9.7
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Ferienwohnung Wales im Cnauceltaidd

Adres:
Wegensener Strasse 10
Wegensen

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Ferienwohnung Wales im Cnauceltaidd Wegensen is een comfortabele vakantiewoning gelegen in het centrum van Wegensen, een stad in het zuiden van Wales. De accommodatie bevindt zich op korte afstand van het treinstation, waardoor reizigers gemakkelijk toegang hebben tot omliggende steden als Cardiff en Swansea. Wegensen zelf staat bekend om zijn historische marktplein en de nabijheid van het Brecon Beacons National Park, een uitgestrekt natuurgebied dat geliefd is bij wandelaars en natuurliefhebbers. Ook het imposante Caerphilly Castle en het Museum of Welsh Life zijn goed bereikbaar vanuit de vakantiewoning. De sfeer in de directe omgeving is rustig en gemoedelijk, met een mix van traditionele architectuur en moderne voorzieningen. De vakantiewoning biedt een aangename ambiance die zowel geschikt is voor gezinnen als voor stellen die een ontspannen verblijf zoeken.

De kamers in Ferienwohnung Wales im Cnauceltaidd Wegensen zijn ingericht in een eigentijdse stijl met subtiele verwijzingen naar de Keltische geschiedenis van de regio. Elke kamer beschikt over een comfortabele zithoek, een volledig uitgeruste keuken en moderne sanitaire voorzieningen. De inrichting is functioneel en licht, met neutrale kleuren en natuurlijke materialen die bijdragen aan een huiselijke sfeer. Gasten kunnen gebruikmaken van een kleine tuin en een eigen parkeerplaats bij de woning. Voor gezinnen is er extra ruimte beschikbaar, terwijl koppels kunnen genieten van een knusse slaapkamer met uitzicht op de stad. De accommodatie biedt geen uitgebreide hotelvoorzieningen, maar wel de privacy en het gemak van een zelfstandige vakantiewoning.

Gasten van deze vakantiewoning ervaren doorgaans een persoonlijke benadering, waarbij de verhuurder goed bereikbaar is voor vragen of assistentie. Er is geen eigen restaurant, maar in de directe omgeving bevinden zich diverse eetgelegenheden, zoals het sfeervolle restaurant The Old Bakery en het gezellige café Y Ddraig Goch, waar lokale gerechten worden geserveerd. Het ontbijt kan naar wens zelf worden bereid in de keuken van de woning, met verse producten uit de nabijgelegen markt. Een uniek kenmerk van Ferienwohnung Wales im Cnauceltaidd Wegensen is de combinatie van historische elementen en moderne comfort, waardoor het verblijf aantrekkelijk is voor zowel gezinnen als stellen die waarde hechten aan authenticiteit en privacy.



Faciliteiten in Ferienwohnung Wales im Cnauceltaidd

Badkamer
  • Bad of douche
  • Badjas
  • Douche
  • Haardroger
  • Toiletartikelen
  • WC
Slaapkamer
  • Bureau
  • Dvd-speler
  • Elektrische haard
  • Flatscreen televisie
  • Kitchenette
  • Kluis
  • Koelkast
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Radio
  • Senseo Koffiezetapparaat
  • Telefoon
  • TV
  • Wasdroger
  • Wasmachine
Woon gedeelte
  • Broodrooster
  • Eethoek
  • Keuken
  • Oven
  • Strijkijzer
  • Vaatwasser
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Fietsen
  • Fietsverhuur
Buiten
  • Terras

In de omgeving

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Ferienwohnung Wales im Cnauceltaidd zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Ferienwohnung Wales im Cnauceltaidd via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Ferienwohnung Wales im Cnauceltaidd. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Ferienwohnung Wales im Cnauceltaidd.
Bij Hotels.nl kun je Ferienwohnung Wales im Cnauceltaidd reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Ferienwohnung Wales im Cnauceltaidd, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Ferienwohnung Wales im Cnauceltaidd ligt 4,3 km van het centrum van Hamelen.

Ferienwohnung Wales im Cnauceltaidd heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Ferienwohnung Wales im Cnauceltaidd staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.

Ferienwohnung Wales im Cnauceltaidd heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability