Golden Tulip Hotel Zevenbergen
4761RH Zevenbergen
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
In het gastvrije Golden Tulip Hotel Zevenbergen is het goed toeven. Het hartelijke personeel zorgt voor een goede service gedurende het verblijf. De ligging nabij de uitvalswegen A16 en A17 maakt het hotel snel en eenvoudig te bereiken. Het station ligt binnen 1 kilometer en er is een bushalte op 500 meter. Het leuke centrum van het Brabantse stadje Zevenbergen is zelfs op loopafstand. De reistijd naar Antwerpen per auto of trein is een klein uur.
Restaurant Auberge 1953, gelegen in het hotel, staat in de omgeving bekend om de uitstekende keuken. Chef-kok Alex Roovers wisselt klassieke Franse cuisine af met lokale seizoensspecialiteiten. Het restaurant is gedurende het jaar geopend voor zowel lunch en diner. Enkel in het weekend is er geen lunch. In de zomermaanden is het restaurant op zondag gesloten evenals in de periode van 27 december 2021 tot en met 3 januari 2022.
Het ontbijt, continentaal buffet wordt op weekdagen geserveerd van 7.00-9.30 uur en in het weekend tussen 8.00 en 10.30 uur.
**Van 20 juni 2021 t/m 22 augustus 2021 is het restaurant gesloten op zondag**
Golden Tulip Hotel Zevenbergen ligt op loopafstand van het stadje Zevenbergen. Met de trein zijn de winkelsteden Antwerpen en Breda snel te bereiken. In Roosendaal vindt u het 'Designer Outlet Rosada'. Mooie fiets- en wandeltochten kunnen in de lommerrijke omgeving worden gemaakt. Cultuur en geschiedenis treft men in de nabijgelegen Bourgondische vestingstadjes Willemstad en Klundert. Vaartochten kunnen worden gemaakt in het schitterende natuurpark 'de Biesbosch'.
Faciliteiten in Golden Tulip Hotel Zevenbergen
Eten en drinken
- Bar
- Lunchpakket
- Ontbijt
- Restaurant
- Roomservice
Service
- Bagage-opslag
- Stomerij
Badkamer
- Bad of douche
- Bubbelbad
- Douche
- Haardroger
- Sauna
- WC
Slaapkamer
- Bureau
- Eigen badkamer
- Flatscreen televisie
- Geluiddichte kamer
- Koelkast
- Minibar (exclusief)
- Satelliet televisie
- Telefoon
- WiFi
- Zithoek
Woon gedeelte
- Airconditioning
- Koffiezetapparaat
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
- Internet
- Internet
Parkeren
- Parkeerplaats
Diensten receptie
- 24-uurs receptie
Schoonmaak service
- Wasservice
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Extra bed voor Kinderen
- Babybed
- Kinderen/extra bedden
Fietsen
- Fietsenstalling
- Fietsverhuur
Algemeen
- Green Key certificaat
- Lift
- Verwarming
Buiten
- Terras
- Tuin
In de omgeving
- P+R 1.1 km
- Kiss & Ride Spoorlaan 8.7 km
- Oderkerkpark 9.2 km
- Bosbad Hoeven 9.5 km
- Auberge 1953 37m
- Mart 9 585m
- Van der Hooft 593m
- Happy Dees 1.1 km
- De Passant 2.8 km
- 't Lamgat 3.1 km
- Lunchroom bij Juut 3.8 km
- De Droom 4 km
- Oudheidkamer Willem van Strijen 503m
- Nationaal Vlasserij-Suikermuseum 5.7 km
- Sprenkels Glasblazerij 7.9 km
- Zouavenmuseum 8.8 km
- Heemkundig Streekmuseum Jan Uten Houte 9 km
- Zevenbergen 1.1 km
- Lage Zwaluwe 5.9 km
- Oudenbosch 8.6 km
- Etten-Leur 8.6 km
- Breda-Prinsenbeek 9.4 km
8.5
Beoordeeld door: 139 gasten.
7.8
Opa40- Vriendelijk personeel. Prima kamers
- Het brood tijdens het ontbijt kan beter. Supermarkt brood
8.8
M. C. Koster- Verzorgde, nette kamer
- Enigszins gedateerd, lage bedden. Nieuwe look ontbijtzaal gaat veel in sfeer veranderen. Meer hanglampen ander lichtplan. Frisse lichte meubelen in andere opstelling. Het personeel loopt teveel tussen tafels heen en weer om ontbijtbuffet aan te vullen, afstand ook te lang. Niet efficiënt . Idee om het buffet te verplaatsen vlakbij de keuken. Bankstel daar wegghalen, past niet tussen de ontbijtafels
6.8
Ruben- Rustig hotel
- Geen restaurant in het hotel, ontbijt was ok, maar niet heel uitgebreid.
9.8
n.j. van den heuvel- vriendelijk personeel
- geen
8
J.L. Simons- Mooi hotel, goed ontbijt, vriendelijk personeel
- Toen wij er waren waren er net een aantal zaken niet in orde 1. De televisie was niet optimaal, het is vreemd dat je in Nederland niet NPO1 en NPO 3 kunt ontvangen. Dit doorgegeven maar men kon dit waarschijnlijk niet oplossen in het weekend. Is niet echt van deze tijd. Ik ahd gelukkig mijn laptop bij me, zodat ik de wedstrijd Frankrijk - Nederland via hun trouwens uitstekende wifi heb kunnen volgen. 2.De afvoer van het bad en fonteintje werkte niet goed. 3. Dit weekend hadden we uitgekozen om via ebike de omgeving te verkennen. De ebikes waren jammer genoeg erg slecht.
9
J- Het was een hele mooie kamer. Ook zag het er bij aankomst precies hetzelfde uit als op de foto, dit is vaak niet zo.
- Geen minpunten, alleen vrij weinig te doen in de buurt
8.6
Raymond wichers schreur- Ruime kamers goede douche fijne bedden Netjes ontbijt
- Eten in het restaurant te exclusief Verder geen minpunten
9.8
tessa römer- Een heerlijke grote kamer waarin je echt tot rust komt
- De kussens zijn misschien iets te hard
8.2
Aalbert Bussem- Heel goede bedden, vriendelijke receptie.
- ontbijt wat mager
Vraag en antwoord.
Golden Tulip Hotel Zevenbergen ligt 847 meter van het centrum van Zevenbergen.
Golden Tulip Hotel Zevenbergen heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.
Golden Tulip Hotel Zevenbergen heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.
Golden Tulip Hotel Zevenbergen heeft ontbijt beschikbaar voor de gasten. Ontbijt is niet altijd inclusief in de kamerprijs.