9.0
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Hotel ten Hoopen Restaurant Deele

Adres:
Zum Kurgarten 24
Warburg

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Hotel ten Hoopen Restaurant Deele Warburg is een comfortabel driesterrenhotel gelegen in het historische stadje Warburg, in het noordoosten van Noordrijn-Westfalen. De accommodatie bevindt zich op een gunstige locatie, niet ver van het centrum en goed bereikbaar via de snelweg en het treinstation van Warburg. De stad ligt in de regio tussen Kassel en Paderborn, waardoor het een handige uitvalsbasis vormt voor het verkennen van zowel het Weserbergland als het Sauerland. In Warburg zelf zijn het oude stadscentrum met zijn middeleeuwse vakwerkhuizen en de indrukwekkende stadsmuren bezienswaardigheden van formaat. Ook het nabijgelegen kasteel Desenberg en de natuurgebieden rondom de Diemel zijn geliefd bij bezoekers. De sfeer in het hotel is warm en traditioneel, met een knusse ambiance die past bij de historische uitstraling van de stad en het omliggende landschap.

De kamers van Hotel ten Hoopen zijn verzorgd ingericht en bieden een combinatie van klassieke en moderne elementen. Gasten kunnen rekenen op praktische voorzieningen zoals comfortabele bedden, een eigen badkamer, televisie en gratis wifi. Sommige kamers beschikken over extra ruimte en een zithoek, wat het verblijf aangenaam maakt voor zowel individuele reizigers als gezinnen. Het hotel beschikt over een eigen parkeerterrein, waardoor gasten eenvoudig hun auto kunnen parkeren. Daarnaast zijn er faciliteiten zoals een ontbijtzaal, vergaderruimte en een terras waar men bij mooi weer kan ontspannen. Voor zakelijke gasten zijn er mogelijkheden om bijeenkomsten te organiseren, terwijl toeristen profiteren van de rustige ligging en het gemak van de bereikbaarheid.

De service in Hotel ten Hoopen wordt doorgaans als persoonlijk en gastvrij ervaren, met een team dat goed bereikbaar is en klaarstaat om vragen te beantwoorden. Het ontbijt wordt geserveerd in buffetvorm, met een gevarieerd aanbod van lokale en internationale producten. Het restaurant Deele, dat bij het hotel hoort, biedt een regionale keuken in een sfeervolle setting, waarbij gerechten uit Westfalen en Hessen centraal staan. In de directe omgeving zijn ook andere eetgelegenheden te vinden, zoals Café am Markt en Restaurant Alt Warburg, die een aanvulling vormen op het culinaire aanbod. Het hotel onderscheidt zich door de combinatie van historische bouwstijl, een rustige ligging en de aanwezigheid van een eigen restaurant, waardoor het aantrekkelijk is voor zowel romantische stellen als gezinnen en zakelijke reizigers.



Faciliteiten in Hotel ten Hoopen Restaurant Deele

Eten en drinken
  • Bar
  • Dieetwensen op aanvraag
  • Lunchpakket
  • Restaurant
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Badjas
  • Douche
  • Haardroger
  • Inloopdouche
  • Ligbad
  • Toiletartikelen
  • WC
Slaapkamer
  • Airconditioning
  • Balkon of Terras
  • Bureau
  • Elektrische haard
  • Flatscreen televisie
  • Geluiddichte kamer
  • Kluis
  • Koelkast
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Senseo Koffiezetapparaat
  • Telefoon
  • TV
Woon gedeelte
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Parkeerplaats
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Wellness
  • Fitnessruimte
  • Sauna
  • Wellness centrum
Fietsen
  • Fietsverhuur
Algemeen
  • Lift
Gehandicapen toegang
  • Mindervaliden kamers
Roken
  • Rokersruimte
Buiten
  • Terras
  • Tuin

In de omgeving

9.0

Beoordeeld door: 1246 gasten.

10

Michael

Groepsreizigers
3 september 2025

“Uitstekend”
  • Dit hotel is prachtig en het eten is geweldig.

9

Shrainbow

Gezin met kinderen
28 augustus 2025

“Uitstekend”
  • De kamer was ruim, heeft een koffie- en theevoorziening, het hotel heeft een wellnesscentrum, waar u 2 uur sauna en jacuzzi kunt genieten. Ze hebben zelfs een kleine gym. Het restaurant is behoorlijk goed, we hebben zowel het diner als het ontbijt erg gewaardeerd. Het ontbijt behoort tot de beste die we tijdens onze 4 weken durende reis hebben gehad, met veel gezonde keuzes.
  • De badkamer is iets te klein, er is niet genoeg ruimte voor onze wastafels. De kamer heeft geen airco of ventilator, waardoor de lucht 's nachts nogal benauwd is. Dit zou grote problemen kunnen opleveren tijdens hete zomers. Verder is alles in orde!

10

Peter

Gezin met kinderen
22 augustus 2025

“Waardevol om te bezoeken”
  • Kamer was schoon, personeel was vriendelijk en de locatie was goed. Het is jammer dat het restaurant op zondag gesloten is, maar we hebben een leuk restaurant in Warburg kunnen vinden, op 10 minuten afstand, genaamd Ratskeller in Warburg; ze serveerden heerlijk eten. Het ontbijt was ook zeer goed.
  • Slechts een kleine opmerking. Één gratis fles water in een driekamer. Voor de andere twee moet u betalen als u deze gebruikt.

3

Colin

Jong stel
10 augustus 2025

“Arm”
  • Eten 's nachts Slechts 6 euro voor een hond.
  • Geen toeslag voor brandstof rekenen, gewoon de prijs verhogen. Zeer kleine kamer, dacht dat ik in Parijs was. Geen airconditioning; voor mij geen viersterrenhotel. Restaurant eerst, hotel tweede.

8

Don

Gezin met kinderen
18 juni 2025

“Aangename verblijfsperiode, comfortabel, jammer van het personeel.”
  • Het personeel was efficiënt, maar behoorlijk onvriendelijk.
  • Onvriendelijk personeel

9

Thomas

Gezin met kinderen
9 juni 2025

“Uitstekend”
  • Schone en nette kamer. Uitstekend restaurant en behulpzaam personeel.
  • Geen airco.

10

Duncan

Jong stel
27 mei 2025

“Uitzonderlijk”
  • Uitstekende rustige locatie. De kamer was zeer comfortabel en het personeel was zeer vriendelijk.

9

David

Jong stel
23 april 2025

“Aangename tussenstop met een uitstekend diner en over het algemeen een goede prijs-kwaliteitsverhouding.”
  • Prachtig familiehotel met een goed ontbijt. Uitstekend restaurant voor het diner. Zeer comfortabel en schoon.
  • Niet echt veel bijzonders. De locatie was een beetje afgelegen in een klein, rustig dorp.

10

Ida

Gezin met kinderen
19 maart 2025

“Heerlijk verblijf en we zullen terugkomen.”
  • Alles

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Hotel ten Hoopen Restaurant Deele zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Hotel ten Hoopen Restaurant Deele via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Hotel ten Hoopen Restaurant Deele. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Hotel ten Hoopen Restaurant Deele.
Bij Hotels.nl kun je Hotel ten Hoopen Restaurant Deele reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Hotel ten Hoopen Restaurant Deele, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Hotel ten Hoopen Restaurant Deele ligt 7,2 km van het centrum van Scherfede.

Hotel ten Hoopen Restaurant Deele heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Hotel ten Hoopen Restaurant Deele heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

Hotel ten Hoopen Restaurant Deele Heeft een eigen fitness ruimte.

Hotel ten Hoopen Restaurant Deele heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability