer kleine koelkast om onze dranken koel te houden. Het personeel was zeer vriendelijk. Ze boden ons direct een strijkijzer, haardroger aan en zorgden er zelfs voor dat onze gehuurde fietsen in een veiligere binnenplaats naast het hotel werden geplaatst.
  • Ik vond het vervelend dat bij de boeking werd aangegeven „met ontbijt inbegrepen“, terwijl de eigenaar me vertelde dat ze sinds de coronaperiode geen ontbijt meer serveren. Ik denk dat ze hun aanbod moeten bijwerken en de prijs dienovereenkomstig moeten verlagen. Daarnaast heb ik de tapijten op de vloer niet gewaardeerd; ze zagen er niet echt aantrekkelijk uit. Ik zou hen aanraden om fijn hout te plaatsen. Dit geeft elegantie aan een kamer. Ook was de kraan in de badkamer niet goed vastgezet; ik kon hem met de hand opheffen. Daarnaast kwam het stopcontact naast mijn bed uit de muur. Tot slot zouden wat bloemen rondom het hotel een mooie toevoeging zijn. Ook is het hotel iets te ver van het centrum van de stad gelegen (maar dit is mijn eigen tekortkoming, ik heb hier mogelijk niet voldoende op gelet bij het boeken).

10

Dio

Gezin met kinderen
1 december 2024

“Gezinsvriendelijk hotel, goede locatie, schone bedden en goede voorzieningen, zeer vriendelijke medewerkers. 10/10 punten.”
  • Ik en mijn familie hebben tijdens ons weekendbezoek aan Utrecht twee nachten verbleven. De locatie is uitstekend, zeer rustig omdat het midden in een wooncomplex ligt. Supermarkt (Albert Heijn) bevindt zich in de buurt, op slechts ongeveer 5 minuten lopen. Er is een speeltuin (gratis en eigendom van de stad) voor het hotel, perfect voor gezinnen met kinderen. Jammer genoeg hebben mijn kind en ik daar niet kunnen spelen vanwege de regen. Anders is het daar zeer aangenaam om te spelen. Het hotelpersoneel is zeer vriendelijk. Ik belde de receptionist om te informeren dat we laat aankwamen (ongeveer 21:00) en zij waren ook erg behulpzaam. We hebben een appartement geboekt met 5 bedden (waarvan we er slechts 4 gebruikten). De bedden zijn comfortabel, en de keukenvoorzieningen zoals een magnetron, koelkast en fornuis zijn beschikbaar en schoon. Het appartement is ruim en schoon.
  • De prijs is redelijk, standaard in NL/Utrecht rond de 300 EUR voor 2 nachten met 4 gasten: 2 volwassenen, 2 kinderen (8 jaar en 5 maanden). 7/10 punten voor de prijs. Het wifi-signaal was erg zwak als je beneden sliep, maar het was voor ons acceptabel. 8/10 voor het wifi-signaal. Verder waren er in onze ogen geen minpunten.

5

Sally

Zakenreiziger
24 november 2024

“goedkoop en eenvoudig”
  • slechts een bed en een badkamer, niet meer.
  • de kamer was naast de voordeur, dus tamelijk luidruchtig

5

J

Gezin met kinderen
8 november 2024

“Oké voor één nacht.”
  • De locatie was gemakkelijk te vinden. Beneden was er een keuken, hoewel we deze niet hebben gebruikt. Het is het beste voor solo-reizen of een gedeelde kamer voor twee kinderen. De douchekop was aan de grote kant, wat prettig was. Geen kleine sproeisproetjes. Er was een mini-koelkast en een ventilator geïnstalleerd. De dekens en kussens waren erg prettig. Het kussen was stevig maar zacht, goed voor de nek. En hoewel de dekens er nogal dun uitzagen, waren ze warm. Niet te warm, maar comfortabel warm. Ondanks dat de kamer klein was, was er een kleine kast om je jas op te hangen, met twee lades. We hebben de tv niet gebruikt, maar hij zag er goed uit.
  • De geur van urin kwam omhoog als je de toiletdeksel niet gesloten hield. Elke keer dat een van de kamers in de buurt doortrok of de kraan gebruikte, was het water door de muren te horen. De muren waren dun genoeg om de deuren van andere kamers te horen openen/sluiten, enzovoort. De kraan bij de wastafel was los. Daarnaast was het moeilijk om op het toilet te zitten door de beperkte ruimte. Ook kon de badkamerdeur niet goed sluiten. De tapijtvloer zag er vies uit. Er lag zelfs een papiertje onder het bed van eerdere gasten, wat de vraag opriep of het eigenlijk wel schoongemaakt was. De tweepersoonsbedden waren veel te klein om comfortabel op te slapen. Je moest je op de plaats omdraaien, anders rolde je op de vloer.

7

Marlieke

Jong stel
4 november 2024

“De prijs waard, comfortabel (niet luxe), zou opnieuw boeken.”
  • Dichtbij Ams. Straatweg, een straat vol met restaurants en winkels. Dichtbij de bushalte. De bedden waren hard maar comfortabel en groot genoeg. Wifi werkte goed. De temperatuur in de kamer was aangenaam.
  • De badkamer is een beetje verouderd.

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.