8.3
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Leonardo Hotel Völklingen-Saarbrücken

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Leonardo Hotel Völklingen-Saarbrücken is een modern hotel dat zich bevindt in het centrum van Völklingen, een stad in het westen van Duitsland, vlakbij de grens met Frankrijk. De ligging is gunstig voor reizigers die de regio Saarland willen verkennen, met de stad Saarbrücken op korte rijafstand. Het hotel is goed bereikbaar via de snelweg en het nabijgelegen treinstation, waardoor het geschikt is voor zowel automobilisten als reizigers met het openbaar vervoer. In de directe omgeving ligt de Völklinger Hütte, een industrieel monument dat op de UNESCO Werelderfgoedlijst staat en een belangrijke toeristische trekpleister vormt. Ook de nabijheid van het natuurgebied Saarschleife en het centrum van Saarbrücken maakt deze locatie aantrekkelijk voor bezoekers die cultuur, historie en natuur willen combineren. De sfeer in het hotel is eigentijds en zakelijk, met een inrichting die gericht is op comfort en functionaliteit.

De kamers van Leonardo Hotel Völklingen-Saarbrücken zijn ingericht in een moderne stijl, met neutrale kleuren en praktische meubels. Gasten kunnen doorgaans rekenen op voorzieningen zoals airconditioning, gratis wifi en een werkplek, wat het hotel geschikt maakt voor zowel toeristen als zakenreizigers. De badkamers zijn voorzien van een douche en basisbenodigdheden. Het hotel beschikt over een ontbijtruimte waar dagelijks een ontbijtbuffet wordt geserveerd. Voor gasten die met de auto reizen is er parkeergelegenheid beschikbaar. Daarnaast zijn er vergaderzalen aanwezig, wat het hotel aantrekkelijk maakt voor zakelijke bijeenkomsten. Een kleine fitnessruimte behoort vaak tot de faciliteiten, zodat gasten ook tijdens hun verblijf actief kunnen blijven.

De service in het hotel is gericht op gastvrijheid en efficiëntie, met een receptie die doorgaans 24 uur per dag bemand is. Gasten kunnen rekenen op behulpzaam personeel dat informatie kan geven over de omgeving en praktische ondersteuning biedt. Het ontbijt bestaat meestal uit een gevarieerd buffet met zowel warme als koude gerechten. Voor lunch en diner kunnen gasten terecht in het restaurant van het hotel, waar een internationale keuken wordt geserveerd in een informele sfeer. In de nabije omgeving van het hotel zijn enkele restaurants te vinden met regionale en internationale specialiteiten, zoals bistro's en traditionele Duitse eetgelegenheden. Het unieke aan Leonardo Hotel Völklingen-Saarbrücken is de combinatie van de centrale ligging nabij industrieel erfgoed, de moderne faciliteiten en de geschiktheid voor zowel zakelijke gasten als toeristen die de regio willen ontdekken.



Faciliteiten in Leonardo Hotel Völklingen-Saarbrücken

Eten en drinken
  • Bar
  • Dieetwensen op aanvraag
  • Lunchpakket
  • Restaurant
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Inloopdouche
  • Toiletartikelen
  • WC
Slaapkamer
  • Airconditioning
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • Kluis
  • Koelkast
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Senseo Koffiezetapparaat
  • Telefoon
  • TV
Woon gedeelte
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Schoonmaak service
  • Wasservice
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Wellness
  • Fitnessruimte
  • Sauna
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Algemeen
  • Lift
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers
Gehandicapen toegang
  • Mindervaliden kamers
Roken
  • Rokersruimte
Buiten
  • Terras

In de omgeving

8.3

Beoordeeld door: 4369 gasten.

10

Ashish

Jong stel
7 september 2025

“Uitzonderlijk”
  • Schone en comfortabele kamers, hoge waarde voor de gegeven prijs.
  • Een zwembad zou een aantrekkelijke faciliteit kunnen zijn.

9

Robert

Gezin met kinderen
6 september 2025

“We zullen terugkeren.”
  • Zeer vriendelijk, gastvrij personeel. Geweldige locatie, levendige uitzichten.
  • N.v.t.

9

S.

Jong stel
22 augustus 2025

“Uitstekend hotel, met enkele kleine punten van aandacht.”
  • Goed hotel, zeer schoon, comfortabele bedden, inloopdouche, gratis parkeerruimte. Aangename bar en ontbijtruimte, met terras en een prachtig uitzicht, aangevuld met goede koffie. Zou zeker weer verblijven. Highly aanbevolen! (Het Italiaanse restaurant verderop in de straat "La vecchia Osteria" ook zeer aanbevolen ;-))
  • De knop van de douchekraan was zo moeilijk te draaien dat het met blote handen niet mogelijk was; we hadden een handdoek nodig om dit te doen. Het ontbijt had iets meer keuze kunnen hebben en de sinaasappelsap was van vrij slechte kwaliteit (ik vermoed dat het zelfgemaakt was in plaats van de gebruikelijke geconcentreerde variant). We konden de airconditioning niet gebruiken omdat deze centraal was uitgeschakeld.

7

Anonymous

Zakenreiziger
11 augustus 2025

“Goed”
  • mooie locatie
  • De douche was technisch defect, maar het personeel reageerde zeer snel.

10

Marc

Alleenreiziger
10 augustus 2025

“Geweldig hotel”
  • Slaapkamer is mooi en schoon - ruim - geen klachten - modern. Hotel ziet er mooi en modern uit - ze hebben een gym. Ontbijt was geweldig!! Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.
  • Ik denk niet dat ik iets niet leuk vind. Het restaurant is aan de prijzige kant.

6

Bart

Jong stel
10 augustus 2025

“Aangenaam”
  • geweldige prijs-kwaliteitverhouding. dichtbij de snelweg.
  • De kamer was niet schoon.

8

Kiril

Gezin met kinderen
1 augustus 2025

“Zeer goed”
  • Zeer schone en goed onderhouden faciliteiten.
  • Vrijwel onvriendelijke klantenservice aan de receptie!

10

Martin

Gezin met kinderen
29 juli 2025

“Uitzonderlijk”
  • Het was een genoegen daar te verblijven. De kamers zijn fantastisch. Het ontbijt had een grote keuze.

5

Karel

Zakenreiziger
26 juli 2025

“5/10”
  • Ontbijt.
  • Het personeel zou iets meer moeite kunnen doen. Wachten op de receptie, de dame negeerde mij en sprak met een collega. Geen minibar op de kamer. Eten in het restaurant: 4/10. Toen ik aankwam, zaten er haren op mijn kussen.

9

Hiddengems

Jong stel
25 juli 2025

“Mooi hotel met uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.”
  • Wij hebben gebruikgemaakt van Leonardo Hotels op verschillende locaties en zijn erg tevreden over hun concept. De kamers zijn ruim, goed ingericht en aantrekkelijk ontworpen. Het bed heeft een comfortabel matras en de badkamer beschikt over een royale douche. Het ontbijtbuffet biedt een grote verscheidenheid, van yoghurt en fruit tot eieren en bacon. En de koffie is goed! Al met al biedt het hotel uitstekende waar voor uw geld.
  • Het is slechts een klein punt, maar de website moet worden gecorrigeerd. Er staat dat het Restaurant en de Bar "dagelijks" geopend zijn. U moet naar beneden scrollen om onder openingstijden te vinden dat het Restaurant en de Bar alleen van maandag tot vrijdag geopend zijn en in het weekend gesloten zijn. "Dagelijks" betekent elke dag!

6

Colin

Jong stel
22 juli 2025

“Aangenaam”
  • Het diner in het restaurant was zeer goed, vooral het personeel dat uitstekend was.

8

Andrew

Jong stel
13 juli 2025

“Goed geleid en efficiënt hotel, aangenaam verblijf.”
  • Slaapkamer van goede grootte en moderne faciliteiten. Ontbijt met uitstekende variatie en kwaliteit. Diner van goede kwaliteit voor een eerlijke prijs, hoewel het menu beperkt is. Het is vooral een goed zakelijk hotel in plaats van een 'vakantie' hotel. Goede parkeermogelijkheden. Huisdiervriendelijk. Aangenaam en rustig, zowel intern in de kamer als extern op de locatie.
  • Let op de extra kosten. 15 euro per nacht voor een kleine hond! 7,50 euro voor een fles van 75cl bruiswater bij uw diner!

6

Vajna

Gezin met kinderen
11 juli 2025

“Aangenaam”
  • Ontbijt, parkeren, goede lucht buiten in de omgeving om te wandelen.
  • De airconditioning functioneerde helemaal niet (de deur was gesloten!). ...en de airconditioning was vuil, het was al lange tijd niet schoongemaakt - ik heb een foto.

8

Paul

Gezin met kinderen
6 juli 2025

“Fatsoenlijke plek voor een tussenstop.”
  • schoon, comfortabel en goed voor het bezoeken van de Völklinger Hütte
  • Derde bed in de familiekamer kon beter zijn.

8

Rob

Alleenreiziger
23 juni 2025

“Goede locatie tegen een zeer goede prijs.”
  • Mooi en schoon
  • Geen opmerkingen

9

Dibdob69

Groepsreizigers
9 juni 2025

“Zeer mooie plek met een goed restaurant.”
  • Geweldige locatie aan de rand van de stad. We hebben 's avonds gegeten in het restaurant en het was heerlijk, maar we hebben geen ontbijt genuttigd omdat we de volgende dag vroeg vertrokken. We hebben onze motorfietsen naast de voordeur geparkeerd omdat er 24-uurs receptie was.
  • Niets

10

Antolic

Zakenreiziger
8 juni 2025

“Uitzonderlijk”
  • Geweldig, alles was echt mooi.

8

Tarn

Gezin met kinderen
5 juni 2025

“Goed hotel voor bezoeken doordeweeks.”
  • prachtige moderne voorzieningen.
  • Dat het restaurant en de bar in het weekend gesloten waren, wat het moeilijk maakte om andere restaurants in de omgeving te vinden voor een gezin.

9

Pamela

Gezin met kinderen
31 mei 2025

“Geweldige optie dicht bij de Völklinger Hütte.”
  • Schoon en zeer vriendelijk personeel. Gelegen in een rustige buurt van Völklingen, ideaal om de ijzergieterij te bezoeken.
  • Het ontbijt had veel opties, maar de kwaliteit was niet goed. Roerei was te gaar, croissants waren oud.

9

Karen

Jong stel
26 mei 2025

“Mooi hotel”
  • Leuk hotel, geweldig voor een overnachting.
  • Jammer dat het restaurant niet geopend was.

9

Tina

Gezin met kinderen
17 mei 2025

“Uitstekend”
  • geweldige locatie
  • niets

8

Kestutis

Zakenreiziger
15 mei 2025

“Normaal.”
  • Het was op de "juiste" plek. Bed.
  • 15 euro per dag voor een hond. Gekozen voor "betalen bij de accommodatie" [dit was ongeveer 10% meer in prijs], maar de volgende ochtend werd het volledige bedrag gereserveerd op de creditcardrekening. Het was een week voor de reis, en het deed er niet toe dat ik de mogelijkheid had om de kamer voor de hele week te annuleren...

9

Elena

Gezin met kinderen
4 mei 2025

“Uitstekend”
  • Geweldig hotel! Alles was in orde! De nachtmanager was zeer vriendelijk; alles was voorbereid voor onze incheck, en het duurde 1-2 minuten. De kamer was comfortabel en schoon.
  • Het lijkt erop dat je een lege invoer heeft gegeven. Hoe kan ik je helpen met een vertaling?

10

Hkb

Alleenreiziger
20 april 2025

“geweldige ervaring”
  • perfect hotel en personeel
  • alles was perfect

9

Ildiko

Jong stel
17 april 2025

“We reisden met de motorfiets en het hotel was voor ons zeer geschikt.”
  • zeer schone kamer, vriendelijk personeel, geweldig ontbijt.
  • Alles was geweldig.

5

Woody078

Jong stel
16 april 2025

“Niet zeker”
  • Het gedrag van het personeel aan de receptie was onaanvaardbaar.

9

Alexger78

Jong stel
15 april 2025

“Uitstekend”
  • Zeer mooi hotel. Zeer schoon en comfortabel. Gelegen nabij het UNESCO-werelderfgoed van de industrie. Het terras is erg prettig om 's ochtends in de zon te ontbijten.
  • De gym was niet geschikt om een echte training uit te voeren.

9

Clémence

Gezin met kinderen
14 april 2025

“Uitstekend”
  • Schone en ruime kamer - heerlijk ontbijt
  • Slechte ontvangst tijdens het inchecken, maar gelukkig was de dame aan de receptie bij het uitchecken zeer behulpzaam en vriendelijk.

5

Andrew

Alleenreiziger
10 april 2025

“Ik zal nooit meer bij deze hotelketen boeken.”
  • Uitzicht op een bouwplaats met 3 kranen die zeer vroeg zijn begonnen.
  • Fijn om een groot bouwproject tegenover mijn raam te zien. Het lijkt erop dat het daar een tijdje zal blijven. Geen waarschuwing van het hotel over te verwachten overlast. WiFi was erbarmelijk. Het slechtste dat ik in jaren heb gehad. Het was alsof ik terug was in het tijdperk van inbelverbinding. Ik kon geen werk verrichten. Het matras was zweetgevend en ik ontdekte dat er een plastic hoes onder het laken zat. Erg oncomfortabel. Douche en toilet bleven 's nachts willekeurig water lopen.

8

Simon

Jong stel
25 maart 2025

“Teleurgesteld”
  • Aan de rand van de stad in een mooie omgeving, met uitzicht op de stad. Modern, schoon hotel met voldoende gratis parkeergelegenheid. Gezellige bar en restaurant (zie hieronder). Comfortabele slaapkamer, mooi ingericht. Waterkoker, thee en koffie.
  • Het personeel was vriendelijk, maar leek lethargisch en niet echt gericht op de klant. We hebben ongeveer 5-10 minuten gewacht op een receptionist, wat niet gastvrij was. Het restaurant vereiste een reservering en volgens de informatie in de lift was het gesloten, samen met de bar op zaterdag en zondag. Gezien het gebrek aan horecagelegenheden in de stad zou dit een probleem kunnen vormen voor gasten. Hoewel de bar en het restaurant niet druk leken, hebben we enige tijd gewacht op onze drankjes. Het ontbijt was teleurstellend in vergelijking met de uitstekende keuzes die we de avond ervoor bij Leonardo Augsburg hadden genoten. Wat een contrast tussen de hotels. De manager zou meer aandacht kunnen besteden aan hun gasten, excuses hiervoor.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Leonardo Hotel Völklingen-Saarbrücken zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Leonardo Hotel Völklingen-Saarbrücken via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Leonardo Hotel Völklingen-Saarbrücken. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Leonardo Hotel Völklingen-Saarbrücken.
Bij Hotels.nl kun je Leonardo Hotel Völklingen-Saarbrücken reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Leonardo Hotel Völklingen-Saarbrücken, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Leonardo Hotel Völklingen-Saarbrücken ligt 1,1 km van het centrum van Saarlouis.

Leonardo Hotel Völklingen-Saarbrücken heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Leonardo Hotel Völklingen-Saarbrücken heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

Leonardo Hotel Völklingen-Saarbrücken Heeft een eigen fitness ruimte.

Leonardo Hotel Völklingen-Saarbrücken staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.

Leonardo Hotel Völklingen-Saarbrücken heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability